En İyi 8 Giyim Sitesi (En Kaliteli Giyim Siteleri!)

İnsanların barınma ve beslenme ihtiyaçlarının yanı sıra önemli bir başka ihtiyacı daha vardır: Giyinme. Bu ihtiyacı gidermek için de genellikle mağazalar ziyaret edilirdi.. Ancak internetin yaygınlaşması ve e-ticaret fırsatlarının artması ile ziyaretler alışveriş sitelerine kaymaya başladı. Özellikle giyim siteleri açısından, son yıllarda çok ciddi sıçramalar yaşandı. Bu yüzden ülkemizde en çok ziyaret edilen ve benim de tercih ettiğim en iyi giyim siteleri listesini sizlerle paylaşacağım.

En İyi 8 Giyim Siteleri

Sizlerle bugün paylaşacağım giyim siteleri listesinde özel bir giyim markasını göremeyeceksiniz. Çünkü, burada listelenenler, birçok farklı markanın ürününün satışını yapan web siteleridir. Bana göre giyim siteleri denildiği zaman, bütün markalara ulaşabilmek gereklidir. Son olarak, en iyi giyim siteleri listesinde eksik olduğunu düşündüğünüz siteler var ise lütfen yorum bölümünden bunu benimle paylaşınız.

Boyner

Boyner

Türkiye’nin en büyük alışveriş markalarından birisi olan Boyner, 1981 yılında kurulmuştur. İlk olarak fiziksel mağazalarıyla müşterilerine ulaşan Boyner, aynı kaliteyi internet sitesine de taşımıştır. Kadın giyim markalarından, kozmetik ürünlerine, ev eşyalarına dair bölümlerden çocuk giyim ürünlerine kadar birçok farklı ürün siteden incelenebilir. Bizim özellikle incelemek istediğimiz bölüm olan giyim markaları için ise sürekli bir indirim sezonu yaşanmaktadır. Düzenli takip edildiği takdirde sitede ciddi indirimlere ulaşmanız mümkündür.

Web Sitesi: https://www.boyner.com.tr/

Morhipo

Morhipo

Morhipo 2011 yılında kurulmuş olup, Boyner Grup’a bağlıdır. Özellikle e-ticaret alanında kampanyalı ürün satışları ile bilinmektedir. Örneğin, markalara özel seri sonu indirimli satışlar gibi birçok farklı kampanyaları bulunmaktadır. Bunları sitelerinin ana sayfasından direkt olarak takip edebilirsiniz. Bunların dışında yeni ürünleri incelemek için “Sezon” bölümüne giriş yapabilirsiniz. Erkek giyim bölümünü, özellikle de takım elbise modellerinin yer aldığı bölümü incelemenizi önermekteyim.

Web Sitesi: https://www.morhipo.com/

Tozlu

Tozlu

Tozlu.com 2001 yılında kurulmuş başarılı girişimlerden bir tanesidir. Giyim siteleri listesine eklemek istememin en büyük sebebi kadın giyim konusunda çok başarılı ürünlere ev sahipliği yapmasıdır. Özellikle sezon ürünlerinde uyguladıkları indirimler ile müşterilerin beğenisini kazanan bir firmadır. Sitede triko, tayt ve sweat modelleri daha sık tercih edilmektedir. Ana sayfada birçok farklı marka için özel fiyatlandırmaları görebilirsiniz. Bunları takip ederek aradığınız ürünleri, en uygun fiyatlardan elde etmeniz mümkündür.

Web Sitesi: https://www.tozlu.com/

Trendyol

Trendyol

Türkiye’nin en büyük dijital satış platformlarından bir tanesidir. Bütün markaları kendi bünyesinde barındıran Trendyol’da birçok küçük ve yeni markayı görmeniz de mümkündür. Kadınların en sık tercih ettiği ve sürekli indirimlerini takip ettiği sitelerden bir tanesidir. Özellikle çocuk giyim konusundaki markalarını takip etmenizi öneririm. Siteye kayıt olarak kendi profilinize en beğendiğiniz ürünleri favori olarak ekleyebilir ve bunları takip edebilirsiniz. Sonuç olarak, indirim sezonlarında bu ürünlerdeki kampanyalardan anında haberdar olacaksınız.

Web Sitesi: https://www.trendyol.com/

SefaMerve

Sefamerve

Yıllardır tesettür modasına yön veren markalardan bir tanesidir. Satışını yaptığı markaların kaliteli ürünlerini en uygun fiyatlardan listelediği için, birçok üründe stok tükenmesi gibi durumlarla karşılaşmanız mümkündür. Ayrıca, size en uygun teklifleri görebilmek için sitedeki güncel kampanyaları takip etmenizi öneririm. Yeni eklenen ürünleri en yeniler bölümünden takip edebilirsiniz. Sitenin en çok satılan ürün kategorilerinden ikisi, tunik ve trikolardır.

Web Sitesi: https://www.sefamerve.com/

Tesettür ile ilgiliyseniz tesettür giyim siteleri içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Modanisa

Modanisa

2011 yılında kurulan Modanisa, İstanbul merkezli bir giyim markasıdır. Yıllardır çok başarılı işlere imza atmayı başaran bu marka, Türkiye’nin başarılı tesettür giyim sitelerinden birisi haline gelmiştir. Özellikle başörtüsü modelleri müşteriler tarafından çok beğenilmektedir. Bunlara ek olarak, rakiplerine göre en büyük avantajlarından birisi de büyük bedenler için sattığı ürünlerdir. Bu ürünleri kendi kategorisinde incelerseniz ne kadar başarılı bir iş çıkardıklarını görebilirsiniz.

Web Sitesi: https://www.modanisa.com/

Sportive

Sportive

40 yıla yakın bir süredir sektörde bulunan firma, Sportive markasını 2005’den itibaren kullanmaya başlamıştır. Uzun yıllardır da internet üzerinden satışlarını devam ettiren firma çok başarılı bir müşteri desteğine sahiptir. Satışını yaptığı markalar arasında özellikle Niike, Adidas ve Puma için aktif kampanyalarını takip etmenizi öneriyorum. Kadınlara özel olarak üretilen kaliteli taytlar sitenin en çok satılanları arasındadır. Hem spor yaparken hem de günlük hayatta kullanabileceğiniz ürünlerdir.

Web Sitesi: https://www.sportive.com.tr/

KoraySpor

Korayspor

1983 yılında kurulan Koray Spor, 2005 yılında internet üzerinden spor giyim alanında satışlara başlamıştır. Aradan geçen 15 yılı aşkın sürede, dünyanın en büyük markaları ile anlaşmalar yaparak bu ürünleri kullanıcılara en uygun fiyatlardan sunmaya çalışmıştır. Sitede genel olarak kategoriler erkek, kadın ve çocuk olarak 3’e ayrılmaktadır. Dilerseniz spor türlerine göre ürünlerde arama da yapabilirsiniz. Özellikle markalar için inceleme yapmak isterseniz bunu da kendi filtreleri üzerinden yapmanız mümkündür. Sundukları müşteri desteği ile de sadece satış yapana kadar yanınızda olmadıklarını gösteriyorlar.

Web Sitesi: https://www.korayspor.com/

Yazıyı beğendiyseniz, arkadaşlarınızla paylaşmak için alttaki sosyal medya butonlarını kullanabilirsiniz. Eğer burada yer alan sitelerle ilgili bir deneyiminiz var ise onları yorum bölümünden yazabilirsiniz.

Paylaşmak Önemsemektir!

“En İyi 8 Giyim Sitesi (En Kaliteli Giyim Siteleri!)” üzerine 2 yorum

  1. İşim ve yaşam tarzım nedeniyle ciddi ve daha otoriter giyinmeyi tercih ederim bu nedenle Boyner sitesinden takım elbise ağırlıklı giyiniyorum. Normalde internet mağazalarını tercih etmem kendim görüp almak daha çok işime geliyor. Ama pandemi nedeniyle artık dışarıya çıkmamız sınırlı bu nedenle internetten de alış verişe başladık. Beden ölçüme göre sipariş veriyorum geliyor.

    Cevapla
  2. 2021 itibariyle TOZLU giyim sitesi işini ciddiyetten uzak yapmaya başladı. Ürünler günlerce bekletilip gönderilmediği gibi, ByExpress diye bir kargoya teslim edilmiş gibi gösteriliyor. Birkaç gün çıkış şubesinde görünüyor daha sonra kargo yola çıktı yazıyor ama günlerce bekliyorsunuz kargo gelmiyor. Günler sonra gönderildiği belirtilen kargo TOZLU tarafından kargoya henüz verildi bilgisine ulaşıyor, hayretler içerisinde kalıyorsunuz. Üzerinde iyi çalışılmış bir oyalama dalavere taktiği bulmuşlar herkese uygulanıyor. Yükselmek, güven kazanmak kolaydır, yerini korumak zordur. TOZLU bu gidişle çakılacak… YAZIK!!

    Cevapla

Yorum yapın