En İyi Tanklı Yazıcı Önerileri

Günlük yaşantımızda sık sık yazıcıya ihtiyaç duyuyoruz. Ev, ofis, okul vb. birçok yerde yazıcılar pek çok insanın hayatını kolaylaştırıyor. Yaptığımız uzun araştırmalar sonucunda, piyasadaki tanklı yazıcı önerileri ve modellerini bulduk, aşağıdan inceleyebilirsiniz.

En İyi 8 Tanklı Yazıcı Önerisi

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte kağıt kullanımı büyük ölçüde azaldı. Ancak yazıcılara duyulan ihtiyaç her geçen gün artış gösteriyor. Tanklı yazıcı veya diğer ismiyle mürekkep püskürtmeli yazıcılar diğer modellere oranla daha az maliyetlidir. Bütün ürünleri tek tek araştırıp inceledik. İşte en iyi tanklı yazıcılar:

Epson Ecotank L3151

Epson Ecotank L3151

Epson, tanklı yazıcıların mucidi olmasıyla öne çıkıyor. Epson Ecotank L3151 Tarayıcı + Fotokopi + WiFi- Direct Mürekkep Püskürtmeli Tanklı Yazıcı gelişmiş kartuş doluş sistemi ve göz alıcı kompakt tasarımı ile en iyi tanklı yazıcılardan. Kartuşsuz yazıcı özel mürekkep doldurma sistemine sahip. Bu özelliği ile %90’a varan oranda tasarruf etmenizi sağlayabilir. Akıllı cihazlarla yazıcıya bağlanabilir ve kısa süre içinde çıktınızı alabilirsiniz. Mürekkep dolumu son derece kolaydır ve sıçramaya karşı özel geliştirilmiş sisteme sahiptir.

Epson Ecotank L3151 Tarayıcı + Fotokopi + WiFi- Direct Mürekkep Püskürtmeli Tanklı Yazıcı ürününü hemen satın almak ister misiniz? Buraya tıklayarak ürünü ayrıntılı inceleyebilirsiniz.

Epson L850

Epson L850

Fotokopi, mürekkep tanklı yazıcı ve tarayıcı özelliği bir arada bulunuyor. 3’ü 1 arada bu yazıcı ile olağanüstü kalitede fotoğraf baskısı mümkün. Ayrıca fotoğraflarınızı hafıza kartı veya flash bellek üzerinden yazdırabilirsiniz. Ultra düşük maliyetli baskı özelliğiyle dikkat çeken ürün küçük bir mürekkep şişesiyle yüzlerce sayfa basabilir.

Epson L850 Fotokopi + Tarayıcı + Mürekkep Tanklı Yazıcı ürünü ile ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Canon Pixma G3411

Canon Pixma G3411

Fonksiyonlu ve yüksek verimli yazıcı arayanlar için en ideal ürünlerden biri Canon Pixma G3411 Fotokopi + Tarayıcı + WiFi Tanklı Yazıcı. Wi-Fi özelliği ile akıllı cihazlara bağlanabilir ve tarama / baskı yapar. Fine teknolojisi ile yüksek kalitede baskı almanızı sağlayacaktır. Kartuşlu modellere oranla daha masrafsız ve uzun süre kullanım ömrü bulunuyor. Yüksek baskı kalitesi sayesinde fotoğraf kalitesinde baskı alabilirsiniz.

Canon Pixma G3411 Fotokopi + Tarayıcı + WiFi Tanklı Yazıcı ürününü daha yakından incelemek ister misiniz? Buraya tıklayarak ilgili siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Canon Pixma G2411

Canon Pixma G2411

Canon Pixma G2411 Fotokopi + Tarayıcı + Tanklı Yazıcı ev ve ofis kullanımına uygun. Kompakt tasarımı ile dikkat çeken yazıcı düşük maliyet ve yüksek verim vaad ediyor. Orijinal mürekkep şişeleri ile binlerce sayfayı sorunsuz bir şekilde yazıdırabilirsiniz. Yüksek kalitede belge, fotoğraf vb. materyaller için ideal. Tarama hızı oldukça yüksek ve memnun edici. Basit kurulumu ile dikkat çeken ürün yüz tanıma özelliğine sahip.

Canon Pixma G2411 Fotokopi + Tarayıcı + Tanklı Yazıcı ürününü hemen satın almak veya kullanıcı yorumlarını incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

HP Ink Tank Wireless 415

HP Ink Tank Wireless 415

Evde kullanmak için tanklı yazıcı arıyorsanız en iyi modellerden biri HP Ink Tank Wireless 415. Çok fonksiyonlu bu ürün ev içi kullanımlarda sizi tatmin edecektir.  On beş bin sayfa siyah baskı, sekiz bin sayfa renkli baskı alınabilir. Akıllı cihazlara bağlanarak çıktı almak mümkün. Ayrıca şeffaf güvenilir mürekkep tankları sorunsuz bir kullanım sağlıyor. Her yerden tarama yapmak, yüksek kapasite mürekkep tankı ve olağanüstü verimi ile en iyilerden.

HP Ink Tank Wireless 415 Fotokopi + Tarayıcı + WI-FI Mürekkep Püskürtmeli Tanklı Yazıcı ürününü daha yakından incelemek için bu linke tıklayabilirsiniz.

HP Smart Tank 515

HP Smart Tank 515

HP markasının en iyi tanklı yazıcılarından biri HP Smart Tank 515. Üç yıla kadar kullanılabilen mürekkebi ve Wi – Fi bağlantısı ile ön plana çıkıyor. Koyu metinler, canlı grafikler ve net fotoğraf baskıları almanızı sağlar. Özel mürekkep tankı sistemi dökülme, sıçrama, kirlilik vb. durumları yaşamanızı engelleyecektir. Mürekkep seviyeleri akıllı cihazlar üzerinden izlenebilir. Hızlı bağlantı, tarama ve yüksek hacimli baskı özelliği ile en iyilerden.

HP Smart Tank 515 ürünü ile ilgili ayrıntılı bilgilere göz atmak ve kullanıcı yorumlarını okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

HP DeskJet Plus 4120

HP DeskJet Plus 4120

HP DeskJet Plus 4120 uygun fiyatlı yazıcı arayanlar için en iyisi. HP Smart uygulaması ile akıllı telefonunuzu yazıcıya bağlayabilirsiniz. Bağlantının ardından belge, fotoğraf vb. materyalleri çıkarmak saniyeler sürecektir. Çift bantlı Wi – Fi desteği ile hızlı ve kesintisiz bir bağlantı sunuyor. Otuz beş sayfalık otomatik besleyici ve USB bağlantısı özelliği var.

HP DeskJet Plus 4120 ürününü hemen satın almak ister misiniz? Buraya tıklayarak en uygun siteden alışveriş yapabilirsiniz.

Brother DCP-T310

Brother DCP-T310

600×1200 dip baskı çözünürlüğü sunan Brother DCP-T310 çok fonksiyonlu yazıcılar arasında bulunuyor. Tarayıcı, fotokopi ve tanklı yazıcı özellikleri ile kullanıcılardan tam puan almaktadır.  Yüksek baskı hızı ile ev ve orta ölçekli ofislerde kullanılabilir. Siyah baskıda yaklaşık yedi bin, renkli baskıda ise beş bin sayfa çıktı veriyor. Tek satır LCD ekranı ile fonksiyonlar ve özellikleri seçmek mümkün.

Brother DCP-T310 ürünü ile ilgili ayrıntılı bilgilere erişmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Tanklı yazıcı arayan sevdiklerinizle bu içeriği aşağıda yer alan butonlar üzerinden hemen paylaşabilirsiniz!
Siz de kullandığınız tarayıcı hakkında yorumunuzu binlerce BuldumZ ziyaretçisine iletebilir, kullanım alanınıza göre benden özel yazıcı tavsiyesi isteyebilirsiniz.

Paylaşmak Önemsemektir!

“En İyi Tanklı Yazıcı Önerileri” üzerine bir yorum

  1. Tüplü yazıcıları ofisimde yıllardır kullanıyorum 4 seçenek rengi ile ofisimde kartuş ve toner masraflarını düşürdüm ve şirketim için çok büyük olmasa da yeküne vurunca güzel bir tasarruf oluyor. Hem de ofisteki yazıcılarınızı yakından takip edip birebir ilgilenme şansınız oluyor.

    Cevapla

Yorum yapın