En İyi Wax Tavsiyeleri

Saç şekillendiriciler arasında etkili bir çözüm isteyenler wax tercih etmelidir. Özellikle kısa saçlara sahip olan kadın veya erkekler için en etkili çözümlerden biridir. Sprey, jöle veya köpük gibi farklı formlara oranla daha etkilidir. En iyi wax tavsiyeleri ile saçlarınıza kısa sürede istediğiniz şekli verebilirsiniz.

En İyi 11 Wax Markası

Wax, yoğun formülü ile saçları sabitler ve uzun süre şeklini korur. Genellikle erkekler tarafından tercih edilse de saç şekline önem veren kadınlar da wax kullanmaktadır. Saçınızın her zaman mükemmel olması için doğru wax seçimi yapmanız gerekir. İşte en iyi wax markaları:

Purple

Purple

Her saç tipine uygun olan Purple, kadın ve erkekler tarafından kullanılabilir. Saçlarınızda ıslak ve parlak bir görünüm istemiyorsanız tercih edebilirsiniz. Doğal saç görünümü sağlayan Purple Mat Wax – Matte Paste profesyoneller tarafından da sıklıkla öneriliyor. Ayrıca gün içinde saçınızı istediğiniz gibi şekillendirmeniz mümkün. Sadece suyla bile saçlarınızdan kolayca arındırabilirsiniz.

Purple Mat Wax – Matte Paste ürününü ve diğer çeşitlerini incelemek ister misiniz? Linke tıklayarak ürünü satın alabilirsiniz.

Osis

Schwarzkopf markası olan Osis saç şekillendirici ürünler arasında oldukça seviliyor. Mat görünüm ve ideal sertlik sağlayan wax gün içinde saçınızı tekrar tekrar şekillendirme fırsatı sunmaktadır. Esnek bir yapıya sahip olması nedeniyle güçlü bir tutuş sağlıyor. Günlük kullanıma uygun olan Osis Mighty Matte Güçlü Tutucu Mat Wax naturel görünüm sevenler için ideal.

Osis Mighty Matte Güçlü Tutucu Mat Wax ürünü ile ilgili kullanıcı yorumlarını incelemek veya satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Toni&Guy

Toni&Guy

Toni & Guy özellikle erkeklerin severek kullandığı markaların başında gelmektedir. Yüksek oranda tutuculuk ve sertlik sağlayan özel formülü saçlarınıza zarar vermez. Yağlı, kuru, hassas veya normal saçların kullanımına uygundur. Krem formülündeki yapısı sayesinde kolayca uygulanabilir. Toni&Guy Saç Şekillendirici Mat Wax inatçı saçları bile kontrol altında tutuyor.

Toni&Guy Saç Şekillendirici Mat Wax ürünü ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Goldwell

Goldwell

Uzun ve kısa saçlar için en etkili waxlardan biri Goldwell Stylesign Creative Texture Roughman – Mat Wax. Işıkta bile parlamayan özel formülü ile inatçı saç öbeklerini bile şekillendirebilirsiniz. Saçlarınızı sağa veya sola yatırmak ya da dikleştirmek için en iyilerden. Ayrıca kadınların da sıklıkla tercih ettiği ürünlerden biri. Su ile hızlı ve kolay bir şekilde arındırılabilir.

Goldwell Stylesign Creative Texture Roughman – Mat Wax ürünü incelemek ister misiniz? Bu linke tıklayarak kullanıcı yorumlarını okuyabilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Urban Care Style

Urban Care Style

Kullanıcılardan tam puan alan waxlardan biri Urban Care Style Guide Wax Mat & Doğal. Esnek bir tutuculuk sağlayan wax saçta ağırlık yapmaz. Küçük bir miktarı bile saçlarınızı şekillendirmek için yeterli olacaktır. Waxın sağladığı ıslak görünümü sevmeyenler tercih edebilir. Krem formülü saçlarınızı kökten uca şekillendirmenize yardımcı olur.

Urban Care Style Guide Wax Mat & Doğal ürünü ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

L’Oréal Paris Men Expert

L'Oréal Paris Men Expert

L’Oréal Paris Men Expert Barber Club Saç Ve Sakal Şekillendirici Krem Wax kokusu ve tutuculuğu ile en sevilen waxlar arasında bulunuyor. Ayrıca hoş kokusu ile saçlarınız gün boyu harika kokabilir. Waxın en sevilen özelliği ile saç ve sakal şekillendirmeyi birleştirmesi. Bu ürün sayesinde saçlarınızı veya sakalınızı istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Erkekler için özel geliştirilmiştir.

L’Oréal Paris Men Expert Barber Club Saç Ve Sakal Şekillendirici Krem Wax ürünü hemen satın almak ister misiniz? Buraya tıklayarak ilgili siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Otacı Bitkisel Saç şekillendirici

Saçlarınızı şekillendirirken bitkisel bir bakım yapmak istiyorsanız Otacı en doğru tercihlerden biri olabilir. Wax ve jöle arasındaki kıvamı ile saçlarınızın gün boyu aynı formunu korumasını sağlar. Otacı Bitkisel Saç şekillendirici (Yumuşak) saçları sertleştirmez. Bitki ve vitamin özü içeren özel formülü ile saçlarda kalıntı hissi bırakmıyor.

Otacı Bitkisel Saç şekillendirici (Yumuşak) ürünü detaylı incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Wella

Wella

Türkiye’de ve dünyada en popüler wax markalarından biri Wella. Güçlü tutuculuk ve uzun süre etkisi ile en fazla beğenilen waxlar arasında bulunuyor. Wella Eimi Mat Wax, parlaklık vermeyen formülü ile doğal bir saç görünümü sağlamaktadır. Ayrıca rüzgar, güneş vb. dış etkenlere karşı oldukça etkilidir.

Wella Eimi Mat Wax ürününü daha detaylı incelemek ister misiniz? Ürünü incelemek ve hızlıca satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Morfose

Morfose

Saç şekillendirici ürünler arasında en başarılı markalardan biri Morfose. Her saç tipine uygun ürünleri ile herkese hitap ediyor. Morfose Men Pro Hair Mat Wax ise erkekler için özel geliştirilen formülü ile dikkat çekmektedir. Naturel görünüm tercih edenler için oldukça başarılı. Ayrıca uygun fiyatlı olması sayesinde en fazla satılan waxlar arasında bulunuyor.

Morfose Men Pro Hair Mat Wax ürününü inceleyerek kullanıcı yorumlarına göz atmak ister misiniz? Buraya tıklayarak ilgili siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Taft

Taft

Hoş kokusu ve kalıcılığı ile en iyi waxlardan biri Taft Ultimate Wax. Saçlarınızda ağırlık hissi bırakmayan bir wax arıyorsanız bu ürünü tercih edebilirsiniz. Hoş kokusu ve sabitleme etkisi sayesinde kısa saçları bile şekillendirebilir. Nemli veya kuru saçlara uygulanabilir. Taft ürünleri arasında en güçlü tutuşa sahip olan ürünlerden biri.

Taft Ultimate Wax ürünün kullanım şeklini öğrenmek ve hemen satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Tigi Bed Head

Tigi Bed Head

Saç şekillendiriciler arasında lüks ve pahalı ürünleri ile bilinen Tigi Bed Head, kaliteli waxlar üretiyor. Tigi Bed Head For Men Matte Separation Sert Tutuşlu Mat Wax isimli ürünü saça bakım yapıyor ve şekillendiriyor. Hava, güneş vb. dış etkenlere karşı saçı korurken güçlü bir tutuş sağlar. Bütçeniz uygunsa mutlaka bu ürüne şans vermelisiniz.

Tigi Bed Head For Men Matte Separation Sert Tutuşlu Mat Wax ürünü hakkında kullanıcı yorumlarını okumak ister misiniz? Buraya tıklayarak ilgili siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Sizin için hazırlanan en iyi saç şekillendirici tavsiyeleri listesini, aşağıda yer alan butonlar üzerinden hemen paylaşın!
Sen de kullandığın Wax ile ilgili yorum yapabilir, saç şekline göre BuldumZ ekibinden tavsiye alabilirsin.

Paylaşmak Önemsemektir!

“En İyi Wax Tavsiyeleri” üzerine bir yorum

  1. Kalın telli ve şık kıvırcık bir saça sahibim işim gereği saçımı uzatıyorum. Fakat saçımın kıvırcık olması ve kalın telli olması beni çok sıkıntıya sokuyordu. Saçım kabarıyor ve bonus adam gibi dolaşıyordum. Benim sorunumu çözen Wella marka wax oldu saça sürdükten sonra beton gibi yapması ve saçı sabitlemesi gerçekten inanılmaz. Wax markaları arasında en profesyonel bence Wella markasıdır.

    Cevapla

Yorum yapın