En İyi İngilizce Setleri

Yabancı dil öğrenmek, günümüzde hem akademik dünyada hem de iş hayatında oldukça önemli bir yere sahiptir. Son dönemlerde dil öğrenmek isteyenlerin sayısının artmasıyla birlikte öğrenim gereçlerinin sayısı ciddi oranda arttı ve bu sayede evden öğrenme seçenekleri de gelişmeye başladı. BuldumZ ekibi olarak piyasada bulunan İngilizce setleri ile ilgili detaylı bir araştırma yaptık. İçerik, anlatım, gramer, okuma ve dinleme becerisi, kelime haznesi bakımından size en güçlü içerikleri derledik. Gelin hemen inceleyelim!

7 En İyi İngilizce Seti

En iyi İngilizce Setlerini çok sayıda faktörü göz önünde bulundurarak detaylıca inceledik. İşte en çok satan, en popüler olan setlerin listesi:

English Grammar Today (İngilizce Gramer Kitabı) – Murat Kurt

English Grammar Today (İngilizce Gramer Kitabı) - Murat Kurt

Başlangıç seviyesinde olanların adım adım İngilizce öğrenmelerini sağlayan bu kitap, özellikle gramer konularını kapsamlı olarak kavramanıza yardımcı oluyor. Kitap içerisinde gramer bilginizi test etmenizi sağlayacak çok sayıda egzersiz de bulunuyor. Özellikle örnek cümlelerin, örnek paragrafların, yönergelerin bol olması sizin konuyu çok daha kolay şekilde kavramanıza yardımcı olacak. Bu da kısa sürede daha iyi bir dilbilgisi becerisine sahip olmanız anlamına geliyor.

İngilizce bilginizi geliştirme sürecine gramer ile başlamak istiyorsanız, bu linke tıklayarak English Grammar Today kitabını indirimli şekilde satın alabilirsiniz. Kitap içerisinde diyaloglardan faydalanarak gündelik konuşma dilinizin de gelişmesini sağlayabilirsiniz.

Başlangıç Ve Orta Düzey İçin Modern Öğreten İngilizce – Selim Yeniçeri

Hem başlangıç düzeyindeki bireyler hem de orta düzeydeki bireyler için yazılmış olan bu İngilizce Eğitim kitabı, tek başına bir set niteliğinde. Kitap sayesinde dili hiç bilmeyen bir bireyin seviyesinden orta düzeyi aşmış bir seviyeye çıkacak ve biraz daha çabayla tam olarak İngilizce dilini kavrayacaksınız. Türkçe ve Yunanca olarak basılan bu kitabın Türkçe versiyonu tam 528 sayfa. Bu kitabı tamamlamak için bir ayınızı ayrımanız gerekebilir.

Keyifli bir dil öğrenme süreci deneyimlemek için Başlangıç Ve Orta Düzey İçin Modern Öğreten İngilizce – Selim Yeniçeri kitabını satın alabilirsiniz.

Reader At Work 1 + 2 Full Set Odtü Yayınları – Ekim 2018 Güncellenmiş Son Baskı

reader at work

Türkiye’de en güçlü yabancı dil eğitimi merkezlerinden birine sahip olan Orta Doğu Teknik Üniversitesi, kendi bünyesindeki profesyonellerin hazırladığı dil setlerini Yabancı Diller Yüksekokulunda da bizzat kullanıyor. Reader at Work, evde otururken ODTÜ deneyimi yaşamanızı sağlayacak kapsamlı kitaplar. Bu set okuma ve okuduğunu anlama üzerine odaklanmış. İçeriklerle ilgili paragraf sorularını yanıtlarken dil algınız gerçekten çok gelişecek.

Reader At Work özellikle başlangıç seviyesinde olanlar için uygun. Ürünü en kampanyalı fiyatıyla satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Odtü Yayıncılık More To Read 1 + More To Read 2

Orta düzeyde İngilizce bilenlerin kendilerini geliştirmek için kullandıkları More To Read seti de Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nin resmi yayınıdır. Bu kitaplar içerisinde uzun deneme içerikleri bulunur. Her bir içeriğin sonunda da o içerikle ilgili okuduğunu anlama, özetleme, yorumlama becerilerinin ölçüldüğü ve geliştirildiği sorular olur. Bu kitap setinde gramer konusunda sizi geliştirecek etkinliklerden ziyade, okuma ve dil algısı geliştirecek içerikler bulacaksınız.

More To Read I ile başlayarak devam edin, bu sayede kademe kademe ilerlemiş olacaksınız. Ürünü satın almak için Odtü Yayıncılık More To Read 1 + More To Read 2’ye gidebilirsiniz.

Systematic English Grammar / 2CD – Ebru Yener

CD desteği ile İngilizce öğrendiğinizde listening becerinizi de geliştirme fırsatı bulmuş olursunuz. Son dönemlerde en çok satan İngilizce Gramer kitap setlerinden biri olan bu ürün, iki adet CD içermektedir. Özellikle orta düzeyde olan ve ileri düzeye geçmek isteyenlerin tercih ettiği bu kitap, sıfırdan başlayanlar için biraz zor gelebilir. Bu yüzden kendi seviyenizdeki kitaplarla dil öğrenme sürecine başlamanızı tavsiye ediyoruz.

Systematic English Grammar / 2CD – Ebru Yener ürününü satın almak ve ürünü daha önce kullananların yorumlarını incelemek için ilgili linke tıklayabilirsiniz.

İngilizce Hikaye Level-1 İngilizce Hikayeler 8’Lİ Set

İngilizce Hikaye Level-1 İngilizce Hikayeler 8'Lİ Set

Yeni bir dil öğrenmenin en iyi yollarından bir tanesi hikayeler okumaktır. Bu hikayeler, hem söz konusu kültürü daha yakından tanımanıza yardımcı olur hem de kısa süre içerisinde daha kısa ve kolay şekilde dilin inceliklerini öğrenmenizi olanaklı kılar. Bu set içerisinde de çocuk kitaplarıyla İngilizce öğrenme şansı yakalayacaksınız. Set hem çocuklara, hem de başlangıç düzeyinde İngilizce öğrenmeye çalışan yetişkinlere hediye edilebilir. Görsellerle birlikte anlatılan hikayeler akışı daha kolay yakalamanızı sağlayacak.

İçerisinde toplam 8 kitap bulunan İngilizce Hikaye Level-1 İngilizce Hikayeler 8’Lİ Set ürününü almak için buraya tıklayabilir, linkten kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirsiniz.

İngilizce Stage-1 10´lu Set

İngilizce Stage-1 10´lu Set

En iyi İngilizce dil setleri araştırması yapanlar için birinci dil seviyesine sahip onlu seti sunmak istiyoruz. Bu set, Amerikan ve İngiliz kültüründe oldukça popüler olan klasiklerden seçilerek hazırlandı. Kitapların içerikleri yetişkinlerin daha çok sevebileceği derinliğe sahip. İngilizce dili kitaplarda yeni başlayanlar için oldukça uygun. Dorlion Yayınları tarafından estetik ve etkileyici kitap kapakları ile sunulan bu seti tercih edebilirsiniz.

İngilizce Stage-1 10´lu Set Dorlion Yayınları ürününü satın almak ya da ürün içeriği ile ilgili daha detaylı bilgi edinmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

İngilizce öğrenmek isteyen sevdiklerinizle bu listeyi hemen aşağıda yer alan butonlar üzerinden paylaşın! Katkıda bulunun. Siz de kullandığınız ya da merak ettiğiniz setler hakkında yorum yapabilir, sorularınızı uzmanlarımıza iletebilirsiniz.

Paylaşmak Önemsemektir!

“En İyi İngilizce Setleri” üzerine bir yorum

  1. Ben İngilizceyi görsellerle yani görsel hafıza yoluyla öğrendim sonrasında o dili konuşan arkadaşımla pratik yaparak geliştirdim şimdi ana dilim gibi İngilizce konuşabiliyorum. çocuğum için de İngilizce hikayeler level 1 setini aldım ve eğitimi için bir yerden başlamasını sağladım. Dediğim gibi İngilizce öğrenmenin en kolay yolu görsel hafıza ile öğrenmektir. Bence sizde bunu bir deneyin bana hak vereceksiniz.

    Cevapla

Yorum yapın