En İyi Cam Filmleri

Eski arabamda cam filmi bulunmuyordu ve sıcak bir kentte yaşadığım için arabanın güneş alan bütün noktaları yıpranmıştı. Tavsiye üzerine bu arabamı alır almaz iyi bir cam filmi yaptırmaya karar verdim. Türkiye’de tercih edebileceğim yaklaşık 9-10 marka buldum ve aralarından bir tanesini seçtim.

Cam filmi ülke gündemini epey meşgul eden konulardan biri. Zaman zaman yasaklansa da günümüzde bir kısıtlama bulunmuyor. Araçların daha iyi ve güzel görünmesini sağlayan filmler birçok fayda sağlıyor. Cam filmi güneşin zararlı ışınlarını filtreler ayrıca sürücüye daha rahat bir görüş sunar. Araçların deri, vinil vb. aksanlarını korur ve yıpranmaları büyük oranda engeller.

En İyi 9 Cam Filmi Tavsiyesi

Oto cam filminin yakıt tasarrufu sağladığını biliyor musunuz? Cam filmleri aşırı ısınmayı engeller, klima daha az çalışır ve yakıt tasarrufu olarak size döner. Arabanız için tercih edebileceğiniz en iyi cam filmleri:

3M Cam Filmi

3M

3M oto cam filmi konusunda sektörün önde gelen ismi. Cam filmleri uzun yıllar boyunca morarmadan ve deformasyona uğramadan kullanılıyor. Markanın farklı özelliklere sahip olan cam filmleri çeşidi bulunuyor. Ben aracım için Colour Stable Serisi’ni tercih ettim. Camlar için %20, %5 ve %35 tonlarında geçirgenlik sağlıyor. Güneş ışınlarını %57 oranında geri yansıtmaktadır ve araç daha serin olur. Seride metal katman kullanılmamış ve bu durum da GPS cihazları daha iyi çalışıyor. Aracın dışından içi görünmüyor ve tam anlamıyla bir gizlilik sağladığını söyleyebilirim. Bence en iyi cam filmi 3m diyebilirim.

Ziebart

Ziebart

Ziebart ömür boyu garanti sunan nadir markalardan biri. Markadan satın aldığınız cam filmleri çizilme, solma, kabarma vb. durumlara karşı ömür boyu garanti ile satılıyor. Bir Alman markası olan Ziebart, zararlı güneş ışınlarına karşı %99 oranında koruma sağlamaktadır. Ayrıca %65’e varan yansıtma sayesinde güneşin ısıtıcı etkisinden korunabilirsiniz. Tam anlamıyla sürüş ve seyahat konforu sağladığını söyleyebilirim.

LLumar

LLumar

LLumar araç, bina, ticari mülk vb. birçok alanda cam filmi üretiyor. En fazla çeşit sunan markalardan biri olduğunu söylemek mümkün. Dekoratif, güneş kontrol, anti – terör, enerji tasarrufu vb. birçok çeşidi var. Araçlar için yüksek performanslı cam filmi üretiyor. Isıyı azaltan özel filmler yüzey sıcaklığını düşürme özelliğine sahip. Ayrıca açıktan koyuya olmak üzere birçok renk tonu bulunuyor. Aracınız için LLumar farklı serilerini öneririm. Ultraviyole filtresi ve solma yapmayan yapısı ile en iyilerden.

Solarmax

Solarmax

1991 yılında Akdeniz Cam olarak üretim yapan marka dünyaya açılmış ve ismi değişmiştir. Solarmax ev, iş yeri, oto vb. cam filmleriyle ön plana çıkıyor. Güvenlik ve gizliliğin ön planda olduğu cam filmleri uzun süre sorunsuz kullanılabilir. Dekoratif veya farklı ton seçenekleri bulunuyor. On beş yıl garanti ile sunulan camlar güneşin zararlı ışınlarına karşı koruma sağlamaktadır. Her araç ve model için kullanılabilen oto cam filmleri parlamayı da büyük oranda önlüyor.

Sonax Cam Filmi

Sonax Cam Filmi

Sonax markasının Türkiye’de geniş bir bayii ağı bulunuyor. Üst segment markalara göre fiyatının daha uygun olduğunu söyleyebilirim. Farklı özelliklere sahip olan cam filmi çeşitleri bulunuyor. Genellikle Auton Carbon Cam Filmi tercih edilir. Ömür boyu garanti fırsatı ile sunulan cam filmleri net bir görüş alanı sağlıyor. Arabanın iç kısımlarını korurken cilt lekelerini de büyük oranda engeller.

Dark Plus % 35 Siyah Açık Ton Cam Filmi

Dark Plus % 35 Siyah Açık Ton Cam Filmi

%35 oranında geçirgen olan cam filmi yan ve arka camlar için kullanılabilir. Ancak ön camda görüşü bozacaktır. %99’a varan güneş koruması ve uygun fiyatlı olduğu için sıklıkla tercih ediliyor. Güney Kore üretimi olan cam filmi aracınızın iç kısmını büyük oranda korur. Ayrıca çizilmeye karşı ekstra dayanıklı olduğunu söylemek mümkün.

Newdizayn Cam Filmi Amerikan Koyu Ton

Newdizayn Cam Filmi Amerikan Koyu Ton

Newdizayn Cam Filmi ev, kafe, mağaza, spor salonu vb. yerler için uygun. Dışardan asla içeriyi göstermiyor. Güvenlik kontrol filmi olan ürün güneşin zararlı ışınlarını filtreler. Yoğun güneş ışığına maruz kalan eşyalar zaman içinde solar ve deformasyona uğrar. Newdizayn cam filmi ile tam koruma sağlayabilirsiniz.

Nettedarikcisi Ozy Süper Koyu Siyah Cam Filmi Normal %05

Nettedarikcisi Ozy Süper Koyu Siyah Cam Filmi Normal %05

Kullanıcılardan tam puan alan ürünlerden biri. Ev, bina veya araba için kullanabilirsiniz. Güneşin zararlı ışınlarını emen özel yapısı ile rahat bir kullanım sunuyor. Fiyatı uygun, özel aparatları sayesinde kolay bir şekilde uygulayabilirsiniz. %5 geçirgenliğe sahip olan ürün ekstra koyu siyah renge sahip.

Black Master® Aynalı Cam Filmi

Black Master® Aynalı Cam Filmi

Ev, ofis, rezidans, iş yeri vb. yerlerde kullanıma uygun. Dışardan ayna gibi gözüken cam içeriyi göstermiyor. Ayrıca karanlık bir ortam sağlamaktadır. Dolayısıyla aydınlık bir ortam sevenler için uygun olmayabilir. Şık görüntüsü ve kalitesiyle dikkat çeken ürün güneşin ısıtıcı ve parlak etkisini engelliyor. Isınma ve serinleme gibi durumlarda %50’ye varan enerji tasarrufu vaat ediyor.

Sevdiklerinizin araçlarına ve iş yerlerine katkı sağlayacak en iyi cam filmleri listesini hemen aşağıda yer alan butonlardan paylaşabilirsiniz. Cam filmleri hakkında merak ettiğin tüm soruları yorum olarak sorabilirsiniz.

Paylaşmak Önemsemektir!

“En İyi Cam Filmleri” üzerine bir yorum

  1. Ben cam filmi konusunda çok hassasım. Bundan bir kaç yıl önce cam filmi taktırmak serbest dendi ve çok sevindim en koyu cam filmini taktırdım. Hem mahremiyetime önem verdiğimden hem de Adana gibi sıcak bir memlekette güneş ışınını ne kadar kırarsak o kadar iyi olur mantığıylaydı. Taktırdım ve devlet yine bir kanun çıkarttı tekrar söktürdük sonra bir kanun daha çıkarttı tekrar yaptırdım yani bu konuda saçma sapan bir durum haline geldi şuan fabrika çıkışı cam filmi duruyor. Bu arada bizim buralarda sonax tercih ediliyor bu bölgenin ürünü olması sebebiyledir diye düşünüyorum ama gayet de kaliteli

    Cevapla

Yorum yapın