En İyi Kişisel Gelişim Kitapları

Kişisel gelişim kitapları, gündelik yaşamda içine saplandığınız rutinden çıkmak, yeniden duygu durumunuzu toparlamak ve yaşamla ilgili motivasyon kazanmak için birincil kaynaklarınız olabilirler. Bu kitaplarda bulunan motive edici güçlü cümleleri okumak, yaşamdaki belirli durumlara karşı geliştirilebilecek tavırlarla ilgili genel geçer tavsiyeler almak kendi yolunuzu bulmak konusunda size yardımcı olacak.

BuldumZ ekibi, sizin için çok satanlar listesinin en üst sıralarında bulunan başarılı ve güçlü kişisel gelişim kitaplarını inceledi. Gelin listeye ve kitapların içeriğine birlikte göz atalım!

7 En İyi Kişisel Gelişim Kitabı

En iyi kişisel gelişim kitapları ile kendinize güzel bir hediye vermek ister misiniz? O halde kesinlikle doğru yerdesiniz! İşte sizin için derlediğimiz, alanında uzman yazarlar tarafından kaleme alınan kişisel gelişim kitapları:

Hayatın Hakkını Vermek – Acar Baltaş

hayatın-hakkını-vermek

Yaşamın en doygun, en gerçek ve en hatırlanası şekilde deneyimlenmesi için kesin bir reçete yok. Yine de, alınacak ufak tüyolar ve biraz ilham, hayatın çok daha keyifli yaşanabilmesinin önünü açabilir. Acar Baltaş da bu kitapta tam olarak onu yapmaya çalışıyor. Hedef belirleme süreçleri, bu hedefleri hayata geçirmek için attığımız adımlar ve yaptıklarımızın amaçladıklarımızdan uzaklaştığı o anlar. Tüm bunları yakından okumak için Hayatın Hakkını Vermek iyi bir tercih.

Kitabın içeriği ile ilgili daha fazla bilgi almak ve en uygun fiyatla satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Kendini Ertelemekten Vazgeç – Bülent Gardiyanoğlu

Kendini Ertelemekten Vazgeç -

Hayatın en çekilmez, yoğun ve yorucu olduğu dönemlerde ihtiyaç duyduğunuz şey, düzenli ve sürekli çalışmaya sonsuz bir övgüdür. O halde modern dünyadaki binlerce uyaran dolayısıyla erteleme hastalığına yenik düşenlerin biraz heyecanlanmaya ve harekete geçmeye ihtiyacı var. Bülent Gardiyanoğlu’nun ele aldığı bu kitap tam olarak bu ana fikri anlatıyor. Ertelemekten vazgeçme sürecinizde bir rehbere ihtiyacınız varsa, bu kitap iyi bir seçenek.

Kendini Ertelemekten Vazgeç kitabını satın almak ya da okuyucuların yorumlarına göz gezdirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sevme Kusurları – Müthiş Psikoloji

sevme kusurları

Her bireyin sevgi dili diğerinden farklı. Peki sizin sevginizin ya da fedakarlığınızın anlaşılmadığını düşündüğünüz zamanlar oldu mu? Sevmek ile ilgili kafanızda oluşan tüm kavram kargaşarını yeniden masaya yatırmanızı, ilişkilerinizdeki problemleri çözümlemenizi ve yalnızlık hissine çözüm bulmanızı sağlayacak modern bir kitapla tanışın. Müthiş Psikoloji’nin ellerinden çıkan bu kitap, yine harikalar yaratıyor ve okuyuculara ‘’Sevmeyi seçmeyi’’ tavsiye ediyor.

Sevme kusurları kitabını en uygun fiyatlı şekilde almak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz. Linkte, kitapla ilgili daha fazla bilgiye erişebileceksiniz.

Siyah: Gölgen de Sensin – Pınar Boylu Gogulan

Siyah: Gölgen de Sensin - Pınar Boylu Gogulan

Kişinin karanlık taraflarını bastırması, aydınlık ve toplumla uyuşan taraflarını ise en yoğun şekilde açık etmesi neredeyse her kültürde önerilen bir şey. Peki, bu, sonrasında ne gibi psikolojik hezeyanlara sebep oluyor? Pınar Boylu Gogulan, bu konuyu derinlemesine inceliyor ve ardından okuyucuları kim olduklarını kabullenmeye ve her özellikleriyle kendilerini kucaklamaya davet ediyor. Gerçek barışma, bireyin her zamankinden daha huzurlu hissetmesine olanak tanıyabilir.

Siyah: Gölgen de Sensin kitabının içeriğini ve yazarını daha yakından tanımanızı ve hemen ürünü satın almanızı sağlayacak linke tıklayabilirsiniz.

Şampiyon Sözleri – Mümin Sekman

şampiyon sözleri

Gerçek şampiyon ruhlular için yazılmış bir kitapla tanışmaya hazır mısınız? Sıklıkla başucu kitabı olarak nitelendirilen Mümin Sekman’ın bu kitabı, çeşitli aforizmalar içeriyor. Kitabın kapağında bulunan ‘’Madalya metalden değil terden yapılır’’ sloganı, kitabın ana fikri ile ilgili çok şey anlatıyor. Kitap içerisinde spor hayatında ve gündelik yaşamda başarılı olmanızın önünü açacak tam 1250 farklı tavsiye bulunuyor. İşte bir rehbet!

Mumin Sekman’ın Şampiyonun Sözleri kitabını hemen satın almak ya da okuyucuların kitap hakkında neler söylediğini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Senin Yolun Hangisi – Bahar Eriş

 Senin Yolun Hangisi

Yaşamda kim olduğunuzu ve hangi yoldan gitmek istediğinizi bilmediğiniz dönemler çoğaldıysa, silkelenip kendinize gelmenin tam sırası olabilir. Elbette bunun için gerçek anlamda güçlü olan bir kitaba ve bolca tavsiyeye ihtiyacınız var. Bahar Eriş’in kaleminden çıkan ‘’Senin Yolun Hangisi?’’ isimli kitap, size tam olarak bunları verecek. Yolunuzu bulmanın, hedef belirlemenin ve ne istediğinizi anlamanın en iyi yolu, sorular sormak. Bu soruları bulmak için ise bu kitap iyi bir seçenek.

Bahar Eriş’in ‘’Senin Yolun Hangisi?’’ isimli kitabını sepetinize eklemek ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Ben Kazanmadan Bitmez – Bircan Yıldırım

Ben Kazanmadan Bitmez - Bircan Yıldırım

Yaşamda ne kadar iradeli ve kararlısınız? Özellikle yola devam etmek, hedeflerinden taviz vermemek ve başarıyı motivasyonunuzu arttıracak bir güç olarak görmek konusunda yapabileceğiniz çok şey var. Zafer kazanmak bir beceri olduğu kadar bir alışkanlıktır. Bu yüzden Bircan Yıldırım’ın kaleme aldığı ‘’Ben Kazanmadan Bitmez’’ kitabının sizde yaratacağı mental alışkanlığın mükemmel etkileri olabilir. Akıcı, oldukça kolay okunabilen ve güçlü bir retoriği olan bu kitabı tercih edebilirsiniz.

Bircan Yıldırım’ın ‘’Ben Kazanmadan Bitmez’’ kitabını kampanyalı şekilde satın almak ya da 200’den fazla okuyucu yorumunu incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

Kitapları satın almak için en iyi kitap siteleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sevdiklerinle ”en iyi kişisel gelişim kitapları” listesini hemen aşağıda yer alan paylaşım butonlarından paylaş!
Sen de okuduğun kitapları BuldumZ ziyaretçileriyle hemen paylaş! Binlerce kişiye yorumun ulaşsın.

Paylaşmak Önemsemektir!

“En İyi Kişisel Gelişim Kitapları” üzerine bir yorum

  1. Mümin Sekman fanı olarak söyleyebilirim ki onun kitaplarını okudukça bir aydınlanma yaşıyorum. Bazen insan olduğundan utanıyorum bazense iyi ki bu dünyadayım ve bir amaç için yaşamımı idame ettiriyorum diyorum. insan içinde ki pozitif enerjiyi tek başına çıkaramıyor ve bir destek atıyor. Bu desteği çıkarmak içinde içinde ki enerjiyi harekete geçirmesi şart işte bu anda kişisel gelişim ön plana çıkıyor. Okuyun araştırın beyninizi sürekli aktif tütün unutmayın donanımlı insan hayata her zaman hazır olandır.

    Cevapla

Yorum yapın