En İyi iPhone Şarj Kablosu

En çok tercih edilen telefon markalarından biri olan Apple’a ait iPhone kullanıcıların en sık karşılaştığı sorun şarj kablolarından yana oluyor. Kimi zaman şarj kablolarının kısalığından ötürü kullanım alanı daralırken kimi zaman da şarj aletinin adaptör kısmından daha az ömrü oluyor ve içindeki teller koparak kablo kullanım dışı oluyor. Apple’a ait orijinal şarj kablolarının kalitesinden şüphe etmeden tabi ki alabilirsiniz ama çok sık aralıklarla şarj kablonuzu bozuyorsanız ekonomik açıdan her zaman Apple kablo almak sizi zorlayacaktır. Telefonunuza ve bütçenize zarar vermeyecek piyasadaki en iyi iPhone şarj kablosu listesini sizler için oluşturdum.

En İyi 10 iPhone Şarj Kablosu

Sık bozulan şarj kabloları yüzünden orijinal ürün almayı bırakabiliyoruz. Böyle durumlarda yanlış ve kalitesiz bir şarj kablosu alırsanız sadece daha uzun sürede şarj etmesi dışında elektrik akımını kontrol edemeyerek telefonunuza ve bulunduğunuz ortamın elektrik sistemine bile zarar verebilir. Telefonunuza zarar vermeden güvenle kullanabileceğiniz kaliteli bir iPhone şarj kablosu bulmak seçenek fazlalığı dolayısıyla oldukça zaman alıcı bir iş olacaktır. Şarj kablosuna ihtiyacınız varsa en iyi iPhone şarj kablolarını bir araya getirdiğim bu listeyi incelemenizde fayda var.

Swiss Charger iPhone Şarj Kablosu

Swiss Charger iPhone Şarj Kablosu

Kırılan şarj kablolarından bıktıysanız ve artık dayanıklı ama uygun fiyatlı bir iPhone şarj kablosu arıyorsanız harika bir önerim var. Swiss Charger markasına ait iPhone şarj kablosu ile artık düzenli olarak şark kablolarına para harcamanıza gerek kalmayacak. Çin menşeili bu iPhone şarj kablosu piyasadaki uygun fiyatlı ürünler arasından seçebileceğiniz en kaliteli ve en iyi iPhone şarj kablolarından biridir. 50 kiloya kadar ağırlık karşısında direnç gösterir ve zarar görmez.

 • Kablo Uzunluğu :5 m
 • Bağlantı : Lightning

Miniso – iPhone Şarj Kablosu

Miniso – iPhone Şarj Kablosu

Son zamanların en sevilen markalarından biri olan Japonya menşeili Miniso’dan ihtiyacınız olan her şeyi tereddüt etmeden alabileceğiniz gibi şarj kablonuzu da temin edebilirsiniz. Miniso’ya ait iPhone şarj kablosunu bilinen ve güvenilir bir markadan uygun fiyata almak isterseniz en iyi iPhone şarj kablosunu Miniso’da bulabilirsiniz. Bükülmelere ve kırılmalara dayanıklı bir malzeme olan TPE ile üretilen Minoiso’nun iPhone şarj kabloları oldukça uzun ömürlüdür.

 • Kablo Uzunluğu : 1 m
 • Bağlantı : Lightning

Tronsmart – iPhone Şarj Kablosu

Tronsmart – iPhone Şarj Kablosu

Orijinal şarj kablosu kadar iyi bir performans sergileyen bir marka önerim olacak. Tronsmart markasına ait iPhone şark kablosunu tercih ederseniz kaliteli ve doğru bir ürün almış olacaksınız. Çift örgülü kablosu kırılma, bükülme ve darbelere karşı üst düzey bir direnç gösterdiği için dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Aracınızda ve prizle kullanım imkanı sağladığı gibi tüm Apple ürünleri için de kullanıma uygun olduğundan hepsinden veri aktarımını bu şarj kablosu ile yapabilirsiniz.

 • Kablo Uzunluğu :8 m
 • Bağlantı : Lightning

Belkın – iPhone Şarj Kablosu

Belkın – iPhone Şarj Kablosu

Belkın markasının iPhone şarj aletini satın alarak hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Telefonunuzu hem hızlı hem de güvenli bir şekilde şark etmek istiyorsanız en iyi iPhone şarj kablolarından biri olarak Belkın markasını tercih edebiliriz. Araçta, evde, ofiste kısaca aklınıza gelebilecek her yerde kullanımınıza uygundur. Ayrıca saniyeler içerisinde bu kablo ile cihazlarınızdan veri aktarımınızı da yapabilirsiniz. Sevimli bir mavi renge sahip kablosunun işlevi kadar görüntüsünü de beğeneceğinizi düşünüyorum.

 • Kablo Uzunluğu :2 m
 • Bağlantı : Lightning

Ugreen – iPhone Şarj Kablosu

Ugreen – iPhone Şarj Kablosu

Ugreen markasının pek çok iPhone şarj kablosu modeli bulunmaktadır. Size örgülü kablo Ugreen modellerinden birini temel alarak biraz bilgi vereceğim. Ugreen markasını inceleyerek tarzınıza, kullanım amacınıza ve bütçenize en uygun olan ürünü seçerek gönül rahalığıyla alabilirsiniz. Ugreen markasına ait şarj kablolarının tamamı son derece dayanıklı ve kalitelidir. Favorim olan örgülü kablolar darbelere, bükülmeler ve eğilmelere çok daha dirençli olduklarından haliyle diğer şarj kablolarından da daha uzun ömürlü oluyorlar. Size tavsiyem de bu yüzden örgülü kablolar olacak.

 • Kablo Uzunluğu :2 m
 • Bağlantı : Lightning

Ttec – iPhone Şarj Kablosu

Ttec – iPhone Şarj Kablosu

Apple lisanslı güvenle kullanabileceğiniz bir iPhone şarj kablosu ister misiniz? Size son derece kaliteli ve dayanıklı bir ürün tavsiyem var. Ttec markasına ait Apple MFi lisansına sahip şarj kablolarını ihtiyacı olan herkese öneririm. Hem çok yüksek fiyata orijinal kablolara para harcamamış olacaksınız hem de uygun fiyata Apple güvencesiyle bir şarj kablosuna sahip olmuş olacaksınız. Örgü kablosu sayesinde darbe, ağırlık ve kırılmalara karşı ekstra dayanıklı olan bu ürünü uzun süre kullanabilirsiniz.

 • Kablo Uzunluğu :2 m
 • Bağlantı : Lightning

S-Link – iPhone Şarj Kablosu

S-Link – iPhone Şarj Kablosu

Uygun fiyatlı iPhone şarj kabloları içerisinde en çok tercih edilen markalardan biri olan S-Link markasına ait iPhone şarj kablolarını tüm Apple kullanıcılarına daha önce kullanmış biri olarak gönül rahatlığıyla önerebilirim. Piyasada aynı fiyata bulabileceğiniz diğer ürünlere göre daha hızlı şarj ettiğini de ayrıca belirtmek isterim. Telefonunuzu güvenle şarj edebilir ve veri aktarımı yapabilirsiniz. Örgü kablosu sayesinde darbelere karşı dirençlidir ve uzun ömürlüdür. Aynı fiyat grubundaki ürünler arasında alabileceğiniz en iyi iPhone şarj kablosu olduğunu bilmenizde fayda var.

 • Kablo Uzunluğu :2 m
 • Bağlantı : Lightning

Spigen – iPhone Şarj Kablosu

Spigen – iPhone Şarj Kablosu

Apple MFi lisansına sahip uygun fiyatlı iPhone şarjları üreten Spigen markasını hala bilmeyen Apple kullanıcıları varsa daha mahrum kalmamaları için en iyi iPhone şarj kabloları listeme eklemek istedim. Apple marka cihazlarında güvenle kullanabileceğiniz Spigen markası kablo üretimlerini sadece Apple markasına özel olarak tasarlar. Kablosu esnek ve dayanıklı malzemeler kullanılarak üretildiği için kırılmaz, kopma ve ezilme riski diğer kablolara göre çok daha düşüktür.

 • Kablo Uzunluğu : 1 m
 • Bağlantı : Lightning

Baseus – iPhone Şarj Kablosu

Baseus – iPhone Şarj Kablosu

Baseus markası hem ülkemizde hem de dünyada Apple kullanıcı tarafından oldukça rağbet gören şarj kablolarına sahiptir. Özellikle hızlı şarj edişi dolayısıyla en iyi iPhone şarj kabloları arasında görülür. Kablosunda kullanılan örgü formu sayesinde son derece dayanıklıdır. Üretiminde kullanılan TPE malzeme sayesinde kırılma, bükülme ve ezilme gibi tehlikelere karşı ekstra koruma sağlar. Apple marka tüm cihazlarınızda şarj etmek için ve veri aktarımı sağlamak için güvenle ve hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz.

 • Kablo Uzunluğu : 1 m
 • Bağlantı : Lightning

Incore – iPhone Şarj Kablosu

Incore – iPhone Şarj Kablosu

İngiltere menşeili Incore markasına ait iPhone şarj kablolarını hiç tereddüt etmeden alabilirsiniz çünkü Apple ait MFi lisanslı ürünlerdir. Detaylı incelemeler sonucu Apple tarafından cihazlarından kullanıma uygun bulunan markalara verilen bu sertifikadan da anlayacağınız üzere telefonunuza ya da Apple marka hiçbir cihazınıza zarar vermez. Gönül rahatlığıyla cihazlarınızı şarj edebilir ve veri aktarımı yapabilirsiniz. Muadillerine göre çok daha kısa sürede şarj ettiğini de bilmenizi isterim. Örgü kablosu sayesinde ekstra dayanıklı ve uzun ömürlü olan bu ürün en iyi iPhone şarj kabloları arasında çok uzun zamandır bulunuyor.

 • Kablo Uzunluğu : 3m
 • Bağlantı : Lightning

iPhone cihazlarınızda ve Apple markalı tüm cihazlarınızda gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz en iyi iPhone şarjlarını sizlerle paylaştım. Listedeki ürünler arasında kolayca karşılaştırma yaparak karar verebilirsiniz. İçeriği faydalı bulduysanız paylaşarak daha fazla Apple kullanıcısına ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Tavsiye edeceğiniz farklı bir markanın iPhone şarj kablosu varsa yorum yapmayı unutmayın.

Paylaşmak Önemsemektir!

“En İyi iPhone Şarj Kablosu” üzerine bir yorum

 1. hangi marka olursa olsun orijinal iphone şarj kablosunun yerini hiçbir şey tutmuyor. Aldığım fason markalar ya kablo dibinden kırıldı yada temassızlık yaptı. Paraya kıydım orjinalini aldım ve gayet memnunum. Ama tabi Ttec ve S-Link markaları sıkıntı çıkarmaz diye düşünüyorum.

  Cevapla

Yorum yapın