En İyi Cam Suyu

Arabanızın camlarının temizliği için kullanmanız gereken cam suları hakkında kapsamlı bir araştırma yaptım.  Cam suyu seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan birisi içeriğinde bulundurduğu maddelerdir. Olumsuz hava şartları olmadığı müddetçe normal cam suları ve saf su ile camlarınızı temizlemeyi tercih edebilirsiniz. Soğuk havalarda özellikle karlı, donma tehlikeli ve yağmurlu havalarda camlarınız için kesinlikle antifrizli cam suyu kullanmanızı öneririm. Soğuk havalarda camlarınızı temizlerken suyun donarak görüşünüzü engellememesi için antifrizli su kullanımı şarttır. Aracınız için piyasadaki en iyi cam suyu listesini bu içeriklere dikkat ederek oluşturdum.

En İyi 12 Cam Suyu

Araçların ön ve arka camını temizlerken kullanımı elzem olan cam suları silecekler yardımıyla camlarınızı temizlerken doğru ürünü tercih ettiyseniz camlarınıza zarar da vermez. Yanlış ürünler ve içeriğinde bulunması gereken maddelerinin oranlarının tam olmaması gibi sebeplerle aracınızı camlarını çizebilir ya da soğuk havalarda suyun donmasına sebep olarak aracınızı kullanmanızı engelleyebilir. Ayrıca soğuk hava koşullarına uygun olmayan cam sularını tercih ederseniz silecek motorlarının patlamasına da sebep olabilir. Güvenli ve temiz sürüşleriniz için tercih edebileceğiniz en iyi cam sularını bir liste yaparak sizinle paylaşıyorum

Shell – Winter Screenwash Concentrate Cam Suyu

Shell – Winter Screenwash Concentrate Cam Suyu

Shell markasına ait isminden de anlaşılacağı üzere özellikle kış aylarınca gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz Winter Screenwash Concentrate cam suyunu tüm araç sahiplerine önerebilirim. Aracınızın yıkama sistemlerinin donmaması için tercih edebileceğiniz en iyi cam suyu seçeneklerinden biri olduğunu belirtmekte fayda görüyorum. Camları, pencereleri ve farları yağdan, tozdan ve kirden arındırırken donma riski ile asla karşılaşmazsınız. Soğuk havalardan görüşünüzü kolaylaştıracak en büyük yardımcılarınızdan biri olacak bu cam suyu tüm araçların kullanımına uygundur ve seyreltilmeden kullanılırsa eksi 30 dereceye kadar koruma sağlayabilir.

Elitcar – Cam Suyu – Antifrizli

Elitcar – Cam Suyu – Antifrizli

Araçlarınızın ön ve arka camlarında biriken toz, yağ ve kiri görüşünüzün kalitesi için düzenli olarak temizlemek zorundasınızdır. Silecekler yardımıyla camlarınızı temizlerken kullanacağınız cam suyunun içerisinde antifriz bulunanlardan tercih ederseniz özellik kış aylarında sizin için çok güvenli ve kullanışlı olacaktır. Elitcar markasına ait antifrizli cam suyu tüm araçların cam temizliğine uygun olacak şekilde üretilmiştir. Piyasada bulabileceğiniz en ekonomik fiyatlı ve en iyi cam suyu örneklerinden biridir. Konforlu ve temiz sürüşler için kullanmanız gereken bir üründür.

Autokit – Antifrizli Oto Cam Suyu

Autokit – Antifrizli Oto Cam Suyu

Autokit markasına ait antifrizli cam suyunu aracınızın ön ve arka camlarını temizlemek için kullanabileceğiniz gibi farlarınızın temizliğinde de kullanabilirsiniz. Toz, kir ve yağ zamanla camınızda, aynalarınızda ve farlarınızda tortu bırakarak görüş ve sürüş kalitenizi düşürebilir. Olumsuz bir durumla karşılaşmamak için temizliğini devamlı yapmanız gerekir. Temizlik için kullanabileceğiniz en iyi cam sularından biri olan Autokit’i tercih edebilirsiniz. Soğuk havalarda suyun donarak kullanım dışı kalmasına önleyen kaliteli ve uygun fiyatlı bir ürün seçeneğidir.

Carpex – Yazlık Cam Suyu

Carpex – Yazlık Cam Suyu

Özellikle yaz aylarında sinek ve böcekler araçların camlarına yapışabiliyor, iz ve leke bırakabiliyor. Görüş kaliteniz için bu lekelerden kurtulmanız şarttır. Carpex markasına ait yazlık cam suyunu sinek ve böcek lekelerinden kurtulmak için tercih edebilirsiniz. Silecek lastiklerinin daha kolay çalışmasına yardım ettiği gibi sessiz çalışmasını da sağlar. Aslında her mevsim camlarınızın temizliği için kullanıma uygundur ama güvenliğiniz için daha çok yaz aylarında ve sıcak havalarda kullanmayı tercih etmeniz daha iyi olacaktır diye düşünüyorum.

Auto Fresh – Sinek-Böcek Temizleyici Cam Suyu

Auto Fresh – Sinek-Böcek Temizleyici Cam Suyu

Araçlarınızın camlarında görüşünüzü engelleyen her zaman toz ve kir gibi faktörler olmuyor. Bazen aracınızı kullanırken bazen de aracınız park halindeyken camlarınıza sinek ve böcekler yapışabiliyor. Toz ve kirden camlarınızı arındırmak için cam suyu kullanabileceğiniz gibi sinek ve böceklerden temizlemek için de kullanabilirsiniz. Özellikle aracınızla yolda seyir halinde iken sinek ve böcek muhalefetine maruz kalırsanız kolayca camınızı arındırmak için Auto Fresh markasının sinek böcek temizleyici cam suyunu tercih edebilirsiniz. Güvenli ve temiz bir sürüş için seçebileceğiniz en iyi cam sularından biridir.

Veritas – Antifrizli Cam Suyu

Veritas – Antifrizli Cam Suyu

Özellikle kış ayları gibi soğuk zamanlarda hayat kurtarıcı ürünlerden biri olan Veritas markasına ait antifrizli cam suyunu incelemenizi öneririm. Aracınızın ön ve arka camlarını temizlemek için kullanabileceğiniz bu cam suyu içerisinde bulunan antifriz sayesinde suyun donmasını engeller. Güçlü formülü sayesinde eksi 30 dereceye kadar koruma sağlayan bu ürün en dirençli ve en iyi cam sularından biri olarak aklınızda bulunması gereken bir üründür. Yüksek performanslı ve düşük fiyatlı bir cam suyu arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Würth – Cam Temizleme Suyu

Würth – Cam Temizleme Suyu

Araç sahiplerinin en iyi bildiği markalardan biri olan Würth’e ait hiç tereddüt etmeden güvenerek alabileceğiniz harika bir ürününden bahsetmek istiyorum. Soğuk kış aylarında özellikle hayatınızı kolaylaştıracak cam suyunu kesinlikle satın almalısınız. Ön ve arka camlarınızı, farlarınızı donma riski olmadan kolayca temizleyebilir. İçerisinde polikarbonat gibi maddeler bulunmadığı için temizleme işlemini camlarınıza zarar vermeden gerçekleştirir. Ayrıca yüzeyi temizledikten sonra kirlerin tutunmasını da uzun süre engelleri Tüm araç tiplerinin kullanımı için uygun olan en iyi cam suyu seçeneklerinden biri olduğunu bilmenizi isterim.

Mobil – Screenwash Sinek Temizleyici Cam Suyu

Mobil – Screenwash Sinek Temizleyici Cam Suyu

Aracınızın camlarının temizliği için kullanabileceğiniz en iyi cam sularından biri için Mobil markasını tercih edebilirsiniz. Mobil’in sinek temizleyici cam suyunu ön ve arka camlarınızı kirden, tozdan, yağdan ve sineklerden arındırmak için kullanabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında kullanım için ideal olan bu cam suyu ile sürüş esnasında camınıza yapışabilecek böcek ve sineklerden de kolayca kurtulabilirsiniz. Sileceklerinizin daha kolay ve gürültüsüz çalışmasına da yardımcı olacak bu ürünün aracınız için tercih edeceğiniz favori temizlik ürünlerinden biri olacağını düşünüyorum.

Sonax – Antifrizli Konsantre Cam Suyu

Sonax – Antifrizli Konsantre Cam Suyu

Aracınız için kullanabileceğiniz en iyi cam sularından biri olan Sonax markasının antifrizli cam suyunu tüm araç sahiplerine tavsiye edebilirim. En bilinen ve en çok tercih edilen markalardan biri olan Sonax’ın son derece kaliteli içeriğe sahip olan bu cam suyu aracınızın camlarına ve hiçbir bölgesine zarar vermez. Ayrıca içeriğindeki gliserin sayesinde sileceklerinizin sertleşmesini önler. Kış aylarında güvenli sürüşleriniz için vazgeçilmez ürünlerinizden biri olacak bu cam suyu ile donma riski olmadan aracınızın camlarını temizleyebileceksiniz.

F6 – Cam Suyu –Antifrizli

F6 – Cam Suyu –Antifrizli

Ticari ve binek olmak üzere tüm araçlarrın cam temizliği için gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir önerim var. F6 markasına ait antifrizli cam suyunu özellikle yaz aylarında konforlu ve temiz sürüşlerinize yardımcı olarak kullanabilirsiniz. Aracınızın camındaki toz, kir, yağ, böcek ve sinek gibi kalıntıların bıraktığı lekelerden arındıran özel formülü sayesinde camlarınızın zarar görmeden tertemiz olur. Aracınızın için seçebileceğiniz en kaliteli ve en iyi cam suyu markalarındandır. Seyreltmenize gerek kalmadan aracınızın cam suyu deposuna dökerek kullanıma başlayabilirsiniz.

Liqui Moly – Antifrizli Konsantre Cam Suyu

Liqui Moly – Antifrizli Konsantre Cam Suyu

Özellikle kış aylarında  hayat kurtaracak ve kolaylaştıracak bir ürün önerim var. Liqui Moly markasına ait antifrizli konsantre cam suyu ile tüm hava sıcaklıklarında donma riski olmadan aracınızın camlarını temizleyebilirsiniz. Su ile seyreltilerek kullanabileceği gibi seyreltmeden de kullanabilirsiniz. Aracınızın camlarını hiçbir zarar vermeden temizler ve eksi 60 dereceye kadar korur. Aracınızın yıkama sistemlerini donmaya karşı korur, sileceklere, boyaya, kauçuğa ve plastik aksanlara zararı olmaz. Piyasadaki en güvenilir, en kaliteli ve en iyi cam sularından biridir.

Michelin – Süper Konsantre Cam Suyu – Katkılı Bahar Kokulu

Michelin – Süper Konsantre Cam Suyu – Katkılı Bahar Kokulu

Aracınızın cam temizliği için seçebilceğiniz çok güçlü bir cam suyu önerim olacak. Michelin markasına ait süper konsantre cam suyu piyasada bulabileceğiniz en iyi cam sularından biridir. Güçlü formülü ile aracınızın camına yapışan en güçlü toz,  kir ve sinek kalıntılarını bile kolayca temizler. Aracınızın camlarını tertemiz yaparken ömrünü de uzatan eşsiz formülü ile kesinlikle aracınızı ödüllendirmelisiniz. Performansına göre çok makul de bir fiyata sahip olan bu cam suyunu vakit kaybetmeden kullanmaya başlamalısınız.

Otomobillerinizin cam, far ve aynalarını temizlerken donmasını ve zarar görmesini önleyen en iyi cam sularını sizlerle paylaştım. İçeriği faydalı bulduysanız paylaşarak daha fazla araç sahibine ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Öneride bulunmak istediğiniz farklı bir cam suyu markası varsa yorum yaparak bize iletebilirsiniz.

Paylaşmak Önemsemektir!

“En İyi Cam Suyu” üzerine bir yorum

  1. Bizim evin yanında Shell A.Ş. var oradan aldığım Winter Screenwash konsantre camsili halen kullanıyorum yarısını koydum üzerine geri kalanı su olarak ekledim. Henüz bitmedi. Bitmesine yakın geri kalanı koyup yine üzerine su çekeceğim. Hem fiyatı iyi hem de kaliteli uzun ömürlü ne demişler aklı kelden benzini Shell’den alacaksın. 🙂 Tabi bu diğer ürünler için de söylenebilir.

    Cevapla

Yorum yapın