En İyi 9 Bebek Giyim Sitesi (En Kaliteli Bebek Giyim Siteleri!)

Bebekler ufacık el ve ayak parmakları, yumuşacık yanakları ve pürüzsüz ciltleri ile doğarlar. Bir bebek daha ne kadar tatlı olabilir diye düşünürken onları minik muhteşem giysilerle görürüz ve adeta büyüleniriz. İster yeni ebeveyn olun ister küçük bebeğiniz doğmadan önceki günleri sayıyor olun, şık ve bebeğinizin üzerinize tam oturan kıyafetleri bulmak kolay bir iş değildir. Bebeğimin kıyafetleri için alışveriş yapmak, sürekli değişen bedenleri nedeni ile beni oldukça zorlamıştı. Büyük bir mağazaya göz atarken aynı anda altı aylık bir bebekle boğuştuğumda, pek ideal olmayan bir alışveriş deneyimi yaşıyordum. Neyse ki artık bebeklerimiz için alışverişi kolaylaştıran bebek giyim siteleri var.

En İyi 9 Bebek Giyim Sitesi

Bebek kıyafetlerinde kalite ve fiyatlar çok çeşitlidir. Buna, çocukların sık sık değişen tercihlerini ve hem işlevsel hem de modaya uygun giysiler bulma mücadelesini eklediğinizde işimiz bir hayli zorlaşır. Sizler için aşağıda çok çeşitli stillere ve fiyatlara sahip bazı bebek giyim sitelerini derledim.

Civil

civil

Civil bebek giyim markasının genel merkezi İstanbul’un Kartal semtinde bulunmaktadır. Civil 1996 yılında 0-14 yaş arası çocuklara yönelik bebek ve çocuk tekstil perakende mağazası olarak kuruldu. Üreticilerden satın aldığı ürünlerin satışını yapan Civil, 600 üstünde farklı markadan 50000’e yakın ürün çeşidi sunuyor. Türkiye’de 70 ve yurtdışında 9 mağazası ile Civil, ülkenin önde gelen bebek giyim şirketlerinden biridir. Civil aynı zamanda Türkiye Bebek Giyim Derneği üyesidir. Civil’in hizmetlerini Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde tanıtmak için kullandığı, yerel ve uluslararası hedef kitlelere hitap eden sloganı ise “Yüksek kalite ve 365 gün indirim”. Buraya tıklayarak Civil’in web sitesini ziyaret edebilir ve alışveriş yapabilirsiniz.

 

ebebek

e-bebek

Halil Erdoğmuş’un kurduğu bebek sitesi, 2001 yılından bu yana ebeveynlere ve anne baba adaylarına yardımcı olmaya devam ediyor. ebebek bilinçli ailelere çocuk yapmayı planlarken, evlat edinirken veya çocuk yetiştirirken ihtiyaç duydukları tüm bilgi, hizmet ve dayanışmayı sağlamak amacı ile yola çıkmıştır. Bebek bakımı için ihtiyaç duyulan ürünleri hızlı, pratik ve kullanışlı bir şekilde müşterilere sunar. ebebek, dünyanın ilk yalnızca bebek ürünlerine ayrılmış çevrimiçi mağazasıdır. Bu yüzden hem kaliteli hem de uygun fiyatlı bebek giyim firmalarının başında gelmektedir.

Bu linke tıklayarak ebebek web sitesine gidebilirsiniz.

LC Waikiki

lc waikiki

LC Waikiki, Türkiye’de giyim denilince akla gelen ilk isimlerden biri olmasının yanı sıra bebek giyim denilince de tercih edilen bir marka olmayı başarıyor. Ucuz fiyatı, yüksek kalitesi ve modaya uygun tasarımı ile birçok ebeveynin en iyi bebek giyim firması olarak gördüğü LC Waikiki, ürünlerini tekstil gereksinimlerine uygun olarak üretmektedir. Çok kısa bir sürede 47 ülkede faaliyet gösteren işletme, ebeveynler arasında en çok tercih edilen marka haline geldi. Çoraptan pijamaya, tulumdan iç giyime kadar her çeşit gardırop ihtiyacı LC Waikiki ile karşılanabilmektedir. Şirketin uzun geçmişi ve geniş perakende ağı göz önüne alındığında, bugün piyasada bulunan en iyi bebek giyim markaları arasında yer almaktadır.

Buraya tıklayarak LC Waikiki web sitesi üzerinden alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.

Joker

joker

Giyim ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra hemen hemen her türlü bebek eşyasını Joker reyonlarında bulmak mümkün. Son yıllarda çok sayıda kişi tarafından tanınan işletme kaliteden asla ödün vermemektedir. Birçok ebeveyn, Joker’i en iyi bebek giyim markası olarak görür ve çocukları için favori markalar listesinin en üstüne koyarlar. Joker’in başarısı, geniş satış ağına, ürün çeşitliliğine ve ürün kalitesine verdiği önemden kaynaklanabilir. Yeni doğanlar dahil her yaştan bebeğin giyim ihtiyaçları Joker mağazasından karşılanabilir.

Joker markasının ürünlerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Soobe

soobe

Soobe, yüksek kaliteli ürünler üreten tanınmış bir bebek giyim firmasıdır. Bebek giyim pazarının en bilinen isimlerinden biri olan işletmenin Türkiye’nin çeşitli yerlerinde çok sayıda mağazası bulunuyor. Soobe, kaliteli, modaya uygun ve özgün tasarımları ile müşterilerinin ilgisini çekmektedir. 0-24 ay bebek segmentinin yanı sıra 3-7 yaş arası çocuklar için de hizmet vermektedir. Satın alınabilecek ürünlerin fiyat-kalite oranı oldukça yüksektir. İnternette popüler hale gelen Soobe, ebeveynlere tercihlerine uygun çok çeşitli bebek kıyafetleri sunuyor. Tüm bunlara ek olarak işletme, ürünlerini tekstil güvenlik yönetmeliklerine uygun olarak ürettiği için en iyi bebek giyim firmalarından biri olarak kabul edilmektedir.

Buraya tıklayarak Soobe dünyasını keşfedebilirsiniz.

Zara Kids

zara kids

Yetişkin giyimde üstün kalitesiyle tanınan Zara markası, bebek giyim sektöründe de anne babalara hitap ediyor. Zara Kids fiyatlandırma açısından diğer ürün gruplarında olduğu gibi aile bütçesi üzerinde biraz baskı oluşturabilir. Ancak yüksek fiyatlara sahip ürünlerin kaliteden ödün vermediğini söyleyebilirim. Zara Kids, bebek ürünlerine ek olarak çocuk giyimine ayrılmış bir bölüme de sahip.

Zara’nın bebek ve çocuk ürünlerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Panço

panço

Panço’nun ticari hayatı 1978 yılına kadar gitmektedir. Şirketin deneyimi Eminönü Sultanhamam’da toptan satışla başlamıştır. 1984 yılında ilk mağazasını Şişli’de kuran şirket markalaşma stratejisini başlatmıştır. Panço uzun yıllardır sektörde lider olma özelliğini korumaktadır. Panço, farklı ve modaya uygun koleksiyonları ile Türkiye’nin yanı sıra Avrupa ve Ortadoğu’da çocukların ve ebeveynlerin kalbini kazandı ve pazar payını genişletmeye devam ediyor.

Buradaki linke tıklayarak Panço’nun ürünlerine ulaşabilir ve alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Benetton

benetton

Benetton yenidoğan giyim ürünleri, çok yumuşak pamuklu malzemeleri ile bebeğinizi rahat bir şekilde giydirmenizi sağlar. Benetton, bebek giyim firmaları listesinde sade renkleri ve rengarenk tasarımlarıyla dikkat çekmektedir. 1965 yılında Treviso’da kurulan Benetton Group, United Colors of Benetton ve Sisley ticari markaları ile dünya çapındaki önemli pazarlarda faaliyet göstermektedir. Sosyal sorumluluk, uzun zamandır Benetton Group’un bir parçası olmuştur. Benetton, kendisini sınırları, ten rengini, dili, siyasi ve dini görüşleri aşan küresel bir mesajın taşıyıcısı haline getirdi.

Hem etik kurallara hem de kaliteli giyime önem veriyorsanız buraya tıklayarak Benetton’ın web sitesine ulaşabilirsiniz.

H&M

h&m

H&M mağazaları, bireylere kendi tarzlarını ifade etmeleri için ilham ve araçlar sunarken, daha döngüsel bir şekilde yaşamayı da kolaylaştırıyor. İtiraf etmeliyim ki H&M markasına ait bebek ürünleri favori ürünlerim arasında. Ürünlerdeki yaş aralığı tam olarak çocuğunuzun boy ve kilosuna karşılık gelir. Tasarımlar ise renkli ve güzeldir. Ayrıca H&M bebek kıyafetlerinde herhangi bir çekme veya bozulma da gözlemlemedim.

Buraya tıklayarak H&M ile güzel bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Bu yazımı beğendiyseniz yorum yapmayı, beğene tıklamayı ve paylaşmayı unutmayınız.

 

 

Paylaşmak Önemsemektir!

“En İyi 9 Bebek Giyim Sitesi (En Kaliteli Bebek Giyim Siteleri!)” üzerine bir yorum

  1. Bakmadan veya el ile kontrol etmeden bebeğime giyim almam ama hediye olarak gelen ürünleri görünce fikrimi değiştirdim. Kaliteli ve temiz ürünler. E bebek gibi firmaları tercih edebilirim diye düşünüyorum.

    Cevapla

Yorum yapın