Hakkımızda

Buldumz, teknoloji, ev eşyaları, filmler, diziler, petshop ve kişisel bakım ürünleri hakkında kullanıcı yorumlarına ve veriye dayalı araştırmalar yapar. Kullanıcılar için toplanan ürün verileri, öneri ve inceleme listeleri yapıldıktan sonra BuldumZ.com üzerinde yayınlanır.

Türkiye’nin en şeffaf, en faydalı ve en çeşitli ürün inceleme platformu olma vizyonu ile ilerleyen BuldumZ, ürün incelemelerini alanında uzman editörleriyle yapar. Editörler sizler için Türkiye’nin en çok satan pazar yerlerinde çok satan ürünleri, markaların yeni lansmanlarını takip ederek ürün inceleme içerikleri oluşturulur.

Kullanıcılarına bilgi vermek ve ürün incelemeleri paylaşmak için açılan BuldumZ, performansı en yüksek ürünleri size ulaştırmak için çaba göstermektedir.

Ziyaretçilerine en iyi fikirleri sunmak için içerik yayını yapan BuldumZ, yayınladığı her içeriğin kullanıcıya bilgiyi aktardığından, uygulanabilir ve gerçek dünyaya taşınabilir fikirler sunduğundan emin olur. Bünyesinde geniş bir ekip bulunduran BuldumZ, Türkiye’nin en donanımlı ürün inceleme blogu olarak hizmet vermek için çaba göstermektedir.

BuldumZ, doğaçlama yapmaz kullanıcılarına doğrudan ürünün en önemli özelliklerini ve faydalarını anlatır. Sizin için en uygun fiyata satış yapan e ticaret sitesini bulur ve ürünün altında paylaşır. Kullanıcılarına objektif ve geçerli bilgileri aktarmaya dikkat eder.