En İyi 12 Kanada Dil Okulu! (Kanada’nın En Kaliteli Okulları!)

Kanada, dünyanın en gelişmiş ve en iyi ülkeleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Üstün eğitim kalitesi, öğrenci dostu imkanları ve refah seviyesiyse öğrenciler için sayısız avantaj sunmaktadır. Her yıl, binlerce yabancı öğrenci en iyi Kanada dil okulu seçenekleriyle İngilizceyi en iyi şekilde öğreniyor. Üstelik Kanada’nın misafirperverliği ve her insan için eşit haklar sunması da öğrenciler için cazip bir merkez sağlıyor.

Son yıllarda birçok arkadaşım Kanada dil okulları ile etkili bir eğitim alırken bölgenin kültürünü de yakından deneyimledi. Öyle ki, birçok arkadaşım hala Kanada’da yaşıyor. Okyanus kıyıları, orman vb. doğal güzellikler haricinde Kanada’nın huzurlu yaşamı da bu durum için en büyük etkenlerden.

En İyi 12 Kanada Dil Okulu

Kanada’nın en iyi dil okulları TOEFL ve IELTS gibi önemli sınavlara en iyi şekilde hazırlanmanızı sağlayacaktır. Her bir kurum, alanında uzman eğitmenlerle çalışmaya özen gösteriyor. Ayrıca eğitim seviyesinin yüksek olması da kurumların daha fazla tecrübeye ve bilgiye sahip olmasına yardımcı olmaktadır. Yakın zamanda Kanada’ya dil okuluna gitmeyi düşünüyorsanız aşağıdaki listeye mutlaka göz atmalısınız. İşte en iyi Kanada dil okulu ve öne çıkan özellikler:

CLLC  – Canadian Language Learning College

100 yılı aşkın bir deneyime sahip olan CLLC, en iyi Kanada dil okulu arayışında olanlar için önemli bir tercihtir. CLLC, yüksek standartlardaki eğitim kalitesiyle her yıl binlerce öğrenciyi kabul etmektedir. Kanada’da Toronto, Ottowa ve Halifax kampüslerinde öğrencilerin ihtiyacını karşılayabileceği tam donanımlı ekipmanlar yer alıyor. Ayrıca aile yanı konaklama, apart vb. farklı seçeneklere sahip. Öğrenciyle birebir ilginin en yüksek olduğu kurumlardan biri olduğunu da söylemeliyim.

CLLC web sitesini ziyaret etmek ister misin? Hemen tıkla!

ILAC

Kanada’nın en iyi dil okulu listesinde ilk sıralarda öğrenci memnuniyeti başarısıyla ILAC yer alıyor. ILAC, IELTS ve CELPIP sınavları için özel eğitimler düzenlemektedir. Bununla birlikte genel İngilizce, iş İngilizcesi, yaz kampı vb. programlara sahip. Bugüne kadar 80’i aşkın önemli kurumdan onay alan ILAC, ayrıca dünyanın en fazla ödül alan dil okullarından biridir. Öğrenci dostu öğretmenleri sayesinde samimi ve sıcak bir ortam kurmayı başarıyor. Aynı zamanda en gelişmiş öğrenci kampüslerinden birine sahiptir.

ILAC web sitesine ulaşmak ve fiyatları incelemek için buraya tıklayın!

Kaplan International

Londra merkezli Kaplan International, dünyanın en iyi uluslararası dil okulu zincirleri arasında yer alıyor. Vancouver ve Toronto’da bulunan kampüsleri 12 yaş itibariyle eğitim vermektedir. En iyi Kanada dil okulları seçeneklerinden biri olan Kaplan International, güçlü bir akademik kadroya sahiptir. Ayrıca 12 kişilik sınıflarda verilen dersler sayesinde her öğrenciyle yakından ilgileniliyor. En önemlisiyse öğrencilerin Kanada kültürünü yakından tanıması ve İngilizceyi rahatlıkla öğrenebilmesi için kültür turları düzenlemektedir.

Kaplan International web sitesini incelemek için tıklayın!

International Language Schools of Canada – ILSC

Kanada’nın en büyük dil okullarından biri olan ILSC, öğrenci dostu bir yaklaşıma sahiptir. Toronto, Vancouver ve Montreal’de yer alan kampüsleri, öğrencilerin her ihtiyacını karşılamak üzere dizayn edilmiştir. Önemli kuruluşlardan akreditasyonu bulunan ILSC, en iyi Kanada dil okulu olarak ön plana çıkmayı başarıyor. Kanada’da İngilizce veya Fransızca öğrenmeniz için tanışma partileri, at binme etkinlikleri, spor, dans vb. birçok aktivite düzenlemektedir.

ILSC sitesine erişim sağlamak ister misin? Hemen tıkla!

Stafford House International

Uluslararası dil okulu olan Stafford House, Kanada’nın en iyi dil okulları listesinde yer almayı başarıyor. Toronto ve Calgary kampüslerinde ücretsiz internet, kütüphane, otomat, bilgisayar odası vb. birçok imkan var. Ayrıca Stafford House, akredite bir okul olmasının avantajıyla da ön plana çıkmaktadır. Her bir eğitmenin anadili İngilizcedir ve en az üniversite mezunudur.

Stafford House ile ilgili detaylı bilgi edinmek için buraya tıklayın!

LSI – Language Studies International

Elli yılı aşkın bir deneyimle hizmet vermeye devam eden LSI, en iyi Kanada dil okulu için en önemli seçeneklerden biridir. Şehir merkezindeki Vancouver kampüsü ve yeşilliklerle kaplı Toronto kampüsüyle öğrencilerine kaliteli eğitim vermeyi başarıyor. Üstelik zengin program içeriğiyle de her yaş ve her seviye için farklı programlara sahip. Öğrencilerinin, İngilizceyi yaşayarak öğrenmesini amaçlayan LSI, sık sık etkinlik ve aktiviteler de düzenliyor.

LSI Kanada dil okulu ile ilgili ayrıntıları buradan inceleyin!

Sprott Shaw Language College – SSLC

75’i aşkın ülkeden birçok öğrenci en iyi Kanada dil okulu tercihini SSLC kampüslerinden yana kullanıyor. SSLC, alanında uzman ve nitelikli eğitim kadrosuyla öğrencilerine unutulmaz bir öğretim süreci sağlamaktadır. Çeşitli meslekler için İngilizce eğitimi, yoğun İngilizce, sınav İngilizcesi vb. birçok programdan yararlanabilirsiniz. Victoria, Toronto ve Vancouver şehirlerinin doğal güzellikleri içinde İngilizce eğitimi almak istiyorsanız SSLC en iyi Kanada dil okullarından biridir.

SSLC web sitesini buraya tıklayarak ziyaret edin!

VGC International College

Kanada’nın en güzel şehirlerinden biri olan Vancouver’de faaliyet gösteren VGC, en iyi dil okullarındandır. VGC International College ile birçok tarihi ve turistik noktalara yürüme mesafesinde ulaşabilirsiniz. En önemlisiyse eğitmenlerinin her biri alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Ferah ve modern sınıflarında eğitim veren VGC, sayısız ödüle sahiptir. Ayrıca birçok önemli kurumdan akreditasyonu bulunuyor.

VGC web sitesini incelemek ister misin? Buraya tıkla!

EC English Canada

Dünyanın en önemli dil okullarından biri olan EC English, üstün eğitim standartlarını Kanada’da sürdürmeye devam ediyor. Her seviye ve yaş grubuna özel olarak planlanan ders programlarıyla İngilizceyi veya Fransızcayı kısa sürede öğrenebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz Wi-Fi, interaktif tahta, TV, bilgisayar odası vb. seçeneklere de sahip. Toronto, Vancouver ve Montreal’de yer alan binaları, modern bir dekorasyon ve konfor sunuyor. Ayrıca Pathway programının da oldukça başarılı olduğunu söylemek mümkün.

EC English Kanada dil okulu detaylarını incelemek için tıklayın!

Oxford International English

Kanada’da iki lokasyonuyla faaliyet gösteren Oxford International, en iyi dil okulu tercihi için önemli bir seçenektir. 30 yılı aşkın bir deneyime sahip olan Oxford International, Kanada, ABD ve İngiltere’de hizmet vermektedir. 12 kişilik sınıflarda yapılan derslere alanında deneyimli ve uzman öğretmenler giriyor. Ayrıca rehberlik konusunda da oldukça başarılı olduğunu söylemek mümkün. Masa tenisi, yemek yapma, at binme vb. etkinliklerle de öğrencilerin eğlenirken öğrenmesini sağlıyor.

Oxford International Kanada dil okulları ile ilgili bilgileri edinmek için buraya tıklayın!

Atpal Languages

Kanada’nın en iyi dil okulu arayışında ekonomik fiyatı ve butik hizmetiyle Atpal Languages dikkat çekiyor. Atpal Languages, uzun yılların verdiği deneyim ve başarıyla onlarca ülkeden öğrenci için eğitim düzenlemektedir. Maksimum 8 kişilik sınıflarda verilen eğitim sonucunda başarı oranları oldukça yüksek. Ayrıca cana yakın ve samimi öğretmenleri sayesinde de güçlü bir iletişim kurmayı başarıyor. En önemlisiyse öğrencilere konuşma ve anlama ağırlıklı eğitim düzenlenmesi.

Atpal Languages sitesine erişim sağlamak için hemen tıklayın!

English School of Canada

En iyi Kanada dil okulu listesinde yer alan English School of Canada, yirmi yılı aşkın bir deneyime sahiptir. Öğrencilerin, Kanada kültürünü yakından tanıması ve İngilizceyi öğrenmesi için her hafta farklı bir alanda etkinlik düzenlenir. 50’den fazla ülkeden öğrenci kabul eden English School of Canada, ekonomik bir dil okulu arayanlar için de en iyi seçeneklerden biridir.

English School of Canada web sitesini keşfetmek için buraya tıkla!

 

En iyi Kanada dil okulları içeriğini beğendiyseniz arkadaşlarınızla paylaşabilir ve en iyi tercihi yapmaları için yardımcı olabilirsiniz! İçerikle ilgili öneri ve görüşlerinizi yorumlara yazmayı unutmayın!

Paylaşmak Önemsemektir!

Yorum yapın