En İyi Köpek Ödülleri

Eğitilmeye en uygun evcil hayvanlardan biri olan köpeklerin eğitim süreçlerini daha verimli ve daha hızlı tamamlayabilmeleri için bazen onlara minik rüşvetler vermemiz gerekebilir. Eğitimleri devam ederken istediğiniz bir hareketi yaptıklarında onları ödüllendirirseniz bu hareketin süreklilik kazanması daha hızlı ve daha kolay olacaktır. Minik dostlarınızın eğitimlerine katkı sağlarken aynı zamanda takviye besin yerine de geçebilecek son derece sağlıklı ödüller seçebilirsiniz. Kaliteli ve doğru ödül alabilmeniz için piyasadaki onlarca ödül arasından en iyi köpek ödüllerini bularak bir araya getirdim.

En İyi 10 Köpek Ödülü

Köpeklerinizin eğitimlerine yardımcı olmak için ya da sadece onları mutlu etmek için alabileceğiniz ödülleri iyi seçemezseniz hem sağlıklarını tehlikeye atar hem de onlara olumlu bir etkisi olmaz. İçeriğinde bulunan maddeler, kalitesi, markası, köpeğinizin yaşına ve cinsine uygunluğu gibi birçok detaya dikkat ederek ödül seçimi yapmanız gerekir. Tüm bu özellikleri göz önünde bulundurarak size ve minik dostunuza faydası olacağını düşündüğüm en iyi köpek ödüllerini liste haline getirdim ve sizinle paylaşıyorum. İçeriği inceleyerek kolayca karşılaştırma ve seçim yapabilirsiniz.

Crocus – Chicken Bones Köpek Ödülü
Crocus – Chicken Bones Köpek Ödülü

Köpeğinizin severek tüketeceği sağlıklı ve lezzetli bir ödül için Crocus markasının köpek ödüllerini incelemenizi öneririm. En iyi köpek ödüllerinden biri olduğunu düşündüğüm chicken bones serisini minik dostunuz için gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. İçerisinde yapay renklendirici, şeker ve aroma bulunmadığı için son derece doğal ve sağlıklı bir ödüldür. Yüksek miktarda tavuk içeriğine sahip olduğu için hem lezzetli hem de besleyici bir ürün seçeneği olacaktır. İçeriğindeki probiyotik sayesinde de sindirimi oldukça kolay olan bu ödülü minik dostunuza mutlaka denetmelisiniz.

 • İçerik : Et ve Et Türevleri, Nişasta, Sebze Proteini, Sebze Lifi, Probiyotik
 • Vitaminler : Vitamin B2- B3- B5- B6- B12, Ham Protein

Hupple – Biscuit Box – Extra Petit Trainer Köpek Ödülü

Hupple – Biscuit Box – Extra Petit Trainer Köpek Ödülü

Sevimli ve lezzetli köpek ödülleri ile bilinen Hupple markasının Biscuit Box serisine ait ödüllerini minik dostunuz için satın almanızı kesinlikle tavsiye ederim. Kemik şeklinde sevimli bir tasarımı ve çıtır çıtır bir formu olan bu ödüle minik dostlarınız bayılacak. Eğitim süreçlerinin en lezzetli atıştırmalıkları olan bu ödül tercih edebileceğiniz en iyi köpek ödüllerinden biri olacaktır. Lezzetli olduğu kadar besleyici de olan bu ürünün içeriğinde köpeğinize zararlı hiçbir madde bulunmamaktadır.

 • İçerik : Et ve Et Türevleri, Tahıllar , Bitkisel ve Hayvansal Yağlar, Şekerler, Mineraller
 • Vitaminler : Vitamin E, Vitamin B2- B3- B5- B6- B12, Ham Protein

Reflex – Beef Cube Biftek Küp Doğal Köpek Ödülü

Reflex – Beef Cube Biftek Küp Doğal Köpek Ödülü

Tüm köpek ırklarının kullanımına uygun olan bir ödül önerisi olarak Reflex markasının Beef Cube serisinden bahsetmek istiyorum. Yetişkin köpeklerinize paketinden çıkararak verebilirsiniz ama minik ırka ait bir köpeğiniz varsa daha küçük parçalara bölerek vermeniz daha iyi olur. Kaliteli ham maddeler kullanılarak üretilen bu ödül köpeğinizin en lezzetli eğitim süreci yardımcılarından olabilir. Ayrıca içerisindeki asitler küçük dostunuzun daha parlak ve sağlıklı tüylere sahip olmasına da yardım eder.

 • İçerik : Dana Eti, Sebze Gliserini, Soya Proteini, Nişasta, Tuz
 • Vitaminler : Vitamin E Vitamin B- B6, Demir, Çinko, Magnezyum, Ham Protein

Gimdog – Superfood Kızılcık ve Tavuklu Küp Şeklinde Şeker İlavesiz Köpek Ödülü

Gimdog – Superfood Kızılcık ve Tavuklu Küp Şeklinde Şeker İlavesiz Köpek Ödülü

Köpeğinizin ister eğitimi için ister onu mutlu etmek için kullanın her zaman harika bir seçenek olacak olan Gimdog markasına ait en iyi köpek ödüllerinden biri sayılabilecek Superfood serisinden size bahsetmek istiyorum. Kızılcık ve tavuklu küp şeklindeki bu ödül şekersiz formu sayesinde köpeğinizin için çok daha sağlıklıdır. Kızılcığın içerisinde doğal vitaminler, mineraller ve antioksidanlar bulunurken tavukta ise sadece hayvansal protein kullanılmıştır. Hem lezzetli hem besleyici bu ödülle köpeğinizi mutlu etmelisiniz.

 • İçerik : Et ve Hayvansal Türevler, Meyveler, Sebzeler, Tahıllar, Biberiye
 • Vitaminler : Vitamin A, Vitamin B2- B3- B5- B6- B12, Vitamin C, Vitamin E, Vitamin K, Protein, Ham Lif

Pedigree – Rodeo Biftekli Köpek Ödülü

Pedigree – Rodeo Biftekli Köpek Ödülü

Köpeğinizin karşı koyamayacağı hmuhteşem bir lezzete sahip biftekli bir ödül almak ister misiniz? Pedigree marfkasının Rodeo biftekli çubuk formlu köpek ödülünü mutlaka minik dostunuza denetmelisiniz. Eğitimlerinin hızlanması ve verimli olması için en iyi köpek ödüllerinden biri olacağına eminim. İçerisindeki bifteğin tadını çiğnedikçe daha faz ala alacak olan minik dostunuzun favori ödülü olacak olan bu ürün aynı zamanda onun kemiklerinin ve dişlerinin güçlenmesine de yardım ediyor.

 • İçerik : Sebze Kaynaklı Ürünler, Tahıllar, Et ve Hayvansal Yan Ürünler, Şekerler, Mineraller, Bitkisel ve Hayvansal Yağlar
 • Vitaminler : Omega 3, : Vitamin E Vitamin B- B6, Demir, Çinko, Magnezyum, Ham Protein

Brit – Dental Biberiye ve Geyik Etli Diş Sağlığı İçin Köpek Ödülü

Brit – Dental Biberiye ve Geyik Etli Diş Sağlığı İçin Köpek Ödülü

Köpeğinize alabileceğiniz en sağlıklı, en işlevsel ve tabi ki en iyi köpek ödüllerinden biri olan Brit’in dental biberiye ve geyik etli ödülünden bahsetmek isterim. Minik dostunuzu lezzetli tadı mutlu ederken ağız ve diş sağlığını destekleyen bu fonksiyonel ödül köpeğinizin dişlerini tartardan koruyor, diş etlerini besliyor. İçerisindeki besleyici vitaminler ve mineraller sayesinde minik dostunuz için sağlıklı bir besin takviyesi olacaktır.

 • İçerik : Susuz Geyik, Kabak, Kırmızı Mercimek, Bitkisel Nişasta Sıvısı, Geyik Suyu, Geyik Proteini, Biberiye, Kavun Özü
 • Vitaminler : Omega-3, Omega-6, Vitamin C, Vitamin E, Çinko, Fosfor, Kalsiyum, Sodyum

Nutri Canin – Kuzu Etli Tahılsız Çubuk Köpek Ödülü

Nutri Canin – Kuzu Etli Tahılsız Çubuk Köpek Ödülü

Nutri Canin markasına ait kuzu etli tahılsız çubuk ödül köpeğiniz için tercih edebileceğiniz en doğal, en sağlıklı kısacası en iyi köpek ödüllerinden biri olacaktır. İçerisinde glüten, GDO, yapay tatlandırıcı ve yapay renklendirici bulunmayan bu ödül son derece doğaldır. Ayrıca %100 doğal etten üretilmiştir ve köpeğinizin için besleyici bir takviye yerine de geçer. Tahılsız yapısı sayesinde de köpeğinizin sindirimini kolaylaştıracaktır.

 • İçerik : Kuzu Eti, Sebze Gliserini, Meyve Sorbitolü, Patates Nişastası, Tuz
 • Vitaminler : Çinko, Bakır, Magnezyum, Selenyum, Fosfor, Ham Protein, Ham Lif

Bosphorus – Kuzu Etli Küçük Irk Köpek Ödül Çubuğu

Bosphorus – Kuzu Etli Küçük Irk Köpek Ödül Çubuğu

Bosphorus markası küçük ırk köpeklerinizi kuzu eti lezzetinden mahrum bırakmamak için özel olarak bir ödül formüle etmiş. Günlük kullanıma uygun eşsiz kuzu eti lezzetine sahip bu ödülden kesinlikle minik dostlarınıza tattırmalısınız. Tek kullanımlık ambalaj içerisinde bulundukları için yumuşaklıklarını ve tazeliklerini her daim muhafaza edecektir.

 • İçerik : Et ve Et Yan Ürünleri, Kuzu Eti (%20), Mineraller, Bitkisel Yan Ürünler, Hayvansal Yağlar, Tahıllar, Antioksidanlar, Koruyucular
 • Vitaminler : Vitamin D3, Vitamin E, Potasyum Sorbat, Sodyum Nitrit, Ham Protein, Ham Kül

Profine – Tahılsız Tavuk Etli Köpek Ödülü

Profine – Tahılsız Tavuk Etli Köpek Ödülü

Köpeklerinizin eğitim sürecine destek olacak en iyi köpek ödüllerinden biri olarak Profine markasına ait tahılsız tavuk etli ürününü deneyebilirsiniz. İçerisinde bulunan vitamin ve mineraller sayesinde köpeğinizin eğitim sürecini desteklerken aynı zaman takviye gıda olarak da kullanabileceksiniz. Tahıl içermediği için sindirimi son derece kolay bir ödüldür. Düşük yağ oranı ve şekersiz bir yapıya sahip olan bu ödül içerisindeki tavuk ve patatesin tadına köpekleriniz bayılacak.

 • İçerik : Patates, Tavuk Eti, Hindi Eti, Somon Yağı, Jelatin Özü, Doğal Aromalar
 • Vitaminler : Vitamin B2- B3- B5- B6- B12, Ham Protein, Ham Lif, Ham Kül

Wanpy – Tavuk Sargılı Çiğneme Çubukları Köpek Ödülü

Wanpy – Tavuk Sargılı Çiğneme Çubukları Köpek Ödülü

Wanpy’nin ödül maması ile minik dostlarınızın eğitim süreçlerinde istediğiniz bir hareketi yaptığında onu ödüllendirerek süreci daha hızlı ve verimli hale getirebilirsiniz. En iyi köpek ödüllerinden ve en çok tercih edilen ödüllerden biri olan tavuk sargılı çiğneme çubukları minik dostunuza gönül rahatlığıyla verebilirsiniz.  Yumuşak bir yapısı olan bu ödüller yüksek proteinli ve az yağlıdır. Köpeğinizin dişlerinde plak oluşumunu engellediği için diş sağlığı için de oldukça faydalıdır.

 • İçerik : Tavuk (%67), Deri (Tavuk Derisi), Gliserin, Tuz
 • Vitaminler : Vitamin B2- B3, B5- B6- B12, Protein, Lif, Kül

Köpeklerinizin eğitimlerine destek olacak ve onları eşsiz lezzetleriyle mutlu edecek en iyi köpek ödül mamalarını sizlerle paylaştığım bu içeriği beğendiyseniz paylaşarak daha fazla köpek dostuna ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca tavsiye etmek istediğiniz farklı bir köpek ödülü varsa yorum yaparak bize iletebilirsiniz.

Paylaşmak Önemsemektir!

“En İyi Köpek Ödülleri” üzerine bir yorum

 1. Terrier cinsi köpeğimi eğitmek için ben Hupple – Biscuit Box bisküvisini kullanıyorum bu ürünü verdiğimden beri benden sanki komut bekliyormuş gibi yanıma geliyor gözlerini benden ayırmıyor. Bence köpeğinizi eğitme gibi bir niyetiniz varsa bu bisküviler çok işe yarıyor.

  Cevapla

Yorum yapın