En İyi 11 Amerika Dil Okulu! (İngilizceyi Yerinde Öğrenin!)

Dünyanın en gelişmiş ülkesi Amerika, dil eğitimi almak isteyen kişiler için de harika seçenekler sunuyor. Amerika, kozmopolit yapısı ve Amerikan İngilizcesi avantajıyla her yıl dünyanın farklı ülkelerinden yüz binlerce öğrenci ve profesyoneli ağırlamaktadır. En iyi Amerika dil okulu seçenekleri ülkenin geneline yayılmış durumdadır birçok kurum dünyanın prestijli okulları arasında yer alır.

Akademik, sosyal, iş, sınav vb. birçok amaç için Amerika dil okulları ön plana çıkıyor. Amerika’da bulunan dil okulları, tam donanımlı eğitmen kadrosu ve modern yapılarıyla birçok avantaja sahiptir. Öğrenciler, ortalama 20 saatlik İngilizce eğitimi sonrasında sosyalleşme imkanları ve aktivitelerle akıcı konuşma pratiği yapabilir.

En İyi 11 Amerika Dil Okulu

Amerika’da dil okuluna gittiğinizde konaklamak için de birçok alternatifiniz var. Aile yanında kalabilir, okulun yurdunu tercih edebilir veya uygun fiyatlı bir apart/otel bulabilirsiniz. Öğrencilerin, İngilizceyi daha iyi konuşması, anlaması ve pratik yapması için genellikle aile yanında kalmak tercih ediliyor. Aşağıda Amerika dil okulları olarak öne çıkan kurumları inceleyebilirsiniz!

Kaplan International

İsminden dolayı Türk okulu sanılsa da Kaplan International, 1967 yılında Stanley Kaplan tarafından kurulmuştur. Kaplan International güçlü akademik kadrosu ve yüksek eğitim standartları sayesinde en iyi Amerika dil okulu listesinde ilk sıralarda yer alıyor. Metropollerde veya küçük bir Amerika kasabasında eğitim almanız için 20 farklı lokasyona sahiptir. Ayrıca öğrenci odaklı anlayışıyla öğrenci – eğitmen arasında güçlü bir iletişim kurulur. TOEFL, IELTS hazırlık sınavları, akademik İngilizce, iş İngilizcesi, yaz kampı vb. birçok programa sahip.

Kaplan International web sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayın!

ELS Language Centers

Amerika’da üniversite okumak ve dil eğitimi almak istiyorsanız ELS Language Centers ile iletişime geçmelisiniz. En iyi Amerika üniversitelerine girmeniz için özel bir sertifika veriliyor. 60 yılı aşkın süredir hizmet veren ELS, kendi ders kitapları, müfredatları ve zengin ders içeriğiyle Amerika’nın en iyi dil okulları arasında bulunmaktadır. 12 seviyeden oluşan kurlarla eğitim fırsatı sağlamaktadır. Ayrıca her kur ortalama 1 ay sürüyor. 28 eyalette hizmet veren ELS, her yaş grubu için geliştirilmiş bir ders programına sahiptir.

ELS Language Centers sitesine erişim sağlamak için tıklayın!

FLS International

Amerika’nın en iyi dil okulu seçeneklerinden biri olan FLS International, öğrencileri sosyal anlamda desteklemeyi başaran nadir okullardan biridir. Tenis kortları, basketbol sahaları, bilgisayar odaları vb. birçok seçenek sunar. Aynı zamanda genel İngilizce, sınav İngilizcesi, yoğun İngilizce vb. programlarıyla da her öğrencinin düzeyine uygun olarak etkili bir eğitim sağlanır. Sadece Amerika’da bulunan FLS International, öğrencilerinin üniversite yerleşmesi için de ücretsiz destek avantajıyla ön plana çıkıyor.

FLS International hakkında detaylı bilgi edinmek için buraya tıklayın!

Kings Education

Amerika ve İngiltere’nin en iyi dil okulu listesinde yer alan Kings Education, ultra modern yapılarıyla ön plana çıkıyor. Ayrıca Kings Education, alanında uzman ve deneyimli akademik kadrosu sayesinde her yaş ve her grup için benzersiz bir eğitim sunmaktadır. Aynı zamanda öğrencilerle birebir ilginin yoğun olduğu nadir kurumlardan biridir. En iyi Amerika dil okulu listelerindeki yerini koruyan Kings Education, zengin bir program içeriğine sahiptir. Önemli kurumlardan akredite almayı başaran Kings Education, öğrencilerin eğitim alırken mesleklerinde gelişebileceği özel programlarıyla da son derece avantajlıdır.

Kings Education web sitesini ziyaret etmek ister misiniz? Buraya tıklayın!

EC English

Üstün eğitim kalitesiyle ön plana çıkan EC English, Amerika en iyi dil okulu arayanlar için önemli bir seçenektir. EC English, her yıl yüzü aşkın ülkeden binlerce kişi tarafından tercih edilmektedir. Amerika’da dört şubesiyle hizmet veren EC English, öğrencilerin her hafta programlara katılmasına imkan tanır. Bununla birlikte öğrencileriyle güçlü bir iletişim kurmayı başarmaktadır. Öğrencilerin, derslere katılması, pratik yapması ve akıcı bir İngilizce konuşması için sosyal aktivitelere önem verilir.

EC English ile ilgili detaylara erişim sağlamak için tıklayın!

Rennert International

Amerika’nın en iyi dil okulları arasında yer alan Rennert International, üst düzey bir eğitim kalitesine sahiptir. Ayrıca Amerika’daki dil okullarına göre fiyatı biraz daha yüksektir. Buna rağmen seçkin eğitim kadrosu ve ferah sınıflarıyla öğrencilerin en sık tercih ettiği kurumlardan biri olduğunu söylemek mümkün. Yetişkinler ve çocuklar için düzenlenen İngilizce programlarında aktif katılım ön plana çıkıyor. Aynı zamanda sık sık düzenlenen gezi, workshop, toplantı vb. aktivitelerle de öğrenciler İngilizceyi yaşayarak öğrenebiliyor.

Rennert International sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayın!

LSI International – Language Studies International

En prestijli dil okullarından biri de LSI oluyor. Köklü bir eğitim geçmişine sahip olan LSI, en iyi Amerika dil okulu tavsiyeleri arasında dikkat çekmektedir. LSI, Amerika’da Boston, San Diego, San Francisco ve New York’ta eğitim veriyor. New York’ta MCNY Üniversitesi’nin Manhattan kampüsünde veya San Diego’da Balboa Parkı’na yürüme mesafesinde olan bir yerde eğitim almanızı sağlar. Ayrıca iş İngilizcesi, sınav İngilizcesi, özel amaçlar için İngilizce veya yaz kampı vb. programlarına sahiptir. 7 yaş itibariyle herkes LSI ile etkili bir öğrenme süreci yaşayabiliyor.

LSI sitesini yakından incelemek için tıklayın!

Oxford House – OHC

1974 yılından beri hizmet veren OHC, en iyi Amerika dil okulu denilince akla gelen ilk isimlerden biridir. New York, Boston ve Miami’de bulunan şubelerinde yüksek eğitim kalitesi ile öğrenci memnuniyetini karşılıyor. Ayrıca akredite İngilizce kursları sosyal aktivitelerle de desteklenmektedir. Bu sayede öğrenciler, İngilizceyi doyasıya yaşayarak öğrenebiliyor. Bununla birlikte her bir sınıfta en fazla 16 kişiden oluşan öğrencilere ders verilmektedir.

OHC web sitesini ziyaret etmek ister misiniz? Buraya tıklayın!

Sprachcaffe

Uluslararası dil okulu zinciri olan Sprachcaffe, ABD’de üç şubesiyle hizmet vermektedir. Öğrencilerin yaşayarak ve eğlenerek öğrenmesini sağlayan Sprachcaffe, uygun fiyatıyla da dikkat çekmektedir. Sprachcaffe, Almanya merkezli bir kurumdur ve birçok dilde native eğitmenlerle çalışır. En iyi Amerika dil okulu seçeneklerinden biri olan Sprachcaffe, yaz kampı ve yoğun İngilizce dil kurslarıyla öğrencilerine eğitim vermektedir. Ayrıca Türkiye şubesiyle iletişime geçerek daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Sprachcaffe web sitesini incelemek için hemen tıklayın!

LAL Language Centres

Uzun yıllardır Amerika’nın en iyi dil okulu seçeneklerinden biri olan LAL Language Centres, 8 yaş itibariyle İngilizce eğitimi veriyor. Ayrıca en fazla programa sahip olan kurumlardan biri olduğunu da söylemeliyim. Zengin müfredatı, modern sınıfları ve az kişiyle yapılan dersleri sayesinde öğrenciler son derece memnun. Bununla birlikte alanında uzman eğitmen kadrosuyla da öğrencileriyle birebir iletişim kurmayı başarıyor.

LAL Language Centres sitesini keşfetmek için buraya tıklayın!

Open Hearts Language Academy – OHLA

Miami ve Orlando’da yer alan şubeleriyle hizmet veren OHLA, Amerika’nın en iyi dil okulları arasında yer almayı başarıyor. Ayrıca dil okulunda başarılı olan öğrencilere, üniversite yerleşmelerinde ücretsiz destek verilmektedir. Her yıl binlerce öğrencinin tercih ettiği kurum, sıcak ve samimi bir ortama sahiptir. Aynı zamanda arkadaş canlısı öğretmenleri sayesinde öğrencilerin derslerde aktif olması sağlanır.

OHLA web sitesini ziyaret etmek için hemen tıklayın!

 

En iyi Amerika dil okulu listesini beğendiyseniz arkadaşlarınıza göndererek en iyi seçimi yapmalarını sağlayabilirsiniz! İçerikle ilgili görüşlerinizi mutlaka yorumlarda belirtin!

Paylaşmak Önemsemektir!

Yorum yapın