En İyi Mini Buzdolabı

Buzdolabı olmayan bir ev düşünebiliyor musunuz? En gerekli ve en çok kullanılan beyaz eşyalardan biri buzdolabı. Yiyecek istiflemek ve her zaman taze gıdalara erişmenin en kolay yolu buzdolabı kullanmaktan geçiyor. Standart, kombi tipi, çift kapılı, mini vb. çeşitleriyle de farklı kullanım alanlarına hitap etmeyi başarıyor. En iyi mini buzdolabı modelleri ise evde, ofiste veya otellerde en çok kullanılan beyaz eşyalar arasında yer alıyor.

Ben, evimi neredeyse akşamdan akşama kullanıyorum. Yoğun iş temposu, bir kişilik hayat ve 1+1 ev dolayısıyla mini buzdolabı tercih ediyorum. En iyi mini buzdolabı satın alırken ise fiyat, enerji tüketimi ve iç hacmine dikkat ettim. Gelin, birlikte piyasanın en iyi mini buzdolabı modellerine göz atalım!

En İyi 11 Mini Buzdolabı

Mini buzdolabı veya diğer ismiyle tezgâh altı buzdolabı çeşitleri, küçük evler için en ideal seçimlerden biri. Aynı zamanda büro tipi olarak anılmasının diğer bir sebebi de iş yerlerinde sıklıkla kullanılması. Sizin için hem evde hem de iş yerlerinde kullanabileceğiniz en iyi mini buzdolabı modelleri ve özelliklerini aşağıda listeledim! İşte farklı avantajlarıyla en iyi tezgâh altı buzdolabı modelleri:

Altus AL-306 B Büro Tipi Mini Buzdolabı

 • Toplam Hacim: 140 lt
 • Enerji Sınıfı: A+

En iyi mini buzdolabı geniş kapasitesi, anti bakteriyel contası ve fiyat/performans avantajıyla Altus AL-306. Bu model, benim de evde kullandığım ve ofislerde sık sık tercih edilen bir mini buzdolabı. Standart bir aydınlatma ve mekanik bir kontrolü olsa da ihtiyacınızı karşılayacaktır. Aynı zamanda yerleştireceğiniz konuma göre buzdolabının kapağını ayarlayabilirsiniz.  Anti bakteriyel contası ise buzdolabı içinde bakteri oluşumunu engelliyor. Kısacası dayanıklı malzeme yapısı ve geniş kapasitesi ile en iyi tezgah altı buzdolabı modelleri arasında yer aldığını söyleyebilirim.

Altus AL-306 E Büro Tipi Mini Buzdolabı ürününü buraya tıklayarak Media Markt’ın avantajlı fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

Altus AL-305 Statik Büro Tipi Mini Buzdolabı

 • Toplam Hacim: 90 lt
 • Enerji Sınıfı: A+

Altus’un en çok beğenilen diğer bir büro tipi buzdolabı modeli ise AL-305. Bu model, yukarıda paylaştığım ürüne kıyasla daha uygun fiyatlı. Bununla birlikte hacmi daha düşük. En iyi mini buzdolabı seçenekleri arasında yer almasını sağlayan özellikleri ise şöyle: güçlü aydınlatma, anti bakteriyel conta ve düşük ses seviyesi. Kapak kısmında ve iç kısımda yer alan iki rafa ek olarak sebzelik ile de tüm ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Son olarak bu üründe de dondurucu kısım var ancak no-frost olmadığı için karlanma yapıyor.

Altus AL-305 Statik Büro Tipi Mini Buzdolabı ürününü beğendiniz mi? Buraya tıklayarak satın alabilir veya yakından inceleyebilirsiniz.

Beko 7125 Statik Büro Tipi Mini Buzdolabı

 • Toplam Hacim: 90 lt
 • Enerji Sınıfı: A+

Beko kalitesine güvenenler için en iyi tezgah altı buzdolabı 7125 olacaktır. Bu üründe de bizi anti bakteriyel conta özelliği karşılıyor. Bununla birlikte değiştirilebilir ampul, ayarlanabilen kapı yönü ve ayaklara sahip. 90 lt iç hacmiyle ihtiyaçlarınızı kolayca karşılamanızı sağlayacak olan büro tipi buzdolabı 1 – 5 derece aralığında çalışıyor. Aynı zamanda statik dondurucu avantajı da bulunuyor.

Beko 7125 Statik Büro Tipi Mini Buzdolabı modelini Hepsiburada’dan satın almak için tıklayınız.

Liebherr T 1710 Comfort Statik Büro Tipi Mini Buzdolabı

 • Toplam Hacim: 150 lt
 • Enerji Sınıfı: A++

İsveç merkezli Liebherr, iş makineleri, buzdolabı ve dondurucu kategorileri üretim yapıyor. En iyi tezgah altı buzdolabı listesinde ise birinci sınıf materyali ile ön plana çıkmayı başarıyor. Ancak piyasa ortalamasına göre fiyatının yüksek olduğunu söylemek mümkün. 145 lt soğutucu kapasitesi ile rakiplerinden ayrılan Liebherr, 37 dB ses seviyesi ile de büyük bir fark yaratıyor. Genelde mini buzdolaplarının ses seviyesi 43 – 44 dB seviyesinde. İçerisinde 4 farklı raf ve sebzelik bulunurken kapak kısmında üç ayrı raf da var. Bütçeniz dahilindeyse T1400 mini buzdolabını tavsiye edebilirim.

Liebherr T1400 Statik Büro Tipi Buzdolabı modelini buraya tıklayarak Hepsiburada üzerinden inceleyebilir veya satın alabilirsiniz.

Arçelik 1050 Statik Büro Tipi Mini Buzdolabı

 • Toplam Hacim: 90 lt
 • Enerji Sınıfı: A+

Uygun fiyatlı, kaliteli ve ideal boyutlara sahip olan en iyi büro tipi buzdolabı arayışındaysanız Arçelik’in bu modelini tercih edebilirsiniz. 5 farklı sıcaklık ayarına sahip olması sayesinde mevsime göre en ideal soğukluğu kolayca bulmanız mümkün. Aynı zamanda sıcak yaz günlerinde buz da yapabilirsiniz. Düşük enerji tüketimi, kapı ve iç raflarıyla beklentinizi karşılayacaktır.

Arçelik 1050 Statik Büro Tipi Buzdolabı ürününü Trendyol’dan uygun fiyatla satın almak için tıklayınız.

Vestel EKO SBY90 Büro Tipi Mini Buzdolabı

 • Toplam Hacim: 90 lt
 • Enerji Sınıfı: A+

Ofis, ev, mağaza, otel vb. farklı yerler için tercih edebileceğiniz diğer bir mini buzdolabı ise Vestel’e ait. Buzluk, yumurtalık, iki kapı rafı, iki iç raf ve bir sebzelik sayesinde farklı ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. En iyi mini buzdolabı markaları arasında yer alan Vestel, dayanıklı malzemesiyle dikkat çekiyor. Kırılmaya ve hasara karşı dirençli temperli cam, yaz – kış mevsim modu ve kolay temizlenebilme özelliği ile deneyenlerden tam puan almayı başarmış.

Vestel EKO SBY90 Büro Tipi Mini Buzdolabı ürününü hemen satın almak ister misiniz? Buraya tıklayarak Trendyol’u ziyaret edebilirsiniz.

Klarstein Beersafe Xl Quartz Mini Buzdolabı

 • Toplam Hacim: 60 lt
 • Enerji Sınıfı: A++

Mini buzdolabını soğuk içecekler için almayı düşünüyorsanız Klarstein markalı bu ürün en iyi alternatif olacaktır. Minibar olarak da adlandırabilen bu ürün 60 lt iç hacmi sayesinde içecek depolamak için birebir. Aynı zamanda A++ enerji sınıfı ile çok düşük elektrik kullandığını söylemek mümkün. Piyasa ortalamasına göre fiyatı yüksek ancak uzun kullanım ve düşük enerji maliyeti avantajları kısa sürede kazançlı hale gelmenizi sağlayacaktır. 3 – 10 derece aralığında soğukluk ayarı yapılabiliyor.

Klarstein Beersafe Xl Quartz Mini Buzdolabı ürününü avantajlı fiyatlarla Hepsiburada’dan satın almak için tıklayınız.

Regal RGL 900 Statik Büro Tipi Mini Buzdolabı

 • Toplam Hacim: 90 lt
 • Enerji Sınıfı: A+

Regal, uygun fiyatlı beyaz eşya modelleri ile birçok rakibini elemeyi başarıyor. Bu üründe hem uygun fiyat hem de uzun süreli kullanım için tercih edilebilir. Alışık olduğumuz şekilde 90 lt hacme sahip ancak 1 – 2 kişilik yaşantılar için yeterli olacaktır. Aynı zamanda iş yerleri için de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Termostat ayar düğmesi, temperli cam, değiştirilebilir kapı yönü özellikleri sayesinde güvenilir ve sağlıklı kullanım imkanı sunuyor.

Regal RGL 900 Statik Büro Tipi Mini Buzdolabı modelini Trendyol’dan incelemek veya kampanyalı fiyatla satın almak için tıklayınız.

Electrolux ERY1401AOW Statik Büro Tipi Mini Buzdolabı

 • Toplam Hacim: 136 lt
 • Enerji Sınıfı: A+

Geniş iç hacim, 36 dB ses seviyesi ve farklı büyüklükteki rafları ile en iyi büro tipi buzdolabı seçenekleri arasında Electrolux markası da yer alıyor. Bu ürün de ekstra bir dondurucu özelliği bulunmazken defrost soğutma özelliği var. Öte yandan en büyük özelliği ise çok sessiz çalışması. Ofiste ya da evinizde buzdolabının sesi sizi asla rahatsız etmeyecektir. 4 iç raf, bir çekmeceli sebzelik, iki kapı rafı ve yumurtalık kısımları ile tüm ihtiyacınızı karşılar.

Electrolux ERY1401AOW Statik Büro Tipi Mini Buzdolabı ürününü Trendyol’un fırsatlarıyla satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Dijitsu DB50 Mini Buzdolabı

 • Toplam Hacim: 50 lt
 • Enerji Sınıfı: A+

Dijitsu DB50 Mini Buzdolabı 47,2 x 45 x 49,2 cm ölçüleri ve 50 lt kapasitesi ile mini isminin hakkını veriyor. Stüdyo tipi evler, ofis, kamp, bağ evi vb. yerlerde tercih edilen bu model, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Örneğin, günlük soğuk su veya çabuk bozulabilecek süt ürünlerini depolamak için ideal bir kullanım sunuyor. Bununla birlikte en büyük dezavantajı ise ses seviyesinin biraz yüksek olması. Dolayısıyla sessiz mini buzdolabı arayışındaysanız diğer modelleri incelemenizi tavsiye ederim. Ancak fiyat, dayanıklılık ve performans olarak kullanıcıları tatmin ettiğini de söylemem gerekiyor.

Dijitsu DB50 Mini Buzdolabı ürününü buraya tıklayarak Trendyol’dan satın alabilir veya teknik özelliklerine göz atabilirsiniz.

Sunny SNY 7001 Statik Büro Tipi Mini Buzdolabı

 • Toplam Hacim: 93 lt
 • Enerji Sınıfı: A+

En iyi tezgah altı buzdolabı modelleri arasında uygun fiyatıyla dikkat çeken Sunny, küçük ölçüleriyle de ön plana çıkmayı başarıyor. Evinizde ya da ofisinizde alanınız küçükse Sunny mini buzdolabı modelini tercih edebilirsiniz. Mekanik kontrol, üç kapı ve iç raf, dondurucu ve sebzelik bölümleriyle de farklı ihtiyaçlarınıza cevap verecektir.

Sunny SNY 7001 Statik Büro Tipi Mini Buzdolabı ürününü Hepsiburada’dan online satın almak için tıklayınız.

 

En iyi mini buzdolabı modelleri arasından seçim yapabildiniz mi? Ürünlerle ilgili sorularınızı veya görüşlerinizi yorumlarda paylaşmayı unutmayın. En kısa sürede sorularınızı cevaplandıracağım! İçeriği beğendiyseniz sosyal medya hesaplarınızda paylaşım yapabilir ve daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz!

Paylaşmak Önemsemektir!

“En İyi Mini Buzdolabı” üzerine 2 yorum

 1. Ofisimde sadece su içmek için sebil kullanıyorduk ama bazı durumlarda evden yemek getiren veya kahvaltı yaptığımız da artan zeytin peynir gibi kahvaltılıkları saklamak zor olmaya başlamıştı ve bende regal marka mini buzdolabı aldım. Şimdi artan kahvaltılık yerine peyniri zeytini fazla alıp her gün azar azar yiyoruz.

  Cevapla
 2. FERİDE HANIM MERHABA.BEN ELEKTİRİĞ OLMAYAN GÜNEŞ PANELİ İLE AYDINLAMAYI SAĞLAYAN BİE BAĞ EVİNE SAHİBİM. ORAYA MİNİ BİR BUZDOLABI ALMALIYIM 80-90 LT BÜYÜKLÜĞÜNDE.EN DÜŞÜK ELEKTRİK ENERJİSİ İLE ÇALIŞAN BUZDOLAPLARINDAN BİR KAÇ TANE ÖNEREBİLİRMİSİNİZ.TEŞEKKÜR EDERİM

  Cevapla

Yorum yapın