En İyi Geri Dönüş Kameraları

Geri dönüş kameraları teknolojinin en iyi ve kullanışlı ürünlerinden biri. Bu sıralar park ederken ufak çaplı kazalar yapınca ben de bu kameraları araştırmaya başladım. Geri dönüş kameraları, araç güvenliğini sağlamaya yardımcı olan ekonomik ürünlerden biri. Geri geri giderken veya park ederken sorun yaşıyorsanız mutlaka bu ürünlerden satın almalısınız. Detaylı araştırmalarım sonucu bir geri dönüş kamerası satın aldım. Kullanmaya başladığım günden beri geri giderken hiçbir sorun yaşamıyorum. Ayrıca küçük alanlara park etmek bile daha kolay oluyor. Özellikle paralel parklarda başka birinin yardımına ihtiyacınız olmuyor.

En İyi 9 Geri Dönüş Kamerası

Geri dönüş kameraları park yardım çizgisi, karanlık sensörü, ayna ve görüntü sensörü gibi farklı özelliklere sahip. Ancak verimli bir kullanım için yüksek görüntü kalitesine sahip olan ürünleri tercih etmelisiniz. Aşağıda piyasanın en iyi geri dönüş kameraları ve özellikleri bulunuyor. Kameraları inceleyerek bütçenize uygun en doğru tercihi yapabilirsiniz.

NOT: Satın alırken ‘’sadece geri dönüş kamerası’’ ‘’multimedya+geri dönüş kamerası’’ ‘’sesli geri dönüş kamerası’’ gibi farklı seçeneklere dikkat etmenize tavsiye ediyorum.

Dvnox 7 Inç Double Teyp Usb Sd Kart Bluetooth + Geri Görüş Kamerası

Dvnox 7 Inç Double Teyp Usb Sd Kart Bluetooth + Geri Görüş Kamerası

Geri dönüş kamerası, teyp ve bluetooth özellikleri ile işlevsel özelliklere sahip bir ürün. Ben arabam için bu ürünü tercih ettim. Bir oto – elektrikçi ustası bularak kısa sürede montajını yaptırdım. Fiyatını hak eden ürünlerden biri. Android veya IOS işletim cihazlı sistemlerle bağlanmak mümkün. Ayrıca aux ve USB girişi de bulunuyor. Park çizgisi ve fonksiyonel özellikleri ile piyasadaki en iyi ürünlerden. Ayrıca yüksek görüntü kalitesi ve dokunmatik ekranı ile kolay bir kullanım sağlıyor. Bana göre en iyi geri dönüş kamerası Dvnox 7 Inç Double diyebilirim.

Jack Martin JM-701 Double Oto Teyp + Geri Görüş Kamerası

Jack Martin JM-701 Double Oto Teyp + Geri Görüş Kamerası

Geri dönüş kamerası, video ve fotoğraf oynatma, teyp özellikleri ile dikkat çekiyor. Uzaktan kumandası ve LCD ekranı bulunuyor. Ürün sadece android cihazlar için uyumlu. SD kart ve bluetooth ile ürüne bağlanabilirsiniz. Geri vitese taktığınızda otomatik olarak açılıyor ve park çizgileri var. Başarılı fiyat / performans ürünlerinden biri. Birçok radyo kanalını hafızasında tutabilir.

Ekranlı Dikiz Aynası Ve Geri Görüş Kamerası

Ekranlı Dikiz Aynası Ve Geri Görüş Kamerası

4.3 inç ekran boyutuna sahip olan ürün kolay kullanım sağlıyor. Dikiz aynasına bağlanabilen ürün net bir görüntü kalitesi ile ön plana çıkıyor. Aydınlık veya karanlık ortamlarda kolayca geriye gidebilirsiniz. Yüksek görüntü kalitesi sunan ürün net detayları ile kolay bir hakimiyet sunuyor. Basit ama etkili bir geri dönüş kamerası arıyorsanız bu ürünü tercih edebilirsiniz.

Wondex Hd Multi-Fonksiyonel Gece Görüşlü Araç Geri Görüş Geri Vites Kamerası

Wondex Hd Multi-Fonksiyonel Gece Görüşlü Araç Geri Görüş Geri Vites Kamerası

170 derece görüntü sunan Wondex, işlevsel özellikler sunuyor. Park çizgili ya da park çizgisiz kullanmak için farklı özellikleri var. Hd görüntü kalitesi ile her detayı rahatça görebilirsiniz. Ayrıca LED ışıkları karanlık ortamlarda dahi ekranı kolay görmenizi sağlar. Su geçirmez özelliği bulunuyor ancak yine de yıkarken dikkatli olmalısınız. Kaliteli ve şık ekranı ile en iyi ürünlerden biri.

Katlanır Ekran 4.3 Inch Plakalık Geri Görüş Kamerası

Katlanır Ekran 4.3 Inch Plakalık Geri Görüş Kamerası

Gece görüşlü geri dönüş kamerası gece veya gündüz fark etmeksizin net görüntü sağlıyor. Ayrıca video girişi sayesinde medya oynatma özelliğine sahip. Park çizgileri, CCDTV sistemi ve dijital renkli ekranı bulunuyor. Her araba uygun dolayısıyla kolay bir montaj özelliği sunmaktadır. Katlanabilir ekranı ile kullanmadığınız zamanlarda da şık bir görüntü veriyor. Plakaya takılabilir.

Space Ön – Arka Fonksiyonlu Tampon Kamerası

Space Ön - Arka Fonksiyonlu Tampon Kamerası

‘Yeni nesil gece görüşlü kamera’ sloganıyla satılan ürün, uygun fiyatıyla dikkat çekiyor. Bu fiyata alabileceğiniz en iyi ve kaliteli ürün olduğunu söyleyebilirim. Aracınızın ön veya arka tarafına takabilirsiniz. Her iki tarafta da muhteşem görüntü kalitesi sağlıyor. Ayrıca yol simülasyonu özelliği var. Su geçirmez özelliği sayesinde uzun yıllar sorunsuz kullanabilirsiniz.

Piranha Falke Gps Uyumlu Gece Görüşlü Araç Park Kamera

Piranha Falke Gps Uyumlu Gece Görüşlü Araç Park Kamera

Piranha Falke 120 derece lens çapı ve geniş görüş mesafesi özellikleri ile ön plana çıkıyor. Ayrıca GPS uyumu sayesinde kullanışlı ve kolay bir ürün olduğunu söyleyebilirim. Otomatik beyazlık dengesi ile gece ve gündüz net bir görüntü sunuyor. Genellikle fotoğraf makinelerinde gördüğümüz USA CMOS sensor özelliği var. 9 led ışığı ile şık bir görüntü sağlarken gece saatlerinde bile gözünüzü yormayacaktır.

Audiomax Park Çizgili Gece Görüşlü Park Geri Görüş Kamerası

Audiomax Park Çizgili Gece Görüşlü Park Geri Görüş Kamerası

Audiomax tarafından geliştirilen ürün geniş ve detaylı izleme olanağı sunuyor. Her araç ve modele uygun ve kısa sürede takılabilir. Arka tampona veya arka cama monte edebilirsiniz. Manevralı geri gidişlerde işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Park asistan özelliği ile park edeceğiniz yeri detaylı olarak görebilirsiniz.

Visor Geri Görüş Kamerası

Visor Geri Görüş Kamerası

Visor piyasada bulabileceğiniz en uygun fiyatlı ürünler arasında bulunuyor. Üst segment geri dönüş kameraları kadar başarılı değil. Ancak uygun fiyatıyla her bütçeye hitap ediyor. Gündüz saatlerinde görüntü kalitesi oldukça yüksek. Gece saatlerinde görüntü kalitesi düşüyor. Kolay montaj özelliği bulunuyor. Aynı zamanda arkadaki engelleri detaylı olarak görme imkanı sunmaktadır.

Sizi çizik – kaza derdinden kurtaracak, arabanızda tam kontrol sağlayacak geri dönüş kameralarını aşağıda yer alan paylaşım butonlarından hemen paylaşın! Arabanızın modelini ve almak istediğiniz kamera türünü bize anlatın 24 saat içinde cevap verelim!

 

Paylaşmak Önemsemektir!

“En İyi Geri Dönüş Kameraları” üzerine bir yorum

  1. Aracın orijinalin de yoktu sadece sensor var elimi arkaya koyuyorum öyle geri gidiyorum. Ama yazınızda ki Ekranlı dikiz aynası geri dönüş kamerasını görünce karar verdim alacağım. Zaten böyle bir ürün alma kararım vardı bu yazıda ki görseli görünce daha çok istemeye başladım sanırım geri vitese attığımızda devreye giriyor onun dışında dikiz aynası olarak da kullanmaya devam ediyoruz.

    Cevapla

Yorum yapın