En İyi 11 Work and Travel Şirketi! (En Güvenilir Şirketler!)

Work and Travel programı, üniversite öğrencilerinin yurtdışında çalışırken yeni bir kültürü ve dili öğrenmesi için en iyi seçenektir. Uzun yıllardır popülerliğini koruyan bu program sayesinde para kazanır ve yeni bir deneyim edinirsiniz. En iyi Work and Travel şirketleriyse seyahat, vize, çalışma programı gibi birçok konuda size rehberlik eder. Bu sayede ABD veya gittiğiniz diğer ülkede her zaman iletişime geçeceğiniz tecrübeli bir şirket ile anlaşma fırsatınız olur.

Work and Travel programları son yıllarda daha fazla popülerliğe ulaştı. Günümüzde yurtdışına çıkıp orda çalışmak isteyen öğrencilerin sayısı her geçen gün artıyor. Vize kolaylığının bulunması nedeniyle de Work and Travel tercih ediliyor. Gelin, size süreç boyunca yardımcı olacak en iyi ve en güvenilir Work and Travel şirketlerine göz atalım!

En İyi 11 Work and Travel Şirketi

Work and Travel şirketinin ‘en iyi’ olması için şeffaf, dürüst ve güvenilir bilgi paylaşması şarttır. Birçok şirket, yurtdışına çıkmadan daha doğrusu ücret ödemeden önce sayısız vaatte bulunur ancak hiçbir vaat yerine getirilmez. Olumsuz bir deneyim ise sonraki seferlerde yurtdışına çıkma hayalinizi baltalayabilir. Bu nedenle en iyi Work and Travel şirketi seçiminde özenli ve titiz davranmak gerekiyor. Aşağıda profesyonel kadrosu ve tecrübesiyle ön plana çıkan Work and Travel şirketlerine göz atabilirsiniz!

CEO Education

Dünyanın en büyük eğitim fuarları Alphe, ICEF (International Consultants for Education and Fairs) ve StudyWorld London tarafından akredite edilen CEO Education ile başlayalım. CEO Education, öğrencilerle 7/24 iletişim kuran nadir şirketlerden biri. Aynı zamanda diğer Wat şirketlerine oranla daha fazla iş seçeneği sunuyor. CEO Education ile güvenli ve kolay Work and Travel süreci geçirebilirsiniz. Konaklama, vize oryantasyonu, sağlık sigortası vb. hizmetleri de sunuyor.

CEO Education web sitesini buradan ziyaret edin!

Armada Grandee

Güçlü iletişim, sorunsuz işlem ve yirmi yılı aşkın deneyimiyle en iyi Work and Travel şirketi seçeneklerinden biri Armada Grandee oluyor. Armada Grandee, İstanbul, Ankara ve İzmir’deki ofislerine ek olarak online olarak da programla ilgili süreci yönetmenizi sağlar. Bu sayede Türkiye’nin farklı noktalarındaki her öğrenci kolayca Work and travel programıyla ilgili bilgileri edinebiliyor veya işlem yapabiliyor. CIEE Türkiye yetkili temsilcisi olan Armada Grandee, farklı yurtdışı programlarıyla da öğrencilere ve mezunlara hizmet veriyor.

Armada Grandee web sitesini ziyaret etmek için hemen tıkla!

Yero

1999 yılından beri hizmet veren Yero, öğrencilere sorunsuz ve en iyi Work and Travel programını sunmayı başarıyor. Ayrıca öğrenci oryantasyonu konusunda en iyi Wat şirketlerinden biri olduğunu da söylemek gerek. Yero, Türkiye’de en eski Work and Travel şirketlerinden biri, ayrıca 7/24 öğrenci hattına da sahip. Bu sayede öğrencilerin yurtdışında yaşadığı herhangi bir soruda anında ulaşabileceği bir yetkili de bulunuyor.

Yero web sitesini incelemek için hemen tıkla!

Campus Edu

En iyi Work and Travel şirketi denilince akla gelen ilk isimlerden biri elbette Campus Edu oluyor. 2005’ten beri hizmet veren Campus Edu, öğrenci odaklı anlayışı ile rakiplerinden ayrılmayı başarıyor. Dünyanın önde gelen eğitim kurumları ve iş ortaklarıyla çalıştıklarını da söylemek mümkün. Campus Edu beş binden fazla öğrencinin Wat programından faydalanmasını sağlamıştır. Aynı zamanda Work and Travel programına katıldığınızda her süreci anlık görebilmeniz için online bir sisteme de sahip. Güçlü sponsor ağıyla da öğrencilerin eğitimi, hobileri ve çalışmak istedikleri alan doğrultusunda birçok iş seçeneği sunuyor.

Campus Edu web sitesini ziyaret etmek için hemen tıkla!

Atlas

1990 yılından beri en iyi Work and Travel şirketi alternatiflerinden biri de Atlas’tır. Uzun yıllara dayanan köklü tecrübesi ve oryantasyon programları ile öğrencilerin beklentilerini karşılamayı başarıyor. Aynı zamanda Türkiye’nin farklı şehirlerinde birçok şubeye sahip. Havalimanı karşılama, vergi iadesi desteği, güvenli konaklama, şehir tanıtımı vb. avantajlarıyla da öğrencilerine birçok konuda kolaylık sağlıyor.

Atlas web sitesini incelemek için hemen tıkla!

AllPro International Careers

Türkiye ve Amerika’daki iki ofisiyle hizmet veren AllPro International Careers, Work and Travel için en iyi şirketler arasında yer ediniyor. En büyük avantajlarından biriyse Amerika’da bir şubesinin bulunması. Bu sayede öğrenciler şehir, iş vb. konularla ilgili yaşadığı sorunları kısa sürede çözüme kavuşturabiliyor. Aynı zamanda AllPro International Careers maaşlı Amerika stajı, dil okulu vb. alanlarda da faaliyet göstermektedir.

AllPro International Careers web sitesini buraya tıklayarak incele!

Explore Yurt Dışı Eğitim

Uzun yıllardır Work and Travel programlarını başarıyla yürüten diğer bir isim de Explore Yurt Dışı Eğitim’dir. Explore ile ABD, İrlanda, Kanada vb. farklı ülkeler için sunulan yurtdışı eğitim programlarına katılabilirsiniz. Öğrencilerle samimi ve yakın bir iletişim kurmayı başaran Explore, güven temalı bir ilişki inşa ediyor. Bu sayede öğrenciler sadece başvuru öncesinde değil, sonrasında da destekleniyor.

Explore Yurt Dışı Eğitim web sitesini ziyaret etmek için hemen tıkla!

Study Zone

300’ü aşkın eğitim kurumunun resmi temsilcisi olan Study Zone, en iyi Work and travel şirketi beklentilerinizi eksiksiz karşılayacaktır. Study Zone, öğrencileri için 7/24 iletişim ve %100 memnuniyet sağlıyor. Bu sayede öğrenciler iş, eğitim, sponsor, ulaşım, vize, vergi iadesi vb. birçok konuda bilgi edinebiliyor. Öte yandan güçlü akreditasyonlarıyla da güvenirliğini ve kalitesini ispatlamış durumda.

Study Zone web sitesine ulaşmak için buraya tıkla!

Work and Travel Company

Ankara’da faaliyet gösteren Work and Travel Company, en iyi firmalar arasında önemli bir yer ediniyor. Güçlü iletişimi ile dikkat çekmeyi başaran Work and Travel Company, profesyonel hizmet anlayışıyla da öğrencilerden tam puan alıyor. Aynı zamanda %100 para iadesi avantajıyla da başarısını ispatladığını söylemek mümkün. Work and Travel Company Amerika’da staj; Kanada, Yeni Zelanda, Malta vb. ülkelerde de Work & Study programları gibi farklı alanlarda da hizmet vermektedir.

Buradan Work and Travel Company sitesini ziyaret edin!

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim

Türkiye’nin en iyi ve en güvenilir Work and Travel şirketleri arasında kabul gören Global Vizyon, Wat programıyla binlerce öğrenciyi kabul ediyor. Ayrıca lise ve üniversite dönemleri için sunduğu yurtdışı eğitimleriyle adından sık sık söz ettirdiğini söylemek mümkün. Global Vizyon, yirmi beş yıllık tecrübesini profesyonel ekibiyle buluşturarak öğrencilerine unutulmaz bir deneyim sunuyor. Aynı zamanda online ve yüz yüze görüşme imkanıyla da öğrencilerine farklı seçenekler sağlıyor.

Global Vizyon web sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayın!

Ozman

1996 yılından beri faaliyetine devam eden Ozman, en iyi Work and Travel şirketi alternatiflerinden biri. Ozman ile ABD’de Wat programına katılabilir ve sorunsuz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Konaklama, iş ve seyahat imkanı ile öğrencilerine birçok avantaj sunduğunu da söylemek gerek. Ozman, Türkiye’de dört büyük şehirde bulunan şubeleriyle ve online görüşme yöntemiyle hizmet veriyor. Öte yandan ABD’deki güçlü bağlantıları sayesinde sponsorlar konusunda daha fazla seçenek sunduğunu da belirtmeliyim.

Ozman web sitesini incelemek için hemen tıkla!

 

En iyi Work and Travel şirketleri içeriğini beğendiniz mi? İçeriği beğendiyseniz arkadaşlarınızla paylaşabilir ve en güvenilir Wat şirketini bulmaları için yardımcı olabilirsiniz!

Paylaşmak Önemsemektir!

Yorum yapın