En İyi Evde Spor Aletleri

Koronavirüsün hayatımıza girmesiyle evde spor yapmak isteyenler çoğaldı. Spor salonuna gitmekte problem yaşıyor ya da evde spor yapmayı tercih ediyorsanız, BuldumZ uzmanları tarafından sizin için hazırlanan en iyi spor aletleri listesini inceleyin!

En İyi 8 Evde Spor Aleti

Evinizi spor için donanımlı hale getirmek, evin içinde egzersiz ekipmanları bulundurmak istiyorsanız, tercih edebileceğiniz en iyi evde spor aletlerini sizin için seçtik. Bu aletler ile evde spor yapmak gerçekten harika bir eğlenceye dönüşecek.

NOT: İçeriklerin altında yer alan videolar ile spor aletlerinin kullanım şeklini öğrenebilirsiniz. Ek olarak ”satın al” butonuyla en avantajlı fiyata ulaşabilirsiniz.

Multiflex Hamaha Revoflex Xtreme Egzersiz Spor Aleti

Revoflex Xtreme ile düz bir karın ve kaslı bir sırta sahip olabilirsiniz! Sizi saatler süren zorlu şınav ve mekik maratonundan kurtarırken sağlıklı bir vücuda kavuşmanıza yardımcı olacak spor aletlerinden biri. Omuz, kol, bacak, sırt ve karın gibi vücudunuzun birçok farklı yerini aynı anda çalıştırıyor.  Altı günde üç kilo kaybı vaat eden spor aletiyle çalışmak oldukça eğlenceli.

SATIN AL

Fox Fitness Target 90S Motorlu Masajlı Koşu Bandı

MP3 özelliği ve mekik çekme aparatıyla göz önüne çıkan Fox Fitness, en iyi koşu aletlerindendir. Egzersiz yaparken eğlenmenize olanak sağlayan spor aleti Ipad aracılığıyla film izleme veya kitap okuma gibi ayrıcalıklar sunuyor. 90 kg taşıma kapasitesine sahip olan Fox Fitness hedefinize göre ilerlemenizi sağlayabilir. Kalori hesabı, egzersiz planı ve yaş gibi kriterlerle planınızı oluşturabilirsiniz. Koşu bantlarında yaşanan denge ve eğim problemlerini engellediğini söyleyebiliriz. Ayrıca katlanabilir olması sayesinde evde istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Eğer eve bir yürüyüş bandı almayı planlıyorsanız Fox Fitness Target dayanıklılık ve ekstra özellikleri ile dikkat çekiyor.

SATIN AL

V-Fit By Voit Manyetik Eliptik Bisiklet

Eliptik bisikletle egzersiz yapmak son derece eğlenceli ve etkili yöntemlerden biri. Neredeyse her yaşa uygun olan bu spor aleti hızlı ve etkili bir şekilde kalori yakmanızı sağlayacak. V-Fit By Voit Manyetik Eliptik Bisiklet, tekerlekleri sayesinde kolayca taşınabiliyor. Dilediğiniz yerde istediğiniz zaman egzersiz yapabilirsiniz. Ayrıca nabız, kalori, zaman, mesafe ve hız gibi ölçümleri takip etmek mümkün. 90 kilograma kadar taşıma kapasitesiyle size etkili bir şekilde kilo verdirebilir!

SATIN AL

Dynamic S80 Dikey Kondisyon Bisikleti

Kondisyon bisikleti basen bölgesinden omuzlara kadar birçok kas grubunu çalıştırıyor. Evde güvenli bir şekilde spor yapmak ve aktif bir yaşama geçiş yapmak için en çok tercih edilen spor aletleri çeşitlerinden. Dynamic S80 Dikey Kondisyon Bisikleti ise sağlam malzeme kalitesi ve ve LCD göstergesi ile alanının en iyilerinden olduğunu söyleyebiliriz. Göstergeden hız, kalori ve nabız gibi ölçümleri takip edebilirsiniz. Ayarlanabilir sele ve 90 kg taşıma kapasitesine sahip.

SATIN AL

Delta Çantalı Delux Krom Plaka Krom Bar Dambıl 20 Kg Ağırlık Seti Halter

Krom kaplama ve pürüzsüz yüzeyi ile dikkat çeken Delta Dambıl Seti egzersizlerinizde en büyük yardımcınız olacak! Dura – Strong özelliği ile uzun yıllar boyunca sorunsuz bir kullanım vaad ediyor. Kayma ve düşmeye karşı tutma yerleri özel tırtıklara sahip. Dolayısıyla sporunuzu güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Kullanımı ise oldukça kolay, ağırlık plakalarını taktıktan sonra tornavidayla sıkıştırabilirsiniz. Bacak, kanat, kol ve omuz vb. geniş bir kas grubunuzu çalıştırmak için en ideal spor aletlerinden biri.

SATIN AL

Wildlebend Kondisyon Küreği Egzersiz Aleti Body Trimmer

Body Trimmer, spor yapmayı eğlenceli anlara dönüştürüyor! Spor yapmayı sevmiyorsanız veya spor geçmişiniz yoksa bu alet iyi bir başlangıç olacaktır. Bölgesel zayıflamaya ihtiyacınız varsa bu aletle basen, kol, kalça, karın ve bel bölgelerinizi çalıştırabilirsiniz. Fazla kilolardan kurtulmanız için özel tasarlanmıştır. Ancak 30+ kilogram vermek isteyenler için uygun olmadığını söyleyebiliriz. Aerobik hareketler için uygun ve son derece elastik.

SATIN AL

Aydın Sport 5 kg Dambıl Seti 2 x 5 kg

Güç arttırmak ve kondisyon sağlamak için en güvenli spor aletlerinden biri dambıl. Ayrıca evde spor yapmak için son derece kullanışlı. Diğer evde spor aletlerine oranla daha az yer kaplıyor. El anatomisine uygun olarak tasarlanan dambıl kol ve omuz kaslarınızın çalışmanızı sağlar. Ayrıca squat ve bench press gibi farklı hareketleri yapmak için uygundur. Daha fazla hareket menzili tanıyan dambıl kuvvet ve kazanmak için idealdir.

SATIN AL

Delta Ab Slider Egzersiz Aleti

Göğüs, omuz, sırt ve karın kaslarını çalıştırmak için özel olarak tasarlanan Delta Ab Slider yüksek oranda kalori yakmanızı sağlar. Kolay kullanımı ve kolay taşıma imkanı sunan Slider, öne ve yana doğru hareket etmenize yardımcı olmaktadır. Süngerden üretilen tutacaklar sayesinde uzun süre egzersiz yapabilir ve tüm kas gruplarınız çalıştırabilirsiniz. En iyi evde spor aletleri arasında f/p oranı ile en başarılı ürünlerden biri olduğunu söylemek mümkün.

SATIN AL

En iyi koşu bandı modelleri içeriğimizi incelediniz mi ?

Evinizde yaptığınız sporu en konforlu hale getirmek için hazırladığımız bu listeyi arkadaşlarınla hemen aşağıda yer alan butonlardan paylaş!
Sen de evde kullandığın spor aletlerini bizimle yorum atarak paylaşabilir, tecrübelerini binlerce kişiye aktarabilirsin.

Paylaşmak Önemsemektir!

“En İyi Evde Spor Aletleri” üzerine bir yorum

  1. Profesyonel aletlerle bir hoca eşliğinde spor salonunda çalışmak elbette ki evde yapılan egzersizlerle aynı olmaz. Ama pandemi var ne yazık ki bu nedenle bu durum artık vazgeçilmez bir olasılık haline geldi. Evden çıkamayan yürüyüşe ihtiyacı olan yaşlılarımızdan tutun, hafta sonu da olsa bir halı sahada ter atan abilerimiz, babalarımız şimdilerde göbek büyütmüş durumda, işte bu durumda yapılacak tek şey egzersiz. Benim konuda gördüğüm egzersiz aletlerinden en çok ilgimi çeken bir hafta da 3 kilo verdiren yada garanti veren Multiflex Hamaha Revoflex Xtreme Egzersiz Spor Aleti oldu. Bu aleti alıp kullanmayı planlıyorum.

    Cevapla

Yorum yapın