En İyi Hazır Pizzalar

Yalnız yaşadığım zamanlarda mikrodalga fırın ile en çok hazırladığım yemeklerden birisi hazır pizza olmuştur. Herhangi bir uğraş gerektirmediği ve birkaç dakikada hazır olduğu için de, zamanım yoksa sık sık pizza yediğimi hatırlıyorum. Eğer sizler de benim gibi en iyi hazır pizza hangisi diye kendinize sormaya başladıysanız, gelin size deneyimlerimden bahsedeyim. Marketlerde dondurulmuş gıda bölümünde yer alan ürünlerden birisi olan hazır pizzalar için sık kullanılan birkaç marka vardır. Ben de bu yazıda sizlere genelde onlardan bahsedeceğim. Arasından hangisini seçeceğiniz tamamen size kalmış.

En İyi 7 Hazır Pizza

En iyi dondurulmuş pizzaları sizin için yazarken arkada bir tanesini mikrodalga fırına attım bile 🙂 Pizza hazırlanırken, gelin bizler de sizler için incelediğim en iyi 7 hazır pizza hangileri, bakalım.

Superfresh Pizza King

Superfresh Pizza King

Marketlerde 4lü olarak bulacağınız bu pizza en çok bilinen hazır pizzalardan bir tanesidir. Hem fiyatı hem de tadının iyi olması ile raflarda sık sık tükenen ve benim de tercih ettiğim üründür. Yaklaşık 10 dakikada hazırlanabilen bu pizzada malzeme olarak mozzarella peyniri, piliç sucuk, piliç sosis, siyah zeytin ve yeşil biber yer alıyor. Fiyat olarak 4lü pakette satıldığı için, ürün başına çok uygun hale geliyor. Birkaç paket alıp dondurucuda saklarsanız, gerektiğinde arkadaşlarınıza da ikram edebileceğiniz hazır bir yemeğiniz olabilir. Bence en iyi hazır pizza Superfresh Pizza King.

Pınar Pizzatto

Pınar Pizzatto

Pınar’ın pizza ürünlerinden birisi de Pizzatto ailesidir. Burada iki farklı alt ürün yer alır. Bunlardan birisi Alaturka Pizza, diğeri ise Italiano’dur. İtalyan pizzasına en yakın şekilde üretilmeye çalışılan Italiano’da pepperoni, mozzarella, fesleğen ve siyah zeytin yer alıyor. Alaturka Pizza ise incecik hamur üzerine bol sucuklu üretiliyor. Genelde 4lü paketlerde satılan bu pizzaların hepsinde kullanılan şarküteri ürünleri de Pınar’ın kendi üretimidir. Daha çok Alaturka’yı tercih ediyorum.

Pınar Karışık Pizza

Pınar Karışık Pizza

10 dakika gibi kısa bir sürede hazırlanabilen bu pizza 600 gramlık büyük paketi ile satılıyor. İçinde yer alan malzemeler ise; Pınar salam, Pınar sucuk, kırmızı biber, yeşil biber ve mozzarelladır. Tamamen kendi şarküteri ürünleri ile üretildiği için de Pınar’ın diğer ürünlerini sevenler için gerçekten lezzetli bir deneyim sunuyor. Bazı marketlerde bu ürün çok sık tükendiği için bulmanız biraz zor olabilir. Fiyat olarak da rakiplerine göre normal seviyededir.

Feast Pizza Karışık

Feast Pizza Karışık

Marketlerde 800 gram olarak bulabileceğiniz bu lezzetli pizza diğer markalara göre iyi bir fiyata sahiptir. Özellikle boyutuna ve malzeme içeriğine baktığınızda, ödenen ücretin karşılığını fazlasıyla aldığınızı anlayacaksınız. Bu ürün Feast’in en sık tercih edilen pizzasıdır. Benim de deneyip memnun kaldığım üründür. Ürünün içindeki malzemeler piliç sucuk, piliç sosis, zeytin, mısır, mozzarella peyniri ve yeşil biberdir.

Feast Pizza Gurme Meksika

Feast Pizza Gurme Meksika

Acıyı sevenler buradaysa ve listeyi incelerken neden acı pizzadan hiç bahsedilmiyor diye düşünüyorsa, şu anda onların aradığı kısıma gelmiş bulunuyoruz. Feast’in lezzetli ürünlerinden birisi olan Gurme Meksika, tam olarak Meksika usulü pizza olarak üretilmiş. İçerisinde jalapeno biberi, mısır, zeytin, yeşil biberler, piliç eti ve bol peynir bulunuyor. Bu pizzayı yedikçe bir tane daha isteyeceğinizden emin olabilirsiniz.

Dr. Oetker Ristorante Pizza

Dr. Oetker Ristorante Pizza

Birçok farklı kategoride kaliteli ürünleri ile bilinen Dr. Oetker’in bu pizzası uygun fiyatlı pizzalardan birisidir. Fiyatı sebebiyle raflarda sayısı en sık azalan üründür diyebilirim. Bu ürünün iki farklı çeşidi var. Birincisi Mista, ikincisi ise Mozzarella’dır. Pizza Mozzarella ürünü adından anlaşılacağı üzere bol peynirli olarak satılıyor. Pizza Mista ise sucuk, salam, zeytin ve biber gibi ürünler içeren karışık versiyondur. Tek bir ürün alıp hızlıca onu denemek isteyenler için makul fiyatlara sahipler.

Dr. Oetker Guseppe Supreme Extra Karışık Pizza

Dr. Oetker Guseppe Supreme Extra Karışık Pizza

Çıtır çıtır kenarlı ve incecik hamurlu bir pizza istiyorsanız size tavsiye edeceğim son ürün bu olacaktır. Özellikle içerisindeki malzemelerinin bol olması ile de dikkat çekiyor. 415 gram boyutundaki bu lezzetli pizzada sucuk, jambon, salam, sosis, kırmızı biber ve yeşil biber bulunuyor. Önceden ısıtılan fırında, 15 dakika gibi bir sürede pizzayı pişirebilirsiniz.

Başka pizza sevenler ile bu içeriği paylaşmak isterseniz aşağıdaki sosyal medya paylaşım butonlarını kullanabilirsiniz. Ayrıca, burada da yer alan güzel pizzalardan yedikten sonra, aşağıdaki yorum bölümünden ne düşündüğünüzü belirtebilirsiniz. Sizler gibi araştırma yaparak bu sayfaya ulaşan kullanıcılara benim yorumlarımın yanında sizin yorumlarınızı okuma fırsatı da sunmuş olacaksınız.

Paylaşmak Önemsemektir!

“En İyi Hazır Pizzalar” üzerine 2 yorum

  1. Superfresh 4’lü pizzası ailece tükettiğimiz bir ürün. Hafta sonları 1 kerede olsa tüketiriz. Mikrodalga fırında 1 dakika ısıttığımızda fırından yeni çıkmış gibi muhteşem ötesi bir lezzet oluyor. Her istediğiniz zamanda 1 dakikada ısıtıp pizza yemek bence çok güzel.

    Cevapla
  2. büyük kolaylık bizler için misafirin geliyor. o an ani gelen bir misafir ise buzluktan çıkar hemen mikro dalga yada fırına at 20 dakikada hazır bir şekilde servis et. Bu ürünler biz kadınlara büyük kolaylık. Saatlerce uğraşıp hamur açıp pizza yapmaktansa hazır almayı tercih ederim.

    Cevapla

Yorum yapın