En İyi 12 Malta Dil Okulu! (Ekonomik Fiyatlardan Yararlanın!)

İngilizce bilmek her geçen gün daha fazla önemli hale geliyor. Sadece iş alanında değil, eğitim, sanat, kültür vb. birçok alanda İngilizcenin etkisi yadsınamaz. İngilizceyi öğrenmek, konuşmak ve anlamak için ise dil okulları en iyi tercih. En iyi Malta dil okulu hem maliyet hem de yüksek kalitede eğitim sayesinde diğer ülkelerden ve kurumlardan ayrılmayı başarıyor.

Malta, Türkiye’ye yakın olması ve İngilizce konuşulan ülkeler arasında uygun fiyat sunması sayesinde ön plana çıkıyor. Ayrıca diğer ülkelerden farklı olarak Malta dil okulları için gittiğinizde çalışma izni de sağlanır. Aşağıda yer alan Malta’daki en iyi dil okulları ve avantajlarına göz atarak kurumlar hakkında bilgi edinebilirsiniz!

En İyi 12 Malta Dil Okulu

Malta’daki en iyi dil okulları modern sınıfları, tam donanımlı binaları ve uzman eğitmen kadrosuyla dikkat çekmektedir. Bununla birlikte Malta’nın tarihi dokusu, doğal güzellikleri ve renkli yaşamı da öğrenciler için sayısız avantaj sunuyor. Malta’nın diğer bir özelliğiyse kozmopolit yapısı. Bu sayede farklı kültürleri de yakından deneyimleme fırsatı bulabilirsiniz. İşte en iyi Malta dil okulu ve diğer seçenekler:

Clubclass Malta

En iyi Malta dil okulu listesine öğrencilerin her ihtiyacını karşılamayı başaran Clubclass Malta ile başlıyoruz. Clubclass Malta, uzman eğitmen kadrosuyla İngilizceyi en iyi şekilde öğrenmenizi sağlayacaktır. Ayrıca yüzme havuzu, fitness salonu, internet kafe ve 7/24 ücretsiz internet gibi imkanlara da sahip. Akredite bir okul olan Clubclass, İngilizceyi yaşayarak öğrenmeniz için de sık sık kültür turları düzenlemektedir. En önemlisiyse dil okulu+ konaklama avantajı sayesinde ekonomik bir çözüm de sunuyor.

Clubclass Malta sitesini keşfetmek ister misin? Hemen tıkla!

Maltalingua School of English

Malta’nın en iyi dil okulu seçenekleri arasında Maltalingua ilk sıralarda yer almayı başarıyor. Maltalingua öğrencilerine sıcak, samimi ve enerjik bir ortam sunarken eğitim kalitesinden de ödün vermemektedir. İngiliz öğretmenlerden oluşan eğitim kadrosu sayesinde İngilizceyi kısa sürede ve en etkili şekilde öğrenebilirsiniz. Üstelik 10 hafta ve daha üzerinde eğitim aldığınızda 2 hafta ücretsizdir. Eğitim materyalleri ve konaklama da ücretsiz karşılanıyor.

Maltalingua web sitesini ziyaret etmek için tıklayın!

European School of English: ESE Malta

En iyi Malta dil okulları seçenekleri arasında ESE Malta, yüksek fiyatları ve kaliteli eğitmen kadrosuyla dikkat çekiyor. Ayrıca ESE Malta’nın birkaç sene önce Malta’nın en iyi dil okulu seçildiğini de söylemeliyim. Aile yanında konaklama, apartta konaklama, rezidansta konaklama, otelde konaklama vb. farklı imkanlar da sağlıyor. En önemlisiyse öğrenciler için sık sık etkinlikler düzenleniyor ve İngilizcenin yaşayarak öğrenilmesine yardımcı olunuyor.

ESE Malta ile ilgili detayları öğrenmek için buraya tıklayın!

Gateway School of English GSE

Öğrenci memnuniyetini karşılayan en iyi Malta dil okulu seçeneklerinden biri de GSE oluyor. Gateway School, uzun yıllardır hizmet verirken sadece anadili İngilizce olan eğitmenlerle çalışmaktadır. Ayrıca sınıfların her birinde maksimum 12 kişiyle ders yapılıyor. Bu sayede öğretmen – öğrenci arasındaki iletişim daha kuvvetli sağlanmaktadır. Zengin bir müfredata sahip olan GSE, çocuklar, öğrenciler ve farklı meslek grupları için esnek çözümlere sahip.

Gateway School sitesine erişim sağlamak için buraya tıklayın!

AM Language

En iyi Malta dil okulu arayışında ekonomik bir fiyatı göz önünde bulunduruyorsanız AM Language en iyi tercihlerden biri olacaktır. Konaklama + eğitim şeklinde hazırlanan paketlerle Malta’da ekonomik ve güçlü bir eğitim alabilirsiniz. AM Language akredite okullardan biri de tüm eğitmenleri öğrencilerle birebir ilgilenme konusunda oldukça başarılı. Birçok ülkeden öğrenci eğitim için AM Language okulunu tercih ediyor. Ayrıca Malta’nın turistik bir bölgesinde faaliyet gösterdiğini de söylemeliyim.

AM Language hakkında detaylı bilgi edinmek için tıklayın!

Inlingua Malta

Uluslararası dil okulu zinciri olan Inlingua International, Malta şubesiyle öğrencilerini memnun etmeyi başarıyor. Malta’daki en iyi dil okulları seçenekleri arasında yer alan Inlingua Malta, Sliema’da hizmet vermektedir. Ayrıca Malta’nın en eski okullarından biri olduğunu da söylemeliyim. Her pazartesi başlayan eğitimleri sayesinde yüzlerce ülkeden öğrenci geliyor. Aileler için İngilizce, iş İngilizcesi, çocuklar için İngilizce, genel İngilizce vb. birçok programa sahip.

Inlingua Malta sitesini ziyaret etmek ister misiniz? Buraya tıklayın!

Atlas Language School Malta

İrlanda merkezli Atlas Language, uzun yıllardır en iyi Malta dil okulu listesindeki yerini koruyor. Atlas Language School, maksimum 15 kişilik gruplarda eğitim vermektedir. Zengin müfredatı ve öğrenci imkanları açısından da son derece başarılı bir okul olduğunu söylemek mümkün. Bununla birlikte Türk öğrenciler de uygun fiyat nedeniyle sık sık tercih ediyor. Ayrıca aile yanı konaklama, öğrenci evi ve öğrenci rezidansı gibi konaklama seçeneklerine de sahip.

Atlas Language hakkında detayları öğrenmek için tıklayın!

EC English

En popüler dil okullarından biri olan EC English, Malta’da iki farklı kategoride eğitim düzenliyor. 30+ yaş İngilizce eğitimi ve çocuk – gençler için eğitim. Her eğitimde de öğrenciler ücretsiz wifi, kütüphane vb. imkanlardan yararlanabiliyor. Köklü bir eğitim tecrübesine sahip olan EC English, en iyi Malta dil okulları alternatiflerinden biridir. Ayrıca öğrencilerin Malta kültürünü yakından tanıması ve İngilizce pratiği yapabilmesi için her hafta farklı bir alanda etkinlik düzenlenir.

EC English Malta dil okulu ile ilgili ayrıntıları buradan inceleyin!

IELS Malta Language School

Malta’nın en iyi dil okulları yüksek eğitim kalitesiyle dikkat çekerken IELS Malta’da en güzel örneklerinden biridir. IELS Malta, otuz yılı aşkın deneyimini modern sınıflar ve öğrenci imkanlarıyla buluşturuyor. Genel İngilizce, sınav İngilizcesi, 40+ yaş İngilizce, yaz kampı vb. programlarıyla öğrencilerine keyifli bir süreç yaşatmaktadır. En önemlisiyse eğitim bakanlığı akreditasyonunun olması.

IELS Malta web sitesini ziyaret etmek ister misin? Buraya tıkla!

English Language Academy

Güncel eğitim metodolojilerini kullanan ve öğrencileri için birçok avantaj sunan English Language Academy, Malta’nın en iyi dil okullarındandır. Dil okulu, 29 sınıfında 45 dakikalık sürelerle eğitim veriyor. Ayrıca birebir ders, bir öğretmen iki öğrenci kursları, sınav İngilizcesi, yoğun İngilizce, genel İngilizce ve akşam kursu vb. programlarıyla da öğrencilerin ihtiyacını karşılamaktadır. Her yaş ve her seviyeye uygun eğitimleri sayesinde Malta’da eğlenceli bir İngilizce deneyimi yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda öğrencileri için staj vb. imkanları da sağlamaktadır.

English Language Academy hakkında bilgi almak için tıklayın!

Sprachcaffe Languages Plus

Dünyanın önde gelen dil okulları arasında yer alan Sprachcaffe Languages Plus, Malta’daki şubesiyle öğrencilerini karşılıyor. Sprachcaffe Languages Plus, dünyanın birçok ülkesinden gelen öğrencilerine kaliteli ve nitelikli bir eğitim sağlamaktadır. Üstelik öğrencilerin yararlanabileceği havuz, kütüphane, ücretsiz internet, langırt vb. imkanları da bulunuyor. Sık sık düzenlenen kültür turları, eğitmenlerin yakın ilgisiyle taçlandırılmaktadır. Birebir ilginin en fazla olduğu kurslardan biridir.

Sprachcaffe Languages Plus sitesini buraya tıklayarak inceleyin!

ACE English Malta

Birçok önemli kurumdan akreditasyonu olan ACE English, en iyi Malta dil okulu tavsiyeleri arasında dikkat çekiyor. Ayrıca Türk öğrencilerin de ACE English okulunu sık sık tercih ettiğini söylemek mümkün. Aile, yetişkin, çocuk ve gençlere yönelik düzenlenen İngilizce eğitimlerine sahip. Her bir eğitmeni anadili İngilizce olan üniversite mezunu kişilerden oluşuyor.

ACE English web sitesini incelemek ister misin? Hemen tıkla!

 

En iyi Malta dil okulları içeriğini beğendiyseniz arkadaşlarınızla paylaşabilir ve en iyi seçimi yapmalarını sağlayabilirsiniz! İçerikle ilgili görüş ve önerilerinizi mutlaka yorumlara yazın!

Paylaşmak Önemsemektir!

Yorum yapın