En İyi Köpek Konservesi

Köpeklerinize en kaliteli ve sağlıklı mamaları da alsanız her zaman konserve mamaları görünce heyecanlanırlar. En sevdikleri şeylerden biri hep konserve mamalar olacak. Yaş olan bu mamaları köpeklerinizin eğitim sürecinde ödül olarak kullanıp eğitimlerini daha verimli hale getirebilirsiniz. İstediğiniz bir hareketi yaptığında ya da istemediğiniz bir hareketi yapmayı bıraktığında konserve mama vererek onu ödüllendirebilirsiniz. Doğru ve kaliteli mamayı seçmezseniz köpeğinizin eğitimi verimli olabilir belki ama sağlığı tehlikeye girebilir. Olumsuz bir sonuç almamanız için en iyi köpek konservelerini minik dostlarınız için araştırdım.

En İyi 10 Köpek Konservesi

Sadece köpeklerinizin eğitim sürecinde değil onları mutlu etmek için de tercih edebileceğiniz konserve mamalar mevcuttur. İhtiyaçları olan vitamin ve mineralleri alabilmeleri için takviye gıda olarak da düşünerek köpeklerinize konserve alabilirsiniz. Bunların dışında yaşlı ya da hasta ise kolay yiyebileceği için de konserve mamaları tercih edebilirsiniz. Köpeğinizin ihtiyacı olan besinleri barındıran, sindirimi kolay, kaliteli piyasadaki en iyi köpek konservelerini bir listede toplayarak sizlerle paylaşıyorum. Küçük dostunuz için konserve mama almadan önce incelemenizde fayda var.

Reflex – Plus Biftekli Köpek Konserve Sos İçinde Et Parçacıklı
Reflex – Plus Biftekli Köpek Konserve Sos İçinde Et Parçacıklı

Yetişkin köpekler için özel olarak formüle edilerek üretilen en iyi köpek konservelerinden biri olan Reflex markasına ait bit mamadan bahsedeceğim. Plus serisinin biftekli sos içinde et parçacıklı konservesini köpeğiniz için tereddüt etmeden alabilirsiniz. İçerisinde bulunan proteinler ve yağlar köpeğinizin bünyesine göre hazırlandığından sindirimini de kolaylaştıracaktır. Küçük dostunuzun ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri karşılarken kas yapısını da güçlendiren bu konserveyi onu mutlu etmek için alabilirsiniz.

 • İçerik : Et ve Hayvansal Türevler (%4 Dana Eti), Tahıllar, Mineraller, Renklendirici
 • Vitaminler : Vitamin A, Vitamin D3, Demir, Bakır, İyot, Manganez, Çinko, Selenyum

Mydog – Tahılsız Kuzu Etli Yavru Köpek Konservesi
Mydog – Tahılsız Kuzu Etli Yavru Köpek Konservesi

Köpeklerin yavru iken eğitimleri çok daha kolaydır. Yavru köpeklerinizi ödül sistemi ile eğitebilirsiniz. Onları eğitirken mutlu da edecek bir önerim var. Mydog markasının en iyi köpek konservelerinden biri olan tahılsız kuzu etli yavru köpek konservesini denemenizi tavsiye ederim. Tahılsız içeriği sayesinde minik dostunuzun sindirimi kolaylaştıran bu konservenin tadı da bayılacağına emin olabilirsiniz. Köpeklerin beslenme alışkanlıkları göz önüne alınarak üretilen bu konservede onların karşı koyamadığı lezzetlerden biri olan kuzu eti bulunuyor.

 • İçerik : %100 Hayvansal İçerik, Kuzu Eti
 • Vitaminler : Vitamin B12, Çinko, Bakır, Magnezyum, Selenyum, Fosfor

Proline – Dana Etli Yavru Köpek Konservesi

Proline – Dana Etli Yavru Köpek Konservesi

Yavru köpekleriniz için en sağlıklı ve en iyi köpek konservelerinden biri olan Proline’nın dana etli yavru köpek konservesinden size bahsetmek istiyorum. İçerisinde koruyucu ve renklendirici içermediği için doğal ve son derece sağlıklı bir konserve tercihi olacaktır. Köpeğinizin ihtiyacı olan tüm vitamin ve mineralleri karşılayarak besin ihtiyaçlarına cevap veren bu konserveyi onun için ister ödül olarak ister takviye gıda olarak kullanabilirsiniz.

 • İçerik : Et ve Hayvansal Türevler ( %4 Dana Eti), Tahıllar, Mineraller, Bitkisel Yan Ürünler, Şeker.
 • Vitaminler : Ham Protein, Vitamin D3, Vitamin E, Taurin , Ham Lif, Çinko, Ham Kül, Manganez

Royal Canin – Starter Anne ve Yavru Köpek Konservesi
Royal Canin – Starter Anne ve Yavru Köpek Konservesi

Anne ve yavru köpek kullanımı için en ideal ve en iyi köpek konservelerinden birini üreten Royal Canin’in starter anne ve yavru köpek konservesini sizlere önermezsem bu liste eksik kalırdı. Gebeliğin son haftası ve emzirme sürecinde annelere verilebildiği gibi yavru köpeklere de verilen bu konserve yüksek enerjili bir mamadır. Minik dostlarınızın bağışıklık sistemini destekler ve büyümelerine yardım eder.

 • İçerik : Balık Yağı, Kazeinat, Kadife Çiçeği, Selüloz, Tavuk Karaciğeri, Tavuk Eti, Pirinç
 • Vitaminler : Vitamin E, Vitamin C, Taurin, Lutein, Ham Kül, Protein, Lif

Schesir – Tavuklu ve Papayalı Yetişkin Köpek Konservesi

Schesir – Tavuklu ve Papayalı Yetişkin Köpek Konservesi

Köpeklerinizin çok seveceği ve onları çok mutlu edeceğiniz bir konserve önerim var. Schesir markasına ait tavuklu ve papayalı yetişkin köpek konserve içerisinde bulunan köpeklerinizin bayılacağı bir aroma sayesinde onların en sevdiği konserve olacak. Taze ürünler seçilerek ve dikkatlice işlenerek hazırlanan bu konserve mamalar köpekleriniz içi seçebileceğiniz en iyi konservelerden diyebilirim.

 • İçerik : Tavuk Fileto8%62.2), Pirin. (%2), Papaya(%4)
 • Vitaminler : Vitamin A, Vitamin C, Vitamin B1- B2- B5 Ham Protein, Ham Lif, Ham Kül,

BestPet – Kuzulu Yetişkin Köpek Konservesi

BestPet – Kuzulu Yetişkin Köpek Konservesi

Yetişkin köpekleriniz için özel olarak formüle edilmiş bir konserve mama arıyorsanız en iyi seçenekleri BestPet markasında bulabilirsiniz. En iyi konservelerden biri olan kuzulu köpek konservesi minik dostunuzun ihtiyacı olan tüm besinleri karşıladığı için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Köpeğinizin yaşına, boyuna ve kilosuna bakarak uygun olan miktarı ayarlayıp verebilirsiniz.

 • İçerik : Et ve Et Ürünleri ( Kuzu Eti %4), Bitkisel Ürünler, Mineraller, Vitamin Katkıları
 • Vitaminler : Vitamin E, Vitamin A, Vitamin D3

Hill’s – Tavuklu Yavru Köpek Konservesi

Hill’s – Tavuklu Yavru Köpek Konservesi

Yavru köpeklerinizin gelişim süreçlerindeki en büyük destekçilerinden biri olan Hill2s markasına ait tavuklu yavru köpek konservesinden sizlere bahsetmek istiyorum. Diet Puppy diye adlandırılan bu konserve serisi yavru köpeğinizin ihtiyacı olan tüm besinleri sağlıklı bir şekilde almasını sağlayarak onun sağlıklı bir şekilde büyümesine yardım eder. İçerisindeki proteinler ve amino asitler sayesinde köpeğinizin kemikleri, kasları ve dişleri sağlıklı bir şekilde gelişir.

 • İçerik : Tavuk Eti, Mısır, Arpa, Soya Unu, Domuz Karaciğeri, Mineraller, Balık Yağı
 • Vitaminler : Vitamin A, Vitamin E, Çinko, Magzenyum, Selenyum, Bakır, İyot, Demir, Fosfor

Quik – Tavuklu ve Hindili Yetişkin Köpek Konservesi

Quik – Tavuklu ve Hindili Yetişkin Köpek Konservesi

Köpeğinize alabileceğiniz en uygun ve en iyi köpek konservesi ile sizleri tanıştırmak istiyorum. Quik markasına ait tavuklu ve hindili yetişkin köpek konservesini ekonomik bir mama satın almak istiyorsanız mutlaka değerlendirmelisiniz. Minik dostunuzun tam ve dengeli beslenmesini sağlar. Sindirimi kolaydır ve enerji veriri. İçerisinde bulunan tavuk ve hindiden ihtiyacı olan proteini fazlasıyla alır.

 • İçerik : Et ve Et Yan ürünleri, Tavuk, Hindi, Tahıl, Mineraller
 • Vitaminler : Vitamin A, Vitamin D3, Vitamin E, Ham Lif, Ham Kül, Ham Protein

Pet’s Family – Dana Etli Yavru Köpek Konservesi

Pet’s Family – Dana Etli Yavru Köpek Konservesi

Yavru köpeklerinizi en mutlu edecek konservelerden biri olacak Pet’s Family’nin dana etli yavru köpek konservesini kesinlikle denemenizi öneririm. Fiyatının uygunluğu denemizi kolaylaştıracaktır diye düşünüyorum. Yavru köpekler için özel olarak hazırlanan en iyi köpek konservelerinden biri olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Lezzetli etler kullanılarak hazırlanan bu mama köpeğinizin ihtiyacı olan besinleri karşılarken aynı zaman da onu çok da mutlu edecektir.

 • İçerik : Tavuk (%20), Hayvan Menşeili Yan Ürünler, Tahıl, Mineraller
 • Vitaminler : Vitamin A, Vitamin D, Vitamin E, Taurin, Demir, Manganez, Çinko, Selenyum, Bakır

EuroDog – Biftekli Yetişkin Köpek Konservesi

EuroDog – Biftekli Yetişkin Köpek Konservesi

Köpekleriniz için hem takviye hem ödül olarak verebileceğiniz lezzetli ve zengin içerikli bir konserve önerim olacak. En iyi köpek konservelerini üreten markalardan biri olan EuroDog’a ait biftekli yetişkin köpek konservesini kesinlikle incelemenizi öneririm. Minik arkadaşınızın ihtiyacı olan besinleri almasına yardımcı olan bu mamayı takviye olarak kuru maması ile birlikte verebilirsiniz.

İçerik : Et ve Hayvan Kaynaklı Ürünler (%4 Dana Eti), Tahıl, Yumurta, Şeker, Mineraller

Vitaminler : Vitamin A, Vitamin D, Vitamin E, Ham Protein, Ham Lif, Ham Kül

Köpekleriniz için en kaliteli ve en yüksek besin değerlerine sahip konserveleri bir araya getirerek en iyi köpek konservelerinden oluşan bu listeyi tüm köpek dostlarının faydalanması için sizinle de paylaştım. İçeriği faydalı bulduysanız paylaşmayı ihmal etmeyin. Eklemek istediğiniz farklı bir köpek konservesi varsa yorum yaparak bize iletebilirsiniz.

Paylaşmak Önemsemektir!

“En İyi Köpek Konservesi” üzerine bir yorum

 1. Ben bizim köpeğe bunlardan çok aldım ama bir türlü sevdiremedim sanki istemeyerek yiyor gibi geliyor tabi bende üzülüyorum. Normal bir kasaptan kemik alıp et suyuna ekmek doğradığımda iştahla yiyor. Mama yiyor sorun yok ama konserveye burun kıvırıyor. Israr ettiğim zaman sırf beni kırmamak için yiyor. 🙂

  Cevapla

Yorum yapın