En İyi Mafya Filmleri

BuldumZ sinema uzmanları, yeraltı dünyasını sevenler için en derinlere kadar indi! 450’den fazla suç filmini inceledik ve izleyebileceğiniz en iyi mafya filmlerini seçtik! İşte en iyi mafya filmleri:

En İyi Netflix Mafya Filmleri

Netflix suç filmlerini sevenler için adeta bir cennet! Yüzlerce suç ve mafya filminin yer aldığı platformdan sizin için en iyi 5 tanesini seçtik!

The Irishman 7,9/10 IMDb

Yıllar sonra Al Pacino ve Robet De Niro 3 saat boyunca ekran başında hareketsiz dursa izleyecek milyonlarca seveni bulunuyordu! Netflix yapımı olan The Irishman, uzun süresine rağmen tek solukta izleyebileceğiniz bir mafya filmi. Mafya tetikçisi olan Frank Sheeran’ın hayatını konu alan film, Netflix’te mafya filmi arayanlar için oldukça özel bir tercih.

The Ruthless 6,1/10 IMDb

Asi bir gencin, 80’lerde ‘’Ndranghe Çetesi’’ ile Milano’yu altını üstüne getirmesini anlatan film, gerçek hayattan uyarlanıyor. İtalyan Mafya filmlerini sevenler için, yeni dönem oldukça akıcı bir mafya filmi. Filmde yer alan 80’lerin arabaları, aile hayatı, suç akışları ve daha fazlası sizi içine çekecek!

Amerikan Gangsteri 7,8/10 IMDb

İdealist bir polis ve dahi dolandırıcının akıl almaz bir şekilde birbirleriyle olan mücadelesini anlatan film, kanlı sahnelerle değil kıvrak ve zekice sahnelerle aklınızda kalacak! 2007 yapımı olan Film, kesinlikle son yılların en iyi mafya filmleri arasında.

The Godfather 1-2-3 9,2/10 IMDb

Godfather son yılların en iyi suç yapımlarından biri! Netflix’te uzun bir film gecesi yapmak istiyorsanız Godfather 1 – 2 – 3’ü bir gecede bitirmek sizin için iyi bir challenge olabilir! Mario Puzo’nun romanından uyarlanan film, mafya filmi sevenlerin listesinde her zaman ilk sırada! Filmde birbirinden farklı suç ailelerinin mücadelesi ve bu sırada araya giren polisler, politikacılar ve yargıçlar yer alıyor.

The Hıghwaymen 6,9/10 IMDb

İzlediğiniz bütün mafya ve suç filmlerini unutun! The Highwaymen, son yılların en farklı suç filmlerinden biri. Oyunu farklı oynayan ‘’eski kafalı’’ kanun adamları, Bonnie ve Clyde’i durdurmak için tek umut olarak kalıyor! 132 Dakikalık özel bir yapıt olan film, bütün sahneleriyle alışılmışın dışında.

Amazon Prime Video

Amazon Prime Video modern mafya filmlerinin yanısıra aradığınız kült birçok mafya filmini de bünyesinde bulunduruyor! Gelin hep beraber Amazon Prime Video’da yayınlanan en iyi mafya filmlerini inceleyelim!

Gangster Squad 7,9/10 IMDb

Sean Penn, Josh Brolin, Ryan Gosling gibi oyuncular oynadığı dizi 50’li yıllarda LAPD görevlilerinin, mafyaya karşı olan mücadelesini alıyor. LAPD’de kurulan Gangster Squad birimi, sinema tarihinin en çarpıcı mücadelesini veriyor.

L.A Confidential 8,2/10 IMDb

Başrollerini Kevin Spacey, Russel Crowe, Guy Pearce gibi yıldızların oynadığı film Amazon Prime Video’da yayınlanan en iyi suç dizilerinden biri. Üç polis, gizemli bir milyoner, bir telekız ve yazar arasında geçen filmde suç, gizem, ihtiras, romantizm ve daha fazlası var!

Once Upon A Time In America 7,6/10 IMDb

Yeraltı dünyasına bambaşka bir bakış açısı getiren film Robert De Niro, James Woods gibi suç dünyasının kült isimlerini barındırıyor. 10 Yıl geçen film çekim süreci bize 50 yıllık unutamayacağımız bir suç dünyası hikayesi bıraktı. Sergio Leone’nin ellerinde çekilen film, izleyebileceğiniz en iyi mafya filmleri arasında.

Public Enemies 7,0/10 IMDb

Her anı çarpıcı, kötülüğün dozunun en sonda olduğu film, FBI tarafından ‘’bir numaralı halk düşmanı’’ olarak ilan edilen bir banka soyguncusunu konu alıyor! Michael Mann tarafından yönetilen film başrollerinde Emillie De Ravin, Stephen Dorff, Channing Tatum isimlerini barındırıyor.

Inglourious Basterds 8,3/10 IMDb

Tarantino’nun en iyi filmleri arasında gösterilen soysuzlar çetesi, Brad Pitt’in unutulmayan oyunculuğu ile bambaşka bir noktaya geliyor. 2. Dünya savaşı sırasında geçen film, en iyi film ve sekiz akademi ödülü almıştır. Aksiyon ve dramanın bir saniye bile durmadığı filmde, gözünüzü bir saniye bile ekrandan ayıramayacaksınız.

BluTV En İyi Mafya Filmleri

Yerli içerik platformu BluTV, birçok farklı ülkede ve ülkemizde yayınlanan kült mafya filmlerini BluTV üzerinde yayınlıyor. BuldumZ uzmanları sizin için BluTV en iyi mafya filmlerini seçti!

Suburra 7,9/10 IMDb

İyi ile kötünün olduğu mafya filmlerini unutun! Suburra gerçek bir suç dünyası, burada iyi biri yok! Korku, gerilim, suç ve daha fazlasını içeren film; Vatikan, mafya, politikacılar üçgeninde birleşiyor. Samuray lakaplı bir Gangster Las Vegas’ı karıştırırken, ortaya çıkanlar bambaşka bir hal alıyor.

For a Few Dollars More 8,3/10 IMDb

Western türünün en büyük isimlerinden biri olan Sergio Leone, For A Few Dollars More ile suçu, mafyayı, western filmlerini sevenleri bambaşka bir noktaya götürüyor! Yönetmen tüm hünerlerini bu filmde çarpıcı bir şekilde birleştiriyor.

S1 F1R B1R Sıfır Bir 6,8/10 IMDb

Youtube’de Adana’nın arka sokaklarında yaşanan hayatlara çarpıcı bir vuruşla ortaya çıkan Sıfır Bir, akıl almaz bir filmle karşımıza BluTv çıkıyor. Adanalı çete lideri Savaş, Cihat ve Azad geçmişlerini geride bırakmaya karar verirler. Fakat geçmişin onları bırakmaya hiç niyeti yoktur. İzmir’de açtıkları oto yıkamacı onları bambaşka bir savaşın ortasına taşır ve olaylar patlar.

Beraber unutulmaz bir mafya filmi izlemek istediğin arkadaşınla bu listeyi paylaş! Sen de bildiğin mafya filmlerini binlerce BuldumZ uzmanlarına paylaşmak istersen hemen aşağıdan yorum at!

Paylaşmak Önemsemektir!

“En İyi Mafya Filmleri” üzerine bir yorum

  1. mafya filmleri denilince akla gelen ilk film ve artisti Al Pacino ve Robet De Niro olur. Adamın duruşu yetiyor başka birini koysanız 3. sınıf mafya babası gibi görünür 🙂 bizim ede Netflix olduğu için ben The Irishman filmini izledim. Eskilerin çoğunu izlemişimdir. Biz Türk izleyenler Mafya filimlerinde en çok istediğimiz özellik mafya babasının iyiye baba kötüye azrail olmasıdır.

    Cevapla

Yorum yapın