En İyi Köpek Gezdirme Kayışı

Köpeğinizin temel ihtiyaçlarını karşılamak için her gün dışarı çıkmak zorundasınız. Her gün dışarı ile teması olan minik dostunuz ve sizi yürüyüşlerinizde tatsız sürprizler karşılamaması için tasma kullanmanız kaçınılmaz oluyor. Güvenli yürüyüşlerin en büyük yardımcıların biri olan tasmaların olmazsa olmaz bir diğer yardımcısı ise sevk gezdirme kayışlarıdır. Köpeğinizin güvenli bir yürüyüş yapması kadar o yürüyüşün konforlu olması da önemlidir. Konforu da genelde doğru seçilen sevk gezdirme kayışı ile sağlayabilirsiniz. Onlarca seçenek arasından eleme yaparak en iyi köpek gezdirme kayışlarını buldum ve sizinle paylaşıyorum. Hazırladığım listeyi inceledikten sonra satın almanız çok daha kolay olacak.

En İyi 10 Köpek Gezdirme Kayışı

Küçük arkadaşınızın güvenli yürüyüşlerinin konforundan sorumlu sevk gezdirme kayışlarını seçerken dikkatli olmanızda fayda var. Konforlu yürüyüş amacıyla aldığınız yanlış bir kayış kalitesizse yürüyüşünü tehlikeli hale bile getirebilir. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olması dayanıklı bir kayış olmasını sağlayacağı için dikkat etmeniz gerekenlerden biri budur. Hava koşullarına ve köpeğinizin ani hareketlerine karşı da dirençli olması gerekir. İyi bir markaya sahip olursa da ekstra bir güven verir. Olması gereken bu ve bunun gibi birçok özelliği temel alarak en iyi sevk gezdirme kayışlarını bir listede topladım.

Petzanya – Konforlu Dokumadan El Yapımı Sevk Gezdirme Kayışı – Royal Blue
Petzanya – Konforlu Dokumadan El Yapımı Sevk Gezdirme Kayışı – Royal Blue

Petzanya’ya ait birçok sevk kayışı çeşidi arasından köpeğinizin ölçülerine, bütçenize ve zevkinize uygun olanı seçebilirsiniz. Benim önerim royal blue rengine sahip konforlu dokumadan el yapımı sevk kayışı olduğundan size de onu önermek istedim. Nylon dokuma sayesinde oldukça dayanıklı ve dirençlidir. Nylon dokumanın altına ise yumuşak dolgu malzemesi kullanılarak konforlu bir kullanım sağlanmıştır. Yüksek kaliteli malzemeler ve %95 oranında el işçiliği ile üretilir. Yapımında kullanılan bir diğer malzeme polyamit sayesinde kötü hava şartlarına, yırtılmalara ve ani hareketlere karşı son derece dayanıklıdır.

Doglife – Soft Saplı Reflektör Elastik Gezdirme Kayışı
Doglife – Soft Saplı Reflektör Elastik Gezdirme Kayışı

Köpeğinizle yürüyüşleriniz daha kullandığınız ilk günden itibaren vazgeçilmezi olacak bir sevk kayışından bahsetmek istiyorum. Doglife markasına ait aşırı konforlu olduğu için en iyi sevk gezdirme kayışları listeme eklediğim soft saplı reflektör elastik kayışlarını kesinlikle incelemelisiniz. Elastik yapısı sayesinde minik dostunuz ani hareketlerde bulunsa da anında uyum sağlar ve müdahale etmenize gerek kalmaz. Reflektörlü oluşu dolayısıyla da sadece gündüzleri değil geceleri de güvenli ve konforlu yürüyüşlere çıkabilirsiniz. Esneyebildiği için ani hareketler sonucunda yıpranmaz bu yüzden uzun ömürlüdür.

Petzanya – Destekli Yumuşak Saplı Gezdirme Kayışı

Petzanya – Destekli Yumuşak Saplı Gezdirme Kayışı

Petzanya markasına ait bir başka konforlu sevk kayışı önerim ise destekli yumuşak saplı gezdirme serisidir. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen bu sevk kayışları bağlantıları sayesinde ekstra güvenlik sağlar. Köpeğinizin gücünü omurga ya da boyun kısmına bindirerek onu zorlamayan yaylı sistem sayesinde gücü tüm vücuduna yayılır. Her ırk köpeğin ve her kilodan köpeğin kullanımına uygun olan bir sev kayışı olduğunu da ayrıca eklemeliyim. Kilitleme çengelinin 360 derece dönebiliyor oluşu üst düzey güvenli yürüyüş sağlayacaktır. Sap kısmında bulunan yumuşak sünger ve ergonomik tasarımı sayesinde de sadece minik dostunuzun değil sizin de konforunuz sağlanır.

EzyDog – Soft Trainer Lite Köpek Gezdirme Kayışı

EzyDog – Soft Trainer Lite Köpek Gezdirme Kayışı

Özellikle minik ırka mensup köpekleriniz için en iyi sevk gezdirme kayışlarından biri olarak tercih edebileceğiniz bir önerim var. EzyDog markasına ait Soft Trainer Lite serisinin gezdirme kayışlarını mutlaka incelemelisiniz derim. Kayışın yumuşak dokulu oluşu yürüyüşleriniz esnasında yaşanabilecek her türlü duruma anında uyum sağlayarak kullanım kolaylığı sağlayacaktır. Uzunluğu 180 cm olan bu kayış küçük ırk köpeklere özel olarak tasarlansa da kalitesi EzyDog’un diğer tüm ürünlerinde olduğu üst düzeydir ve dayanıklıdır. Yumuşak yapıda oluşu sizin de uzun süreli ve konforlu yürüyüşler yapabilmeniz için oldukça iyi bir özelliktir.

KB İnstant – Trainer Köpek Eğitim Sevk Kayışı

KB İnstant – Trainer Köpek Eğitim Sevk Kayışı

KB İnstant markasını özellikle ekonomik sevk kayışı arayan köpek dostları için tanıtmak istedim. Ekonomik fiyatı ve kaliteli oluşu ile en iyi sevk kayışları listeme girdiğini önceden belirtmek isterim. Ayarlanabilir boyutları sayesinde köpeğiniz için uygun hale getirip kolayca kullanabilirsiniz. Baskıyı ve gücü minik dostunuzun boynunda biriktirmez, gövdeye yayar böylece siz tasmayı çekiştirmek zorunda kalmazsınız köpeğiniz de rahat bir yürüyüş yapar. Köpeğinizin boynunu rahatsız etmeyecek şekilde tasarlanarak üretilmiştir. Sağlam malzemeler kullanılarak üretildiğinden uzun ömürlü bir sevk kayışıdır.

Lepus – Gezdirme Kayışı – Turuncu

Lepus – Gezdirme Kayışı – Turuncu

Lepus markasının gezdirme kayışının turuncu rengini çok sevdiğim için özellikle onu önermek istedim. En iyi sevk kayışlarından biri olduğunu minik dostunuzla ilk yürüyüşünüze çıktığınızda anlayacaksınız. Paracort ipi kullanılarak üretilen bu sevk kayışı el örgüsüdür. Esnek ve yumuşak yapısı sayesinde hem dayanıklıdır hem de kullanımı rahattır. Köpeğinizi hiç rahatsız etmeden güvenli yürüyüşlerinize eşlik eder. Takıp çıkarması da oldukça pratik olan bu sevk kayışının fiyatı da performansına bakılınca şaşılacak derecede uygundur. Hem kendinizin hem minik dostunuzun güvenli yürüyüşleri için alabilirsiniz.

Flip Pet – Soft Tutmalı Zincir Köpek Gezdirme Kayışı

Flip Pet – Soft Tutmalı Zincir Köpek Gezdirme Kayışı

Flip Pet’in son derece güçlü ve dayanıklı bir ürününü sizlere tanıtmak isterim. Soft Tutmalı zincir gezdirme kayışı kesinlikle piyasadaki en iyi sevk kayışlarından biri olmasının yanında en dayanıklılarından da biridir. Paslanmaz çelik malzemeden üretilen zincir kısmı 4 mm kalınlığında zincir halkalardan oluşuyor ve ekstra dayanıklıdır. Uzunluğu ise 120cm olup ideal boyuttadır. Tüm köpek ırkları ve kilolarının kullanıma uygun olacak kadar sağlam bir gezdirme kayışıdır. Sap kısmı yumuşak yapıdadır ve ele rahat oturan tasarımı sayesinde son derece konforludur.

Ispet – Sushi Köpek Gezdirme Kayışı

Ispet – Sushi Köpek Gezdirme Kayışı

Önceliği fiyat olmayan tüm köpek dostlarının almasını istediğim bir önerim var. İspet markasına ait sushi desenli köpek gezdirme kayışını incelemenizi öneririm, Gördüğünüz an minik dostunuz için satın almak isteyeceğinize eminim. Yüksek teknolojili dayanıklı kumaşlar kullanılarak sağlıklı baskı tekniğiyle üretilen bu gezdirme kayışını kesinlikle deneyimlemelisiniz. Terleme yapmayan özel kumaşı, kolay yıkanabilir oluşu, köpeğinize ve size zararlı hiçbir madde bulundurmuyor oluşu en iyi sevk kayışlarından biri olduğunu anlamanız için yeterlidir diye düşünüyorum. 60 kiloya kadar olan tüm köpekleriniz için kullanıma uygundur.

Max & Molly – Leopard Pink Çok Fonksiyonlu Köpek Gezdirme Kayışı

Max & Molly – Leopard Pink Çok Fonksiyonlu Köpek Gezdirme Kayışı

Şimdiye kadar gördüğünüz tüm gezdirme kayışlarını unutturacak son derece şık ve sevimli bir ürün ile sizi tanıştıracağım. Max & Molly markasının Leopard Pink serisinin çok fonksiyonlu gezdirme kayışı hem sizin hem köpeğinizin güvenli ve konforlu yürüyüşüne yardım edecek. Ayrıca son derece şık olacak minik dostunuz tüm dikkatleri üzerine çekecek. Ayarlanabilir uzunlukları sayesinde istediğiniz uzunluğu ayarlayarak yürüyüşünüze istediğiniz şekilde devam edebilirsiniz. Ekstra hafif kumaşlar ve malzemeler kullanılarak üretildiği için de hem çok rahat hem çok güvenli hem de çok kullanışlıdır.

Found My Animal – Blush Leash Köpek Gezdirme Kayışı

Found My Animal – Blush Leash Köpek Gezdirme Kayışı

ABD menşeili kalitesinden asla şüphe etmemeniz gereken Found My Animal markasına ait Blush Leash serisinde ait gezdirme kayışını göz atmanızı öneriyorum. Hem çok şık hem çok dayanıklı bir sevk kayışı olduğunu görür görmez anlayacaksınız. Gemici halatı kullanılarak elde örülen bu sevk kayışının altın renginde de metal aksamları üst düzey güvenlik sağlıyor.  Uzunluğunu istediğiniz gibi ayarlayarak kullanabilirsiniz. Yumuşak yapısı sayesinde tutuşu da ekstra konforludur. Temizliği de oldukça pratik olan bu sevk kayışını elinizde yıkayabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz en iyi sevk kayışlarından biri olan bu ürünü alarak hem kendinizi hem minik dostunuzu şımartabilirsiniz.

Köpeklerinizin ve sizin yürüyüşlerinizin konforunu tamamlayacak en iyi köpek sevk kayışlarından oluşan bu içeriği faydalı bulduysanız paylaşarak sevdiklerinizin de faydalanmasını sağlayabilirsiniz. Memnun kaldığınız farklı bir sevk kayışı öneriniz varsa yorum yaparak bize iletmeyi unutmayın.

Paylaşmak Önemsemektir!

“En İyi Köpek Gezdirme Kayışı” üzerine bir yorum

  1. Köpeğimi her gün 2 kere dışarıya çıkarır ve gezdiririm onu gezdirmek bana çok iyi geliyor. Tabi ona da iyi geliyordur. Sabah işe 8 de gidiyorum. Saat 06:00 da hazırlanıp gezdirmeye çıkıyorum. 1 saat gezip onu eve bırakıp işe gidiyorum sonra saat 18:00 da eve geldiğimde kapıda beni gezdir diye bekliyor görüyorum mecburen yorgunda olsam onu gezdiriyorum. Geçen günlerde bir tane kayış aldım Petzanya Blue markasına benziyordu ama biraz daha kalındı. Elastiki ve uzayan modellerini sevmiyorum köpek dediğiniz yanınızda yürüyecek önden kaçamak gitmeyecek sizinle bağlı gibi yürüyecek.

    Cevapla

Yorum yapın