En İyi Uydu Alıcısı Tavsiyeleri

Son yıllarda teknolojinin gelişimiyle birlikte tüm cihazlar da yenilendi. Geçtiğimiz yıllarda analog uydu alıcısı ile birçok kanalı izleyebiliyorduk. Ancak günümüzde yeni nesil uydu alıcıları ile televizyon izleme alışkanlıklarımız da değişti. Son çıkan uydu alıcılarının neredeyse her biri farklı özellikleriyle öne çıkıyor. Evinizde yüksek görüntü ve ses ile televizyon izleyebilmeniz için etkili bir araştırma yaptık. En iyi uydu alıcısı tavsiyeleri listemiz sayesinde en doğru seçimi yapabilirsiniz.

Uydu Alıcısı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Uydu Alıcısı Çeşitleri: Düz ve mini cihazlar, enigma2 tabanlı olanlar ve Android tabanlı cihazlar olmak üzere farklı çeşitleri bulunur. Düz ve mini cihazlar her evde iş görür ancak daha çok özellik isterseniz diğer ürünleri tercih edebilirsiniz.
  • Teknik Servis: Her teknolojik alet gibi uydu alıcıları da zaman zaman sorun çıkarabilir. Teknik desteği ve servisi iyi olan bilindik firmaları seçin. B
  • Güncelleme: Uydu alıcıları belirli aralıklarla güncellenmelidir. Yazılımlarını güncelleyen firmaları tercih etmelisiniz. Aksi takdirde yayın donar ve kesilebilir.
  • Bütçe: Uygun fiyatlı uydu alıcısı standart bir deneyim sunar ve etkilidir. Ancak neredeyse asgari ücretle denk olan uydu alıcıları da var. Dolayısıyla ilk önceliklerinizden biri bütçe belirlemesi yapmaktır.

En İyi 10 Uydu Alıcısı!

Televizyon izlemeyi seviyorsanız mutlaka kaliteli bir uydu alıcısı almalısınız. Bu cihazlar televizyon keyfinizi yükseltir. Ayrıca internetli seçenekler ile televizyonunuz akıllı tv özelliklerine sahip olabilir. Yüzlerce seçenek araştırıp vakit kaybetmemeniz için özel bir liste oluşturduk. Aşağıda piyasanın en iyi uydu alıcılarını inceleyebilirsiniz.

Ürünleri hemen en iyi fiyata almak için ”satın al” butonu üzerinden avantajlı fiyata gidebilirsiniz.

Novacom Spybox S11 Ci

Novacom Spybox S11 Cı

Novacom Spybox S11 Ci uydu alıcıları arasında en iyilerden biri. 4K özelliği sayesinde bu kalitede yayın yapan kanalları sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz. Modül yuvası bulunuyor bu sayede D-Smart vb. yayıncılar için abone olabilirsiniz. Android tabanlı olması nedeniyle cihazı akıllı telefona bağlamak mümkün. Bu sayede tüm işlemleri akıllı telefon aracılığıyla yürütebilirsiniz. Televizyondan internete bağlanarak sayfalarda gezmek ve Youtube’da video izlemek gibi birçok özelliğe sahip. Yüksek kalite görüntü ve ses için tercih edebileceğiniz en iyi cihazlardan biri olduğunu söyleyebiliriz. Micro SD kart takabilme, IP TV desteği, altyazı özelliği, ebeveyn kontrolü ve oyun oynama gibi farklı özellikleri var.

SATIN AL

Hiremco Turbo 4K Linux

Hiremco Turbo 4K Linux

Linux işletim sistemine sahip olan Hiremco, tülü televizyonları bile akıllı tv özelliği sağlıyor. 1.6 Ghz işletim sistemi ve 4K kalitesi ise ürünün öne çıkan diğer özelliklerinden. Hiremco ile Netflix, Blutv, Primevideo ve Youtube gibi farklı uygulamaları kullanabilirsiniz. Dolby Digital Plus, Kör Tarama Desteği, E – Program Rehberi ve IPTV desteği ile uygun fiyatlı uydu alıcılarından biri. Fiyat / performans olarak çok başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Kanal geçişleri

hızlı ve menü kullanımı kolay. Fiyat olarak orta segment kalite olarak ise üst segment güzel bir cihaz.

SATIN AL

Dreamstar Master

Dreamstar Master

IPTV destekli bu cihaz sayesinde internete bağlanabilir veya uygulamaları kullanabilirsiniz. Linux işletim sistemi ve 2GB Ram ile kesintisiz bir televizyon keyfi yaşanabilir. Cccam ve Newcamd Server çalıştırabilirsiniz. İçinde var olan uygulamalar sayesinde eski veya yeni dizi / filmleri sorunsuz olarak izlemek mümkün. İnternet veya USB üzerinden tüm güncellemeleri yapabilirsiniz. HDMI ve USB giriş noktaları kutu üzerinde yer alıyor. Uzun yıllar boyunca problem yaşamadan bu cihaz yeterli olacaktır. Kolay kurulum, 2 yıl garantili ve hızlı müşteri desteği gibi özellikleri ile fiyatını hak ediyor.

SATIN AL

Redline TS4000 H

Redline TS4000 H

Ccam veya IPTV desteği ile kullanabilirsiniz. Ayrıca kablolu veya kablosuz olarak internete bağlanabilir. USB takarak dizi, program veya filmlere kayıt edebilir ve sonra izleyebilirsiniz. Redline, uydu alıcıları sektöründe önde gelen markalardan biri. 8000 kanal kapasitesi, Youtube izleme, Yazılım yükseltme, Biss şifreli kanal açma vb. özellikleri ile dikkat çekiyor. Kurulumu kolay ve daha önce buna dair bir bilginiz yoksa bile kısa sürede ayarlayabilirsiniz. Wi-Fi ve ethernet girişleri var. Akıllı kart, optik dijital vb. seçeneklerle de kullanılabilir.

SATIN AL

Magbox Pluton Kasalı Full Hd Tkgs’li

Magbox Pluton Kasalı Full Hd Tkgs’li

Kullanıcı dostu ve kolay kurulumu ile dikkat çekiyor. Dahili Wi-Fi bağlantısı yok. Ancak ethernet bağlantısı ile internete bağlanabilirsiniz. İnternete bağlandıktan sonra multimedyaları kısa sürede izlemek mümkün. Fiyatı oldukça uygun ve diğer uydu alıcılarına göre daha başarılı. HDMI ve Scart girişleri bulunuyor. Her televizyona uygun ve kısa sürede kurulumu tamamlanabilir. Dört bin kanalı kayıt edebiliyor. Kanal Güncelleme Sistemi (TKGS) sayesinde aradığınız her kanalı kısa sürede bulabilirsiniz. USB bellekte kayıtlı olan film, video vb. multimedya oynatılabilir. Ayrıca yine bu şekilde güncellemeler yapılıyor.

SATIN AL

Next Minix HD Black 2 +Plus Digital HD Uydu Alıcısı

Next Minix HD Black 2 +Plus Digital HD Uydu Alıcısı

RTOS işletim sistemi ve 1080p çözünürlükle Full HD görüntü sunuyor. Karasal veya analog çıkışlı cihazlar için de kullanılabilir. Her televizyon türüne uygun. Görüntü kalitesi oldukça iyi ve kanal geçişleri hızlı. 8000 TV veya Radyo kanalını hafızasında kaydedebiliyor. TimeShift özelliği sayesinde kanallardaki veya USB bellekteki her dosyayı kaydedebilir ve sonra izleyebilirsiniz. Otomatik kanal güncelleme ve uydudan güncelleme özellikleri ile cihaz kendi ihtiyaçlarını karşılıyor. Altyazı ve teletex desteği, medya oynatıcı ve 2 USB girişi cihazın diğer öne çıkan özelliklerinden.

SATIN AL

Goldmaster Ranger Plus Full Hd

Goldmaster Ranger Plus Full Hd

Full HD görüntü kalitesi ve 10 yıllık garantisi ile öne çıkıyor. Ayrıca cihaz oldukça küçük ve şık. Özel tasarımı sayesinde televizyonun arkasına yapıştırabilirsiniz. IPTV, HDMI ve USB desteği var. Wi-fi bağlantısı yok ancak LAN ethernet bağlantısı ile internete bağlanmak mümkün. Cihazın en çok beğenilen özelliği ise görüntülerin yüksek kaliteye sahip olması. Bunun yanı sıra çok dilde yayın alma, kısa devre koruması, medya oynatıcı gibi farklı özellikleri bulunuyor.

SATIN AL

Next 64 Hd Çanaksız Uydu Alıcısı

Next 64 Hd Çanaksız Uydu Alıcısı

Uydu alıcısı denilince akla gelen ilk markalardan biri Next. Bu model de başarılı, fiyat / performans ürünlerinden. 1080p görüntü kalitesi ile tüm yayınları yüksek çözünürlükte izleyebilirsiniz. Ayrıca IPTV Desteği, medya oynatıcı, 3G bağlantısı ve Wİ-Fİ desteği bulunuyor. USB Bellek ile zamanlayıcı özelliği kullanılabilir. 10.000 kanal kapasitesi bulunuyor. Wİ-Fi konusunda çok başarılı değil, görüntüde donmalar olabilir. Ancak kanal geçişleri, kolay kurulum, kalitesi ve yerli üretim olması nedeniyle tercih edilebilir.,

SATIN AL

Next Nextstar Kanky Full Hd Uydu Alıcı

Next Nextstar Kanky Full Hd Uydu Alıcı

En popüler ve en uygun fiyatlı uydu alıcılarından biri. 5000 adet kanal kapasitesi ve TKGS ile karasal yayın yapan tüm kanal / radyoları izleyebilirsiniz. Hızlı kanal geçişi, çoklu uydu arama, yazılım yükseltme gibi özellikleri göze çarpıyor. USB Medya oynatıcı ile bellekte olan multimedya dosyalarını sorunsuz olarak izleyebilirsiniz. 600 Mhz işlemci hızı ve 64 MB ram internet bağlantısı olmadan işinizi görecektir.

SATIN AL

Magbox Natural Full Hd

Magbox Natural Full Hd

Piyasadaki en uygun ve kaliteli cihazlardan biri. Diğer cihazlarla karşılaştırdığınızda fiyatının çok uygun olduğunu görebilirsiniz. HD Kaliteli yayın izlemek istiyorsanız tercih edebilirsiniz. Wi-Fi desteği var ancak yeterli değil. USB Bellek ile birlikte zamanlayıcı özelliğini kullanabilir veya yayınları kaydedebilirsiniz. Kör Tarama Desteği, TKGS, ve altyazı desteği göze çarpan diğer özellikler arasında. Kurulumu kolay ve uygu genel olarak kullanışlı. Cihaz oldukça küçük ve hafif bu nedenle her yerde kullanılabilir.

SATIN AL

En iyi uydu alıcısı listesini sevdiklerinle hemen aşağıda yer alan paylaşım butonları üzerinden kolayca paylaş!

BuldumZ uzmanları uydu alıcıları hakkında tüm sorularınızı bu içeriğin altında cevaplıyor! Aklınıza gelen bütün soruları sorabilirsiniz.

Paylaşmak Önemsemektir!

“En İyi Uydu Alıcısı Tavsiyeleri” üzerine bir yorum

  1. Next 64 Hd Çanaksız Uydu Alıcısı bu cihazı denedim ve çok güzel sonuç aldım. Bence uydu alıcısı olayı iyi araştırılması gereken bir durum zamanında ismini hatırlamadığım bir uydu alıcısı kullanmıştım. Çanaklı bir uyduydu, senkronizasyona ayarlarını yapmaktan bıkmıştım. Kanalın birini ayarlıyordum 2 gün sonra başka kanallar gidiyordu. Durum öyle bir hal aldı ki artık bir kanal izleyeceksem polarizasyonunu ayarlayıp öyle izliyordum tabi ertesi gün ayarladığım sinyali bulamıyordum. Şimdi kaydetmen lazım diyenler olacak her ayarladığımda kaydet butonuna basıyordum. Her neyse artık kurtuldum. Konuda da ismi geçen Redline uydu alıcısını kullanıyorum ve gayet memnunum.

    Cevapla

Yorum yapın