En İyi 11 Ahşap Ev Yapan Firma! (Anahtar Teslim Firmalar!)

Son yıllarda ahşap evler yeniden popüler hale geldi. Doğal bir malzeme olması ve betonarme yapılara oranla yüksek dayanıklılık sunması nedeniyle ahşap evler tercih ediliyor. Ayrıca görünümleri ve daha az bakım gerektirmesi gibi sayısız avantaj da ahşap evlerin tercih edilme sebeplerini oluşturuyor. En iyi ahşap ev yapan firmalar ise kullandıkları malzeme kalitesi ile müşterilerini memnun etmeyi başarmış durumda.

Bu yaz, köydeki evimizi baştan yenileyeceğiz. Ev yıkılacak ve bunun yerine ahşap ev yapılacak. Dolayısıyla en iyi ahşap ev yapan firmalar ile sıkı bir görüşme içerisindeyim. Birkaç firma ise hizmet anlayışları ile diğerlerinden ayrılmayı başarıyor.

En İyi 11 Ahşap Ev Yapan Firma

Ahşap ev yapan firmalar listesi oluştururken geniş bir kategoride hizmet veren şirketleri tercih ettim. Bu sayede ister bir otel için bungalov ev isterseniz de ahşap ev için görüşme yapabilirsiniz. Ayrıca firmaların öne çıkan özellikleri ve avantajlarını da aşağıda belirttim. İşte, farklı avantajlarıyla en iyi ahşap ev yapan firmalar!

Honka

Finlandiya merkezli Honka, Türkiye’de en iyi ahşap ev yapan firmalar arasında deneyimi ve profesyonelliği ile ön plana çıkıyor. Honka, 1958 yılından beri hizmet vermekle birlikte Türkiye’de Fin Yapı iş birliği ile çalışmaktadır. Ahşap ve kütük ev için binlerce farklı modele sahiptir. 7+1 ahşap evlerden 60 metrekare evlere kadar geniş bir model seçeneği sunuyor. Aynı zamanda yaptığı arge çalışmaları ve inovatif çözümleriyle de müşterilerinden tam puan aldığını söylemek mümkün. Honka, Türkiye’nin her noktasında hizmet veriyor ve ahşaplar Finlandiya’dan ithal ediliyor.

Honka web sitesini ziyaret etmek için hemen tıkla!

Wood Life

Ahşap ev üretiminde profesyonelliği ve kişisel çözüm anlayışıyla ön plana çıkan Wood Life, Türkiye’nin her noktasında hizmet veriyor. Wood Life ile son derece modern, doğal ve uygun fiyatlı ahşap evlere sahip olabilirsiniz. Üretimlerini kendilerinin gerçekleştirmesi sebebiyle uygun fiyat sunabiliyorlar. Aynı zamanda tasarım, inşaat, yıldırım koruması ve boya gibi farklı alanlarda da hizmet verdiklerini söylemek gerek. En iyi ahşap ev yapan firma seçeneklerinden biri olan Wood Life, minimum fiyat garantisiyle de rakiplerinden ayrılmayı başarıyor.

Wood Life web sitesini buraya tıklayarak inceleyin!

Baneva Ahşap

1997’den beri hizmet veren Baneva Ahşap, en iyi ahşap üreticileri arasında önemli bir yere sahip. Kişiye özel konutlardan bungalov otel tesislerine kadar birçok alanda hizmet verdiğini de söylemek gerekiyor. Türkiye’nin her noktasında hizmet veren Baneva Ahşap, birinci sınıf malzemelerle ile sorunsuz evler inşa ediyor. Farklı iklim koşullarına uygun olarak hazırlanan ve üretilen projeler sayesinde Türkiye’nin en iyi ahşap ev yapan firmaları arasında yerini sağlamlaştırdığını da belirtmek gerekiyor. Ahşap ev, ahşap ofis, üçgen ev, bungalov, prefabrik ahşap ev, oyun parkı ve ahşap kulübe gibi birçok proje için Baneva Ahşap ile iletişime geçebilirsiniz.

Baneva Ahşap web sitesini incelemek için hemen tıkla!

Evo Ahşap

En iyi ahşap ev yapan firmalar listesinde yer edinen diğer bir isim de Evo Ahşap oluyor. Sektörün öncüleri arasında yer alan Evo Ahşap, modern ve uygun fiyatlı modelleriyle dikkat çekmektedir. Gösterişli ahşap ev modellerinden doğal ahşap ev modellerine kadar sayısız seçeneğe sahip. Kişiye özel tasarlanan ahşap ev modellerinde kurulum, elektrik/su tesisatı, montaj vb. hizmetler de fiyata dahil ediliyor. Çözüm odaklı bir anlayışa sahip olan firmanın bungalov, ahşap villa ve üçgen ev gibi farklı seçenekleri de bulunuyor.

Evo Ahşap web sitesini incelemek için hemen tıkla!

Kuloğlu Orman Ürünleri

Ankara’da hizmet veren Kuloğlu Orman Ürünleri, en iyi ahşap ev yapan firma denilince akla gelen ilk isimlerden biri. Sadece ahşap ev değil merdiven, dış cephe, konteyner kaplama, teras döşeme vb. hizmetleri de bulunuyor. Kuloğlu Orman Ürünleri, %100 müşteri memnuniyetini sağlamayı başarmakla birlikte güvenirliğiyle dikkat çekiyor. Ayrıca TBMM, Ankara Üniversitesi, Hava Kuvvetleri Spor Salonu gibi güçlü referanslara da sahip.

Buraya tıklayarak Kuloğlu Orman Ürünleri web sitesini ziyaret edin!

Eker Ahşap

Çözüm odaklı müşteri anlayışıyla dikkat çeken Eker Ahşap, 1980 yılından beri hizmet veriyor. Eker Ahşap, Bursa’da faaliyet gösteriyor ve Türkiye’nin farklı bölgeleri için profesyonel ahşap evler inşa ediyor. En iyi ahşap ev yapan firmalar listesinde önemli bir yere sahip olan Eker Ahşap, müşterileriyle sıkı bir iletişim içinde. Ayrıca ahşap prefabrik ev, bungalov, hobi evi vb. hizmetlere de sahip.

Eker Ahşap web sitesini buraya tıklayarak ziyaret edin!

Serwood

İstanbul’da faaliyetine devam eden Serwood, modern yapılarıyla ön plana çıkmayı başarıyor. Ahşap ve kütük ev modelleri haricinde kamelya üretimi gibi farklı alanlara da sahip. Ayrıca web sitesinde ahşap ev veya kütük ev modelleriyle ilgili birçok fotoğrafı da inceleyebilirsiniz. Yirmi yılı aşkın bir tecrübeye sahip olan Serwood, son teknoloji ile üretilen ahşap profilleriyle dayanıklı yapılar inşa ediyor.

Serwood web sitesini incelemek için hemen tıkla!

Konak Ahşap

Türkiye’nin farklı bölgeleri için 60 günde teslimat sağlayan Konak Ahşap, en iyi ahşap ev yapan firma seçenekleri arasında ön plana çıkmayı başarıyor. Kütük ev, çift katlı ev, restoran, otel, bungalov, kış bahçesi, serander, oyun evi, kulübe, kümes vb. birçok alanda anahtar teslim çalıştığını da söylemek gerek. Konak Ahşap, sektördeki tecrübesi ile rakiplerinden ayrılırken güçlü referanslarıyla da fark yaratıyor. Belediyelerden markalara, otellerden restoranlara kadar her alanda başarılı işlere imza atmış durumda.

Buraya tıklayarak Konak Ahşap web sitesini inceleyin!

Yaprak Ahşap

Trabzon’da hizmet veren Yaprak Ahşap, geniş hizmet alanıyla dikkat çekiyor. Ahşap ev, çocuk oyun grubu, kamelya, zemin kaplama, piknik masası vb. ahşapla ilgili her alanda Yaprak Ahşap ile iletişime geçebilirsiniz. Kendilerine ait imalathanede üretim yaptıklarını da belirtmek gerekiyor. Uygun fiyatlı ve en iyi ahşap ev yapan firma arayışınızda Yaprak Ahşap’ı tercih edebilirsiniz. Özellikle Karadeniz Bölgesi için hizmet verdiklerini söylemek gerek. Farklı bir bölgede yaşıyorsanız Yaprak Ahşap ile iletişime geçerek bilgi edinebilirsiniz.

Yaprak Ahşap web sitesini incelemek için hemen tıkla!

Şirin Home

Uzun yıllardır sektörün öncüleri arasında yer edinen Şirin Home, Ankara’da hizmet veriyor. Ayrıca Türkiye’nin birçok noktasında da Şirin Home yapılarını tercih edebilirsiniz. Ahşap evle ilgili sayısız modele sahip olan Şirin Home, kişiye özel model tasarımıyla da müşterilerini memnun etmeyi başarıyor. Şirin Home, Ankara, Giresun, Mersin, İzmir, Bartın, Muğla vb. birçok noktada ahşap ev yaparak başarısını kanıtlamış durumda.

Buraya tıklayarak Şirin Home web sitesini ziyaret edin!

Wood World

10 yılı aşkın tecrübesi, modern projeleri ve yüksek kalite standartlarıyla en iyi ahşap ev yapan firmalar listesinde Wood World şirketini de görüyoruz. Word World, ahşap ev ve ahşap yapılara dair aradığınız her konuda kişiye özel çözümler sunuyor. Ayrıca web sitesinde yer alan e-katalog kısmını inceleyerek ahşap evinizle ilgili model fikri alabilirsiniz. Üçgen evlerden ahşap kulübelere kadar neredeyse her alanda yaptıkları yapılar bulunuyor.

Wood World web sitesini incelemek için hemen tıklayın!

 

En iyi ahşap ev yapan firmalar içeriğini arkadaşlarınızla paylaşabilir ve kaliteli şirketi bulmaları konusunda yardım edebilirsiniz! Aynı zamanda içerikle ilgili görüş ve önerilerinizi yorumlara bekliyoruz!

Paylaşmak Önemsemektir!

Yorum yapın