En İyi İnternet Sağlayıcıları

BuldumZ uzmanları en iyi internet sağlayıcısı (ISS) konusunda karar vermekte zorlananlar için detaylı bir rehber içerik hazırladı. Son yılların verileri ve kullanıcı yorumlarını toplayarak sizin için en iyi internet sağlayıcılarını seçtik!

İnternet Sağlayıcısı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Ek Ücretler: İnternet servis sağlayıcınız sizden modem, kurulum gibi konularda ek ücret isteyebilir. Fiyat alırken bu ek masraflara dikkat etmeniz gerekir.
  • Altyapı: İnternet hizmeti alacağınız ISS’nin sizin bölgenizde olan altyapısıyla başka bir bölgede olan altyapısı farklılık gösterebilir.
  • Hız: ISS’nin size sunduğu hız, servis sağlayıcısı seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli konudur.

En İyi 6 İnternet Servis Sağlayıcısı

İnternet servis sağlayıcısı seçerken aynı hız ve aynı altyapı için verilen farklı fiyatları, anlamlandıramadığımız ekstra ücretleri sık sık görürüz. BuldumZ teknoloji uzmanları sizi bu tür durumlardan kurtarmak için tercih edebileceğiniz en iyi 5 internet servis sağlayıcısını seçti:

TürkNet

TürkNet

Son yılların en popüler servis sağlayıcıları arasında yer alan TürkNet her geçen gün büyümeye devam ediyor. Kotasız internet kavramını Türkiye’de ilk kullanan sağlayıcılardan biri olan TürkNet şu an 100 MPS’e kadar hızlı kotasız, taahhütsüz interneti 85TL’e sunuyor. Kullanıcılar abone olduktan sonra +10TL vererek bir üst pakete geçiş yapabiliyorlar. En büyük avantajlarından biri ise, abone olurken herhangi bir taahhüt imzalamaya gerek yok. TürkNet ile internetinizi istediğiniz zaman başlatabilir ve sonlandırabilirsiniz.

Abone olurken VDSL modem için tek seferlik ek ücret ödemeniz gerekiyor. Kurulum ücreti ise ilk ayın faturasına yansıtılıyor. Müşteri hizmetlerine telefonla değil, internet üzerinden destek talebi oluşturarak ulaşabiliyorsunuz. Turknet kurulum süreci 3 – 10 gün arası sürüyor.

Turknet’in en avantajlı fiyat paketlerini görmek  ve değerlendirmek için ”Turknet ISS” linkine tıklayın!

Millenicom

Millenicom
Millenicom kullanıcılarına taahhütlü ve taahhütsüz olarak iki farklı seçenek sunuyor.  100 Megabite kadar fiber paketleri bulunan Millenicom’un en düşük paketi 79TL ile başlıyor ve 16 mbps hız sunuyor. Altyapınıza göre 100 mbps’e kadar paketler satın alabilirsiniz.

Millenicom’da kurulum ücreti bulunuyor ve tek seferlik olmak üzere VDSL modem ücreti alınıyor. Servisin bağlanma süresi ise 3 – 7 gün arası değişiyor.

Millenicom’dan en avantajlı fiyatlarla abone olmak için ”Millenicom ISS” linkine tıklayın!

Netspeed

Netspeed

Speedmax Avantaj Smart ile interneti kullandığın kadar öde kampanyası olan Netspeed, alternatif ISS arayanlar için en ideal seçimlerden biri.  Taahhütsüz paketleri bulunan Netspeed, sınırsız interneti 58TL’e kadar fiyatlarla sunabiliyor. Ucuz bir ISS alternatifi arayanlar için Netspeed’i mutlaka öneriyoruz. Netspeed ilk kurulum için ücret ve VDSL modem ücreti almaktadır.

Netspeed’in avantajlı paketleri için ”Netspeed ISS” üzerinden daha fazlasını görün!

Vodafone Net

Vodafone Net

ADSL Altyapısını kendi kaynakları içerisinde bulunduran Vodafone Net, taahhütsüz paket bulundurmuyor fakat başka servis sağlayıcıdan kendilerine geçmek isteyenler için taahhüt cayma bedelini, belli bir orana kadar karşılıyor. Abonelerine 24 ay internet hizmeti hediye eden Vodafone, ADSL tarifelerinde 34TL’den başlayan fiyatlar, fiber internette ise 65TL’den başlayan fiyatlar sunuyor. Vodafone modem kendilerinden alındığı takdirde kurulum ücreti almamaktadır.

Vodafone Net’in en avantajlı abonelik fiyatlarını ”Vodafone ISS” üzerinden görüntüleyin!

D-Smart İnternet

D-Smart İnternet

D-Smart İnternet altyapısını Türk Telekom ve Superonline desteğiyle karşılamaktadır. Fiber ve ADSL olmak üzere iki farklı hizmet sunan D-Smart, sunduğu hizmeti 24 ay kullanım sözü ile vermektedir. Modem talep eden kullanıcılarından 24 ay boyunca 9,5TL ek ücret alan D-smart, farklı bir ISS alternatifi arayanlar için sunduğu fiyatlarla oldukça uygun bir tercih.

D-Smart’ın en avantajlı üyelik paketlerini ‘‘DSmart ISS” üzerinden görün!

Türk Telekom TTNET

Turk Telekom ISS

Türkiye’nin en eski servis sağlayıcıları arasında yer alan TTNET, Türk Telekom altyapısıyla 2006 yılından beri hizmet vermektedir. Ücretsiz kurulum yapan Türk Telekom, Türkiye’de fiber altyapısı en yaygın internet servis sağlayıcı olarak kabul ediliyor. Limitsiz internet paketinden faydalanan kullanıcılar için makul fiyatlarla TİVİBU aboneliği sunan Türk Telekom, oyuncular(gamer kampanyası), online eğitim ve bireysel kullanım için farklı paketler sunuyor. Fiber altyapısıyla hızlı internete sahip olmak isteyen kullanıcılar için ttnet kampanyaları oldukça makul.

Türk Telekom Paketlerini ayrıntılı olarak ”Türk Telekom ISS” üzerinden inceleyin!

Kullanabileceğiniz diğer en iyi servis sağlayıcıları:

İçeriğimizi yeni bir internet servis sağlayıcısı arayan sevdiklerinize aşağıda yer alan butonlardan paylaşabilir, yorum üzerinden BuldumZ teknoloji uzmanlarından ISS Servis sağlayıcı önerisi isteyebilirsiniz.

Paylaşmak Önemsemektir!

“En İyi İnternet Sağlayıcıları” üzerine bir yorum

  1. Neredeyse 10 yıldır Turkcell Superonline kullanıcısıyım artıları ve eksileri var kalite olarak tam not alır ama müşteri temsilciliği konusunda iyi şeyler söyleyemem. Bu sağlayıcının internetin yanı sıra tv paketini de alırsanız çok avantaj sağlayacaksınız. Tabi ki sadece bu firma ile sınırlı değil deneyimimi yaşadığım bir diğer firma Türk Telekom firmasıdır. Bu firma direk bir firma yenilenme yok nasıl anlatayım statik ip kullanıyor ve sadece tek bir ip üzerinden gidiyor internet üzerinde sürekli çalışanlar statik ip ile sorunlar yaşamakta en basit örneği bir online oyundan ip banı yediğinizde sağlayıcınız Türk Telekom ise ip değişmez ise ban kalkmayacaktır. Kısaca bana göre Superonline ve Vodafone tercih edilecek firmalar arasındadır.

    Cevapla

Yorum yapın