En İyi 7 Hindi Markası! (Sofralarınızı Süsleyecek En İyi Hindiler!)

Yılbaşının yaklaşmasıyla birlikte birçok hindiler, birçok markette yer almaya başladı. Hindi çeşitliliği ise birçok kişinin seçim yapmasını zorlaştırıyor. Ben, günlük hayatımda da hindi eti tüketmeyi seviyorum. Besleyici değerinin yüksek olması ve tavuk etine göre yüksek lezzetiyle evimizde sık sık pişiyor. En iyi hindi markası olarak bilinen şirketler ise yetiştirme ve kesim gibi konularda sunduğu doğallıkla ön plana çıkmaktadır.

Hindi genellikle yılbaşı günlerinde bir davet yemeği olma özelliğini taşıyor. Lezzetli bir kestaneli pilav ile hindiyi kalabalık ailenizle tüketebilirsiniz. Aynı zamanda hindi bonfile, but vb. parçalarla da şık bir yemek hazırlamak mümkün. Gelin, birlikte en iyi hindi markaları ve öne çıkan özelliklerine göz atalım!

En İyi 7 Hindi Markası

Türkiye’de birçok hindi yetiştiricisi olmasına rağmen kurumsallaşmış bir firma bulmak oldukça zor. Birçok firma, sadece yılbaşına özel hindi veya hindi ürünlerini satıyor. Sizin için hazırladığım listede kalitesiyle ve güvenilirliğiyle ön plana çıkan markaları listelemeye çalıştım. İşte en iyi hindi markası ve seçenekleri!

Bolca Hindi

Türkiye’de hindi yetiştiriciliğine başlayan ilk özel firma olan Bolca Hindi, en iyi hindi markası olmayı başarıyor. Geniş dağıtım ağı ile birçok şehir ve markette Bolca Hindi’yi bulabilirsiniz. Aynı zamanda birkaç yıl önce Erpiliç tarafından satın alındığını da söylemeliyim. Bolca, arpa, soya, buğday ve mısır gibi tahılları vitaminlerle karıştırarak hindileri besliyor. Bolu’da üretim yapan Bolca sadece hindi üretimi gerçekleştirmektedir. Bu sayede sektörün öncü firmaları arasında kabul edilir.

Bolca Hindi web sitesini ziyaret etmek için tıklayın!

Alphindi

Güvenle tüketebileceğiniz en iyi hindi markası listesinde Alphindi yer alıyor. Sektörde yirmi beş yılı aşkın bir deneyime sahip olan Alphindi, tam entegre modern tesisleriyle hindi üretimi gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda üretilen ve kesimi gerçekleştirilen hindiler, Türkiye ve Avrupa’nın dört bir yanına gönderiliyor. Mısır ve soya ile hindiler için veteriner kontrolünde vejetaryen besleme yapılmaktadır. Ayrıca büyümesini ve gelişimini hızlandıran kimyasal maddeler de kullanılmıyor. Ben, marketlerde Alphindi’yi gördüğüm zaman mutlaka alıyorum, diğer hindi markalarına oranla eti daha lezzetli.

Alphindi web sitesini keşfetmek için buraya tıklayın!

Bahar

İnovatif çözümleri ve uzun yıllara dayanan tecrübesi sayesinde en iyi hindi markası tercihinizi Bahar’dan yana kullanabilirsiniz. Bahar, alışılagelen hindi tüketimine yeni bir çözüm sağlıyor. Şık davetlerinizde veya akşam yemeklerinizde tercih edebileceğiniz bütün hindi, hindi but vb. ürünleriyle de dikkat çekmektedir. En önemlisiyse sadece hindi eti ve gerekli tahıllarla hazırlanan konservelere sahip. Trans yağ ve koruyucu içermeyen bu konserveler, yüksek oranda protein içermektedir. Aynı zamanda hindi eti tüketerek sağlıklı bir öğün geçirmeniz de mümkün.

Bahar web sitesini incelemek ister misin? Hemen tıkla!

Banvit

Kaliteli ve güvenilir piliç ürünleriyle tanıdığımız Banvit, hindi üretimiyle de marketlerdeki yerini alıyor. İlaçlı yem kullanılmadan beslenen hindiler, İslami usullere uygun olarak kesilmektedir. Banvit, soslu hindi antrikot, hindi kuşbaşı, hindi pirzola gibi geniş bir ürün yelpazesine sahip. Aynı zamanda yılbaşı döneminde satışa sunulan hindiler için pişirme torbası ve pişirme termometresi de veriliyor. Banvit hindileri, lezzetiyle de sofralarda unutulmaz bir an yaşamanızı sağlayacaktır.

Buraya tıklayarak Banvit sitesini inceleyin!

İksirli Çiftlik

Geniş bir alanda hizmet veren İksirli Çiftlik, kendi yetiştirdiği arpa ve buğday ile hindileri besliyor. Ayrıca hindiler, kümeste dar bir alanda yetiştirilmemektedir. Çiftlik içinde özgürce dolaşan hindiler, sadece sipariş üzerine kesiliyor ve gönderimi sağlanıyor. En iyi hindi markaları arasında yer alan İksirli Çiftlik, kuru yolma yöntemini kullanmaktadır. Doğal hindi markası arıyorsanız mutlaka İksirli Çiftlik’in web sitesine göz atmanızı öneririm.

İksirli Çiftlik sitesine erişim sağlamak için buraya tıklayın!

Pınar

Süt & süt ürünleri ve şarküteri ürünleriyle sektörün öncü firmalarından biri hiç şüphesiz Pınar’dır. Uzun yıllardır kalitesiyle dikkat çeken Pınar, belirli dönemlerde hindi üretimi ve satışını gerçekleştiriyor. Yılbaşı zamanlarında Pınar markalı hindileri marketlerde görebilirsiniz. Yılın diğer kısımlarında ise Pınar hindilerini bulmak oldukça zor. Ayrıca hindi etini seven ve pratik bir öğüne ihtiyaç duyan kişiler için de Hindi Fileto Konserve ürününü sunuyor. Bu ürün sayesinde yüksek protein alabilir ve sağlıklı bir öğün geçirebilirsiniz.

Pınar web sitesini ziyaret etmek için hemen tıkla!

Kandazlar

Tavuk ve hindi üretimiyle Türkiye’nin önemli markalarından biri olan Kandazlar, doğallığı sayesinde sofralarda yer alıyor. Açık havada özgürce dolaşan hindiler, doğal yemlerle beslenerek büyüyor ve sağlıklı bir gelişim sürecine sahip oluyor. Bu sayede hindi eti daha lezzetli bir hale gelirken doğallığı da sağlığımıza katkı sunuyor. Aynı zamanda hindiler, geleneksel ve İslami usullere uygun olarak tek tek kesiliyor ve kuru yolum sonucunda da paketleniyor.

Kandazlar web sitesine ulaşmak için buraya tıklayın!

En iyi hindi markası içeriğini arkadaşlarınıza göndererek seçim yapmaları için yardımcı olabilirsiniz! İçerikle ilgili görüş ve önerilerinizi mutlaka yorumlara yazın!

Paylaşmak Önemsemektir!

Yorum yapın