En İyi 11 Vantilatör Markası (En Kaliteli Vantilatörler!)

Yaz aylarında bunaltıcı hava sıcakları tüm keyfinizi bozabilir. Doğru seçilen bir vantilatör sayesinde yaz sıcaklarıyla başa çıkmak çok kolay! Sizin için piyasanın en iyi vantilatörlerini araştırdık. Fiyat / performans, sessizlik, kalite vb. ölçütlerle hazırladığımız listeye mutlaka göz atmalısınız. Her bütçeye uygun vantilatör tavsiyeleri ile serinlik her zaman yanı başınızda olacak.

Vantilatör Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

  • Vantilatör Çeşitleri: Ayaklı, duvar tipi, buharlı vb. çeşitler arasında iyi bir tercih yapmak önemlidir. Ayaklı vantilatörler her yere taşınabilir. Duvar tipi vantilatörler ise geniş bir alanı serinletmek için iyi bir alternatiftir.
  • Güvenlik: Evde küçük çocuğunuz varsa veya evcil hayvan besliyorsanız güvenlik en önemli konudur. Fan ızgarası bıçaklara ulaşmayı engelleyecek şekilde tasarlanmış olmalıdır.
  • Kolay Temizlenebilirlik: Kolay temizlenen bir vantilatör her zaman işinizi kolaylaştırır. Aksi takdirde vantilatörün içi toz ve tüylerle dolabilir. Bu durum kötü bir görüntü oluştururken verimi düşürür.
  • Güvenilir Marka: Vantilatörde yaşanabilecek herhangi bir arızada sorunun hemen çözüleceğini bilmeniz gerekir. Bu yüzden bilindik ve güvenilir markaların garantili ürünlerini seçin.

En İyi 11 Vantilatör Tavsiyesi!

Sıcak günlerin vazgeçilmez elektronik ürünü vantilatörlerdir. Bu ürünler ekonomik, kolay taşınabilir ve etkilidir. Piyasada yüzlerce çeşit vantilatör bulunuyor. Sürekli vantilatör almaktansa etkili ve dayanıklı bir vantilatör almak daha önemlidir. Biz sizin için Hepsiburada, Teknosa ve Trendyol gibi büyük alışveriş sitelerini inceledik. Profesyonel yorumlar eşliğinde detaylı bir liste hazırladık. Vantilatör hakkında kullanıcı yorumları okumak ve fiyatını öğrenmek için ürünün altında yazan ‘’satın al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Rowenta VU5670F0 Turbo Silence Extreme

Beş hız ayarına sahip olan Rowenta, sessiz çalışmasıyla dikkat çekiyor. Sessiz bir teknolojiye sahip olmasının yanısıra sekiz saate kadar ayarlanabiliyor. Bu sayede dilediğiniz saatlerde açılıp kapanmasını sağlayabilirsiniz. Diğer vantilatörlerle kıyasladığımızda sessiz ve güçlü hava akışı ile öne çıkıyor. Turbo Boost fonksiyonu yoğun hava akışı sağlıyor, Decrescendo modu otomatik olarak hava akışını azaltıyor. Akıllı özelliklerinin haricinde uzaktan kumanda ile kontrol edilebiliyor. Otomatik salınım özelliği ve şık tasarımı ile mutlaka şans vermeniz gereken ürünlerden biri.

SATIN AL

Fakir TVL 90 S Kule Tipi Vantilatör

Fakir TVL 90 estetik tasarımıyla göze çarpıyor. Klasik vantilatörlere oranla 3 kat daha fazla serinlik verdiğini söyleyebiliriz. Sekiz saate kadar zamanlanabiliyor. Uzaktan kumanda veya panel üzerinden tüm kontrolleri yapmak mümkün. 3 kademesi bulunuyor. Kademeleri arttırdıkça ses seviyesi yükseliyor. Ancak bu konuda çok hassas değilseniz ses sizi rahatsız etmeyecektir. Rüzgar eğimi ayarlanabilir. 16 m/s’lik rüzgar üretme kapasitesine sahip. Kolay taşınabilir ve üç metre uzunluğunda kablosu bulunuyor. Kablo sarma yuvası var bu sayede pratik bir kullanım sunuyor.

SATIN AL

Ufo ATTFI-01 Ionezerli Uzun Kule Vantilatör

Şık görüntüsüyle dikkat çeken Ufo ATTFI-01 portatif vantilatörlerden biri. Kule tipi olması nedeniyle oldukça az yer kaplıyor. Etkisi ise oldukça güçlü. 75 derecelik salınımı ile odanın tamamını serinletecek düzeyde çalışıyor. Negatif iyonizer özelliği ile havayı temizliyor ve ferah bir hava sağlıyor. Kızılötesi kumanda veya LCD ekran üzerinden kontrol etme özelliğine sahip. Ayrıca oda ısısını gösteriyor ve 1 – 23 saatler arasında zamanlanabiliyor. Hoş tasarımı ile göze çarpan ürün üç farklı modda çalışabilir.

SATIN AL

Airking Blow Sineksavarlı Soğuk Buharlı İyonizerli Vantilatör

Rahatlatan serin buhar fonksiyonu, nemlendirme fonksiyonu gibi akıllı özellikleri bulunuyor. 1.5 litrelik su haznesi ile serinletici bir hava yakalayabilirsiniz. Sineksavar özelliği ile yaz günlerinin en sinir bozucu sorunlarından biri olan sinekleri uzaklaştırmak mümkün. Hava temizliği ve ferah bir ortam için negatif iyon özelliği var. Ayrıca normal, naturel ve sleep olmak üzere üç farklı kademesi bulunuyor. Aşırı ısınmaya karşı emniyet sayesinde güvenilir kullanım. Cihaz üzerinden veya kızılötesi kumanda ile kontrol edilebilir. Dokuz saate kadar zamanlayıcısı var ayrıca otomatik kapanma özelliğine sahip. Dijital ekran LED ve estetik tasarımı ile evinize çok yakışacaktır.

SATIN AL

Beko AC 6030

Beko kalitesine güvenenleri şaşırtmayacak ürünlerden biri. Uzaktan kumandalı iyonizer hava soğutucu ile serinliğin keyfini sürebilirsiniz. Geleneksel tip vantilatörlere oranla çok daha başarılı. Sesi rahatsız edici seviyede değil. Çok yönlü tekerlekler ve hafifliği sayesinde istediğiniz her yere taşıyabilirsiniz. 8 litre su tankı ve buz aküleri bulunuyor. Çok soğuk su ile birlikte oda daha kısa sürede daha fazla serinliyor. On beş saate kadar zamanlama ve üç farklı kademe de ürünün dikkat çeken özelliklerinden. LED ekran, şık tasarım ve uzaktan kumanda gibi çok fonksiyonlu özellikleri bulunuyor.

SATIN AL

Raks SF 16 ORX

Raks SF 16 ORX fiyat / performans oranına göre en başarılı ürünler arasında bulunuyor. 6 hız kademesi bulunan ürün sessiz çalışmasıyla dikkat çekiyor. Sesi neredeyse hiç duyulmayacak şekilde ayarlanmış. Beş kanatlı pervane ve üç rüzar modu bulunuyor. Motoru aşırı ısınmaya karşı korumalı. Yüksekliğini istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Geniş bir odayı bile istenen derecede serinletiyor. Uzaktan kumanda veya cihaz üzerindeki panelle kontrol edilebilir. Dört yana salınım mekanizması var ve yedi buçuk saate kadar zaman ayarlaması yapılıyor.

SATIN AL

Raks Pf-42 Dekoratif Tavan Vantilatörü

Eviniz için bir tavan vantilatörü arıyorsanız bu ürün iyi bir tercih olacaktır. Dekoratif ve şık görünümün yanısıra serinletme seviyesi iyi düzeyde. Çift yönlü motoru bulunuyor. Tavana kolayca monte edilebilir. Ayrıca üç farklı kademesi ile istediğiniz serinliği ayarlayabilirsiniz. Son kademede sesi biraz fazla ancak diğer kademelerde oldukça sessiz. Piyasada en fazla tercih edilen tavan vantilatörü olduğunu söyleyebiliriz. Parasını hak eden ürünlerden biri.

SATIN AL

Flavel Flv 1690

26 hız ayarı ve beş farklı modu bulunan Flavel yeni nesil vantilatörlerden. Uzaktan kumanda ile yön değiştirme, açma kapama veya hız ayarlarını yapabilirsiniz. Dijital gösterge bulunuyor. Ürünün dikkat çeken diğer bir özelliği ise çok sessiz çalışması. Orta segment vantilatörlere kıyasla sesi asla rahatsız etmiyor. Ayaklı olması nedeniyle istediğiniz yer yere taşıyabilirsiniz. Ürünün ortalama ağırlığı 10 kg. Yeni nesil DC motoru sayesinde güçlü bir esinti ve sessiz çalışma imkanı sağlıyor.

SATIN AL

Altus Al 16 A

50 W gücünde olmasına rağmen serinlik seviyesi tatmin edici düzeyde. Pembe tuşlarıyla dikkat çeken ürün iki saate kadar zamanlanabiliyor. Ayrıca sağa ve sola otomatik salınım özelliği bulunuyor. 135 cm yüksekliğe kadar ayarlanabilme özelliğine sahip. Kullanıcıların en fazla beğendiği özelliklerden biri ise ağır olması. Plastik olmasına rağmen yüksek kademede dahi sallanmıyor. Vantilatör başlığı manuel olarak yukarı – aşağı ayarlanabilir. Kullanışlı ve uygun fiyatlı ürünler arasında yer alıyor.

SATIN AL

Vestel AV 4310 S

Vestel AV 4310 S geniş pervaneleri ile dikkat çekiyor. Vantilatör alırken çok fazla bir özellik istemiyorsanız bu ürün tam size göre! Zamanlayıcı, uzaktan kumanda vb. özellikleri yok. Ancak serinletme seviyesi oldukça iyi. 3 farklı kademesi bulunuyor. Küçük bir odada birinci kademe yeterli seviyede serinletiyor. Büyük odalarda veya sıcak havalarda ise diğer kademeler iş görüyor. Yerli bir ürün olduğu için teknik servis, yedek parça gibi konularda sorun yaşama ihtimaliniz çok düşük. Fiyat / performans ürünü.

SATIN AL

Rubenis Vantilatör Rba-05

Rubenis Vantilatör Rba-05 ekonomik vantilatörler arasında bulunuyor. Ekonomik ve işlevsel olması sebebiyle en çok satılan vantilatörlerden biri. Yüksek kaliteli PVC pervane ve korumalı metal ızgarası bulunuyor. Düşük, orta ve yüksek olmak üzere üç farklı kademe ayarı ile kullanılabilir. Fiyatı oldukça uygun ancak çocuklu aileler için çok güvenilir değil. Vantilatör ihtiyacınız varsa ve bütçeniz yeterli değilse bu ürünü tercih edebilirsiniz.

SATIN AL

BuldumZ uzmanları evinizi, iş yerinizi serin tutacak, sizi ferahlatacak en iyi vantilatör modellerini sizin için listedi. Hemen aşağıda yer alan paylaşım butonlarını kullanın ve sevdiklerinizle bu özel listeyi paylaşın!
Unutmayın! BuldumZ uzmanları Buzdolapları hakkında yorum olarak sorduğunuz tüm soruları cevaplıyor.

Paylaşmak Önemsemektir!

“En İyi 11 Vantilatör Markası (En Kaliteli Vantilatörler!)” üzerine 2 yorum

  1. Herkes itiraf etmeli ki bu markaların içerisinde en iyi ve en geçerli olanı Raks markasıdır. Bu marka ben çocukken bile vardı. Şuan 40 yaşındayım ne kadar köklü olduğunun hesabını yapın bakalım. 15 Yaşlarındayken babam beyaz ayaksız kare kutu şeklinde bir raksa vantilatör getirmişti ortasında bir ek pervane vardı onunla oynar dururdum şimdi elimde olsa antika değeri olurdu. Uzun lafın kısası bu markaların içerisinde raks bir tekel olmuştur. Kalitesi ve yıllarca piyasada ki tutunması bunun en iyi örneği olmuş durumda.

    Cevapla

Yorum yapın