En İyi 12 Hediye Sitesi (Sevdiklerinizi Sevindirecek Hediye Siteleri!)

Özel günlerde sevdiklerinize hediye almak bir gelenek haline gelmiştir. Yıllar içerisinde önemli günlerin sayısı arttıkça, alınacak hediye sayısı da artıyor. İlk başlarda sadece doğum günü ve sevgililer günü gibi önemli günler varken, sonrasında evlilik yıldönümü, çocukların doğum günü gibi farklı günler de ortaya çıkıyor. Haliyle bu günlerin hepsi için ayrı ayrı hediye düşünmeniz gerekiyor. Böyle durumlarda imdadınıza yetişecek en iyi hediye siteleri listesi hazırladım . Bugün sizlerle paylaşacağım bu yazıda da onları anlatacağım.

En İyi 12 Hediye Siteleri

Türkiye’de bulunan hediye siteleri aklınıza gelebilecek her türlü ürünü satıyor. Anneler ve babalar günü hediyelerinden tutun da, ofis iş kutlama hediyelerine kadar birçok farklı örneğini görmek mümkündür. Burada yer alan siteler sadece satış yapmıyor. Son günlerde hangi tarz hediyeler revaçta onları da gösteriyor. Böylece çok daha güzel hediye seçmek için yeni fikirlere sahip oluyorsunuz. Aşağıda en iyi hediye siteleri listesini sizlerle paylaştım. Umarım aradığınız hediyeyi bu sayfalarda bulabilirsiniz.

Hediye Dükkanı

Hediye Dükkanı

Türkiye’de hediye konusu açıldığında akla gelen ilk sitelerden birisidir. Sitede özellikle doğum günü ve sevgililer gününe özel yüzlerce farklı ürün alternatifi vardır. Sitenin kategorileri hediye türüne, alınacak kişiye ve özel günlere göre ayrılmıştır. Buradan size uygun olan bölüme girerek, hediye fikirlerini görebilirsiniz. Ürünlerin büyük bir kısmı, kişiselleştirilmiş hediye kategorisinde  yer alır.

Web Sitesi: https://www.hediyedukkani.com/

Hediye Hanem

Hediyehanem

Yaklaşık 10 yıla yakın bir süredir yayın hayatına devam eden Hediyehanem, özellikle sevgililere dair güzel hediyeleri ile ön plana çıkıyor. Özellikle kişiye özel hazırlanabilen kupa bardak, fincan seti, saat ve bileklik gibi ürünler en sık tercih edilenlerdendir. Sitede yer alan ürünler erkek, kadın, erkek çocuk ve kız çocuk olarak 4 farklı kategoriye sahiptir. Sitenin sık tercih edilen ürünlerinden birisi de kar küreleridir. Bu bölümü de incelemenizi tavsiye ederim.

Web Sitesi: https://www.hediyehanem.com/

Hediye SepetiHediye Sepeti

Uzun bir süredir hediye sektöründe bulunan Hediye Sepeti, 50 kişilik ekibi ile çok başarılı işlere imza atıyor. Hem yerli hem de yabancı birçok müşterisi bulunan firma kişiye özel hediyeler konusunda çok ciddi bir içeriğe sahiptir. Zaten ana sayfasında göreceğiniz ürünlerin büyük bir kısmı bu şekilde özel ürünlerdir. Eğer hediye konusunda kararsızsanız, sitenin popüler hediye bölümünü inceleyebilirsiniz. Sürekli olarak yayınlanan fırsat ürünlerini de takip ederek çok daha uygun fiyatlara, kaliteli ürünler satın almanız mümkündür.

Web Sitesi: https://www.hediyesepeti.com/

Çiçek Sepeti

Çiçek Sepeti

Türkiye’nin online çiçek sipariş sitesi olarak yayın hayatına başlayan Çiçek Sepeti, yıllar içerisinde bu tanımın dışına çıkarak genel bir hediye sitesi haline gelmiştir. Sitede binlerce farklı ürün bulunmakta olup, birçoğu da kişiye özel olarak üretiliyor. İş hediyeleri konusunda sık kullanılan bir sitedir. Yenilebilir ürünler anlamında özellikle Bonnyfood serisi, yenilikçi yaklaşımı ile bu siteyi rakiplerinden bir adım öne çıkarmıştır. Sitede güncel olarak birçok indirimli ürün fırsatı bulunmaktadır. Çok satanlar kısmını da, güncel hediye fikirleri için incelemenizi öneririm.

Web Sitesi: https://www.ciceksepeti.com/hediye

Bundesign

Bundesign

Bundesign, yıllardır modern tasarım ilkelerine göre üretilen hediyelerini müşterilere sunmakta. Hediye konusunda tasarım sizin için önemliyse, bu site tam sizlere göre demektir. Zaten siteye girdiğinizde, ne kadar farklı bir yapıda olduğunu göreceksiniz. Sitede çok satılan ürünler arasında erkeklere özel matara seti ve biblolar bulunuyor. Farklı dizaynlara sahip olan kupa tasarımları da yine bu sitenin en iyi ürünlerindendir. Sitede yer alan aydınlatma ürünlerini de incelemenizi öneririm. Ev ve ofis için hediye bakıyorsanız bu site sizin için yeterli bir kaynak olacaktır.

Web Sitesi: https://www.bundesign.com/

Bi Kutu Mutluluk

Bi Kutu Mutluluk

2014 yılında kurulan Bi Kutu Mutluluk, adından da anlaşılacağı üzere bir kutu abonelik sitesidir. Büyük bir kullanıcı ağına ulaşan sistemde yenilikçi tasarımlara sahip kutu satışları yapılıyor. Sürpriz kutulardan birisine abone olabileceğiniz gibi, halihazırda sitede satılan ürünlerden bazılarını seçerek kendi kutunuzu da tasarlayabilirsiniz. Bunu yaparken konsept seçimine göre daha spesifik hediyeler de oluşturabilirsiniz. Eğer kutu yerine sadece belirli ürünleri almak isterseniz onları da dükkan bölümünde bulabilirsiniz.

Web Sitesi: https://www.bikutumutluluk.com/

Hediye Rengi

Hediyerengi

10 yılı aşkın süredir hediye ve dekoratif ürünler satışı yapılmaktadır. Bu site, kişiye özel ürünler konusunda oldukça geniş bir içeriğe sahiptir. Özellikle defter ve kalem tarzı ürünlerin sayısı çoktur. Bunların yanı sıra kupa ve termos gibi her yerde kullanılabilecek ürünler çok satılanlar arasındadır. Sitede meslek gruplarına göre özelleştirilen ürünler de kendi kategorisinde bulunmakta.

Web Sitesi: https://www.hediyerengi.com/

Hediye Fabrikası

Hediye Fabrikası

Türkiye’nin sık ziyaret edilen sitelerinden birisi olan Hediye Fabrikası, özellikle çiftlere özel hediyeler konusunda iyidir diyebilirim. Sitede yıldönümü ve sevgiliye hediye kategorilerine giriş yaparak bütün seçenekleri inceleyebilirsiniz. Sitede en sık satışı yapılan ürünler kupa bardak ve termoslardır. Hem fiyat hem de ürünlerin kalitesi bakımından rakiplerine göre daha iyilerdir. Ne alacağınıza dair fikriniz yok ve ürünler arasında kayboluyorsanız, blog bölümüne uğrayın. Orada hediye fikirlerine dair daha net yazıları okuyabilirsiniz.

Web Sitesi: https://www.hediyefabrikasi.com/

Hediyemen

Hediyemen

Hediyemen uzun yıllardır bu sektörde bulunan bir sitedir. Sitenin en çok satılanlar bölümünde daha çok resimli kupaları, tabloları ve çerçeveleri göreceksiniz. Buradan da anlaşılacağı üzere çiftlerin en sık tercih ettiği sitelerden birisidir. Sık sık güncellenen konsept hediye kutuları da çok satılanlar arasında olup, bunları da incelemenizi öneririm. Özel şampanya kadehleri, viski bardakları ve mum modelleri gibi daha spesifik ve farklı ürünlerin de satışını yapıyorlar.

Web Sitesi: https://www.hediyemen.com/

Trendyol

Trendyol

En büyük alışveriş sitelerinden birisi olan Trendyol, uzun zamandır hediye ürün konusunda da satış yapıyor. Her ne kadar ürünler yine 3. parti bir üretici tarafından satılsa da kendileri ile aranızdaki iletişim Trendyol özelinde sağlanır. Kişiselleştirilebilir ürünleri sipariş ettiğiniz zaman ne istediğinizi kendilerine belirtirsiniz ve süreç buna göre başlar. Her yaştan kullanıcıya uygun ürünleri çok uygun fiyatlara bulabileceğiniz bir sitedir. Bu sebeple de birçok kişi hediye için Trandyol’daki satıcıları tercih ediyor.

Web Sitesi: https://www.trendyol.com/hediye-sepeti-x-c108925

Hediye Diye

Hediyediye

Hediyediye, kişiye özel hediyelik ürünler üretiyor. Sitede daha çok özel üretim kutular satılıyor. Satın almak istediğiniz kutu konseptini belirledikten sonra özelleştirme taleplerini iletirsiniz. Ürünlerin fiyatları benzer tarzda satış yapan sitelere göre çok daha uygun seviyededir. Sitede kişiye özel puzzle ürünleri de, kupa tarzı ürünler de satılıyor. Ancak, daha çok hediye kutusu tercih ediyorsanız bu siteyi kullanmanızı öneririm.

Web Sitesi: https://www.hediyediye.com/

Sosyopix

Sosyopix

Sosyopix, hediye anlamında fotoğraflı çerçeveler, kartlar ya da anı kitapları almak niyetindeyseniz size uygun bir sitedir. Her ne kadar farklı hediye türleri bulunsa da, büyük bir kısmını fotoğraflar üzerinden sunuyorlar. Bunu çok da uygun fiyatlara yapıyorlar. Ayrıca belirtmeliyim ki kullandıkları malzemeler kalitelidir. Buradan alınan hediyeler uzun yıllar boyu kullanılmaktadır. Kolay alışveriş için telefon uygulamalarını indirebilirsiniz.

Web Sitesi: https://www.sosyopix.com/

Sizler için hazırladığım en iyi hediye siteleri listesinin işinize yaradığını düşünüyorsanız, sizin gibi bu konuda fikre ihtiyacı olan kişilere yardım etmek amacıyla bu yazıyı onlarla da paylaşabilirsiniz. Bunun için sosyal medya paylaşım araçlarını kullanabilirsiniz. Eğer burada yer alan hediye siteleriyle ilgili düşünceleriniz varsa, bunları alttaki yorum bölümünden belirtebilirsiniz.

Paylaşmak Önemsemektir!

“En İyi 12 Hediye Sitesi (Sevdiklerinizi Sevindirecek Hediye Siteleri!)” üzerine bir yorum

  1. Çiçek Sepeti lider bir site, alanı çiçek olması fark etmedi ve her alanda kendisini geliştirdi. Aslında bu alanın lideri olması gereken Trendyol firmasıdır. Bir arkadaşımıza hediye, çiçek yada çikolata göndermek istediğimde bana Çiçek Sepeti yetiyor.

    Cevapla

Yorum yapın