En İyi 11 Instagram Video İndirme Programı! (Ücretsiz!)

Instagram’ın aylık bir milyarı aşkın aktif kullanıcısının olduğunu biliyor musunuz? Sosyal medya platformları ve Türkiye’de özellikle Instagram, yeni bir yaşam tarzı ve kültür oluşturdu. Artık haber, eğlence, siyaset, tarih, tarif vb. birçok konuda Instagram’ı kullanıyor veya neler yaptığımızı paylaşıyoruz. Instagram’ın bu kadar yaygın olmasıysa en iyi Instagram video indirme programları ile ilgili araştırmaları doğuruyor.

Geçtiğimiz günlerde Instagram’dan video indirirken daha önce hiç kullanmadığım bir programı merak edip kullandım. Ancak bir anda telefonumda sesli uyarılar ve hiç kapanmayan bir bildirim meydana geldi. Durum böyle olunca sık sık kullandığım ve güvenilir Instagram video indirme programları listesini oluşturmaya karar verdim. Gelin, birlikte en iyi Instagram video indirme programlarına göz atalım!

En İyi 11 Instagram Video İndirme Programı

Instagram, en çok kullanılan sosyal medya platformları arasında ilk sıralarda yer alsa da bazı konularda geri kaldığını kabul etmek gerekiyor. Özellikle video indirme konusunda oldukça sorunlu bir uygulama olduğunu düşünüyorum. Instagram’ın izin verdiği ve kullanımını duyurduğu bir video indirme programı yok. Dolayısıyla üçüncü parti uygulamaları kullanmamız lazım. İşte en güvenilir ve en iyi Instagram video indirme programları sizinle!

Downloader for Instagram

Android telefonlar için en iyi Instagram video indirme programı Downloader for Instagram oluyor. Downloader for Instagram, kolay kullanımı ve temiz arayüzü ile beklentinizi eksiksiz karşılayacaktır. Instagram’daki fotoğraf, video ve IGTV yayınlarını kolayca telefonunuza indirmenizi sağlar. Fotoğraf veya videoların üzerinde yer alan üç noktaya tıklayın, bağlantıyı kopyalayın ve Downloader for Instagram uygulamasına yapıştırın. Videonuz saniyeler içinde telefonunuza kaydolacaktır.

Downloader for Instagram uygulamasını Google Play’den indirmek için tıklayın!

‎InstaSave

iPhone, Android ve bilgisayarlar için en iyi Instagram video indirme programları arasında yer alan ‎InstaSave tamamen ücretsiz hizmet veriyor. İster bilgisayarınızdan isterseniz de akıllı telefonunuzdan saniyeler içinde video indirebilirsiniz. Üstelik diğer birçok uygulamaya göre daha az reklam içerdiğini de söylemek mümkün. ‎InstaSave uzun yıllardır güvenle hizmet veren uygulamalardan biridir ve herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmanız gerekmez.

Buraya tıklayarak ‎InstaSave web sitesini ziyaret edin!

Insta Downloader

En basit Instagram video indirme web sitelerinden biri de Insta Downloader oluyor. Downloader, diğer web sitelerde olduğu gibi bağlantıyı paylaştığınızda videoları indirmenizi sağlıyor. Ayrıca reels, hikaye vb. içerikleri desteklediğini de söylemeliyim. Bununla birlikte daha önce hiç bu tarz web siteleri kullanmadıysanız Insta Downloader tarafından hazırlanan kılavuzlara göz atmanızı öneririm. Kılavuzlarda iPhone ve Android telefonlar için web sitenin kullanımı ve indirmelere dair detaylar yer alıyor. Ayrıca Instagram profil fotoğrafı indirme gibi farklı özelliklere de sahip.

Insta Downloader web sitesini ziyaret etmek için hemen tıkla!

GramSaver

Kullanıcı dostu kullanımı ile en iyi Instagram video indirme programlarından biri de GramSaver oluyor. GramSaver, Instagram hikayelerini, videolarını, fotoğraflarını ve canlı yayınlarını indirmeniz için en iyi seçeneklerden biridir. Neredeyse her tarayıcıda çalışabilir. Akıllı telefon, tablet veya bilgisayar üzerinden siteye giriş yapın ve indirmek istediğiniz videonun URL’sini yapıştırın. İşte, bu kadar basit! Üstelik ücretsiz olduğunu da belirtmek gerekiyor.

GramSaver web sitesine ulaşmak için tıklayın!

SnapDownloader

Profesyonel Instagram video indirme programı arayışındaysanız SnapDownloader en iyi seçenekler arasında yer alır. SnapDownloader ile Instagram, Youtube, Twitter vb. farklı kaynaklardan videoları indirebilir, düzenleyebilir ve farklı formatlara dönüştürebilirsiniz. 900’den fazla siteyi destekleyen platform, Facebook ve Twitch gibi farklı sosyal medya platformlarından video indirmenizi de sağlar. Üstelik ses çıkartma, toplu indirme, indirme planlama, Proxy kurulumu ve 7/24 müşteri desteği gibi avantajlara da sahiptir. Ayrıca diğer Instagram’dan video indirme programları, medya kalitesini düşürürken SnapDownloader, 8K’ya kadar çözünürlük sağlıyor.

SnapDownloader web sitesini buraya tıklayarak inceleyin!

InSaver

Instagram video indirme programı arayışında tercih edebileceğiniz diğer bir uygulama da InSaver oluyor. Google Play ve App Store üzerinden indirebileceğiniz bu uygulama sayesinde birçok özelliğe sahip olabilirsiniz. Fotoğraf, reels, video, IGTV vb. içerikleri indirebilir ve indirdiğiniz içerikleri kolayca oynatabilirsiniz. Bununla birlikte uygulama uzun süredir Google Play’de en çok indirilen Instagram video indirme programları arasında yer alıyor.

Google Play’den InSaver uygulamasını incelemek için tıklayın!

Dredown

En çok tercih edilen güvenilir Instagram video indirme siteleri arasında Dredown yer alıyor. Dredown ile sadece Instagram değil, Facebook, Twitch, Twitter ve Vimeo gibi farklı platformlardan video indirebilirsiniz. Web siteye akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar üzerinden kolayca giriş yapmak mümkün. Uygulaması bulunmuyor ancak web sitesinin oldukça kullanışlı ve kolay olduğunu belirtmeliyim. Web sitenin çalışma prensibi diğer uygulamalarla aynı.

Dredown web sitesine erişim sağlamak için tıklayın!

SnapTube

Android telefonlar için geliştirilen SnapTube, video paylaşım sitelerinden ücretsiz medya indirmenizi sağlar. En kullanışlı ve güncel uygulamalardan biri olduğunu da belirtmek gerekiyor. Ancak uygulama, Google Play Store’da yer almıyor. Dolayısıyla indirmek için SnapTube web sitesini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Bununla birlikte TikTok, Youtube Twitter, Instagram, Facebook, Dailymotion vb. siteler içinde kullanılabilir. Aynı zamanda ses, video veya ikisi birlikte indirme seçeneğine de sahip.

SnapTube web sitesini incelemek için buraya tıklayın!

FastSave

En iyi Instagram video indirme programları listesine hızla devam ediyoruz. FastSave, kolay kullanımı ile kullanıcılarından yüksek puan almayı başaran uygulamalardan biri. Android telefon kullanıyorsanız FastSave ile güvenilir ve ücretsiz video/görsel indirmenin keyfini sürebilirsiniz. Bununla birlikte uygulamanın can sıkan özelliği ise sık sık reklamlara yer vermesi. Ancak güvenirliği ve ücretsiz oluşuyla tolere edilebilir.

FastSave uygulamasını yakından incelemek için hemen tıkla!

InstaSpy.Pro

Profesyonel ve sayısız özellik sunan en iyi Instagram video indirme programı arıyorsanız InstaSpy.Pro en iyi seçeneklerden biridir. Ücretli olarak çalışan bu uygulama ile Instagram videolarını, kalitesi bozulmadan indirebilirsiniz. Ayrıca Instagram kullanıcılarının hikayelerini anonim olarak izlemenizi ve kaydetmenizi de sağlar. InstaSpy.Pro ile Instagram’dan indirdiğiniz gönderileri Google Drive’a veya cihazınıza doğrudan kaydedebilirsiniz. Diğer bir özelliği ise belirli hashtag’leri kaydederek yeni gönderilerden haberdar etmesi. Kısacası story, gönderi, video, çoklu fotoğraflar veya canlı yayın gibi birçok içeriği kolayca indirebilirsiniz.

InstaSpy.Pro web sitesine ulaşmak için buraya tıklayın!

Insta Offline

En popüler Instagram video indirme programları arasında yer alan Insta Offline, güvenle kullanabileceğiniz diğer bir web sitesidir. Ücretsiz olarak hizmet veren bu uygulama sayesinde fotoğraf ve videoları birkaç kolay tıkla indirebilirsiniz. Herhangi bir kurulum ya da yazılım gerektirmediğini de söylemek gerekiyor. Insta Offline web sitesine PC’den giriş yapın ve bağlantıyı yapıştırın. Son derece kolay olan bu uygulamanın video ve fotoğraf indirmek için iki ayrı web sitesi bulunuyor. Ayrıca bu web sitenin gizli hesaplar için video ve fotoğraf indirmek üzerine kurulu olan bir sayfası da var. Ancak daha önce deneyimlemediğimi belirtmem gerekiyor. Eğer bu tarz bir indirmeye ihtiyacınız varsa aşağıdaki bağlantıdan ziyaret edebilirsiniz.

Insta Offline web sitesini buraya tıklayarak inceleyin!

En iyi Instagram video indirme programları içeriğini arkadaşlarınızla paylaşabilir ve en iyi uygulamayı bulmaları konusunda yardımcı olabilirsiniz! Ayrıca içerikle ilgili görüş ve önerilerinizi mutlaka yorumlarda belirtin!

 

Paylaşmak Önemsemektir!

Yorum yapın