En İyi Kedi Oyuncakları

Evimizin özel ve enerjik canlıları kediler, doğaları gereği oyunlara bayılıyor! Evinizde tüm eşyalarınızı kendi için bir oyuncak haline getirmeden ona seveceği bir oyuncak almak isterseniz, BuldumZ uzmanları tarafından incelenen en iyi kedi oyuncakları listesini inceleyebilirsiniz. Uzman yorumlarından faydalanarak hazırladığımız bu liste kedinizi obezite, hareketsizlik, hırçınlık gibi sorunlardan bir nebze uzaklaştıracaktır.

Kedi Oyuncağı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Sağlık: Satın alacağınız oyuncağın kedinizin sağlığına zarar vermeyecek bir materyalden olması, onu ruhsal olarak zedelememesi gerekir.
  • Dayanıklılık: Patili dostunuzun oyuncağı getireceği hali tahmin edebiliyoruz! Fakat bu ne kadar geç olursa o kadar iyi olacaktır.
  • İlgi Çekici: Kediler renkli, hareketli onların içgüdülerini harekete geçiren oyuncakları sever. Bu yüzden ilgisini çekecek bir seçim yapmanız gerekir.

En İyi 8 Kedi Oyuncağı

Kedinizin severek oynayacağı, enerjisini atabileceği en iyi 8 kedi oyuncağı listesi BuldumZ uzmanları tarafından hazırlandı. Listenin hazırlanma sürecinde binlerce ürünü eledik ve sizin için en iyi 8 tanesini seçtik! İşte en iyi kedi oyuncakları:

Flip’in Hacı Yatmaz Kedi Oyuncağı

Flip’in Hacı Yatmaz Kedi Oyuncağı

Flip’in Hacı Yatmaz Oyuncağı kedinizi daha önce hiç olmadığı kadar oyalayacak! Küçük bir ürün olan Hacı Yatmaz, topun üzerinde yer alan bir fare ile geliyor. Kediniz bu oyuncağı dakikalarca kovaladıktan sonra, dinlenirken önce kendi sonra oyuncağın tüylerini yalayacak. Devrilmeyen tasarımı ve hareketli yapısıyla kedinizin ilgisini sürekli üzerinde tutan Hacı Yatmaz, kedilerin darbelerine karşı da oldukça dayanıklı olarak tasarlanmış.

SATIN AL

 

İpucu: Kedilerimize oyuncak seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli kural; kedimizin çene yapısının güçlü olduğunu göz önünde bulundurarak sağlam, parçası kopmayan oyuncaklar seçmelisiniz. Kopan oyuncağın parçası kedinizin soluk borusuna kaçabilir ve istenmeyen olaylar yaşayabilirsiniz.

 

 

Buffer Hareketli Dönen Kelebek – Kedi Oyuncağı ( Pille Çalışır)

Buffer Hareketli Dönen Kelebek - Kedi Oyuncağı ( Pille Çalışır)

Pilli oyuncaklarla siz hiç yorulmadan kedinizin tüm enerjisini atmasını sağlayın! Her yaş ve ırk için uyumlu bir kedi oyuncağı olan Buffer Hareketli Kelebek, 1 adet kalem pil ile çalışmaktadır. Kedinizin pençe darbeleri karşısında sağlam kalacak bir plastikten üretilen bu oyuncak, kedinizin heyecanla ve merakla yaklaşacağı bir mekanizmaya sahip. Sabit duran bir plastik üzerinde dönen kelebekten oluşan oyuncak, kedinizin avlanma içgüdüleri için harika bir seçim.

SATIN AL

Petviya Tüylü Hasır Top Kedi Oyuncağı 5 Cm

Petviya Tüylü Hasır Top Kedi Oyuncağı 5 Cm

Petviya Tüylü Hasır Top Kedi Oyuncağı ile tanıştıktan sonra daha önce neden bu oyuncağı almadığınızı kendinize mutlaka soracaksınız! Kediniz için dikkat çekici ve bir hayli heyecan verici olan bu oyuncak, ana topun içinde yer alan küçük toplarla kediniz oynadıkça ses çıkarıyor. Fakat çıkan ses sizi ve komşularınızı rahatsız edecek kadar değil, tam olarak can dostunuzun ilgisini çekecek kadar çıkıyor. Yemek saatleri dışında hareket etmeyi pek tercih etmeyen kedinizin, tüylü hasır top ile durmaksızın koştuğunu görünce epey şaşıracaksınız
SATIN AL

 

İpucu: Sevimli dostlarımıza aldığımız oyuncaklar ilgi çekici ve ses çıkaran türde olmalıdır. Bu sayede son derece meraklı yapıya sahip kedi dostlarımızın oyuncakla olan aktivitesini uzun bir evreye yayabilirsiniz.

Karlie Kedi Oyuncağı Ödül Topu 5,5 Cm

Karlie Kedi Oyuncağı Ödül Topu 5,5 Cm

Karlie ödül topuyla oynamayan bir kediyi daha önce biz hiç görmedik. Minik ödüller sunan bu oyuncakta, ödülün düşeceği açık ayarlanabiliyor. Kedinizin uzun bir süre boyunca sıkılmadan peşinde koşacağı Karlie Kedi Oyuncağı, basit bir mekanizmayla çalışıyor. Tüm kediler için uygun olan bu oyuncakta sadece ödül maması değil kedinizin ilgisini çeken bir ödülü de topun içine koyabilirsiniz. Aynı anda birden fazla ödül koymak yerine ödülleri tek tek koyarak kedinizin uzun bir süre oynamasını sağlayabilirsiniz.

SATIN AL

Buffer Catch The Mouse Kedi Oyuncağı

Buffer Catch The Mouse Kedi Oyuncağı

Oyuncu kediniz klasik oyuncaklardan sıkıldıysa Buffer Catch tam ona göre! İçinde yer alan fareyi çıkarırken dakikalar değil saatler harcayan kedileri Buffer Catch The Mouse ile sık sık gördük! Kedinizin bununla sıkılmadan oynayacağına eminiz. Üstelik muadillerine göre fiyatı oldukça uygun ve plastiği sağlam. Can dostunuz ister tek başına ister sizinle oynayabileceği bu oyuncak, ışıklı bir farenin hazne içinde dönmesi ve kedinizin onu dışarı çıkarmaya çalışmak için uğraşırken eğlenmesini sağlıyor.

SATIN AL

Lion-81025 Kedi Oltası

Lion-81025 Kedi Oltası

Kedinizin tüm içgüdülerini zinde tutacak, fiziksel ve zihinsel olarak geliştirecek Lion Kedi Oltası, kedinizle eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız sizin için doğru seçenek! Kedinizin sizinle sosyalleşmesini sağlarken, avcılık ve oyun isteklerini de gideren kedi oltası, mobilya ve eşyalarını korumak, kedisinin dikkatini dağıtmak isteyenler için en ideal seçeneklerden biri. Tüm boyda kediler için uygun olan bu oyuncak, kedinizin tırnağına zarar vermeyecek şekilde tasarlanmıştır.

SATIN AL

Petzoom 3 Katlı Kedi Oyuncağı Kedi Başlıklı

Petzoom 3 Katlı Kedi Oyuncağı Kedi Başlıklı

Hareketli nesnelerle oynamayı bütün kediler sever! Peki 3 katlı hareketli bir kedi oyuncağı var desek? Petzoom 3 Katlı Kedi Oyuncağı, kedinizin sadece fiziksel değil zihinsel egzersizini de karşılayacak! Hareketli yapısıyla kedilerin ilgisini sürekli üzerinde tutan Petzoom 3 Katlı, kaydırmaz ayakları sayesinde zemine sıkıca tutunuyor ve kedinize özel bir oyun keyfi sunuyor. ABS Plastikten üretilen bu ürün, birden fazla kedisi olanlar içinde oldukça uygun bir oyuncak.

 

İpucu: Obez bir kediniz varsa ve yerinden kaldırmakta zorlanıyorsanız, sizlere tavsiyem tüylü olta oyuncak alın ve sevimli dostumuzu zıplatarak, atlatarak uzun süreli aktivite yapmasını sağlayabilirsiniz.

 

SATIN AL

Ans Kedi Oyuncağı Sesli Fare Dört Ayrı Renkte Dört Adet 6 Cm

Ans Kedi Oyuncağı Sesli Fare Dört Ayrı Renkte Dört Adet 6 Cm

Kediniz için oyuncak ararken bazen çok uzağa gitmemeniz, kedinizin içgüdülerine direkt olarak hitap etmeniz gerekir. Böyle deyince bizim aklımıza bir kedi oyuncağı olarak direkt ‘’fareler’’ geliyor. Sizin içinde durum buysa Ans Kedi Oyuncağı Sesli Fareye bayılacaksınız! Üstelik 4 farklı kıpır kıpır renkle ve kedinizin avcılık içgüdülerini her zaman canlı tutacak ses ile beraber geliyor! Kediniz için amansız bir mücadelenin başladığını biz şimdiden duyar gibi olduk.

SATIN AL

En iyi kedi maması tavsiyeleri içeriğimizi incelemeyi unutmayın.

Kediler için farklı oyun stillerinde oyuncaklar sunduğumuz bu listeyi patili dostları olan arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Kedi oyuncakları ve kedilerin oyun düzenleri hakkında bütün soruları bu içeriğe yorum olarak iletebilirsiniz.

Paylaşmak Önemsemektir!

“En İyi Kedi Oyuncakları” üzerine bir yorum

  1. Şu fare şeklinde olan oyuncak gerçekten iyiymiş bizim zeytin onu görünce önce korkar sonra keşfetmeye çalışır hem korkak hem meraklı 🙂 Bizim kedinin en iyi oyuncağı benim kızıl ötesi ışığım onunla duvara ne zıplatıyorum. Bu hayvanlar çok sevecen ve oyuncudur bir iple bile saatlerce oynatabilirsiniz.

    Cevapla

Yorum yapın