En İyi Elektrikli Sobalar

Havaların soğumasıyla birlikte evi ısıtmak oldukça zor bir hal alıyor. Evde küçük bir bebeğimiz olunca da ısı konusu büyük önem taşıyor. Genellikle bir odada oturuyoruz ve odamızı ısıtmak için alternatifler aradık. Elektrikli sobalar küçük alanları ısıtmak için yeterli oluyor ve 7/24 çalışmadığı sürece elektrik faturasını da çok yükseltmiyor.

Biz evde çocuğumuz olunca devrilme emniyeti olan bir ürün tercih ettik. Bu ürünler devrilme, düşme durumunda elektriği keserek daha az hasara sebep oluyor. Ayrıca yer tipi, duvara montelenen, ayaklı vb. seçenekler arasından tercih yapmalısınız. Duvar tipi ısıtıcılar sabit bir alanı ısıtmak için iyi bir seçenek. Ancak evin farklı odalarını da ısıtmak isterseniz ayaklı veya yer tipi olanları alabilirsiniz.

En İyi 9 Elektrikli Isıtıcı

Elektrikli sobalar enerji tasarrufu ve dayanıklılık özellikleriyle ön plana çıkıyor. İşte en iyi elektrikli sobalar:

Sinbo SFH-3395 Mini Infrared Isıtıcı, Yer Tipi Elektrikli Soba

Sinbo SFH-3395 Mini Infrared Isıtıcı, Yer Tipi Elektrikli SobaKüçük boyutu ve şık tasarımıyla dikkat çeken Sinbo, küçük alanları ısıtmak için en iyisi. Banyo, mutfak, oturma odası vb. yerler için tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda diğer ısıtıcılara oranla fiyatının çok daha uygun olduğunu söyleyebilirim. Devrilme anında emniyet şalteri devreye girerek elektrik bağlantısını keser. Elektrikli sobalarda sıklıkla karşılanan baş ağrısı, hava kuruluğu vb. sorunları büyük oranda engeller. Biz banyoda kullanmak için bu ürünü satın aldık. Hızlı ve güçlü performansından memnunuz. En iyi elektrikli soba simbo diyebilirim.

İtimat 10506 Quartz Elektrikli Soba Isıtıcı

İtimat 10506 Quartz Elektrikli Soba Isıtıcı

2700 W güç ile piyasanın en iyilerinden biri İtimat 10506. 25 saniyede şok ısıtma özelliği ile kısa süre içinde sıcacık bir odada oturmak mümkün. 3 kademesi ile odayı istediğiniz derecede ısıtabilir, termostat ayarı ile sabit bir ısı sağlayabilirsiniz. Evcil hayven ve bebekler için devrilme emniyeti bulunuyor. Soba ayağını çıkarabilir ve bir yere sabitleyebilirsiniz. Arka panelde ısıyı yoğunlaştırma özelliği var. Bulunduğu fiyat skalasında alabileceğiniz en iyi elektrikli sobalardan.

Kumtel Luxell Blackline Elektrikli Soba Isıtıcı

Kumtel Luxell Blackline Elektrikli Soba Isıtıcı

Elektrikli soba ısıtıcı deyince akla gelen ilk markalardan biri Kumtel. Dayanıklı ve uzun ömürlü ürünlerini mutlaka bir yerde görmüşsünüzdür. Maksimum verim sağlayan Blackline ayaklı veya duvara monte olarak kullanılabilir. IPX2 su sıçrama fonksiyonu ile güvenli kullanım sunuyor. Hızlı ısınma ve geç soğuma özelliği ile 25 metrekarelik bir odayı kısa sürede ısıtabilir. Güvenli kafes sistemi ile açık havada, geniş alanlarda vb. kullanabilirsiniz.

Minisan Maxi MS-2500 Elektrikli Isıtıcı Soba

Minisan Maxi MS-2500 Elektrikli Isıtıcı Soba

Modern stili ile her eve uyum sağlayan elektrikli sobalardan biri. Güçlü ve etkili bir performans için bu ürünü tercih edebilirsiniz. Özel paslanmaz çelik yansıtıcı ile kolay bir kullanım sağlıyor. 3 güç kademesi ve buhar haznesi bulunuyor. Devrilme emniyet switch ile güvenilir kullanım fırsatı vermektedir. Termostatı manuel olarak ayarlanabilir ve geniş alanları ısıtabiliyor.

Ufo Star S/23 2300 Watt Infrared Isıtıcı

Ufo Star S/23 2300 Watt Infrared Isıtıcı23 metrekare kapalı alanları kısa sürede etkili bir biçimde ısıtıyor. Ayrıca yarı açık alanlarda da etkili bir performans sunmaktadır. Duvara veya tavana monte edilebilir. Enerji tasarrufu sağlayan model, aylık tüketiminizi çok fazla arttırmaz. Havayı kurutmayan teknolojisi ile baş ağrılarını engelliyor. Eviniz veya ofisiniz için uzun seneler boyunca kullanabileceğiniz bir ürün arıyorsanız bu ürünü tercih edebilirsiniz.

Luxeva LXV2000 Karbon İnfrared Ufo Isıtıcı

Luxeva LXV2000 Karbon İnfrared Ufo Isıtıcı

Maksimum enerji verimliliği ve yüksek performansla en iyi ısıtıcılardan biri Luxeva LXV2000. Karbon infrared özelliği ile havayı kurutmuyor ve oksijeni azaltmıyor. Ergonomik ve şık tasarımı ile dikkat çeken ısıtıcıyı evde, ofiste veya açık alanlarda kullanabilirsiniz. İnce yapısı ile küçük odalarda bile çok fazla yer kaplamaz. Hızlı ve etkili bir ısıtıcı arıyorsanız mutlaka bu ürünü tercih etmelisiniz.

Cvs DN-2033 Nötron

Cvs DN-2033 Nötron

Uygun fiyatlı elektrikli ısıtıcı arayışındaysanız Cvs DN-2033 Nötron ürününü satın alabilirsiniz. Ufak boyutu ve kompakt tasarımı ile aradığınız ısınmayı sağlayabilir. Ancak üst segment ürünlere kıyasla daha yetersiz olduğunu söyleyebilirim. Küçük odaları ve alanları ısıtmak için en iyilerden. Üç ayrı güç kademesi bulunuyor. Ayrıca el yakmayan tel ızgarası güvenilir bir kullanım imkanı verir.

Veito 1800 Watt Karbon Infrared Isıtıcı CH1800-RE

Veito 1800 Watt Karbon Infrared Isıtıcı CH1800-RE

Uzaktan kumandası ile ön plana çıkan Veito, dört farklı güç kademesi ile ideal ısınmayı sağlıyor. Uzaktan kumandası ile rahatınızı bozmadan istediğiniz kademeye getirebilirsiniz. Zamanlayıcı özelliği ile belirli saatlerde çalışabilir. Hafifliği ve tutma kulpları ile istediğiniz odaya taşıyabilirsiniz. Otomatik sıcaklık kontrolü fonksiyonu ile güvenliği ön planda tutuyor. Ayrıca devrilme emniyetinin bulunduğunu söyleyebilirim. Aşırı ısınma veya devrilme durumunda ısıtıcı kapanıyor.

Raks Adalya A1200 80 Derece Sağ-Sola Dönen Kule Tipi Isıtıcı

Raks Adalya A1200 80 Derece Sağ-Sola Dönen Kule Tipi Isıtıcı

Sıradışı tasarımı ile en iyi elektrikli ısıtıcılardan biri Raks Adalya. Özel işlenmiş karbon tüpleri bulunuyor. 80 derece sağa veya sola dönerek odayı eşit ısıtır. İç ve dış mekanlarda kullanılabiliyor ve iki farklı kademesi bulunuyor. Konforlu ısıtma sistemi ile kış aylarını sıcak geçirebilirsiniz. Düşük kademede bile bulunduğunuz alanı etkili bir şekilde ısıtabilir. Evde kullanmak için bu ürünü tercih ettim. Dayanıklı ve kaliteli malzemesi ile uzun yıllar kullanabileceğimiz özelliklere sahip.

Yüksek teknolojiye ve donanıma sahip en iyi 9 ısıtıcıyı sizin için seçtik! Bu listeyi aşağıda yer alan butonlardan sevdiklerinizle paylaşabilir, ürünler hakkında yorum atarak uzmanlardan destek alabilirsiniz.

Paylaşmak Önemsemektir!

“En İyi Elektrikli Sobalar” üzerine bir yorum

  1. Çok güzel modeller gördüm sayenizde Teşekkür ederim. Benim evimin yönü kuzey doğu bu nedenle kışın soğuk konusunda çok muzdaribiz. Bundan önce talaş sobası kullanıyorduk pisliği külü derken klima aldık oda havayı kurutuyor diye ufo tarzı bir soba almayı planlıyoruz. Kumtel ve Ufo firmasının ürünleri gerçekten hoşuma gitti sanırım onlardan birini tercih edeceğim.

    Cevapla

Yorum yapın