En İyi 11 İngiltere Dil Okulu! (En Seçkin Okullar!)

Günümüzde İngilizcenin önemini hepimiz yakından fark ediyoruz ve tanık oluyoruz. Alışverişten online dünyaya, geziden eğitime kadar birçok alanda İngilizce kullanılıyor. İngilizce öğrenmenin farklı yöntemleri olsa da en etkili dil öğrenimi İngiltere dil okulu seçenekleriyle gerçekleşmektedir. En iyi İngiltere dil okulu ve kurumları sayesinde haftalık belirli saatler içinde eğitim görebilir ve farklı kültürleri yakından tanıyabilirsiniz.

Ben, birkaç sene önce İngiltere’de bir dil okuluna gitmiştim ve benim için birçok avantaj yaşattığını söylemeliyim. Önümüzdeki aylarda İngiltere’ye taşınmayı düşünürken sizinle de İngiltere’deki dil okullarını konuşmak istedim. Aşağıda İngiltere’nin en iyi dil okullarına göz atabilirsiniz!

En İyi 11 İngiltere Dil Okulu

İngiltere’de Brighton, Oxford, Londra, Cambridge vb. birçok şehirde dil okulu bulunuyor. Dil okulu seçerken daha fazla eğitim saatine sahip olan programlara göz atabilir veya daha az ders saati daha fazla sosyalleşme imkanı sunan programlardan yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda her dil okulunda yüksek standartlarda eğitim verildiğini de söylemeliyim. İşte en iyi İngiltere dil okulları!

Kings Education

Akıcı bir şekilde İngilizce öğrenmenin en iyi yöntemlerinden biri de en iyi dil okulu olarak Kings Education’ı tercih etmek. Kings Education, altmış yılı aşkın tecrübesi ve zengin müfredatıyla ön plana çıkmayı başarıyor. İngiltere ve Amerika’nın en iyi dil okulları arasında yer alan Kings Education, sık dık düzenlediği geziler ve aktivitelerle de öğrencilerin pratik yapmasını sağlıyor. En önemlisiyse alanında deneyimli ve bilgili akademik kadrosuyla öğrencileriyle yakın bir iletişim kurmayı başarıyor. 4 – 6 kişilik sınıflar ve dünyanın farklı ülkelerinden gelen kişilerle tanışmak da en önemli avantajlarından.

Kings Education hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayın!

EC English

Köklü eğitim tecrübesi ve güçlü akademik kadrosuyla en iyi İngiltere dil okulu listesinde EC English yer alıyor. EC English, Londra, Manchester, Brighton, Bristol, Cambridge ve Oxford şehirlerinde modern binaları ve zengin ders içeriğiyle ön plana çıkmaktadır. Öğrencilerin, eğitim süresi boyunca derslerde ve sosyal yaşamda aktif olması için birçok çözüm sağlanıyor. Ayrıca öğrencilerin ücretsiz olarak yararlanabileceği yurt seçeneklerine de sahip.

EC English sitesini ziyaret etmek için tıklayın!

LSI

Ultra modern eğitim binaları ve zengin ders içeriğiyle en iyi İngiltere dil okulları arasında LSI yer alıyor. 16 farklı ülkede faaliyet gösteren LSI, en köklü eğitim kurumlarından biri. Üstelik, 100’ü aşkın ülkeden yüzlerce öğrenci en iyi dil okulu tercihini LSI kurumlarından yana kullanıyor. Bununla birlikte aile yanı konaklaması gibi fırsatlardan da yararlanabilirsiniz. Ücretsiz aktivitelerle desteklenen öğrenciler, ders sonrasında aktif bir konuşma sürecine giriyor. Aynı zamanda on farklı kategoride kurs imkanına sahip. Kulüp 50+, İş İngilizcesi, Genel İngilizce, eğitim, profesyoneller için İngilizce vb. kurs kategorileri arasından en iyi seçimi yapabilirsiniz.

LSI web sitesine erişim sağlamak için buraya tıklayın!

Bayswater College

Ücretsiz Wi-Fi, bilgisayar ve TV odaları vb. imkanlarla desteklenen Bayswater College, yüksek kalite standartlarına sahiptir. Bayswater College, workshop, interaktif ders katılımı vb. aktivitelerle de öğrencilerin İngilizce’yi her yönden öğrenmesini sağlıyor. Aynı zamanda en iyi İngiltere dil okulu listesinde yer alan Bayswater College, az kişiyle eğitim görmek için idealdir. TOEFL, IELTS vb. sınavlara yönelik kurslara ek olarak akademik İngilizce, yoğun İngilizce vb. programlara da sahip.

Bayswater College sitesini ziyaret etmek için tıklayın!

ELC – The English Language Centre

İngiltere’nin bir numaralı dil okulu seçilen ELC, 16 yaşından büyük kişilere eğitim veriyor. Brighton, Chester ve Eastbourne şubeleriyle hizmet veren ELC, her öğrenciyle yakından ilgilenmek için bir danışman atamaktadır. Danışman sayesinde gelişiminiz yakından gözlemlenirken İngilizce ve İngiltere’ye dair tüm sorunlarınız için en iyi çözümü bulmanız sağlanır. Aynı zamanda öğrencilerin iş kulüplerine katılım sağlanması da desteklenir. Öğrencilerini çok yönlü geliştirmeyi amaçlayan ELC, en iyi İngiltere dil okulları arasında ön plana çıkmayı başarmaktadır.

ELC web sitesini keşfetmek için tıklayın!

Kaplan International

Londra merkezli ve uluslararası faaliyet gösteren Kaplan International, İngiltere en iyi dil okulu listesinde önemli bir yere sahiptir. İngiltere’nin en gelişmiş biri olan Kaplan International, her öğrenci için en iyi seviyeyi belirleyerek güçlü bir iletişim kurmaktadır. Aynı zamanda Kaplan International, son derece modern ve ferah sınıflarıyla da dikkat çekmeyi başarıyor. İngiltere’de 8 şubesiyle hizmet veren Kaplan International, uzman hocalarıyla İngilizceyi en iyi şekilde öğrenmenize yardımcı olur. Ayrıca öğrencilerin sık sık sosyalleşebileceği ve İngilizce pratiği yapabileceği etkinlikler düzenlenmektedir.

Kaplan International ile daha fazla bilgi edinmek için tıklayın!

St. Giles International

British Museum’a yürüme mesafesinde olan St. Giles International, yabancı öğrenciler için İngiltere en iyi dil okulları arasında yer alıyor. St. Giles International, tam donanımlı eğitmenleriyle arkadaş canlısı ve samimi bir ortam sunmayı başarıyor. Bu sayede yaşadığınız herhangi bir problemi kısa sürede çözebilirsiniz. Aile yanında konaklama, yurtta konaklama vb. seçeneklere de sahip. Öğrencilerin memnuniyetini sağlamak için büyük bir özen gösteren St. Giles International, dünyanın en prestijli dil okullarından biridir. Ayrıca küçükler ve yetişkinler için farklı programlara sahiptir.

St. Giles International sitesine erişim sağlamak için buraya tıklayın!

Oxford International

İngiltere’de 3 şubesiyle hizmet veren Oxford International, öğrenci odaklı bir anlayışa sahiptir. Özellikle gençlerin yararlanabileceği dil okulu programlarıyla her yıl dünyanın farklı ülkelerinden gelen kişileri ağırlamaktadır. İngiltere en iyi dil okulları seçeneklerinden biri olan Oxford International, uygun fiyatı önemseyen kişiler için de iyi bir tercihtir. Oxford International, 30 yılı aşkın bir deneyime sahiptir ve zengin bir müfredat sunmaktadır.

Buraya tıklayarak Oxford International hakkında detaylı bilgi edinin!

CES – Centre of English Studies

İngiltere, İrlanda, İskoçya ve Kanada’da eğitim veren CES – Centre of English Studies, güçlü akademik kadrosuyla ön plana çıkmaktadır. CES – Centre of English Studies, esnek programlara sahiptir, bununla birlikte öğrencileriyle birebir iletişime önem veren nadir kurumlar arasında yer alır. En iyi İngiltere dil okulu arayışında olanlar için önemli bir seçenek olan CES – Centre of English Studies, önde gelen uluslararası kurumlardan biridir.

CES – Centre of English Studies web sitesine ulaşmak için  

Stafford House International

Üniversiteye hazırlık programı, dil okulu, yaz kampı vb. birçok programla hizmet veren Stafford House International, İngiltere’nin en iyi dil okulları arasında yer almaktadır. Bireysel çalışma odası, kütüphane, ücretsiz Wi-FI gibi imkanlara ek olarak öğrencilerin sosyalleşmesi için sık sık gezi, workshop vb. faaliyetler de düzenleniyor. Birebir İngilizce eğitimi, sınav İngilizcesi, akademik İngilizce ve yoğun İngilizce vb. programları sayesinde her öğrencinin seviyesine uygun eğitim vermektedir.

Stafford House International web sitesini ziyaret etmek ister misiniz? Buraya tıklayın!

British Study Centres School of English

1930 yılında kurulan British Study Centres, en iyi İngiltere dil okulları tavsiyeleri arasındaki yerini alıyor. Köklü eğitim geçmişini ultra modern yapılar ve donanımla birleştiren British Study Centres, 7 lokasyonda hizmet vermektedir. Aynı zamanda Manchester City futbol okulu+ İngilizce programıyla da ön plana çıkmayı başarıyor. Yüksek standartlardaki eğitim seviyesi, zengin müfredat içeriği ve az nüfuslu sınıflarıyla İngiltere’nin seçkin kurumlarından biridir.

British Study Centres School of English ile detayları incelemek için tıklayın!

 

En iyi İngiltere dil okulları içeriğini beğendiyseniz arkadaşlarınıza gönderebilir ve bizi destekleyebilirsiniz! Ayrıca içerikle ilgili öneri ve görüşlerinizi mutlaka yorumlara yazın!

Paylaşmak Önemsemektir!

Yorum yapın