En İyi Elektrikli Ocak

Elektrikli ocak modelleri özellikle ofislerde ve gaz bağlantısının olmadığı yerlerde tercih ediliyor. Aynı zamanda Youtube, Instagram vb. platformlarda yemek yapanlar da elektrikli ocak kullanılıyor. Bağlantının kolay olması ve çok az yer kaplaması sayesinde her geçen gün daha fazla popüler hale geldiğini söylemek mümkün. İndüksiyonlu ve gazlı ocaklar ise genellikle evlerde veya sık sık yemek pişirilen yerlerde uygun olacaktır.

Pandemi dönemiyle birlikte Youtube’da yemek videoları paylaşmaya başladım. Hatırı sayılır bir takipçi kitlesine ulaşınca da birkaç küçük değişiklik yapmak istedim. En iyi elektrikli ocak araştırmalarım ise aradığımı bulmamı sağladı. Şık, kolay kullanılabilen ve uygun fiyatlı elektrik ocağı arıyorsanız aşağıdaki ürünlere mutlaka göz atmalısınız!

En İyi 10 Elektrikli Ocak

Tekli elektrikli ocak modelleri çok sık yemek yapmayan, yemek çekimi yapan veya küçük bir mutfağa sahip olanlar için en ideal seçim. Bununla birlikte kalabalık aileler için de dört gözlü elektrikli ocak çeşitleri de bulunuyor. Elektrikli ocak seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli konu ise fiyat/performans başarısıdır. Aşağıda f/p oranı yüksek en iyi elektrikli ocak modelleri yer alıyor!

Kumtel Lx-7115 Tek Göz Elektrikli Ocak

En iyi elektrikli ocak listesine 1500 W gücüyle damga vuran Kumtel ile başlıyoruz. Kumtel, birçok üründe fiyat/performans başarısıyla kullanıcılarını memnun etmeyi başarıyor. Bu ürün de uzun yıllar sorunsuz kullanabileceğiniz yüksek kaliteye sahip. Üstelik uygun fiyatıyla da rakiplerini elemeyi başarıyor. Kampta, evde, ofiste kısacası her yerde kullanabilirsiniz. Termostat ayarı ise özellikle su ısıtma durumunda işinizi kolaylaştıracaktır.

Kumtel Lx-7115 Tek Göz Elektrikli Ocak modelini Trendyol’un özel fırsatlarıyla satın almak için tıklayın.

Teka TZ 6415 Elektrikli Ankastre Cam Ocak

Şık tasarımı ile dikkat çeken Teka TZ 6415, işlevsel özellikleri ve kalitesiyle en iyi elektrikli ocak modelleri arasında yer alıyor. Cam seramik yüzeye sahip olması şık bir görüntü katarken dokunmatik kontrol paneli kolay bir kullanıma yardımcı oluyor. Ankastre olması sayesinde ise mutfağınıza tam anlamıyla uyum sağlayacaktır. Aynı zamanda ocak gözleri için de elektronik zamanlayıcı özelliğine de sahip. Uzun süre keyifle kullanabileceğiniz kalitede olduğunu söyleyebilirim.

Teka TZ 6415 Elektrikli Ankastre Cam Ocak ürününü buraya tıklayarak Trendyol’un avantajlarıyla satın alabilirsiniz.

Electrolux Ehf6240Iok Elektrikli Ankastre Ocak

Ankastre elektrikli ocak arayışındaysanız Electrolux markasını tercih edebilirsiniz. Işıklı kontrol paneline sahip olan ürün sesli geri bildirimde de bulunuyor. Aynı zamanda hangi bölmenin sıcak olduğunu da ışıklı göstergeyle belirtiyor. Bu sayede temizlik veya tencere değişimi sırasında güvenilir bir kullanıma da yardımcı oluyor. Cam seramik yüzeyi ise yemeğin taşması, dökülmesi vb. sorunlarda daha kolay bir temizlik sağlıyor. En önemlisi ise olası kazalara karşı çocuk güvenlik kilidine de sahip.

Electrolux Ehf6240Iok Elektrikli Ankastre Ocak modelini yakından incelemek veya Trendyol’dan satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Arnica Solo GH25030 Tekli Elektrikli Ocak

Ergonomik tasarımı ve kaliteli materyali ile en iyi elektrikli ocak seçenekleri arasında Arnica da yer alıyor. Siyah şık dizaynı ve 1500 W gücü ile her yere uyum sağlayacağını söylemek mümkün. İş yerinde, kampta veya açık alanlarda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Isı ayarı düğmesi ve gösterge ışığı ise pişirme/ısıtma işlerinizde daha kolay bir kullanıma yardımcı olacaktır. Son olarak bulunduğu fiyat skalasına göre en iyi tekli elektrikli ocak olduğunu söyleyebilirim.

Arnica Solo GH25030 Tekli Elektrikli Ocak ürününü Media Markt’ın özel avantajlarıyla satın almak için tıklayın.

Arnica Duo 2500 W(1500+1000) İki Gözlü Elektrikli Ocak Inox

Arnica’nın diğer bir elektrikli ocak modeli de en iyiler arasında yer alıyor. Bu üründe de kolay temizlenebilme, gösterge ışığı vb. özellikler var. En önemli farkı ise 1000 ve 1500 W iki farklı göze sahip olması. Bir yandan çay suyunu ısıtırken diğer yandan yemek pişirmek için ideal. Aynı zamanda kalabalık gruplar için daha kullanışlı olduğunu söyleyebilirim.

ARNICA Duo 2500 W(1500+1000) İki Gözlü Elektrikli Ocak Inox modelini buraya tıklayarak Media Markt’tan online satın alabilirsiniz.

Marsstar İkili Elektrikli 2500W Elektrikli Ocak

Ucuz ikili elektrikli ocak arıyorsanız Masstar markalı bu ürüne bir şans verebilirsiniz. Birçok markaya göre ucuz olmasına rağmen kullanıcıları memnun etmeyi başarmış. Ancak diğer elektrikli ocak modellerinde olduğu gibi ilk kullanımda koku yapabilir. Sonraki kullanımlarda koku oluşmayacaktır. En önemli artısı ise birçok rakibine göre daha kısa sürede ısınması ve yüksek bir sıcaklığa sahip olması. Uygun fiyatlı elektrikli ocak tavsiyesi arayışındaysanız tercih edebilirsiniz.

Marsstar İkili Elektrikli 2500W Ocak ürünüyle ilgili kullanıcı deneyimlerine göz atmak veya Trendyol’dan satın almak için tıklayın.

Vestel AO-6330 S Vitroseramik Cam Ankastre Ocak

3 yıl garanti, ücretsiz montaj ve kaliteli malzemesi ile en iyi elektrikli ocak Vestel AO- 6330 S. Dört gözünün de elektrikli olması ise en büyük avantajlarından biri. Bulunduğunuz yerde doğalgaz bağlantısı yoksa ve kaliteli bir ocak istiyorsanız Vestel’i önerebilirim. Üstelik siyah rengi ve modern tasarımıyla da her mutfağa uyum sağlayacaktır. Hassas bir dokunmatiğe sahip olan ürün vitroseramik cam yüzeyi ile de ön plana çıkıyor. Bu sayede pürüzsüz ve şık bir yüzeye sahip.

Vestel AO-6330 S Vitroseramik Cam Ankastre Ocak modelini satın almak veya detaylı bilgi edinmek için tıklayınız.

Luxell V3-02 P İkili Vitro Seramik Ankastre Elektrikli Ocak

Vitro seramik ocak modellerinden biri de Luxell markasına ait. İkili olması sayesinde daha az yer kaplıyor ve uygun fiyat sağlıyor. Küçük evler, yalnız yaşayanlar veya evde çok sık yemek pişirmeyenler için ideal. Modern tasarımına ek olarak kontrolleri düğme aracılığıyla yapılıyor. Ocak yandığında beliren kırmızı gösterge, ısı normale döndüğünde yeniden kararıyor. Kullanım, temizlik ve fiyat yönüyle kullanıcılardan tam puan alıyor.

Luxell V3-02 P İkili Vitro Seramik Ankastre Elektrikli Ocak modelini buraya tıklayarak Trendyol’un özel kampanyasıyla satın alabilirsiniz.

CVS DN 202 İkili Elektrikli Ocak

Uygun fiyatlı elektrikli ocak modelleriyle ön plana çıkan CVS, f/p başarısıyla dikkat çekiyor. 1000 W+1500W ikili elektrikli ocak tavsiyesi için en iyilerden. Üstelik kırmızı, beyaz, siyah gibi farklı renkleri de bulunuyor. Emaye gövdeye sahip olması ise kolay temizliğin yanı sıra uzun süreli dayanıklılığa da yardımcı oluyor. Üstelik neredeyse tekli elektrikli ocak fiyatına ikili elektrikli ocak fırsatı da sunuyor.

CVS DN 202 İkili Elektrikli Ocak ürünüyle ilgili kullanıcı yorumlarını incelemek veya avantajlı fiyatla satın almak için Media Markt’a buradan ulaşabilirsiniz.

CVS Dn2400 Harlı Tek Gözlü Elektrikli Pleyt Ocak

Tek gözlü elektrikli ocak seçenekleri arasında uygun fiyatıyla rakiplerinden bir adım daha fazla öne çıkıyor. 1000W gücündeki elektrikli ocak farklı pişirme/ısıtma dereceleri için üç farklı mod sağlıyor. Kırmızı rengi ise hem modern hem de şık bir görüntü sunuyor. Kaydırmaz ayaklı tabanının ise güvenilir bir kullanıma yardımcı olduğunu söyleyebilirim. Hem içerde hem de dışarda kullanmak için uygun.

CVS Dn2400 Harlı Tek Gözlü Elektrikli Pleyt Ocak ürününü buraya tıklayarak Trendyol’dan hemen satın alabilirsiniz.

 

En iyi elektrikli ocak listesini beğendiniz mi? Ürünlerle ilgili görüş ve önerilerinizi veya sorularınızı yorumlarda belirtebilirsiniz. Sorularınızı en kısa sürede cevaplandıracağız! Bizi desteklemek isterseniz aşağıdaki paylaşım butonlarına tıklamayı unutmayın!

Paylaşmak Önemsemektir!

Yorum yapın