En İyi 11 Dekupaj Testere! (Kaliteli Dekupaj Testereler!)

Dekupaj testere ile ahşap, fayans, seramik, plastik vb. farklı yüzeyleri düz veya kavisli bir şekilde kesebilirsiniz. Sanatsal ve hobi faaliyetlerinin yanı sıra birçok iş alanında dekupaj testere kullanılır. Siz de benim gibi ahşap ile uğraşmayı ve yeni şeyler keşfetmeyi seviyorsanız dekupaj testere alabilirsiniz. En iyi dekupaj testere modelleri hem yüksek performansları hem de kolay kullanımları ile kullanıcıları memnun etmeyi başarıyor.

Profesyonel dekupaj modelleri yüksek verim alınması gereken işlerde kullanılıyor. Özellikle işin ustaları dekupaj sayesinde saatler süren kesim işini dakikalar içinde halledebiliyor. Aşağıda amatör ve profesyonel kullanıcılar için en iyi dekupaj modelleri ve özelliklerini listeledim. Gelin, piyasanın en iyi dekupajlarına beraber göz atalım!

En İyi 11 Dekupaj Testere

Dekupaj testere kullanmak büyük bir dikkat ve özen gerektirir. Herhangi bir hatada geri dönülmez sonuçlar doğurabiliyor. Bu nedenle kullanım kılavuzlarını dikkatlice okumalı ve iş güvenliği için tüm önlemleri almalısınız. Dekupajların bıçak uçları son derece keskindir bu nedenle Avrupa Kalite Standartları’na uygun olarak üretilen modelleri tercih etmenizi tavsiye ederim. Dekupaj testere alırken farklı bıçaklara uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Bu sayede bir aletle birbirinden farklı yüzeyleri kesebilir ve şekil verebilirsiniz. Seçim yapmakta kararsız kalıyorsanız, en iyi dekupaj modelleri aşağıda sizi bekliyor!

Makita 4350t Dekupaj Testere

 • Güç (W): 580
 • Ahşap Kesim Kapasitesi: 135 mm
 • Metal Kesim Kapasitesi: 10 mm

Japon markası Makita profesyonel kullanıcılara hitap ediyor. Bıçak koruma bariyeri, toz emme ve elektronik tetik hızı ile yüksek performanslı bir kullanım sunmaktadır. Ayrıca dayanıklı malzemesi ile uzun yıllar sorunsuz kullanabileceğiniz en iyi dekupaj testere modelleri arasında yer alır. Makita’nın birbirinden farklı dekupaj modeli bulunuyor. Ancak fiyat / performans açısından en başarılı ürününün 4350t olduğunu söyleyebilirim.

Makita 4350t Dekupaj Testere modelini buraya tıklayarak Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Bosch PST 650 Dekupaj Testere

 • Güç (W): 500
 • Ahşap Kesim Kapasitesi: 65 mm
 • Metal Kesim Kapasitesi: 4 mm

Amatör kullanıcılar için en iyi dekupaj testere modeli Bosch PST 650’dir. Aynı serinin alt ve üst modelleri de bulunuyor. Kompakt ve hafif tasarımı ile kesim işlerinizi kolaylaştıracaktır. Tozsuz çalışma için toz emme fonksiyonu, en iyi görüş için toz üfleme özelliği var. Bu sayede düz ve kavisli kesimlerde daha iyi işler çıkarabilirsiniz. Bosch SDS teknolojisi ile testere bıçaklarını herhangi bir alete veya yardıma ihtiyaç olmadan kolayca değiştirmek mümkün oluyor. Yanında verilen özel taşıma çantası emniyetli bir saklama imkanı sunmaktadır.

Bosch PST 650 Dekupaj Testere ürünüyle ilgili kullanıcı yorumlarına göz atmak veya en iyi fiyatla Trendyol’dan satın almak için tıklayın.

Bosch Gst 8000 E Profesyonel Dekupaj Testere

 • Güç (W): 710
 • Ahşap Kesim Kapasitesi: 80 mm
 • Metal Kesim Kapasitesi: 10 mm

Bosch’un profesyonel dekupaj modeli GST 8000 E ustalara hitap ediyor. Güçlü motoru ve keskin bıçağı ile her yüzeyde güvenilir bir kullanım sağlamaktadır. Anahtarsız bıçak değiştirme, yumuşak başlama, 4 farklı pandül ayarı ve elektronik tetik hızı ayarlama gibi fonksiyonel özelliklere sahip. Dayanıklı çelik tabanı ve sağlam bıçakları sayesinde uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanabilirsiniz. Ahşaptan çeliğe her yüzeyde düz veya kavisli kesimler için uygundur.

Bosch Gst 8000 E Dekupaj Testere modelini Trendyol’un özel fırsatlarıyla satın almak için tıklayın.

Dewalt DW349 Dekupaj Testere

 • Güç (W): 500
 • Ahşap Kesim Kapasitesi: 85 mm
 • Metal Kesim Kapasitesi: 10 mm

Dewalt DW349 paralel kesme kılavuzu, emme ve tetik kilitleme gibi fonksiyonel özellikleriyle en iyi dekupaj testere modelleri arasındaki yerini alıyor. Profesyonel ve amatör kullanıma uygun olan dekupajın açısı 0°, 15°, 30° ve 45° olmak üzere farklı şekillerde ayarlanabilir. Kauçuk kaplama tutma yerleri makineyi daha iyi kavramanızı sağlarken 2 kg ağırlığı daha kolay kontrole yardımcı olur. Aynı zamanda patentli sapma önleyici sistemi sayesinde daha hassas kesimler yapabilirsiniz.

Dewalt DW349 dekupaj testere ürününü yakından incelemek veya Hepsiburada’dan satın almak için buraya tıklayın.

Einhell Dekupaj Testere TC-JS 80/1

 • Güç (W): 550
 • Ahşap Kesim Kapasitesi: 80 mm
 • Metal Kesim Kapasitesi: 10 mm

Einhell Dekupaj Testere TC-JS 80/1 modelini hobi ve küçük çaplı ev işleri için tercih edebilirsiniz. Ahşap, metal ve plastik yüzeyler rahat bir kesim sağlar. Ancak çok kalın ahşap ve metal kesimi için diğer modelleri incelemelisiniz. En iyi dekupaj testere ürünlerinden biri olan model 4 kademeli pandül ayarı sayesinde farklı kalınlıklarda hassas kesim olanağı sunuyor. Temiz çalışma ve net görüş için toz emme adaptörüyle birlikte kullanılabilir. Amatör kullanıcılar için uygun fiyatlı ve dayanıklı ürünlerden biri olduğunu söyleyebilirim.

Einhell Dekupaj Testere TC-JS 80/1 modelini online satın almak için Hepsiburada’ya buradan ulaşabilirsiniz.

Black & Decker KS801SE Dekupaj Testere

 • Güç (W): 550
 • Ahşap Kesim Kapasitesi: 80 mm
 • Metal Kesim Kapasitesi: 5 mm

Fonksiyonel özelliklere sahip bir dekupaj testere arıyorsanız Black&Decker’in bu modelini inceleyebilirsiniz. Sightline kesim hattı görüş çizgisi ile baştan sona temiz ve düzgün bir iş yapmanıza yardımcı olur. Autoselect teknolojisi ile kesim yaptığınız yüzeye uygun hız ayarlamasını otomatik olarak yapar. Bu özellikleri haricinde titreşim azaltma, toz emme ve üfleme, anahtarsız bıçak değiştirme gibi gelişmiş özelliklere sahiptir. Bulunduğu fiyat skalasında alabileceğiniz en iyi dekupaj modelleri arasında yer alıyor.

Black & Decker KS801SE Dekupaj Testere ürününü en iyi fiyatla Çiçeksepeti’nden satın almak için tıklayın.

Vonroc Vpower Akülü Dekupaj Testere

 • Akü Voltajı (V): 20
 • Ahşap Kesim Kapasitesi: 50 mm
 • Metal Kesim Kapasitesi: 8 mm

Akülü dekupaj testere arayışındaysanız tercih edebileceğiniz en iyi modellerden biri Vonroc markasına aittir. Ahşap, sunta, metal, plastik vb. yüzeylerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sık kullanım için ideal değil, ancak ev içi kullanımlarda yeterli olacaktır. LED ışık, lazer kesim, paralel kılavuz ve hız kontrolü gibi gelişmiş özellikler sunuyor. Bıçaklarını herhangi bir alet kullanmadan kolayca değiştirebilirsiniz.

Vonroc Vpower Akülü Dekupaj Testere modelini buraya tıklayarak Trendyol’un özel kampanyalarıyla satın alabilirsiniz.

KLPRO KLDT10265 Profesyonel Dekupaj Testere

 • Güç (W): 450
 • Ahşap Kesim Kapasitesi: 65 mm
 • Metal Kesim Kapasitesi: 6 mm

Yerli marka KLPRO’nun en iyi dekupaj testere modeli KLDT10265 olarak öne çıkıyor. Orta seviye ve profesyonellere uygun olan dekupaj, güçlü motoru ile her yüzeyde rahat kesim imkanı sağlamaktadır. Kestiğiniz malzeme ve kalınlığına göre elektronik olarak hız ayarını yapar. Aynı zamanda daha rahat kullanım için titreşim önleyici özel bir mekanizması bulunuyor. Kompakt tasarımı ve 1,9 kg ağırlığı ile kavisli ve düz kesimler için ideal ürünlerden biridir.

KLPRO KLDT10265 Profesyonel Dekupaj Testere ürününü Çiçeksepeti’nden online satın almak için tıklayın.

FERM Power JSM1026 Lı-Ion Akülü Dekupaj Testere

 • Akü Voltajı (V): 12
 • Ahşap Kesim Kapasitesi: 25 mm
 • Metal Kesim Kapasitesi: 4 mm

Ferm tarafından üretilen akülü dekupaj testere kablosuz rahat çalışma imkanı sağlıyor. Şarjı çok uzun süre gitmese de küçük işler için yeterli olacaktır. Ayrıca amatör kullanıcılar için en kolay ve en iyi dekupaj testere olduğunu söylemek mümkün.  Özel kutusuyla satılan akülü dekupaj testere güvenli bir saklama imkanı sunarken kolayca taşınabiliyor. 0,76 kg ağırlığı ile son derece hafif ve küçük bir boyuta sahip. Kauçuk kaplama özel tutma yeri sayesinde elinize tam oturur ve kolayca kontrol edebilirsiniz.

FERM Power JSM1026 Lı-Ion Akülü Dekupaj Testere ürününü Hepsiburada’nın avantajlı fiyatıyla satın almak için tıklayın.

Catpower 1712 Dekupaj Testere

 • Güç (W): 500
 • Ahşap Kesim Kapasitesi: 55 mm

Uygun fiyatlı dekupaj modelleri arasında bulunan Catpower, ev içi ve hobi işlerinde sorunsuz kullanılabilir. Özellikle amatör kullanıcılar için uygun fiyatlı ve en iyi dekupaj testere Catpower 1712’dir. Toz emme, altı farklı hız ayarı, bıçak koruma bariyeri ve elektronik tetik hızı özellikleri ahşap kesim işlerinde kolay bir kullanım sunuyor. 45 derece maksimum kesim açısıyla ahşap, sunta, plastik vb. yüzeylerde işinizi görecektir.

Catpower 1712 Dekupaj Testere modeliyle ilgili kullanıcı yorumlarına göz atmak veya ürünü Trendyol’dan satın almak için tıklayın.

Rown RN0005 Dekupaj Testere

 • Güç (W): 400
 • Ahşap Kesim Kapasitesi: 55 mm

Rown RN0005 Dekupaj Testere listemdeki en uygun fiyatlı ürün. Bulunduğu fiyat skalasına göre üstün bir performans ve sorunsuz bir kullanım sunduğunu söyleyebilirim. Hobi, küçük atölyeler ve ev içinde kullanılabiliyor. Bıçakları değiştirmek için alyan kullanmanız gerekiyor. Ahşap, MDF, sunta vb. yüzeyler için tercih edebilirsiniz. Ancak uzun ömürlü bir dekupaj arıyorsanız diğer modelleri incelemenizi öneririm. Buna rağmen uygun fiyat özelliğiyle en iyi dekupaj testerelerden biri.

Rown RN0005 Dekupaj Testere ürününü buraya tıklayarak Hepsiburada’dan hemen satın alabilirsiniz.

 

En iyi dekupaj testere içeriğini beğendiniz mi? İçeriği beğendiyseniz aşağıdaki paylaşım butonlarına tıklayarak daha fazla kişiye ulaşmamızı sağlayabilirsiniz!

Paylaşmak Önemsemektir!

Yorum yapın