Get Stencil Nedir ? Nasıl Kullanılır? Resim Düzenleme Üretme Programı

Web site sahipleri veya grafik tasarımcıların işini çok kolaylaştıracak bir programı bugün tanıtacağız. Programımızın adı Getstencil.  GetStencil buldumZ.com un da anasayfasındaki ve kategori sayfalarındaki içeriklerin resimlerini üretmemize yarıyor. Bu programı sizler için de öneriyoruz.

Neler Var ?

 • 4.900.000 stock fotoğrafı : Her hafta binlerce yeni fotoğraf ekleniyor. Harika kalitede resimler
 • 1200 Muhteşem Template: Hiç uğraşmadna kullanabileceğiniz 1200 Template aşağıda örneklerini görebilirsiniz.
 • Logo Gönderimi: Logonuzu gönderip bütün resimlerin üzerine otomatik yerleştirebilirsiniz.
 • 3300 Font: Resimlerin üzerine yazabileceğiniz 3300 farklı font.
 • 3.100.000 Icon: Tam tamına 3 milyon 100 adet ikon.
 • Eklenti: Daha rahat çalışabilmek için Chrome eklentisi.

Get Stencil Kullanımı

Programın kullanımı çok basit öncelikle buraya tıklayarak üye oluyoruz. Daha sonra Get Started’a basıp öncelikle deneme amaçlı olacağı için Free programı seçiyoruz.

get stencil

Yukarıdaki resimden de görebileceğimiz üzere aylık 10 adet fotoğraf kayıt edebiliyorsunuz. Aylık 9 dolarlık versiyonda ise 50 adet fotoğraf kaydedebiliyorsunuz ve birçok farklı özelliği de yukarıdan görebilirsiniz. Biz aylık 12$ olan full sürümü kullanıyoruz.

Yukarıda ise paneli görmektesiniz öncelikle Upload Logos bölümünden Logonuzu upload edebilirsiniz. Bundan sonra bütün içeriklere otomatik olarak logo eklenecektir.

getstencil

Daha sonra Photos bölümünden yukarıya aramak istediğiniz terimi yazıyoruz. Biz örnekte book yani kitap yazdık. Daha sonra sağ taraftan Add Text’e de tıklayarak yazı yazabiliyor ve öne çıkarılan görselimizi oluşturabiliyoruz.

templates

Şimdide yukarıda templates bölümünü görmekteyiz. Bu bölümde en çok sevdiğimiz bölümlerden blog yazılarınızın arasına veya reklam resimleri oluşturmak istiyorsanız harika templateler mevcut. Bu templateler ile müşterilerinizi satışa dönüştürebilirsiniz.

Tanıtım Videosu

Aşağıdan tanıtım videosunu inceleyebilirsiniz.

Get Stencil’in fayda sağlayabileceğiniz arkadaşlarınıza bu içeriğimizi gönderebilir veya Sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

Son olarak yorum bölümüne Get Stencil ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

 

Paylaşmak Önemsemektir!

“Get Stencil Nedir ? Nasıl Kullanılır? Resim Düzenleme Üretme Programı” üzerine 2 yorum

 1. Çok teşekkürler harika bir yazı sayenizde ücretli ve sınırlı da olsa bir stok ve web desigin programı buldum. Resimleri ücret karsiliginda stok programı da almak her zaman yaptığım bir durumdur. Ama ücretsiz sürümde 50 resim kaydetmek de bence yeterli.

  Cevapla
 2. çok güzel bir programa benziyor kişisel blogumun ön izleme resimlerinde fligran kullanmak için ve stock resimler ihtiyaç duyabileceğim bir program üye oldum ve free özelliğini kullandım gayet başarılı profesyonel tasarımlar ve resimler gerçekten beğendim.

  Cevapla

Yorum yapın