En İyi Yağlı Radyatör Tavsiyeleri

Kış aylarında ısınmak için birçok yöntem kullanıyoruz. Yağlı radyatörler ise ısınmanın en tasarruflu ve etkili yöntemini oluşturur. Yağlı radyatörler havayı kurutmadan odanın eşit şekilde ısınmasını sağlıyor. İçinde bulunan özel yağ, konveksiyon yolu ile ısınmayı gerçekleştiriyor. En iyi yağlı radyatör tavsiyeleri arasından seçim yaparak sıcağın keyfini sürebilirsiniz.

En İyi 10 Yağlı Radyatör

Portatif, enerji tasarruflu ve hızlı bir ısıtıcı için en iyisi yağlı radyatördür. Ayrıca bebekli ve evcil hayvan yaşayan evler için oldukça uygundur. Yağlı radyatörlerin bakım masrafı yoktur ve ömür boyu kullanılabilir. İşte en iyi yağlı radyatörler:

Delonghi

Delonghi

Delonghi, uzun ömürlü sağlam elektronik eşyalarıyla ön plana çıkıyor. Delonghi Trrs1225c Radia S Serisi 12 Dilimli 2500 W Yağli Radyatör ürünü ise şık tasarımı ve etkili ısıtmasıyla en iyilerden. Diğer radyatörlere kıyasla %35 daha fazla ısınma sağlıyor. Ayrıca üç güç ayarı düğmesi ile altı kademede ısıtma derecesi sunmaktadır. Gizlenebilir dört tekerleği ile kolayca taşınabilir. Devrilme, düşme vb. hasarlara karşı güç mandalı özelliği tercih edilmektedir. Aşırı ısınma ve soğumaya karşı sistemi bulunuyor. Sessiz ve kısa sürede etkili ısınma arayanlar için ideal ürünlerden.

Delonghi Trrs1225c Radia S Serisi 12 Dilimli 2500 W Yağli Radyatör ürününü hemen satın almak ister misiniz? Buraya tıklayarak ilgili siteyi ziyaret edebilirsiniz.

FlavelFlavel

Gelişmiş fonksiyonel özellikleri ile dikkat çeken Flavel Flv 11 Tf Yağlı Radyatör 11 Fin Fanlı Timer geniş bir odayı kısa sürede ısıtabilir. Birçok yağlı radyatörde bulunmayan zamanlayıcı özelliğine sahip. Bu özellik sayesinde istediğiniz saat aralıklarında ısıtıcının devreye girmesini sağlayabilirsiniz. Kablo saklama yuvası ile güvenli kullanım imkanı veriyor. Fan sayesinde büyük bir odayı bile dakikalar içinde ısıtabilir. Farklı kademelerde sıcaklık seviyesi ayarlanabilir.

Flavel Flv 11 Tf Yağlı Radyatör 11 Fin Fanlı Timer ürünü ile ilgili kullanıcı yorumlarına göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Fakir

Fakir

Kaliteli elekronik ev aletleri üreten Fakir markası en sevilen markalar arasında bulunuyor. Fakir RH-12 Halojen 2800 Watt 12 Dilim Yağlı Radyatör gelişmiş ısıtma teknolojisi sunmaktadır. Isı ayarlı termostat özelliği ile odanın aynı derecede sabit kalmasını sağlayabilirsiniz. Şık ve estetik görünümü ile her evde uyum içinde kullanılabilir. Devrilme emniyeti sayesinde düşme vb. durumlarda elektrik bağlantısı kesilir ve olası hasarları minimuma indirir.

Fakir RH-12 Halojen 2800 Watt 12 Dilim Yağlı Radyatör ürününü daha yakından incelemek ister misiniz? Buraya tıklayarak ilgili siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Vestel

Vestel

Sıradışı tasarımı ön plana çıkan Vestel R 13000 Turbo Elektrikli Radyatör üstün ısınma sağlıyor. Sonbahar ve kış aylarında evinizi ya da ofisinizi kısa sürede sıcacık yapacaktır. Turbo özelliğini kullanarak dakikalar içinde ısınmak mümkün. LED ışıklı göstergesi ile şık bir görünüm kazanan yağlı radyatör 2500 W güce sahip. Fanlı çalışırken bile sesi rahatsız edici seviyede değil.

Vestel R 13000 Turbo Elektrikli Radyatör ürününü hemen satın almak veya detaylı incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Kumtel

Kumtel

Kumtel uygun fiyatlı orta segment ürünleri ile beğenileri topluyor. Kumtel Kum-1225 9 Dilim Beyaz Radyatör ise minimal kompakt tasarımı ile dikkat çekmektedir. Ayarlanabilir termostat ve 2000 W güç ise ürünün en beğenilen özelliklerinden. Üç farklı kademesi ile soğuk havalarda bile evinizi ısıtabilirsiniz. Kablo sarma aparatı ile olası kazaları engeller ve şık bir görünüm katar. Küçük ve orta büyüklükte odaları ısıtmak için ideal.

Kumtel Kum-1225 9 Dilim Beyaz Radyatör ürünü ile ilgili kullanıcı yorumlarını incelemek ister misiniz? Buraya tıklayarak ilgili siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Raks

Raks

Siyah severler için özel tasarlanan Raks Elektrikli Yağlı Radyatör Perge 2300 Watt, uzaktan kumandalı olmasıyla öne çıkıyor. Uzaktan kumandası ile oturduğunuz yerden ısı ayarını yapabilirsiniz. Ayrıca ECO modu ve üç farklı ısı kademesi bulunuyor. Dijital paneli ile şık ürünlerden biri. 5 – 35 derece arasında ısıtma özelliği vardır. Çevre dostu yağ kullanımı ile koku yapmaz. 24 saate kadar otomatik zamanlayıcısı kullanılabilir.

Raks Elektrikli Yağlı Radyatör Perge 2300 Watt Kumandalı ürününü hemen satın almak için buraya tıklayın.

Awox

Awox

Güvenli kullanımı ve işlevsel özellikleri ile ön plana çıkan Awox 12 Dilim Fanlı Yağlı Radyatör Isıtıcı en beğenilen ürünlerden. Çok yönlü dört tekerleği ve tutma yerleri ile kolayca taşınabilir. Aşırı ısınma durumunda otomatik olarak elektrik bağlantısını keser. Dört ayrı kademesi ve fan özelliği ile bulunduğunuz odayı dakikalar içinde ısıtabilirsiniz. Yerli üretim olması sayesinde garanti ve yedek parça konusunda sorun yaşama ihtimaliniz daha düşük.

Awox 12 Dilim Fanlı Yağlı Radyatör Isıtıcı ürünü ile ilgili gerçek kullanıcı yorumlarını okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Premier

Premier

Turbo fanlı ısıtıcı ve zamanlayıcı ayarı ile en iyilerden biri Premier POR 30TF Lodos 2900W 11 Dilimli Yağlı Radyatör. 360 derece devrilme emniyeti ile güvenli bir kullanım vaad ediyor. Beş farklı güç kademesi ve ayarlanabilir termostatı ile istediğiniz derecede odanız ısınır. A sınıfı enerji tüketimi ile elektrik faturası daha az yükselmektedir. Daha iyi bir denge ve olası kazalara karşı geniş tekerleklere sahiptir.

Premier POR 30TF Lodos 2900W 11 Dilimli Yağlı Radyatör ürününü yakından incelemek ister misiniz? Buraya tıklayarak ilgili siteye ulaşabilirsiniz.

Altus

Altus

Altus, kaliteli orta segment ürünleri ile göze çarpıyor. Altus AL 9 R 2000 W 9 Dilim Yağlı Radyatör fonksiyonel özellikleri ve şık tasarımı ile en iyilerden. Zemin ısıtıcı özelliği sayesinde bacaklarınızı ve ayaklarınızı kısa sürede ısıtabilirsiniz. Ayrıca bulunduğu odayı sessiz ve hızlı bir şekilde ısıtmaktadır. Aşırı ısınma ve devrilme emniyeti ile olası kazaları minimuma indiriyor. Enerji tasarrufu sağlayan özellikleri ile mutlaka incelemeniz gereken ürünlerden.

Altus AL 9 R 2000 W 9 Dilim Yağlı Radyatör ürününü detaylı olarak değerlendirmek ister misiniz? Buraya tıklayarak ilgili siteyi hemen ziyaret edebilirsiniz.

Luxell

Luxell

Uygun fiyatlı yağlı radyatör arıyorsanız Luxell LUX-1225 2000 W 9 Dilim Radyatör ürünü tercih edebilirsiniz. Şık siyah ve zarif tasarımı ile evinize uyum sağlayacaktır. Tekerlekli ve portatif olması sayesinde dilediğiniz odaya kolayca taşıyabilirsiniz. Ayarlanabilir termostat özelliği ile odayı istediğiniz derecede sabit tutmanız mümkün. Bu özelliği enerji tasarrufu yapmanıza yardımcı olacaktır. Devrilme emniyeti ile güvenli kullanım imkanı vermektedir.

Luxell LUX-1225 2000 W 9 Dilim Radyatör ürünü ile ilgili ayrıntılı bilgilere göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Watt olarak güçlü, şık ve birbirinden özel en iyi yağlı radyatörleri sizin için seçtim! Bu listeyi aşağıda yer alan butonlardan kolayca paylaşabilirsiniz.
Siz de kullandığınız radyatör hakkında yorum atarak binlerce kişiye ulaşabilir, benden evinize özel radyatör tavsiyeleri isteyebilirsiniz!

 

Paylaşmak Önemsemektir!

“En İyi Yağlı Radyatör Tavsiyeleri” üzerine bir yorum

  1. Awox marka yağlı radyatör kullanıyorum. Gayet başarılı odayı ç ok kısa zamanda ısıtıyor. Havayı kurutmuyor ve tehlikesi yok aynı zamanda pratik ısıtma için birebir. Çocuklu ailelerin korkmadan kullanacağı bir ürün şunu da belirtmek isterim ki Awox bir Türk markası yani yerli malı sadece bu nedenle bile bu ürün alınabilir.

    Cevapla

Yorum yapın