En İyi Tampon

Hijyenik ürünler kategorisinde bulunan tamponlar kadınlar için muhteşem bir icat sayılabilir. Özel günlerin vazgeçilmez bir parçası olan tamponlar hareketinizi kısıtlamadan rahatça hayatınıza devam etmenizi sağlıyor. Boyuna, içeriğine, yapısına, markasına ve buna benzer daha birçok özelliğine göre onlarca çeşidi olan tamponların en iyisi seçmeniz oldukça önemli. Doğru ve iyi bir tampon seçmezseniz beklediğiniz konforu sağlamadığı gibi sağlığınıza da zarar verebilir. Kadınlar için en iyi tampon markalarından oluşan bir liste hazırladım. Tampon seçiminize yardımcı olacağını düşünüyorum.

En iyi 6 Tampon Markası

Özel günlerinizde kendinizi korumak, sızıntıları engellemek ve tüm bunları yaparken tam anlamıyla konforlu hissetmek sizin için çok önemli, öyle değil mi? Ben de tam olarak bu arayışla piyasadaki çok sayıda tampon modelini denedim. Üretildiği materyal, sunduğu konfor, sağladığı paketleme ve kullanım kolaylığı bakımından en iyi tampon markaları listemi de deneyimlerim doğrultusunda oluşturdum. Gelin inceleyelim ve sizin için de en iyisini birlikte bulalım.

Discreet Tampax – Tampon

Discreet Tampax – Tampon

Tampax’ın tamponlarını tercih edersiniz regl günlerinin eziyete çevirdiği hareketsizliğiniz ve devamlı sızıntı oldu mu gerginliğiniz sonra erecek. Piyasadaki en iyi tampon markası Tampax markasına ait olduğunu söylemek abartı olmayacaktır. Aplikatörlü yapısı sayesinde kullanımı oldukça pratik. Ayrıca tamponun en alt tarafında bulunan koruyu kılıf sızıntıyı önlemek için ekstra koruma sağlıyor. Emici kanalları sayesinde tüm gün sıvıyı emerek sizi kuru ve ferah hissettirecek bu tamponu yanınızda da rahatça taşıyabilirsiniz. Hafif ve orta sızıntılı günleriniz için ayrı yoğun sızıntı günleriniz için ayrı olmak üzere farklı çeşitlerinden istediğinizi kullanabilirsiniz.

OB – Tampon

OB – Tampon

Özellikle yeni tampon kullanmaya başlayacak kadınlar için en iyi tampon markası OB olacaktır. Yeni kullanıcılar için özel olarak tasarlanmış ince ve küçük formlu bir tampon modeli de bulunan OB tamponda silk touch teknolojisini kullanan tek marka. Ayrıca insan vücudu temel alınarak tasarlanan tamponları vücudunuza uyumu sayesinde tüm gün boyunca varlığını unutturuyor. Regl dönemlerinizde sizi güvende hissettiren ve istediğiniz gibi giyinmenizi sağlayan bu tamponu mutlaka denemelisiniz. Bir daha ped kullanmayı aklınıza bile getirmeyeceksiniz. Regl günlerinize ve kanamanızın yoğunluğuna göre kendinize uygun olan tamponu tercih edebilirsiniz.

Facelle – Tampon – Rossmann

Facelle – Tampon – Rossmann

Özel günlerinizde kendinizi güvende hissettirecek harika bir tampon markası tercihi olarak Facelle’yi seçebilirsiniz. Rossmann’a ait Facelle markasının kanamanızın yoğunluğuna göre seçebileceğiniz birçok modeli mevcut. Yuvarlak ve yumuşak yapısı sayesinde kullanımı oldukça pratik. İçerisinde bulunan 8 adet emici kanal sayesinde gün boyu kupkuru hissedeceğiniz bu tampon tüm jinekolojik testlerden de başarılı ile geçmiştir. Gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bu tampon ile regl dönemleriniz daha önce hiç olmadığı kadar konforlu geçecek!

Kruidvat – Tampon – Watsons

kruidvat tampon

Özel günlerinizde size kendinizi daha da özel hissettirecek yumuşacık yapısıyla aşırı ekonomik fiyatıyla harika bir tampon önerim olacak. Hala tampon kullanmayanların başlangıç için seçeceği en iyi tampon olabilir. Yuvarlak yapısı ile oldukça kolay uygulanan ve emiş gücü çok yüksek olan Kruidvat markasına ait tamponun fiyatı da piyasadaki benzerlerine göre çok uygun. Watsons’larda kolayca bulabileceğiniz bu tampon hem cildinize hem bütçenize dost. En yakın zamanda denemenizi öneriyorum!

Natracare – Tampon

natracare tampon

Ödüllü bir tampon kullanmak ister misiniz? Natracare’in tamponlarını kesinlikle denemelisiniz. %100 pamuktan üretilmiş ve içeriğinde sadece organik ürünlerin bulunduğu doğa ve cilt dostu bir tampon. Ağartıcı, parfüm, zararlı kimyasalların da bulunmadığı yapısıyla her cilt tipi rahatça kullanabilir asla tahriş ya da alerji yapmaz. Aplikatörlü yapısı kolay kullanım sağlar. Pamuk oluşu da sıvıyı yavaşça emerek gün boyu kuru kalmanızı sağlar. Hem güvenli hem sağlıklı bir tampon arıyorsanız Natracare’i tercih etmelisiniz.

Kotex – Tampon

Kotex – Tampon

Regl günlerinizi normal günlerinden farksız kılacak müthiş konforlu bir tampon tavsiyesinde bulunmak istiyorum. Hijyenik ürünler konusunda Kotex markasının ne kadar iyi olduğunu bilmeyen yoktur. Markaya güvenerek denediğim Kotex tamponlar gerçekten hayat kurtarıcı! Yumuşak dokusu ve kolay uygulanan tasarımıyla oldukça pratik ve konforlu. Regl günlerinizde güvenle kullanabileceğiniz sızıntı yapmayan yüksek emiciliğe sahip bu tampon yüksek performansına göre çok düşük de bir fiyata sahip. İndirim dönemlerinde bulursanız çok daha ucuza sahip olabilirsiniz. Kanamanızın yoğunluğuna tercih edebileceğiniz birçok çeşidi mevcut.

En iyi tampon markaları listemi beğendiyseniz sevdiklerinizle de paylaşmayı ihmal etmeyin lütfen! Ayrıca listedeki tamponlardan kullandığınız ya da eklemek istediğiniz varsa yorum yaparak bizimle paylaşabilirsiniz!

Paylaşmak Önemsemektir!

“En İyi Tampon” üzerine bir yorum

Yorum yapın