En İyi 11 Araç Alan Firma! (Aracınızı Piyasa Değerinde Satın!)

Aracınızı acil satmak istiyorsanız, ne yapmalısınız? Elbette araç alan firmalarla iletişime geçmelisiniz! En iyi araç alan firmalar neredeyse aynı gün içinde noterdeki işlemleri tamamlamayı başarıyor. Ancak aracınızda belirttiğinizin dışında herhangi bir sorun olmaması ve ekspertiz raporunun olması gerektiğini söylemeliyim. Bu sayede aracınızı piyasa değerinde satabilir ve sorunsuz bir satış deneyimi yaşayabilirsiniz.

Yeni ve uygun fiyatlı bir araç bulduğum için kendi aracımı satmam gerekiyordu. Dolayısıyla ben de en iyi araç alan firmalar ve avantajlarını araştırmaya başladım. Araç alan firmalar temelde aynı şartları istiyor. Örneğin, genellikle 200 bin km altındaki araçlar tercih ediliyor. Eğer siz de aracınızı satmak istiyorsanız, en iyi firmaları beraber bulalım!

En İyi 11 Araç Alan Firma

Araç alan firmalarla anlaşmanın en iyi avantajı sorunsuz ve güvenilir satış gerçekleşmesidir. Özellikle dolandırıcılıkların hızla arttığını göz önünde bulundurduğunuzda bu durumun ne kadar önemli olduğunu fark edersiniz. Aynı zamanda yine bu firmalar aracılığıyla da yeni bir araç satın almak mümkün. İşte en iyi araç alan firmalar sizinle!

Arabam.com

‘Trink sat’ sloganıyla akıllarda yer edinen Arabam.com, en iyi araç alan firmalar arasında güvenirliğiyle ön plana çıkıyor. Güvenilir bir firma olması ve yürüttüğü reklam kampanyaları sayesinde en fazla tercih edilen şirketlerden biri olduğunu söylemek mümkün. Arabam.com, ücretsiz fiyat teklifi ve ücretsiz ekspertiz avantajlarıyla herhangi bir ücret ödemeden satış yapmanızı sağlar. Üstelik noter içinde ücret ödemenize gerek yoktur. Son olarak 13 şehirde hizmet verdiğini söylemeliyim.

Arabam.com web sitesini ziyaret etmek için hemen tıkla!

VavaCars

İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’da faaliyetine başlayan VavaCars, 2019 yılında Türkiye pazarına girdi. Kısa sürede en iyi araç alan firmalar arasına giren VavaCars, güvenilir ve kolay satışın temsilcilerinden biri. Aynı zamanda noter ve ekspertiz işlemlerini de ücretsiz gerçekleştiriyor. VavaCars, satış işlemlerini üç kolay adımda tamamlamanız için özel bir sisteme sahip. Ayrıca yeni bir araç satın almak için de VavaCars’ı tercih edebilirsiniz. Tüm işlemler yetkili personeller tarafından yürütülüyor. Son olarak 2010 model ve üstü araçlar için alım – satım yaptığını belirtmeliyim.

VavaCars web sitesini buraya tıklayarak inceleyin!

Araba.com

Türkiye’nin lider araç satış sitelerinden biri olan Araba.com, güvenirliğiyle ön plana çıkıyor. Uzun yıllardır sektörde hizmet veren Araba.com, 30 dakika içinde aracınızı satmanızı sağlar. Web site üzerinden aracınızın bilgilerini doldurun ve size en yakın şubeden ekspertiz randevusunu alın. Ekspertiz sonrasında aracınızı piyasa değerinde satın alarak kolay bir işlem sunuyor. Aracınız için verilen değeri düşünmek için beş gün sürenizin olduğunu da belirtmeliyim. Dilerseniz ikinci el araç satın almak için de Araba.com web sitesini tercih edebilirsiniz.

Araba.com web sitesini buradan inceleyin!

OtoKoç İkinci El

En iyi araç alan firmalar her geçen gün artış gösterirken Otokoç İkinci El, Koç Holding güvencesiyle müşterilerini memnun etmeyi başarıyor. Aynı zamanda Otokoç şubelerine başvurarak araç satışı hakkında kolayca bilgi edinebilirsiniz. Adana, İstanbul, İzmir, Konya, Ankara vb. birçok şehirde şubeleri bulunuyor. 2011 model üstü ve neredeyse her markadan araçları satın aldığını söylemek mümkün. Araç giriş formunu eksiksiz doldurduktan sonra ekspertiz sırasında herhangi bir sorun yoksa araç satışı aynı gün içinde yapılıyor. Ayrıca ikinci el araç alımlarında kredi, noter vb. işlemlerde de yardımcı oluyorlar.

Otokoç İkinci El web sitesini ziyaret etmek için hemen tıkla!

Garaj11

N11 güvencesiyle faaliyetine başlayan Garaj11, kısa süre içinde en iyi araç alan firma seçeneklerinden biri haline geldi. Ekstra herhangi bir ücret ödemeden araç satışı yapmak istiyorsanız Garaj11’i ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda web site üzerinden aracınızın piyasa değerini öğrenmeniz de mümkün. Garaj11’in diğer bir avantajıysa N11 işbirliği sayesinde 1000 TL’ye varan kupon tanımlaması. Bu sayede aracınızı piyasa değerinde satarken N11’den de ücretsiz kupon kazanabilirsiniz.

Garaj11 hakkında detaylı bilgi edinmek için hemen tıklayın!

Oto.net

2013 yılında hizmet vermeye başlayan Oto.net, her ay binlerce aracın sorunsuz satılmasını sağlıyor. Araç alım/satımı konusunda acil ve sorunsuz bir çözüm arıyorsanız Oto.net’i tercih edebilirsiniz. Oto.net’in diğer bir avantajıysa araçlar için piyasa değerinin altında bir fiyat vermemesi. Diğer bir özelliği ise açık artırma avantajına sahip olması. Bu sayede hem alıcılar hem de satıcılar fiyattan memnun kalıyor. Türkiye’nin birçok ilinde Oto.net şubelerini bulabilir, ücretsiz ekspertiz sonrasında sorunsuz bir satış gerçekleştirebilirsiniz.

Oto.net web sitesini ziyaret etmek için hemen tıkla!

Oto Cash

Yeni nesil araç deneyimi için tercih edebileceğiniz şirketlerden biri de Oto Cash. Oyak’ın bir kuruluşu olan Oto Cash, inovatif çözümleriyle müşterilerini memnun ediyor. Anında nakit ihtiyacınızın oluştuğu durumlarda Oto Cash ile sorunsuz bir süreç yaşayabilirsiniz. Uşak, İzmir, İstanbul, Kocaeli, Ankara, Kayseri vb. birçok şehirde Oto Cash bayileri bulunuyor. Ayrıca binek ve hafif ticari araçları satın aldığını da belirtmeliyim. İlerleyen günlerdeyse motor alım ve satımı için de hizmet vermesi planlanıyor.

Oto Cash web sitesini buraya tıklayarak ziyaret edin!

Letgo – Oto Plus

En iyi araç alan firmalar arasında sorunsuz ve kolay işlem avantajıyla Letgo Oto Plus yer alıyor. Letgo Oto Plus tarafından sunulan en önemli avantaj ise sadece yeni araçlar için değil, eski araçlar içinde fiyat teklifi sunması. Ortalama 1994 yılına kadar olan araçlar için fiyat teklifi veriyor. Bu sayede aracınızın eski bir model olsa dahi anında piyasa değerinde satabiliyorsunuz. Diğer sitelerdeyse bu durum on yılla sınırlandırılabiliyor. Aracınız için ön fiyat teklifi aldıktan sonra ekspertiz randevusu oluşturabilir ve diğer satış işlemlerini kolayca tamamlayabilirsiniz.

Letgo – Oto Plus web sitesine erişim sağlamak için hemen tıkla!

Wowwo

En iyi araç alan diğer bir firmayı öğrenmek ister misiniz? Cevabınız evetse, sizi Wowwo ile tanıştırmalıyım! Wowwo, sadece Türkiye’de değil, Avrupa’nın birçok noktasında araç alım, satım ve takas hizmeti ile karşımıza çıkıyor. Aracınızı almak, satmak ya da diğer bir araçla takas ederken güvenilirliğe önem veriyorsanız Wowwo web sitesini tercih etmelisiniz. Aynı zamanda araç satışından sonra %30 peşinatla yeni bir araba alma imkanı da sunuyor. Sattığınız araç bedelinin hesabınıza ulaşmasıysa 2 saatten az sürüyor.

Wowwo web sitesini ziyaret etmek için hemen tıklayın!

Birinci El

Garanti hizmet anlayışıyla ön plana çıkan Birinci El, Birtep’in bir kuruluşudur. Birinci El ile aracınızı değerinde satabilir ve anında yeni bir araç satın alabilirsiniz. Değerinde fiyat garantisi imkanı sunan Birinci El, ücretsiz ön teklif imkanıyla da dikkat çekmeyi başarıyor. Garantili ekspertiz ve güvenilir ödeme avantajları da Birinci El’in tercih edilme sebeplerini oluşturuyor.

Birinci El web sitesini yakından incelemek için hemen tıkla!

Oto Nakit

Güvenilir ve en iyi araç alan firmalar listesinde yer edinen diğer bir firma da Oto Nakit oluyor. Borusan Holding’in bir kuruluşu olan Oto Nakit, güvenilir ve acil araç satışları için en iyi seçeneklerden biri. Oto Nakit ile 2008 ve üstü modeldeki araçlarınızı aynı gün içinde satabilirsiniz. Ancak ticari ve hafif araçların alınmadığını belirtmeliyim.

Oto Nakit web sitesini buradan inceleyin!

 

En iyi araç alan firmalar içeriğini aşağıdaki butonlara tıklayarak arkadaşlarınıza gönderebilir ve güvenilir şirketleri bulmaları konusunda yardımcı olabilirsiniz!

Paylaşmak Önemsemektir!

Yorum yapın