En İyi 11 Kasko Sitesi (Güvenilir Kasko Siteleri!)

Son yıllarda artan araç bedelleriyle beraber kasko yaptırmak çok daha önemli hale geldi. Geçmişte bu konuda tatsız bir deneyimi olan biri olarak, aracınıza kasko yaptırmanızın büyük önem taşıdığını biliyorum. Son 10 yıldır her sene aracına kasko yaptıran biri olarak size en iyi kasko siteleri listesi oluşturdum. Kendi tecrübelerimin dışında, çevremden insanların tecrübelerini de bu listede kullandım diyebilirim. Bütün bunların yanısıra internette yer alan yorumları da sizin gönül rahatlığıyla seçim yapmanız için inceledim.

En İyi Kasko Siteleri

Maalesef insanlarımız kasko seçerken en düşük teklifi seçmeye eğilim gösteriyor. Bunun hatalı bir seçim olduğunu ise talihsiz bir olay yaşadığı zaman anlıyor. Sonradan pişman olmayacağınız bir seçim yapmak için seçtiğiniz kasko firmasının ve sitesinin size en iyi teklifle geldiğinden emin olmanız gerekir. Kasko seçerken verilen güvencelere ve maksimum limitlere dikkatle bakmanız gerekir. Gelin benim son yıllarda en çok kullandığım kasko firmalarına beraber bakalım:

Sigortam.net

Sigortam.net

Sigortam.net benim son yıllarda kasko ve diğer sigorta türleri için en çok kullandığım sitelerin başında yer alıyor. En iyi fiyat güvencesiyle çalışan sistem, sizin teklif aldığınız firmalardan en iyi teklifi aldığınızdan emin olmanızı sağlıyor. Örneğin XX Sigorta şirketi size 1500TL olarak sunduğu bir teklifi başka bir platformda bu fiyatın altına sunmuyor. Sunduğu durumlarda aradaki farkı Sigortam.net size ödeme garantisi sunuyor. Bunun dışında birçok firmadan saniyeler içerisinde size teklif getiren Sigortam.net’in oldukça kullanışlı bir arayüzü var. Firmaların tekliflerinde size sunduğu teminatları ve özellikleri kolayca görebiliyorsunuz.

Sigortam.net sitesinden poliçe yaptırmak için hemen tıklayın!

Enuygun.com

Enuygun.com

Enuygun benim daha önce kullanmadığım ama çevremden duyduklarıma bakarsak en iyi kasko siteleri arasında diyebileceğim bir platform. Sistem olarak yine bir kasko arama motoru olarak çalışıyor. Sizin girdiğiniz bilgilere göre Türkiye’de hizmet veren birçok firmadan size teklif getiriyor. İşlemleri sitesi üzerinden ya da telefondan tamamlama şansınız var. Seçenek olarak sigortam.net ile benzer firmaları sunduğunu duydum diyebilirim. Buradan birden fazla araç kaskosu için özel teklifler alabiliyorsunuz. Uzmanlarının verdiği hizmette oldukça yeterli. Sorun yaşandığı zaman telefonla direkt ulaşıyor olmak bence büyük bir artı sağlıyor.

Enuygun.com üzerinden teklif almak için buraya tıklayın!

Koalay.com

Koalay.com

20 Firmadan tek seferde kasko teklifi almanızı sağlayan koalay.com, en uygun fiyat garantisi sunan firmalar arasında yer alıyor. Siteye özel taksit olanaklarını farklı kampanyalarla kullanıcılarına ulaştıran platform, bir dakika gibi kısa bir süre içerisinde işlemlerinizi tamamlamanızı sağlıyor. Elbette benim gibi kılı kırk yaran biriyseniz bu kadar kısa sürede seçim yapmak mümkün olmayacaktır. Firmayı daha önce bir kez kullandım. Firmaların verdiği teklifleri oldukça yalın ve doğru bir şekilde son kullanıcıya aktarmışlar. Bu nedenle kendilerini tebrik etmek gerekiyor. Kasko seçimi yaparken kullanabileceğiniz en iyi firmalar arasında kesinlikle.

Koalay.com üzerinde yer alan teklifleri değerlendirmek için buraya tıkla!

Generali.com.tr

Generali.com.tr

Generali son zamanlarda yükselen kasko arama motorları arasında. Ben kendilerini hiç tercih etmedim fakat son kasko poliçemi yaparken kendileriyle görüştüm. Oldukça ilgili ve uzman bir ekibe sahip olduklarını söyleyebilirim. Sigorta hakkında ihtiyacınız olan çoğu durumu tespit ediyorlar ve size özel teklif getiriyorlar. Bu sene kendileriyle yolumuz kesişmedi fakat gelecek yıllarda kullanmayı düşünüyorum. Çevreme önerdiğim bireysel firmalar arasında yer alıyor. Sizin de gönül rahatlığıyla poliçelerinizi incelemenizi ve uygun görürseniz tercih edebileceğinizi söyleyebilirim.

Kaskonu Generali üzerinden yaptırmak için buraya tıkla!

Sigortaladim.com

Sigortaladim.com

Son 4-5 yıldır benim için sigorta arama motorları büyük bir kolaylık sağlıyor. Firmalardan tek tek teklif almaktansa arama motorlarını kullanarak fiyatlar almayı tercih ediyorum. Bu sayede birçok market, benzin indirimi aldığımı da söylemem lazım. Bunlardan yola çıkarak kasko yaptıran kullanıcılarına Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü hediye eden Sigortaladim.com’dan da bahsetmek gerekiyor. 22 Firmadan size teklif getiren Sigortaladim.com, en iyi kasko sitesini ararken mutlaka tercih etmeniz gereken siteler arasında yer alıyor. Arayüz olarak kendilerini biraz daha geliştirmeleri gerektiğini düşünüyorum ama yine de sistem oldukça hızlı. Kasko sitesi ararken mutlaka uğramanız gereken platformlar arasında.

Sigortaladim.com üzerinden sigortanı hemen yaptırmak için tıkla!

Doğa Sigorta

Doğa Sigorta

Doğa Sigorta benim son kasko poliçemde sigortam.net aracılığıyla tercih ettiğim firma oldu. Araştırdığım zaman kendi siteleri üzerinden de oldukça avantajlı kasko poliçeleri sunduklarını gördüm. Arama motorları yerine direkt firmaları tercih etmek istiyorsanız Doğa Sigorta tavsiye edebileceğim kasko siteleri arasında. Şikayetvar’da en başarılı firmalardan biri olmayı başardıklarını söyleyebilirim. Kullanıcı sorunlarına en çok çözüm götüren firmalardan biri olmalarıyla beni kazanıyorlar. Sizin de poliçelerini incelemenizi tavsiye ederim.

Doğa Sigortayı tercih etmeyi düşünüyor musun? Hemen buraya tıkla!

Aksigorta.com.tr

Aksigorta.com.tr

Aksigorta Türkiye’de internet sitesini en başarılı bulduğum kasko firmaları arasında yer alıyor. Bu kadar başarılı bir siteye sahip markayı da listeye eklememek doğru olmazdı. Ben kendileriyle daha önce çalışmadım fakat iş yerinde 2 arkadaşım uzun yıllardır kendilerini tercih ediyorlar. Ben de kasko yaptırmamış olsam bile diğer poliçelerini denemeyi bu sene düşünüyorum. Özellikle sağlık sigortası gibi farklı tekliflerini değerlendireceğim. Sistem üzerinden whatsapp’ta anlık ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Teklif almakta yine oldukça kısa sürüyor.

Aksigorta sitesine gitmek için hemen buraya tıkla!

Allianz

Allianz

Meslek grubu indirimlerini en belirgin sunan platformlardan biri olan Allianz, genişletilmiş kasko sunan siteler arasında yer alıyor. Benim de en sevdiğim kasko türlerinden olan bu kasko türü, hiç beklemediğiniz durumlarda sizin imdadınıza koşabiliyor. Birçok işlemi kasko hasarsızlık indirimini bozmadan yapabiliyor olmanız kesinlikle büyük bir artı benim açısından. Site olarak epey kullanışlı ve hızlı bir arayüze sahipler. Bu sitelerini güçlü iletişim yetenekleriyle de destekliyorlar. En iyi kasko sitesi arıyorsanız kesinlikle tercih edebileceğiniz platformlar arasında yer alıyor.

Allianz Sigortadan ilk teklifini almak ve incelemek için hemen tıkla!

Araba.com

Araba.com

Daha önce araba al – sat işlemlerinde kullandığım Araba.com’un sigorta hizmeti sunduğunu bu içeriği sizin için oluştururken gördüm. Sundukları hizmeti epey araştırdım ve oldukça avantajlı teklifler sunabildiklerini gördüm. Yine internette kullanıcıların şikâyet için oluşturduğu içeriklere birçok farklı platformda cevap verdiklerini gördüm. Bu nedenle kendilerini teklif alırken mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ediyorum.

Araba.com’un avantajlı kasko teklifleri için hemen tıkla!

Anadolusigorta.com.tr

Anadolusigorta.com.tr

Anadolusigorta.com.tr’nin oldukça sade bir arayüze sahip olduğunu söyleyebilirim. Sadeliği arasında sunduğu önemli fırsatları ise kaçırmamanız büyük önem taşıyor. İnternet sitesine özel teklifleri kullanıcılarına sunan platform, 2022’de en iddialı sigorta siteleri arasında yer alabilir. Kullanıcılarına sundukları teklifleri kendi veritabanlarında saklayan sigorta şirketi, site üzerinden daha önce aldığınız teklifleri istediğiniz zaman değerlendirmenizi de sağlıyor. Bu nedenle kasko arama macerasına çıktığınız zaman buradan mutlaka bir teklif almanızı tavsiye ederim.

Anadolusigortayı tercih etmek istiyorsan hemen bu linkle tıkla!

Hesapkurdu.com

Hesapkurdu.com

En iyi fiyat garantisi sunan platformlar arasında yer alan Hesapkurdu.com, kullanıcılarına oldukça avantajlı sigorta teklifleri sunuyor. Sıfır ya da plakalı araçlar için kolayca teklif almanızı sağlayan Hesapkurdu, listede yer alan firmalar arasında en hızlılarından biri diyebilirim. Kullanıcılar kasko yenileme tarihi gelmeden önce teklif alırsa, kasko alarmını çalıştırarak tarihleri geldiğinde kasko poliçelerini tamamlayabiliyor. Online kasko yaptırmak isteyen herkese tavsiye edebileceğim siteler arasında yer alıyor.

Hesapkurdu üzerinden sigortanı tamamlamak istiyorsan hemen buraya tıkla!

En iyi kasko siteleri listesini sevdiklerinle paylaşarak onlarında en iyi siteleri bulmasını sağlayabilirsin! Sen de kullandığın kasko sitesini yorum yazarak gönder hemen paylaşalım!

Paylaşmak Önemsemektir!

Yorum yapın