En İyi 8 İnşaat Projesi (Kaliteli İnşaat Projeleri!)

Satılık bir daire ararken, bir dizi farklı faktörü göz önünde bulundurmanız gerekir. Her şeyden önce, akla ilk gelen dairenin mevcut oda ve yaşam alanı miktarıdır. Çekirdek bir ailemiz varsa, her zaman herkesi barındırmak için büyük bir ev arzu ederiz. İkincisi, mülklerin coğrafi konumdur. İş yeriniz ile yaşadığınız yer birbirinden çok uzaksa, kendinizi trafikte önemli miktarda zaman geçirirken bulabilirsiniz. Benim için gereksinimlerimi karşılayan güzel bir inşaat projesine karar vermede bir diğer önemli unsur, toplu taşıma olanakları, mağazalar ve yerleşim bölgesinin atmosferidir. Herkes, harika sosyal olanaklara sahip arzu edilen bir mahallede yaşamak ister, ancak yine de tüm bu faktörler kişinin mali durumuna bağlıdır.

En İyi 8 İnşaat Projesi

İstanbul sürekli büyüyen ve genişleyen bir metropoldür. İstanbul’un turistik ve tarihi mekanları, mükemmel istihdam ve ticaret olanakları şehrin artan cazibesine katkıda bulunmaktadır. Artan talep ve bireylerin şehirde yaşamayı tercih etmeleri nedeniyle İstanbul’un nüfusu her geçen yıl artıyor. Bunun sonucu olarak İstanbul’da gayrimenkul yatırımı yapmak çok kazançlı ve mantıklı bir teklif haline geldi. Hem şehir merkezinde hem de yeni mahallelerin çevresinde çok sayıda konut ve ticari gelişme var. Birçok seçenekle karşı karşıya kaldığınızda, sizin için en uygun olanı seçmek zor olabilir. İstanbul’da nereden ev alacağınıza çeşitli semtler hakkında yeterli bilgiyi topladıktan sonra karar verirsiniz. İster yatırımcı ister kendi kişisel kullanımınız için kalacak bir yer arayan kiracı olun, inşaat halindeki projelerde tasarruf edebilirsiniz. Aşağıda sizler için en iyi inşaat projelerini derledim.

Taksim 360

 

Bir kentsel değişim projesi olan Taksim 360 projesi Taksim semtinde yer almaktadır. Taksim, İstanbul’un en popüler ve turistik bölgesidir ve burası birçok köklü yapıya ev sahipliği yaptığı için belediye tarafından eski yapıların bir kısmının restore edilmesi ve yeniden inşası için seçilmiştir. Tabii ki, herhangi bir yeni bina mahallenin mevcut mimari tarzına uyum sağlayacak şekilde tasarlanmalıdır. Bu anlayışın bir sonucu olarak Taksim 360, hem çağdaş modernizmi hem de tarihi önemi temsil edecek şekilde inşa edilmiştir. Taksim 360, konut daireleri, perakende satış mağazaları, ofisler ve seçkin caddeleri içeren karma kullanımlı bir projedir. Proje aşamalara ayrılmıştır. İlk etap tamamlanmış ve bugün kullanım için uygunken, ikinci etabın 2022 yılına kadar tamamlanması planlanıyor.

Satışa hazır mı: Evet

Proje ne zaman başladı: 2010

Bu linke tıklayarak Taksim360’ı keşfedebilirsiniz.

Nidapark Bomonti

Nidapark Bomonti

Nidapark Bomonti, Türkiye’nin Şişli ilçesinin Bomonti semtinde bir konut kulesi geliştirme projesidir. Bildiğiniz gibi Şişli birçok lüks kafeye, ünlü markaların mağazalarına ve büyük alışveriş komplekslerine ev sahipliği yapmaktadır. Öte yandan Bomonti de Nişantaşı gibi Şişli’nin varlıklı semtlerinden biri ve Taksim’e yürüyerek sadece 15 dakika uzaklıkta. Nidapark Bomonti, sosyal donatılar açısından oldukça donanımlı. Mevcut tesisler arasında yüzme havuzu, sauna, spor salonu, kapalı otopark, restoranlar, yürüyüş parkuru ve açık hava dinlenme alanları bulunmaktadır. Proje şehrin göbeğindedir, metroyu kullanarak diğer ilçelere rahatlıkla gidebilirsiniz. E5 otoyolu İstanbul’un en önemli otoyoludur ve Nidapark Bomonti’den arabayla 2 dakikadan daha kısa sürede ulaşabilirsiniz. Bu proje hem yatırım hem de kişisel kullanım için kullanışlıdır, çünkü hem basit hem de anlaşılırdır.

Satışa hazır mı: Evet

Proje ne zaman başladı: 2017

Buraya tıklayarak Nidapark Bomonti hakkında daha fazlasını öğrenebilirsiniz.

Avangart İstanbul

Avangart İstanbul

İstanbul gibi büyük şehirlerde iş yerinize yakın olmak çok önemlidir. Seyrantepe, son on yıl veya daha fazla süredir istikrarlı bir şekilde gelişen yeni bir yerleşim bölgesidir. Levent ve Maslak dahil olmak üzere birçok ticaret bölgesi Seyrantepe’ye sadece üç kilometre uzaklıktadır. Avangart İstanbul, İstanbul’un en çok rağbet gören projelerinden biridir ve aynı zamanda Seyrantepe’de yer almaktadır. Emlak Konut da bu projeye işbirlikçi olarak katılıyor. 935 daire ve 11 işyerinin yer aldığı konut kompleksi projesi sekiz binaya ayrılıyor. Aynı bölgede benzer birçok kompleks olmasına rağmen, Avangart projesi tasarımı nedeniyle daha fazla ilgi görüyor.

Avangart İstanbul, büyük ticari bölgelerin ve TEM otoyolu hattının yakınında elverişli bir konuma sahiptir ve bu da onu gezginler için mükemmel bir seçim haline getirir. Fatih Sultan Mehmet köprüsünü geçerek Asya yakasına hızlı bir şekilde geçebileceksiniz. Site çevresinde yüzme havuzu, sauna, fitness center, Türk hamamı, yürüyüş parkuru ve çeşitli diğer olanaklar bulunur.

Satışa hazır mı: Evet

Proje ne zaman başladı: 2017

Bu proje hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, buraya tıklayın.

Avrupa Konutları Atakent 4B

Avrupa Konutları Atakent 4B

Artas İnşaat, yapımı devam eden Avrupa Konutları Atakent 4’ün yeni etabını inşa ediyor. Şimdiye kadar, işletme çok sayıda önemli konut projesi gerçekleştirdi. Avrupa Konutları, kuşkusuz şirketin markalarının en bilinenidir. Avrupa Konutları projeleri, kullanılan malzemelerin mükemmel kalitesinin yanı sıra binaların tasarımı ve yerleşimi ile de öne çıkıyor. Avrupa Konutları projelerinin gayrimenkul sektöründe bu kadar çok aranmasının nedenlerinden biri de budur. Eski adı Avrupa Konutları olan projenin 4B ve 4C etapları tamamlanacak olan son iki etap. Kompleksler aile düşünülerek inşa edildiğinden, en küçük daireler bile minimum 75 metrekare yaşam alanı sunuyor.

Konum olarak proje Kanal İstanbul geliştirme projesine çok yakın olan Küçükçekmece semtindedir. Böylece bu alandaki gayrimenkul değerleri düzenli olarak yükselmeye devam ediyor. Ayrıca, projenin çevresindeki ortam da gelişmektedir. Projenin ilk aşaması sonucunda çok sayıda işletme ve restoran ortaya çıktı. İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi 500 metre uzaklığındadır. Küçükçekmece Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Avrupa Konutları Atakent 4’ün hemen karşısındadır. Ayrıca Halkalı Çamlık küçük ormanlık ve barbekü alanı 250 metre uzaklıkta olup, birbirine bağlayan bir yan yol üzerindedir.

Bu avantajların yanı sıra siz ve sevdikleriniz site içerisinde sessiz ve keyifli bir ortamda yaşama şansına sahip olacaksınız. Yürüyüş yolları, yemyeşil bahçeler, spor sahaları ve eğlence mekanları, yoğun bir işin ardından dinlenmenize yardımcı olabilecek sosyal ve boş zaman alanlarına örnektir. 4B fazı birinci fazın bitişiğinde yer alırken, 4C fazı yolun diğer tarafında yer almaktadır. B etabında 5 blok, C etabında ise 4 blok olacak.

Satışa hazır mı: Evet

Proje ne zaman başladı: 2020

Mevcut daireleri kaçırmamak için buraya tıklayarak en kısa sürede proje yetkilileri ile iletişime geçin.

Demir Country

Demir Country

Demir Country projesinin tasarımında “Taksim” fikri kullanıldı. Proje Beylikdüzü ilçesinde bulunmaktadır ve perakende şeridinde tipik bir küçük kırmızı tramvayın yanı sıra civarda Galata Kulesi’ne benzer küçük bir kuleyi içerecek. Minyatür bir Taksim Meydanı gibi görünecek şekilde tasarlanan kompleksin ana yolu, mağazalar ve restoranlarla sıralanacak. Yakuplu ilçesinde önemli bir proje olan Demir Country’nin yakın zamanda tamamlanması bekleniyor. 44.426 m2 inşaat alanı üzerinde 1160 daire ve 113 iş üniteli dokuz bina inşa edilmektedir. 1+1’den 4,5+1’e kadar 50’den fazla farklı daire tipi bulunan sitede, geniş teraslı daireler ve dubleksler ferah daireler olarak sunuluyor ve sitede 50’den fazla farklı daire tipi bulunuyor. İlk iki blok ve cadde etabı 2019’un sonunda tamamlanacak. Diğer bloklarla birlikte projenin geri kalanının 2021’in ortalarında tamamlanması bekleniyor.

Peyzaj alanları proje toplam arazi alanının yaklaşık yarısı olacak kadar planlanmıştır. Yüzme havuzları (kapalı ve açık), yürüyüş yolu, futbol sahası, tenis kortu ve çeşitli diğer spor sahaları zinde ve sağlıklı kalmanıza yardımcı olabilir. Kompleksin içinde çocuk oyun alanı, eğlence odaları, kafeler ve restoranlar gibi sosyal olanaklar da bulunmaktadır. Beylikdüzü’ndeki daireler artık tükendi ve diğer daire tiplerinde sınırlı sayıda mevcut, bu nedenle Beylikdüzü’nde yaşamak için bir yer arıyorsanız, en kısa zamanda Demir Country’deki uygun dairelere bakmalısınız.

Satışa hazır mı: Evet

Proje ne zaman başladı: 2017

Buraya tıklayarak proje hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Rotana Residences

Rotana Residences

Şehrin en popüler ve gelecek vaat eden bölgesi olan Şişli’de bulunan Rotana Residences lüks bir apartman kompleksidir. İstanbul’daki yatırım fırsatları, perakende alışveriş merkezleri, yabancı okullar, devlet ve özel üniversiteler, Boğaz, hastaneler ve toplu taşıma sistemleri gibi şehrin en önemli yerlerine yakınlığı nedeniyle ev arayanları cezbetmektedir. Projede toplam üç bina bulunuyor. 39 katlı bir yapı ve iki ek binadan oluşan komplekste toplam 599 daire, 60 ofis ve 18 mağaza bulunuyor. Rotana, hem konut hem de ticari mülklerden oluşan bölgedeki en kapsamlı projelerinden biridir. Proje kapsamında 5 yıldızlı bir otel de planlanıyor. Dairelerin metrekareleri 63 ile 241 m2 arasında değişmektedir.

Satışa hazır mı: Evet

Proje ne zaman başladı: 2016

Buraya tıklayarak proje web sitesini inceleyebilirsiniz.

Vema Tuzla

Vema Tuzla

Vema Tuzla, en yakın metro istasyonuna, hastanelere ve üniversitelere sadece 2 dakika, Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’na ise sadece 12 dakika uzaklıkta harika bir konumdadır. Tuzla Belediyesi ile ortaklaşa inşa edilen proje henüz başlangıç ​​aşamasında olmasına rağmen, gerekli tüm yasal izinler alınmış ve tüm tapuları hemen teslim edilmiş olup, bu, ilgilenen herkes için mükemmel bir fırsattır. Yatırımcılar ve alıcılar da hem konutlarda hem de ticari birimlerde sağlanan üç yıllık kira garantilerinden faydalanabilirler. Mülk sahipleri, diğer şeylerin yanı sıra spor salonu, spa, oyun merkezi ve sinema da dahil olmak üzere tesis bünyesindeki çeşitli olanaklara erişebilecek.

Satışa hazır mı: Evet

Proje ne zaman başladı: 2018

Bu linke tıklayarak Vema Tuzla projesi hakkında tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Sea Pearl

Sea Pearl

Şehrin kalbinde yer alan Sea Pearl Ataköy’ün mimarisine lüks sevgisi yansıyor. Dış mimari boyunca denizin ve dalgaların özünü hissedebilirsiniz. Muhteşem manzaralar ve nefes kesen bahçeler, rakipsiz bir elit yaşam tarzı yaratmak için birleşiyor. Proje nefes kesici manzaraları, mükemmel malzeme ve tasarım kalitesi nedeniyle diğerlerinden farklıdır ve yalnızca en yüksek standartlara alışmış kişiler içindir. Dört konut binası, alt katlarda toprak tonlarından başlayıp orta katlarda griye, üst katlarda ise maviye doğru akan ufuktaki renk tonlarını andıracak şekilde tasarlanmıltır. Ataköy’e bakan cephede çağdaş Selçuklu temaları, birinci sınıf malzeme ve birinci sınıf işçilikle oluşturulmuş muhteşem girişlere gerçek bir hava katıyor. En ince ayrıntısına kadar maksimum estetik mükemmellik arıyorsanız SeaPearl Ataköy’deki eviniz taşınmanız için hazır.

Sea Pearl Ataköy’deki rezidansların her biri, her odasından Marmara Denizi’nin kesintisiz ve muhteşem manzarasını sunuyor. Terasta güneşlenirken tadını çıkarabileceğiniz 24 saat muhteşem deniz manzarasının yanı sıra ahşap güvertesi, doğal çimi ve ferah verandası koku duyunuzu harekete geçirecek. Sea Pearl Ataköy, her yaştan insanın eğlenebileceği aktivitelerle dolu harika bir atmosfer sunuyor.

Satışa hazır mı: Evet

Proje ne zaman başladı: 2014

Bu linke tıklayarak Sea Pearl hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

En iyi inşaat projeleri hakkında bu bilgilendirici yazımı beğenmeyi, paylaşmayı ve yorum bırakmayı unutmayın.

Paylaşmak Önemsemektir!

Yorum yapın