En İyi Köpek Kemik Ödülleri

Köpekleriniz her ne kadar evcilleşmiş ve insanlarla iç içe yaşamaya alışmış olsalar da doğaları gereği içgüdüsel olarak çiğneme ve ısırma ihtiyacı hissederler. İhtiyaçlarını gidermeleri hem size hem çevrenizde bulunan eşyalara zarar verecek seviyede ısırma gerçekleştirmemeleri için oldukça zaruridir. Ayrıca ağız ve diş sağlıkları için de çiğneme ihtiyaçlarını giderecek ürünler kullanmaları gerekir. Minik dostlarınız sağlıklı ve huzurlu hayatlarına devam edebilmesine büyük yardımı olan ve çiğneme ihtiyaçları için özel olarak üretilen en iyi köpek kemik ödül çeşitlerini etraflıca araştırdım.

En İyi 10 Köpek Kemik Ödülü

Minik dostlarınızın rahatça çiğneyebileceği malzemeler kullanılarak üretilen ödül ve kemiklerini seçmeniz onun için en iyi olacaktır. Kimyasal salınım yapmayan, dişlerine zarar vermeyen, kaliteli ve doğal malzemeler kullanılarak üretilen ödül ve kemikler her zaman en doğru seçenekler olacaktır. Piyasada o kadar çok seçenek var ki köpeğiniz için doğru ve kaliteli ürünü bulmanız da seçmeniz da çok uzun zaman alabilir. Daha fazla vakit kaybı yaşamadan bu içeriği inceleyerek en iyi köpek ödül ve kemik çeşitlerini bulabilecek, karşılaştırabilecek ve rahatça satın alabileceksiniz.

Delibon – Gerçek Deriden Pres Kemik – Natural

Delibon – Gerçek Deriden Pres Kemik – Natural

Delibon markasına ait köpek kemiği %100 sığır derisi kullanılarak üretildiğinde doğal bir içeriğe sahiptir ve tereddüt etmeden köpeğiniz için alabilirsiniz. Minik dostunuzun doğası gereği bulunan çiğneme isteğini bu kemik ile giderebileceksiniz. Ayrıca kemiği ısıracağı için dişlerinde oluşan tartar ve plakların yok olmasına da yardım ederek köpeğinizin diş sağlığına da katkı sağlayacaktır. Preslenmiş formu sayesinde uzun süre köpeğinizin oynamasına imkan verir. İçerisinde glüten, katkı maddesi, koruyucu, renklendirici ve tahıl içermediği için son derece sağlıklıdır. Köpeğinizi mutlu etmek için alabileceğiniz gibi eğitim süreçlerinde ödüllendirmek için de alabileceğiniz en iyi köpek kemiklerinden biridir.

Flamingo – Chicken Wrap Sticks / Çubuk

Flamingo – Chicken Wrap Sticks / Çubuk

Köpeklerinizin tadına bayılacağı yiyeceklerden özel olarak formüle edilen burgu çubuk şeklinde bir ödül önerisinde bulunmak istiyorum. Az yağlı, yüksek proteinli bu burgu çubuğu en iyi köpek ödüllerini arasına alarak Flamingo markasını bilmeyen hiçbir köpek dostu kalmasın istedim. Minik dostlarınızın kemirme ihtiyaçlarını giderirken dişlerini güçlendiren, tartar ve diş taşı oluşumunu engelleyen bu ödül ağız kokusunu da azaltıyor. Sahip olduğu kilitli poşet sayesinde de tazeliğini uzun süre muhafaza edebiliyor. Köpeğinizin eğlenceli vakit geçirirken ağız ve çene sağlığını güçlendirecek bu ödül çubuğunu incelemelisiniz.

Delibon – Deriden Munchy Çubuk – Karışık Renk

Delibon – Deriden Munchy Çubuk – Karışık Renk

Delibon markasına ait bir başka harika ödül seçeneği olarak deriden munchy çubuklarını size tavsiye edeceğim. %100 sığır derisi kullanılarak üretilen çiğneme ürünlerinden biri olan bu renkli çubukları köpeğiniz için almanızda hiçbir sakınca yok. İçerisinde size ve köpeğinize zararlı hiçbir madde bulundurmuyor. Sıcak pres ile üretildiği için de sert bir yapıya sahipti. Böyle köpeğiniz ısırma ihtiyacını çok uzun süre bu çubuk ile giderebilir. Glüten, katkı maddesi, koruyucu, tahıl ve renklendirici içermediği için de hem son derece sağlıklıdır hem de sindirime yardımcı olur.

Gimdog – Mordimi Beyaz Press Köpek Kemiği

Gimdog – Mordimi Beyaz Press Köpek Kemiği

Köpeklerinizin için en iyi ödül kemiklerini bulabileceğiniz Gimdog markasının mordimi serisine ait beyaz press çiğneme kemiğini kesinlikle tavsiye ediyorum. %100 hayvan derisi kullanılarak üretilen doğal içeriği sayesinde kalitelidir ve zengin içeriğe sahiptir. Köpeklerinizi çok mutlu edecek olan bu kemik sayesinde hem ısırma ihtiyaçlarını eğlenceli bir şekilde giderecekler hem de dişleri güçlenecek. Köpeğinizin daha sağlıklı diş ve diş etlerine sahip olması ve ağız kokusunu önlemesi için bu köpek kemiğini denemenizi öneririm.

Karlie – Naylon Çikolatalı Köpek Çiğneme Kemiği

Karlie – Naylon Çikolatalı Köpek Çiğneme Kemiği

Köpeklerin çiğneme içgüdülerine cevap verirken ağzı sağlıklarını da destekleyen çiğneme kemikleri hem sizin hem onların konforu için oldukça önemlidir. Hayvansal gıdalar kullanılarak üretilen çeşitleri olduğu gibi naylon malzemeden üretilen kemik çeşitleri de mevcuttur. Uzun ömürlü ve daha ekonomik olduğu için oldukça popüler olan bu ürünlerin en iyi köpek çiğneme kemiklerinden biri de Karlie markasından bulunuyor. Naylondan üretilen ve çikolata aromalı olan bu kemikte köpeğinizin sağlığı tehdit edecek kanserojen ve alerjen hiçbir madde bulunmuyor. Minik dostlarınız mutlu bir şekilde çikolatalı kemiği ile oynarken aynı zamanda dişleri de daha güçlü ve sağlı olacak.

Wanpy – Tavuk Sargılı Çiğneme Kemiği

Wanpy – Tavuk Sargılı Çiğneme Kemiği

Köpeklerinizin için ödül maması sayılabilecek harika bir çiğneme kemiği önerim var. Wanpy markasına ait tavuk sargılı çiğneme kemiğini kesinlikle denemelisiniz. En uygun ve en kaliteli kemiklerden biri olduğu için en iyi köpek ödül kemikleri listeme eklemek istedim. İçerisinde bulunan fırınlanmış gerçek tavuk tadına minik dostlarınız bayılacak. Yüksek protein ve az yağa sahip oluşu da köpekleriniz için oldukça sağlıklı bir ödül olacaktır. Yumuşak formlu bu kemik köpeklerinizin dişlerinde plak oluşumunu da engelliyor. Sindirimi kolay ve %100 doğal içeriğe sahip bu uygun fiyatlı ödül kemiği ile bir an önce köpeğinizi ödüllendirmelisiniz.

Percell –Tırtıklı Plastik Köpek Çiğneme Kemiği

Percell –Tırtıklı Plastik Köpek Çiğneme Kemiği

Köpeklerinizin ırkı ya da yaşı ne olursa olsun ısırma içgüdüleri her zaman olacaktır. Çiğneme ve ısırma ihtiyaçlarını gidermede en büyük yardımcılarından biri olan çiğneme kemiklerinin pilastik olanları hem daha sağlam hem de daha uzun ömürlü olduğundan tercih edilen ürünlerdendir. Percell markasına ait tırtıklı plastik köpek çiğneme kemiği sayesinde minik dostunuzun ısırma ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Dişleri kaşındığı zaman bu ürünle kaşımasını sağlayabilirsiniz. Köpekleriniz oyuncak olarak görecekleri bu kemikleri hiç bırakmak istemeyecekler. Ağız ve diş sağlığı için de faydalı olan bu kemiği incelemenizi tavsiye ederim.

8in1 – Delights Bones Ağız Bakımı İçin Tavuklı Düğümlü Köpek Kemiği

8in1 – Delights Bones Ağız Bakımı İçin Tavuklı Düğümlü Köpek Kemiği

Özellikle köpekleriniz eğitim sürecinde ise kesinlikle edinmeniz gerek bir kemikten bahsetmek istiyorum. 8in1 markasının Deligts Bone serisine ait tavuk düğümlü köpek kemiği minik dostunuza verebileceğiniz en iyi köpek ödül kemiklerinden biri olacaktır. İçerisinde bulunan tavuğun lezzetine bayılacak olan minik dostunuz için hem sağlıklı hem eğlenceli bir ödül kemiği olacak. Çiğneme ihtiyacını giderirken besin takviyesi görevi de gören bu işlevsel kemiğin fiyatı da performansına göre gayet uygundur. Ağız ve diş sağlığı için de faydalı olan bu ödül kemiğini mutlaka denemenizi öneririm.

Garden Mix – Sütlü Deri Press Kemik

Garden Mix – Sütlü Deri Press Kemik

Köpeğinizin için en doğal ve en sağlıklı ödül kemiklerinden biri olarak Garden Mix’in sütlü deri press kemiğini tüm köpek dostlarına gönül rahatlığıyla önerebilirim. Minik dostunuzun tadına bayılacağı doğal içerikli bu kemikler sayesinde ısırma ihtiyacını çok mutlu bir şekilde giderecek. Ayrıca köpeğinizin dişlerinde tartar oluşumunu engelleyecek, diş etlerini güçlendirecek yani ağız sağlığına da yardımcı olacaktır. Eğitim sürecinde ödül maması olarak ya da minik dostunuzu mutlu etmek için bir an önce almanız gereken ürünlerden biri olduğunu düşünüyorum.

Pawise – Dura Chew Et Aromalı Köpek Kemiği

Pawise – Dura Chew Et Aromalı Köpek Kemiği

En bilinen pet markalarından biri olan Pawise’nin en iyi köpek ödül kemiğini sizlere tanıtmak isterim. Dura Chew serisinin et aromalı köpek kemiği minik dostlarınızın vazgeçemeyeceği bir kemik olacak. Özellikle büyük ve orta ırka mensup köpeklerinizin çiğneme ihtiyaçlarını gidermek için tasarlanan bu kemik köpeklerinizin eğlenceli ve lezzetli bir şekilde ihtiyaçlarını gidermelerini sağlayacak. Renklendirici ve koruyucu içermeyen yapısı sayesinde oldukça sağlıklıdır ve sindirimi kolaydır. Minik dostlarınızın diş sağlığını da destekleyen bu kemiği hiç düşünmeden alabilirsiniz.

Yakın dostlarınızın doğal yapıları gereği ihtiyaç duydukları ısırma ve kemirme içgüdülerini karşılayacak en iyi köpek ödül ve kemik çeşitlerini bir araya getirerek sizinle paylaştığım bu içeriği beğendiyseniz paylaşmayı ihmal etmeyin. Farklı bir ürün öneriniz varsa yorum bırakarak bize iletebilirsiniz.

Paylaşmak Önemsemektir!

“En İyi Köpek Kemik Ödülleri” üzerine bir yorum

  1. Küçükken elimi ısırır acıtmaya başladığında tepki verince hemen elimi yalamaya başlardı. Onunla oynamak boğuşmak bana öyle huzur veriyor ki tüm dertlerimi bir kenara bırakıp sakinleşiyorum. İçimde ki kötü enerji tamamen gidiyor. O beni böyle mutlu ederken ben onu düşünmez miyim ona ses çıkaran kemik alarak mutlu olmasını sağladım. Şimdi çok güzel modellerde çıktı. Beni mutlu eden can dostuma en iyi kemik ödülü feda olsun. İçimi dökmek istedim. Herkese iyi akşamlar. Yazı içinde ayrıca teşekkür ederim.

    Cevapla

Yorum yapın