En İyi Nargile Tütünü

Nargile kullanımı çok eski dönemlerden beri yaygındır. Nargile içmeyi tercih edenlerin sayısı da sigara kullanan tütün tüketicileri kadar fazla bir nüfusa sahip olduğundan en iyi nargile tütünleri hakkında bir araştırmanın ilgi göreceğini düşündüm. Nargile tütünü kaliteli olmadığı takdirde nargile bağımlılarına bile keyif vermeyecek kötü ve yavan bir tada sahip olacaktır. Boğazınızı ve damağınızı yakmayan, tahriş etmeyen kaliteli tütünler seçerek nargile içmeyi çok daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Tahmin edeceğiniz üzere bir ürüne en iyi nargile tütünü diyebilmek aslında görecelidir. Herkesin damak tadı ve tercihi değişkenlik gösterebileceğinden en iyi olduğunu düşündüğünüz bir ürünü başka bir tüketici beğenmeyebilir. Böyle ihtimalleri de göz önünde bulundurarak içeriği incelemenizi öneririm.

En İyi 10 Nargile Tütünü

Nargile tütününün kaliteli olduğunu anlamanın pek çok yolu vardır. Uzun zamandır kullanan tüketiciler tütünün külünden ve ya tütünden çıkan kokudan bile kalitesini anlayabilir. Yeni başlayanlar ya da nargile tütünü satın alırken kötü bir sürprizle karşılaşmak istemeyenlerin kesinlikle okuması gereken bir liste hazırladım. Piyasadaki en güvenilir ve en kaliteli markaları, birbirine en çok yakışan aroma kombinasyonları ve tütünlerin fiyatlarını temel alarak detaylı bir incelemede bulundum. Deneyimlerim ve araştırmalarımdan yola çıkarak en iyi nargile tütünlerinden oluşan bir listeye aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Starbuzz Tobacco – Nargile Tütünü

starbuzz nargile tütünü

Tütün sektörüne 2005 yılında dahil lan Starbuzz Tobacco markası kalitesi ve birbirinden güzel aroma çeşitleri ile kısa sürede sektörün en bilinen ve en çok tercih edilen markalarından biri olmayı başardı. Piyasadaki en geniş aroma yelpazesine sahip markalardan biri olan Starbuzz Tobacconun nargile tütünleri arasından damak tadınıza uygun en az bir tane aromayı rahatlıkla bulacağınıza eminim. En iyi nargile tütünü seçeneklerinden biri olan bu marka, tütünlerini kutu içerisinde tüketiciye sunduğundan kullanımının ve muhafazasının daha pratik hale geldiğini de belirtmekte fayda görüyorum.

Sisha Royal Tobacco – Nargile Tütünü

Sisha Royal Tobacco – Nargile Tütünü

Nargile içenlerin hem birbirinden farklı ve özel aromalarla tatlandırılan tütünlerine hem de ekonomik fiyatlarına bayılacakları bir tavsiyem var. Sisha Royal Tobacco markasını bilmeyen nargile tüketicisi kalmaması için en iyi nargile tütünleri listeme ekleme ihtiyacı hissettim. Markanın hep kendisinin özel olarak harmanladığı aromalar hem de nargile tütünü olarak en çok tercih edilen aroma kombinasyonlarından oluşan onlarca farklı çeşitte tütünü bulunuyor. Damak tadınıza uygun aromalar tercih ederek ya da farklı bir tat deneyerek bu markaya bir şans vermenizi öneririm.

Adalya – Nargile Tütünü

Adalya – Nargile Tütünü

Tütün sektörünün en popüler markalarından biri olan Adalya markasından size bahsetmek isterim. En iyi nargile tütünlerini ve eşsiz nargile aromalarını bulabileceğiniz Adalya’nın ürünlerini kesinlikle denemelisiniz. Özel olarak hazırladıkları aroma kombinasyonlarından damak zevkinize uygun olan çeşidini seçerek bir tanesini denemenizi önerim. Yumuşak içimli tatlı bitişli tütün tercih edenlerin de daha sert içim ve acı bitişli tütün severlerin de kendilerine uygun bir nargile tütünü bulacağına eminim. Bandrollü ve tamamen orijinal tütün kullanmak istiyorsanız doğru seçim Adalya olacak.

Layali Tobacco – Nargile Tütünü

Layali Tobacco – Nargile Tütünü

Uygun fiyatlı ve kaliteli nargile tütünü alabilmek istiyorsanız Layali Tobacco markasına ait ürünleri incelemenizde fayda var. Uzun yıllardır tütün sektöründe en çok tercih edilen markalardan biri olarak varlığını koruyan ve sektöre yön veren markalardan biri olduğunu söyleyebilirim. Her damak tadına hitap edecek aromada tütünlere sahip olan bu markanın ürünlerini inceleyerek hoşunuza gidecek aromadaki nargile tütününü gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Bütçe dostu olduğu kadar damak tadınızla da dost aşırı lezzetli tütünler için mutlaka deneyin derim.

Al Fakher – Nargile Tütünü

Al Fakher – Nargile Tütünü

Nargile tütünü seçerken önceliğiniz sadece eşsiz bir tada ve kaliteye sahip olması ise kesinlikle kullanmanız gereken markalardan biri Al Fakher olmalıdır. Bilinen en iyi nargile tütün markalarından biri olduğu için piyasada taklitlerini görme ihtimaliniz de oldukça yüksek. Orijinal bir Al Fakher nargile tütününe sahip olmak istiyorsanız güvenebileceğiniz bir firmadan satın almaya özen gösterin derim. Ayrıca kalitesinden ötürü ortalama nargile tütünlerinin üzerinde bir fiyata sahip olduğu için de ucuz fiyata sahip bir Al Fakher görürseniz de orijinalliğinden şüphe edebilirsiniz.

Nakhla Tobacco – Nargile Tütünü

Nakhla Tobacco – Nargile Tütünü

Nakhla Tobacco iyi nargile tütünü tercih edenlerin bildiği en çok tercih edilen markalardan biridir. Kalitesine göre çok da yüksek olmadığını düşündüğüm fiyatlara sahiptir. En iyi nargile tütünlerinden biri olarak hiç tereddüt etmeden deneyebileceğiniz bir üründür ve sizi denediğinize asla pişman etmeyeceğine eminim. Özellikle yeni başlayanlar için harika bir başlangıç tütünü olacak ve bir daha farklı bir marka kullanmak istemeyeceklerdir. Onlarca farklı aroma ve aroma kombinasyonlu nargile tütünü bulabileceğiniz Nakhla Tobacco’nun kalitesinden hiç şüpheniz olmasın.

Ballı Tobacco – Nargile Tütünü

Ballı Tobacco – Nargile Tütünü

Ekonomik fiyata sahip nargile tütünü seçenekleri arasında değerlendirebileceğiniz güzel bir önerim var. Ballı Tobacco markasını düşük bütçeler harcayarak kaliteli tütünler tüketmek isteyen herkes tercih edebilir. En iyi nargile tütünlerini en iyi fiyatlarla tüketici ile buluşturan bir markadır. Ballı Tobacco en sevilen nargile tütünü markalarından biri olmayı kısa zamanda başararak piyasada hatırı sayılır bir yer edinmeyi de başarmıştır. Farklı tat ve aroma seçenekleri arasından size en uygun olan tütünü seçerek en kısa zamanda denemelisiniz.

Hakaya Tobacco – Nargile Tütünü

 

Hakaya Tobacco markasını deneyen biri olarak nargile içen herkese gönül rahatlığıyla satın almasını tavsiye edebilirim. Kendi özel formülleri ile harmanladıkları elmalı, kahveli, limonlu, naneli, karpuzlu ve bunlar gibi onlarca farklı aromada nargile tütünleri bulunuyor. Birbirinden farklı aromaları kendi formülleri ile birleştirerek tatları yakıştıran ve ortaya eşsiz kombinasyon çıkararak tüketici ile buluşturan Hakaya Tobacco’da piyasanın en iyi nargile tütünlerini bulabilirsiniz. Kalitesi ve aromalarının lezzeti göz önünde bulundurularak değerlendirecek olursanız fiyatını gayet bulacağınızı düşünüyorum.

Al Fakhamah Tobacco – Nargile Tütünü

Kendinizi şımartmak istiyorsanız seçebileceğiniz en iyi nargile tütünlerinden biri olarak Al Fakhamah markasına bir şans verebilirsiniz. Birleşik Arap Emirlikleri anavatanı olan bu nargile tütününün tadına baktıktan sonra daha önce severek tükettiğiniz diğer markaları bir daha içmek istemeyebilirsiniz. Bütçesini zorlamayacak her nargile içicisinin tadını denemesini isteyeceğim harika tütünlere sahip bu markanın birbirinden farklı ve birbirinden lezzetli aromalara sahip nargile tütünlerinden kendinizi daha fazla mahrum bırakmayın derim. Tavsiyeme kulak vererek bu harika markanın harika nargile tütünleri denerseniz asla pişman olmayacağınıza emin olabilirsiniz.

Zumerret Hookah Tobacco – Nargile Tütünü

Piyasadaki ortalama kalite ve ortalama lezzete sahip nargile tütünleri ile aynı fiyatta olup da nasıl bu kadar eşsiz tatlara ve kaliteye sahip olduğuna şaşıracağınız bir tavsiyem var. En iyi nargile tütünü üreticilerinden biri olarak hiç tereddüt etmeden önereceğim markalardan biri olarak Zumerret Hookah Tobacco’yu incelemelisiniz. Nargile içen ve iyi bir damak tadına sahip olan tüm tüketicilerin beğenecekleri markalardan biri olacağını da söylemek isterim. Kendinize ve zevkinize uygun aromalı bir nargile tütünü bulacağınıza ve kullandığınız ilk andan itibaren favoriniz olacağına eminim.

Nargile tütünü arayan herkes için faydalı olacağını düşündüğüm en iyi nargile tütünleri listemi beğendiyseniz paylaşarak sevdiklerinizin de faydalanmasını sağlayabilirsiniz. Kullandığınız ve memnun kaldığınız farklı bir nargile tütünü markası varsa yorum yaparak bize iletebileceğinizi unutmayın lütfen.

Paylaşmak Önemsemektir!

“En İyi Nargile Tütünü” üzerine bir yorum

  1. Yaz geldi hafta sonları işin stresini atmak için terasa çıkacağım Ballı Tobacco nargilemle keyiflenecem. İçimi çok güzel sigara içmiyorum tek keyfim bu bunu da bırakırsam ot gibi yaşayacağım 😀

    Cevapla

Yorum yapın