En İyi Gebelik Testi

Gebelik şüphesi olduğu durumlarda ilk akla gelen öğrenme yöntemlerinden biri de gebelik testleridir. Özellikle pratik kullanım ve kısa sürede sonuç verme iddiası bulunduğu için gebelik testleri oldukça sık tercih ediliyor. Piyasada şerit tipi, kaset tipi ve kalem tipi olmak üzere üç farklı tipte gebelik testi bulunuyor. Ayrıca onlarca farklı gebelik testi markası var. Fazla seçenek olması kafa karışıklığını ve yanlış tercihleri de beraberinde getiriyor. Sizin için en iyi gebelik tersi markaları ile ilgili etraflıca bir araştırma yaptım. Gebelik testi almadan incelemenizi öneririm.

En İyi 11 Gebelik Testi

En kısa sürede en doğru sonucu verdiğini iddia eden o kadar fazla gebelik testi var ki doğru testi alıp almadığınızı anlamak biraz güç olabiliyor. Aldığınız yanlış sonuçlar hem bütçenizi hem psikolojisini olumsuz etkiliyor. Araştırmalarımın sonunda en iyi gebelik testi markalarını bir araya getirerek oluşturduğum listeyi incelemelisiniz. Doğru bir gebelik testi seçerek böylece yorucu bir sonucu öğrenme süreci geçirmemiş olursunuz.

Clearblue – Dijital Gebelik Testi

Clearblue - Dijital Gebelik Testi

Gebelik testi sonuçlarını her 3 kadından 1’inin yanlış yorumlama oranına bakılarak harika bir test geliştiren Clearblue markası bu yanlışlıkların tamamını dijital gebelik testi ile ortadan kaldırıyor. Son zamanlarda en çok güven veren testlerden biri olan dijital gebelik testi için en iddialı marka olan Clearblue kaç haftalık hamile olduğunu söyleyen tek test olduklarını da iddia ediyor. Adetinizin geciktiği ilk günden itibaren kullanabildiğiniz bu testin kullanımı da çok kolay. En önemli iddiası ise %99 doğru sonuç garantisi de veriyor oluşu!

EPT – Gebelik Testi

EPT - Gebelik Testi

Güvenilir ve kolay bulunabilen bir gebelik testi markası olarak EPY’yi önerebilirim. Kullanımı ve sonucun yorumlanması kolay olduğu için tercih edilen gebelik testlerinden biri. Kullanımı ve sonuç yorumlaması ile ilgili kutusunda yeterince bilgi mevcut ama her ihtimale karşı daha detaylı bilgi isterseniz sitesinde de bulabiliyorsunuz. 10 dakika içerisinde doğru sonuç verdiği iddiasında bulunan EPT’yi beklediğiniz süreden 5 gün öncesine kadar kullanabilirsiniz. Ayrıca günün her saati kullanıma uygun bir test. 1977 yılından beri sektörde olmasının verdiği tecrübeye de ayrıca güveneceğiniz markalardan biri. %99’a kadar doğru sonuç verdiğini de ayrıca belirtmek gerekiyor.

Labmen – Gebelik Testi

Labmen - Gebelik Testi

Piyasadaki en ekonomik gebelik testini arıyorsanız artık aramanıza gerek kalmadı. Sizin için buldum. Labmen markasının gebelik testi kısa sürede sonuç veren testlerin en uygun fiyatlısı diyebilirim. Alınan birkaç damla idrar işe gebeliğin olup olmadığı kısa bir sürede ve kesin sonuç alarak öğrenebilirsiniz. Beklenen adetin ilk gününden itibaren gebeliği tespit edebilir. Test penceresinde tek kırmızı çizgi varsa negatif yani gebelik yok anlamına gelir, çift kırmızı çizgi varsa pozitif yani gebelik var anlamına gelir.

Laboquick – Gebelik Testi

Laboquick - Gebelik Testi

Ultra hızlı hamilelik testleri arasında yer alan bir önerim olacak. Laboquick markasının gebelik testi en iyi testler arasında kabul ediliyor ve %99 doğruluk oranı veriyor. Cinsel ilişkiden 5 gün sonra gebeliğin oluşup oluşmadığını öğrenebileceğiniz iddiasına da sahip olan bu test piyasadaki en hızlı ve kesin sonuçlu testlerden biri. 4-5 dakika kadar kısa bir sürede sonucu veren Laboquick de çıkan sonuç çift çizgi ise gebelik oluşmuş, tek çizgi ise gebelik oluşmamış anlamına geliyor.

Ovula – Gebelik Testi

Ovula - Gebelik Testi

Tek kullanımlık, kullanımı kolay ve güvenilir bir gebelik testini çok para harcamadan almak istiyorsanız en doğru marka seçimi Ovula olacaktır. Piyasadaki diğer testlere göre çok ucuz bir fiyatı olmasında rağmen en iyi gebelik testlerinden biri olarak kabul edilen markayı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Birkaç dakika kadar kısa bir süre içerisinde sonuç veren Ovula %99 oranında doğruluk vadediyor. Test sonucunda çift çizgi var ise gebelik oluşmuş, tek çizgi var ise gebelik oluşmamış anlamına geliyor. Eğer çizgi oluşmazsa testin geçersiz olduğunu anlayabilirsiniz.

Predictor – Express Gebelik Testi

Predictor - Express Gebelik Testi

Predictor en çok tercih edilen gebelik testi markalarından biri. Özellikle çabuk sonuç almak isteyen kadınların en sevdiği gebelik testi markası diyebilirim. Güvenilir ve bilinen bir marka olan Predictor’un tüm gebelik testleri en iyiler arasında ama en hızlısı Predictor Express gebelik testi! Hem çok hızlı hem de çok hassas olan bu testi adetin geciktiği ilk gün kullanıyorsunuz. 1 dakika gibi inanılmaz bir sürede sonucu alıyorsunuz. %99 doğruluk oranı veren Predictor Express hamile olup olmadığınızı öğrenmenin en hızlı yolu!

Prefertil – Ultra Erken Gebelik Testi

Prefertil - Ultra Erken Gebelik Testi

Beklenen adet gününden 6 gün öncesine kadar sonuç veren Prefertil ultra erken gebelik testinin de en iyi testler arasında kabul edildiğini bilmenizi isterim. Kolay kulanım ve kolay yorumlamaya sahip olan bu test markası %99 üzerinde bir doğruluk oranı vadediyor. İdrara tutarak ya da idrara batırarak kullanılan pratik testten 5 dakikalık kısa bir süre içerisinde sonuç alıyorsunuz. Test sonucunda çift çizgi var ise gebelik oluşmuş, tek çizgi var ise gebelik oluşmamış anlamına geliyor. Eğer çizgi oluşmazsa testin geçersiz olduğunu anlayabilirsiniz.

Pyro Clinice – Gebelik Testi

Pyro Clinice - Gebelik Testi

Gebeliğin ilk günlerinden itibaren sonuç verebilen bir test önerisi olarak Pyro Clinice markasından bahsetmek istiyorum. En iyi ve en hızlı gebelik testlerinden olan bu marka 3 dakika içerisinde sonuç veriyor. Yüksek sonuç oranına sahip bu testin kullanımı da oldukça pratik. Özellikle daha önce Pyro Clinice kullananların yorumlarına bakacak olursanız da hiç olumsuz yorum olmadığını göreceksiniz. Üst düzey performansa sahip ve en çok tercih edilen gebelik testi markalarından biri olmasında güvenilir ve hızlı sonuç vermesinin etkisi büyük!

Miratech – Gebelik Testi

Miratech - Gebelik Testi

Acelesi olanların en sevdiği gebelik testi markalarından biri olan Miratech’in olmadığı en iyiler listesi eksik kalmış olurdu. Hızlı sonuç almak isteyenler için şiddetle önerebileceğim bir marka olan Miratech cinsel ilişkiden 5 gün sonrasında sonuç vaadinde bulunuyor. İdrarınızdan birkaç damla damlattıktan sonra sonuç vermesini beklediğiniz gayet basit kullanıma sahip bir gebelik testi. Test sonucunda çift çizgi var ise gebelik oluşmuş, tek çizgi var ise gebelik oluşmamış anlamına geliyor. Eğer çizgi oluşmazsa testin geçersiz olduğunu anlayabilirsiniz.

Days Comfort – Erken Gebelik Testi

Days Comfort - Erken Gebelik Testi

Erken gebelik testleri arasında en iyilerden biri olarak kabul edilen Days Comfort markasını hamilelik şüphesi olan herkese önerebilirim. %99.8 gibi bir doğruluk oranı iddia eden Days Comfort en çok tercih edilen gebelik testleri arasında yer alıyor. Cinsel ilişkiden 8-9 gün sonra kullanabiliyor ve 5 dakika bekledikten sonra sonuç veriyor. İddialı ve en iyi erken gebelik testleri arasında yer alan Days Comfort performansından ve popülerliğinden beklenmeyecek şekilde de uygun bir fiyata sahip.

HCG Fortune – Gebelik Testi

HCG Fortune - Gebelik Testi

En ekonomik gebelik testini en sonra sakladım. HCG Fortune gebelik testi piyasada bulabileceğiniz en uygun fiyatlı kaset tipi gebelik testi diyebilirim. İsminde de anlaşılacağı üzere HCG hormonuna göre gebelik olup olmadığını saptayan bir test. İdrarın birkaç damlasının kasetin çukur kısmına damlatılması ile uygulanan gayet pratik bir kullanımı var. 5 dakika beklediktan sonra sonucu alabiliyorsunuz. Test sonucunda çift çizgi var ise gebelik oluşmuş, tek çizgi var ise gebelik oluşmamış anlamına geliyor.

Gebelik şüphesi olanların en hızlı, en güvenilir ve en doğru sonucu alabilmesi adına piyasadaki en iyi gebelik testi markalarını bir araya getirdiğim içeriğimi umarım faydalı bulmuşsunuzdur. Deneyimleyip memnun kaldığınız ve eklemek istediğiniz farklı bir gebelik testi varsa yorumlarda bize iletebilirsiniz. İçeriği beğendiyseniz paylaşmayı ihmal etmeyin!

Paylaşmak Önemsemektir!

“En İyi Gebelik Testi” üzerine bir yorum

  1. iki gebeliğimde de Miratech marka testi kullanmıştım gayet hızlı sonuç veriyor bazı markalarda testin geçersiz olma olayına rastladım. Ama Miratech de böyle bir hata görmedim ya vardır ya yoktur diyor. O değil de para veriyorsun alıyorsun eve geliyorsun bozuk çıkıyor. Nasıl sinir oluyorum bir bilseniz.

    Cevapla

Yorum yapın