En İyi 9 CSGO Trade Sitesi (Güvenilir CSGO Trade Siteleri!)

2012’de Piyasaya sürülen Counter-Strike: Global Offensive ya da bilinen ismiyle CSGO, kısa süre içinde dünyanın her noktasından milyonlarca oyuncuya ulaşmayı başardı. CSGO, 2018 yılından beri ücretsiz olarak oynanabiliyor. Ancak pek çok skin ve kozmetik için yüksek miktarlarda ücret ödemek gerekiyor. Durum böyle olunca da CSGO trade siteleri büyük bir sıçrama yaşadı. Üstelik bu durumu suiistimal ederek dolandırıcılık yapan pek çok kişi de var. En iyi CSGO trade siteleri ise dolandırıcılıkları büyük oranda engelleyerek hem alıcı hem de satıcılar için güvenilir bir alışveriş sağlıyor.

Ben de ortaokul dönemlerinden beri sıkı bir CS oyuncusuyum. Kısa bir süre önce arkadaşımla konuşurken CSGO trade sitesi arayışında olduğunu ancak kısa bir süre önce dolandırıldığını anlattı. Ben de sizinle en güvenilir ve en iyi CSGO trade sitelerini konuşmak istedim. Hazırsanız başlayalım!

En İyi 9 CSGO Trade Sitesi

CSGO ticareti, çok küçük miktarlardan binlerce dolarlık miktarlara kadar çok geniş bir alanı kapsıyor. Oyun içinde çok az bulunan kısacası nadir olan eşyalar ise bir kişinin aylık kazancını oluşturabiliyor. CSGO ticareti botlarla da sağlanabiliyor ancak bu durum dolandırıcı kişilerin ticaret botu sanılması gibi riskler barındırıyor. En iyi CSGO trade siteleri ise aldıkları güvenlik önemleri ile her iki tarafı da korumayı başarıyor. Aşağıdaki siteleri güvenle CSGO ticaretiniz için kullanabilirsiniz!

DMarket

2017 yılında kurulan DMarket, Dağıtılmış Defter Teknolojisi ile güvenliği sağlamayı başarıyor. Alıcı ve satıcıların büyük bir kısmı oyunculardan oluşuyor. Ayrıca DMarket’in en iyi CSGO trade siteleri arasında yer almasını sağlayan en önemli özelliği uygun fiyatlara sahip olması. Bu durum alıcılar için kazançlı bir alışveriş sağlarken satıcılar içinde binlerce potansiyel müşteri sağlıyor. Almanya, Fransa, Polonya, Türkiye vb. birçok bölgede kullanılabilen DMarket, TL, Euro, Dolar vb. para birimleriyle de alışveriş yapılmasına imkan tanıyor. Ayrıca Dota2, Rust vb. oyunlarla ilgili alım/satım için de kullanabilirsiniz. DMarket’in komisyon oranı %5 olarak belirlenmiş. Ayrıca satıcının doğrudan fiyat belirlediği satış yöntemine ek olarak açık arttırmayla da satış yapılabiliyor.

DMarket web sitesini ziyaret etmek için tıklayın.

CS Money

Takas, direkt satış ve açık arttırma yöntemleriyle en iyi CSGO trade sitesi CS Money oluyor. CS Money, skin ticaretine yeni başlayan kişiler için de öğretici videolar hazırlıyor. Güvenilir bilgi ve ipuçları için de bu videoları takip edebilirsiniz. Tüfek, bıçak, tabanca, pompalı tüfek, eldiven vb. farklı türlerde alım ve satım imkanı sunan CS Money, düşük komisyon oranlarıyla da dikkat çekiyor. %7 komisyon oranına sahip olmakla birlikte Steam hesabıyla bağlanan kişiler için komisyon oranı %5’e düşüyor. 30 saniye içinde ticaret vadeden CS Money, bugüne kadar doksan milyonu aşkın satışın gerçekleşmesini sağlamıştır. Ayrıca Dota2 skinleri için de kullanılabilir.

CS Money web sitesini yakından incelemek için buraya tıklayın.

Tradeit.gg

2 Buçuk milyonu aşkın üye sayısı ve 37 buçuk milyonu aşkın alım/satım ve takasıyla en iyi CSGO trade siteleri arasında Tradeit’i görüyoruz. Tradeit, güvenilir ve en iyi CSGO ticareti yapabileceğiniz sitelerden biri. Bitcoin, Ethereum, Paypal, Visa vb. farklı ödeme yöntemleriyle anında paranızı çekebilir veya yatırabilirsiniz. Bununla birlikte Tradeit’in ön plana çıkmasını sağlayan diğer bir özelliği ise sık sık çekiliş ve kampanyalar düzenlemesi. Bu çekilişlerin bir kısmına ücretsiz olarak katılabilirsiniz. 2017 yılında kurulan site, 7/24 canlı destek avantajıyla da rakiplerinden bir adım daha öne çıkmayı başarıyor.

Tradeit.gg sitesini yakından incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

BitSkins

Steam tarafından desteklenen BitSkins, en iyi CSGO trade siteleri arasındaki yerini alıyor. BitSkins satışlara %10 komisyon uyguluyor. Ancak satış yaptıkça komisyon %2 – 4 gibi bir orana ulaşıyor. BitSkins’in ön plana çıkmasını sağlayan en önemli özelliği ise sürekli yeni bir kampanya ve indirim düzenlemesi. Bu sayede alıcılar daha iyi bir alışveriş imkanı yakalıyor. Satıcılar ise uygun fiyatlı ürünlerini satarak komisyon oranını düşürüyor. Kripto para, VISA, MasterCard vb. yöntemlerle de ödeme yapılıyor. BitSkins ile CSGO haricinde Dota2 ve TF2 skin alışverişlerini de gerçekleştirebilirsiniz.

Buraya tıklayarak BitSkins web sitesini ziyaret edin.

GameSatış

Türkiye’nin en iyi CSGO trade sitesi arayışındaysanız GameSatış sitesini mutlaka incelemelisiniz. 2005 yılından beri hizmet veren GameSatış, pek çok oyun için hesap, item, skin ve övgü boost satışıyla ön plana çıkıyor. CSGO trade alanında Türkiye’deki rakiplerine büyük bir fark attığını söylemek mümkün. Ayrıca kredi kartına taksit, innial, havale vb. farklı ödeme yöntemlerine de sahip. 09:00 – 02:00 arasında hizmet veren canlı destek ile görüşerek tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz. GameSatış PubG Mobile, LoL, Zula, Silkroad vb. farklı oyunlar içinde alış/satış gerçekleştiriyor.

Buraya tıklayarak GameSatış web sitesine ulaşabilirsiniz.

CS.Trade

2018 yılında açılan CS.Trade, bugüne kadar bir buçuk milyonu aşkın satış gerçekleştirmiştir. Skin satmak ya da almak için kullanabileceğiniz site, dünyanın en iyi CSGO trade sitesi seçeneklerinden biridir. CSTrade.gg olarak da bilinen site, takas veya botlarla ticaret gibi avantajlar da sunuyor. Üstelik Steam hesabınızla bağlandığınızda daha fazla avantaj elde edebilirsiniz. Tamamen CSGO eşyaları üzerine hizmet vermesi de sitenin en iyiler arasında yer almasını sağlıyor. Ancak %10 komisyon oranıyla da büyük bir dezavantaja sahip olmak mümkün. Ayrıca piyasa ortalamasının üstünde bir fiyata sahip. Tüm bunlara rağmen yüksek bir kullanıcı, alıcı ve satıcı sayısıyla en iyiler arasındaki yerini koruyor.

CS.Trade web sitesini yakından incelemek için tıklayın.

Steam Topluluğu

En iyi CSGO trade sitelerinden söz ederken Steam Topluluğundan bahsetmemek olmaz. Steam’ın bir kuruluşu olarak hizmet veren market, pek çok oyuna yönelik eşya ve skin satışına/alışına imkan tanıyor. CSGO’ya ek olarak Killing Floor 2, Unturned, TF 2, Dota 2 gibi pek çok oyun için de tercih edebilirsiniz. Ancak gerçek para çekme imkanının olmadığını da söylemem gerekiyor. Steam cüzdanı parası karşılığında alım/satım yapabiliyorsunuz. Dolayısıyla en iyi CSGO trade sitesi alternatifleri arasında önemli bir dezavantajla dikkat çekiyor.

Steam Topluluğu web sitesini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Swap.gg

%8 komisyon oranı, sade teması ve kolay kullanımı ile en iyi CSGO trade sitesi tercihinizi Swapgg’den yana da kullanabilirsiniz. Swapgg’de tıpkı rakipleri gibi alım, satım ve takas avantajı sağlıyor. Steam hesabınızla kolayca bağlanabiliyorsunuz. Üstelik Steam hesabınıza swapgg ismini eklediğinizde %3 oranında komisyon indirimi de uygulanıyor. Bir milyonu aşkın kullanıcı sayısına sahip olan swapgg, sadece Visa ve MasterCard ile alım/satım yapmanıza imkan tanıyor.

Swap.gg web sitesini yakından incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

LootBear

En iyi CSGO trade siteleri arasında LootBear, farklı bir işleyişle ön plana çıkmayı başarıyor. LootBear ile CSGO skinlerini alabilir, satabilir ve hatta kiralayabilirsiniz! 1,5 milyon dolar değerinde envantere sahip olan LootBear, hesabınızı etkinleştirdiğinizde ve para yatırdığınızda kiralama yapmanızı sağlıyor. Envanteri teslim ettiğinizdeyse paranızı geri alabiliyorsunuz. Ayrıca Premium paket avantajıyla da kiralama işlerinizi çok daha uygun bir fiyatla gerçekleştirebilirsiniz.

LootBear web sitesini ziyaret etmek için tıklayın.

En iyi CSGO Trade sitesi içeriğini beğendiniz mi? İçerikle ilgili görüş ve önerilerinizi ya da merak ettiklerinizi yorumlarda paylaşın. Ayrıca içeriği beğendiyseniz paylaşım butonlarına tıklayarak daha fazla kişiye ulaşmamızı sağlayabilirsiniz!

Paylaşmak Önemsemektir!

“En İyi 9 CSGO Trade Sitesi (Güvenilir CSGO Trade Siteleri!)” üzerine bir yorum

  1. bu tarz oyunlarda eşya satın alırken elbetteki get sistemini kullanmak gerekiyor. Bu sistemi kullanarak adı üztünde güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Fakat komisyon oranlarının yüksek olması insanları güvensiz olarak nitelendirebileceğimiz direk alıcı satıcı ilişkisine sürüklüyor. Bu nedenle dolandırılanların sayısı hızla artıyor. Yazınızda get sistemi kullanan siteleri vermişsiniz. Bu sitelerden komisyonu en düşük olan kullanılabilir.

    Cevapla

Yorum yapın