En İyi İstanbul Diş Hastaneleri

Ağız ve diş sağlığı sorunları sağlığınızı ve yaşantınızı doğrudan etkiler. Düzenli bakım yaptırmak en kolay ve etkili yöntemdir. Doğru bir hastane ağız ve diş bakımınızı eksiksiz olarak yapacaktır. En iyi İstanbul diş hastaneleri arasından seçim yaparak sağlığınıza kavuşabilirsiniz.

En İyi 10 İstanbul Diş Hastanesi

Ağız ve diş sağlığı alanıyla ilgili donanımlı ve uzman hekimlerin çalıştığı hastaneleri bulmak önemlidir. Aşağıda alanında tecrübeli ve profesyonel diş hastanelerini inceleyebilirsiniz. İşte en iyi İstanbul diş hastaneleri:

Dentakademi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

denk akademi

Dentakademi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Türkiye’nin ilk A tipi diş hastanesi olmasıyla dikkat çekiyor. Aynı zamanda ‘ En İyi Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği’ olma özelliğine sahip. 2013 yılından beri İstanbul / Maltepe’de hizmet vermektedir. Yenilikçi ve teknolojik ekipmanları sayesinde hastaların her sorununa çözüm buluyor. Çene cerrahisi, çocuk diş hekimliği, implantoloji, diş beyazlatma vb. geniş bir yelpazede tedavi yapmaktadır.

Dentakademi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nden hemen randevu almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Dentavrasya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

dentavrasya

Dentavrasya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği yurt içi ve yurt dışından gelen hastalar tarafından rağbet görüyor. İsmi yurt dışına yayılan nadir polikliniklerden biri olduğunu söylemek mümkün. İstanbul / Kadıköy’de hizmet veren poliklinik her diş işlemini yapıyor. Estetik diş hekimliği, çocuk diş hekimliği, çene eklem, implant, sedasyon vb. birçok tedavi yöntemi ve poliklinik bulunmaktadır. Hijyenik merkezi ve alanında uzman çalışanları ile geniş bir yelpazede hizmet veriyor.

Dentavrasya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği tarafından verilen diğer tedavi yöntemlerini incelemek ister misiniz? Buraya tıklayarak hemen internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Dentopia Diş Hastanesi

dentopia

2013 yılında hizmet vermeye başlayan Dentopia Diş Hastanesi ağız ve diş sağlığına dair her işlemi gerçekleştiriyor. Ortodonti, lazerle diş tedavisi, ağız kokusu, protez ve dijital gülümseme tasarımı en fazla ziyaret edilen bölümlerden. Deneyimli kadrosu ve alanında uzman güler yüzlü hekimleri ile hizmet vermektedir. Ayrıca Dental Destek Kredisi avantajı ile hastalarına yardımcı oluyor.  Nöbetçi diş hekimi uygulaması ile 7/24 hastalarının tedavilerini yapmaktadır.

Dentopia Diş Hastanesi ile ilgili detaylı bilgilere göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

dentadent

1995 yılından beri Bakırköy / İstanbul’da kurulan poliklinik en iyi diş hastaneleri arasında bulunuyor. Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi modern teknolojik ekipmanlar ve deneyimli hekimleri ile her diş tedavisini gerçekleştirmektedir. Oral diagnoz, Konservatif ve Restoratif Diş Hekimliği, endodonti, protez vb. çeşitli bölümleri bulunuyor. Görüntüleme merkezi, çocuk bekleme odası, ameliyathane vb. farklı imkanlarından faydalanmak mümkün.

Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nden hemen randevu almak ister misiniz? Buraya tıklayarak ilgili siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Dental Plus Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

dentalplus

İstanbul / Bakırköy’de hizmet veren Dental Plus Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği uluslararası hizmet vermektedir. Modern konseptler ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ettiğini söylemek mümkün. Ayrıca klinikte çocuk oyun odası, mescit vb. imkanlar da bulunuyor. Periodontoloji, bleaching, endodonti vb. alanlarda tedavi yapıyor. Profesyonel ve hijyenik bir tedavi için tercih edebileceğiniz klinikler arasında yer almaktadır.

Dental Plus Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği tarafından yapılan tüm işlemleri incelemek ister misiniz? Bu linke tıklayarak ilgili siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Özel Dentistanbul Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

Özel Dentistanbul Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

2001 yılında faaliyete başlayan Özel Dentistanbul Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, İstanbul’da dört farklı lokasyonda hizmet veriyor. Beşiktaş, Levent, Kozyatağı ve Bakırköy’de klinikleri bulunmaktadır. Hasta hakları ve hasta memnuniyetinin ön planda tutulduğu klinik farklı alanlarda tedavi yapıyor. Ağız kokusu, şeffaf plak, pedodonti, ortodonti vb. hizmetleri ile dikkat çekmektedir. Dentistanbul, ulusal ve uluslararası hastalarını ağırlıyor.

Özel Dentistanbul Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi ile ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Hospitadent

Hospitadent

“İlk günden beri, bütün işimiz diş” sloganıyla dikkat çeken Hospitadent, 2006 yılından beri hizmet vermektedir. İstanbul’da ve yurtdışında birçok kliniği bulunuyor. Tecrübeli ve güler yüzlü kadrosu ile neredeyse her diş işlemini yapmaktadırlar. Box teknik, diş teli, implant, kaplama, Hollywood smile en fazla tercih edilen işlemlerden. Ulusal ve uluslararası birçok ödül alan Hospitadent, bir günde implant tedavisi yapıyor.

Hospitadent kliniklerinin iletişim bilgilerini öğrenmek ister misiniz? Buraya tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Denthouse Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Denthouse Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Denthouse Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, 2005 yılında Mecidiyeköy’de faaliyete başlamıştır. Protetik diş tedavisi, estetik diş hekimliği, implant cerrahisi vb. geniş bir portföyde hizmet vermektedir. Güvenilir ve dürüst politikasıyla dikkat çeken klinik alanında uzman hekimlerle çalışıyor. Hasta ve ziyaretçi memnuniyetini sağlayan sayılı kliniklerden biri. Farklı alanlarda hizmet ve doğru teşhis / tedavi yöntemleri gerçekleştirmektedir.

Denthouse Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği tarafından gerçekleştirilen tedavileri incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Dentapolitan Diş Hastanesi

Dentapolitan Diş Hastanesi

2013 yılında hizmet vermeye başlayan Dentapolitan Diş Hastanesi yurt içi ve yurt dışından gelen hastalarını ağırlamaktadır. Tam donanımlı hizmet veren hastane ileri teknoloji ekipmanlar kullanıyor. 3D Dental Tomografi ve diğer radyolojik tetkik imkanları ile doğru teşhis uygulamaktadır. İstanbul’da birçok semtte merkezi bulunuyor.

Dentapolitan Diş Hastanesi şubelerini incelemek ister misiniz? Buraya tıklayarak ilgili siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Dentway

Dentway

“Herkes için sağlıklı ve güzel bir gülümseme.” Sloganıyla dikkat çeken Dentway, İstanbul,’un birçok noktasında hizmet veriyor. Dental implant, çocuk diş hekimliği, periodontoloji ve holistik diş hekimliği vb. alanlarda çözüm sunmaktadır. Dentway, özellikle Avrupa ülkelerinden talep görüyor. Alanında uzman deneyimli hekimleri ile her diş problemini tedavi etmektedir.

Dentway Polikliniği’nden hemen randevu almak ve hekimleri görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Diş ağrısı çeken, diş tedavisine ihtiyaç duyan ya da estetik olarak operasyon geçirmek isteyenler için hazırlanan bu listeyi sevdiklerinle hemen aşağıda yer alan butonlar üzerinden paylaş!
Sen de gittiğin diş hastanesi hakkında yorumlarını bizimle hemen paylaş, binlerce kişi yorumunu okusun!

Paylaşmak Önemsemektir!

“En İyi İstanbul Diş Hastaneleri” üzerine bir yorum

  1. Bizler pek önemsemesek de aslında en önemli şey ağız ve diş sağlığı dişler sadece fırçalanma ile korunmuyor yılda 1 yada 2 kez bir diş hekimine gidip kontrol ettirmek gerekiyor. İstanbul’da ki diş hastaneleri diğer şehirlerdeki hastanelere göre daha başarılı diye biliyorum bir sefer Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine gitmiştim kontrol amaçlı gitmiştim. O zaman muayene sonucu 20’lik dişlerimin dibinde çürük tespit etmişlerdi.

    Cevapla

Yorum yapın