En İyi 7 PDF İndirme Sitesi (En Kaliteli PDF İndirme Siteleri!)

Teknoloji çağında her şey artık internet tabanlı. Günümüzde internet, birçok kişi için neredeyse temel bir bilgi kaynağı haline geldi. İnternet kullanıcısıysanız bütün bilgilere tek tıkta ulaşabilirsiniz. Eskiden bilginin öğrenildiği yer yalnızca kitaplardı. Kitap okumak için fiziksel kopyalara, müzik dinlemek için müzik çalarlara ve sohbet etmek için telefon kablosu bağlantılarına ihtiyaç duyma günleri çoktan geride kaldı. Örneğin kitap okumak için artık PDF indirme siteleri var. Her şey dijitalleştirildi ve dijital öğelerle değiştirildi.

Okumanın, belirli bilgileri elde etmenin en kolay ve en doğrudan yöntemi olduğunu düşünüyorum. Kitaplar sadece bilgi tabanımıza değil, aynı zamanda düşünme kapasitemize de katkıda bulunur. Düzenli olarak kitap satın almak ben de dahil olmak üzere birçok insan için uygun değildir, bu yüzden onları genellikle PDF indirme sitelerinden e-kitap olarak indirmeyi tercih ederiz.

En İyi 7 PDF İndirme Sitesi

Size birçok konuda yardımcı olabilecek PDF’leri nereden elde edebileceğinizi merak ediyorsanız, bu yazımı okumaya devam edin. PDF indirebileceğiniz çok sayıda web sitesi bulunmaktadır ve gün geçtikçe bu sitelerin sayısı artmaktadır. Aşağıda diğer kategorilerin yanı sıra teknoloji, çizgi roman, yaşam, eğitim, aile, çocuk e-kitapları ve korku konularına hitap eden PDF indirme web sitelerinin bir listesini derledim. Bu web sitelerinden iPad’lerinize, Kindle’larınıza, telefonlarınıza ve bilgisayarlarınıza ve ayrıca e-kitap okumayı destekleyen herhangi bir dijital cihaza ücretsiz PDF indirebilirsiniz.

Free E-Books

Free E-Books

Free E-Books, ücretsiz e-kitap almak ve yüklemek için en iyi kaynaklardan biridir. Drama, İş, Sağlık, Biyografi, Kurgu, Mizah ve Gizem gibi çeşitli türlere sahiptir.

Web sitesini ilk ziyaret ettiğinizde, tüm kategorilerin ana sayfanın sol tarafında listelendiğini fark edeceksiniz. Araştırmak istediğiniz ve merak ettiğiniz herhangi bir kategoriyi seçin. E-kitapları alfabetik olarak sıralayabilirsiniz. Özetle, bu web sitesi çeşitli formatlardaki PDF dosyalarının yanı sıra kullanıcı dostu bir ortam sunmaktadır. Eğer bir kitap hayranı iseniz, Free E-Books web sitesini buraya tıklayarak denemelisiniz.

Google Kitaplar

Google Kitaplar

Google Kitaplar, çeşitli konularda binlerce kitaba göz atmanıza izin veren mükemmel bir arama motorudur. Tek yapmanız gereken aradığınız kitap için anahtar kelimeyi girmek. Daha sonrasında ise sorgunuzla eşleşen tüm sonuçların bir listesini alırsınız. Kitapları doğrudan kütüphaneden ön izleyebilir ve yayıncı bilgilerini alabilirsiniz.

Google Kitaplar, çeşitli konularda eğitimli ve büyüleyici kitapları keşfetmek için tartışmasız en iyi yerdir. Google Kitaplar esas olarak bir arama motorudur, ancak aynı zamanda ilginizi çeken farklı kitaplara ücretsiz olarak göz atmanıza ve okumanıza olanak tanır. Google Kitaplar, sahip olabileceğiniz en erişilebilir kitapçıdır ve buraya tıklayarak Google Kitapları keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Free Book Spot

Free Book Spot

Free Book Spot bir diğer saygın e-kitap ve PDF tedarikçisidir. Bu web sitesinde neredeyse 100 kategori vardır. Bu kategoriler hemen hemen her konuyu kapsar! Eğer teknoloji ile ilgileniyorsanız, burada bilgisayar ve programlama ile ilgili e-kitaplar bulabilirsiniz. Bunun yanında astroloji, aşçılık, havacılık mühendisliği, arkeoloji, astronomi ve kozmolojinin yanı sıra sanat ve farklı çocuk kitapları da bulabilirsiniz.

Çocuklar, yetişkinler ve yaşlılar dahil her yaştan birey için kapsamlı bir PDF indirme sitesi olan Free Book Spot’da herkes için kitaplar var. Bu site, kitap meraklıları ve e-kitap okumaya alışmış kişiler için idealdir. Benim de e-kitap indirmeleri için en çok kullandığım web sitelerinden biridir. Free Book Spot PDF ve kitaplarını buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Online Computer Books

Online Computer Books

Adından da anlaşılacağı gibi, Online Computer Books çoğunlukla bilgisayar ile ilgili literatüre odaklanır. Burada teknoloji ile ilgili tüm kitapları keşfedebilirsiniz. Bunun dışında, bu web sitesi ücretsiz bilgisayar yayınları sunmaktadır. Bir bilgisayar öğrencisi için bundan daha ideal bir şey olamaz. Her bir bilgisayar programlama dili burada derinlemesine açıklanmıştır. Bilgisayar sektöründe ücretsiz PDF dosyaları sunan bir web sitesi arıyorsanız, buraya tıklayarak Online Computer Books’u ziyaret etmenizi şiddetle tavsiye ederim.

Scribd

Scribd

Scribd, görmezden gelemeyeceğiniz PDF indirme sitelerinden biridir. Ücretsiz bir hizmet olmasa da 14 günlük ücretsiz deneme sürümüne kaydolabilir ve en sevdiğiniz PDF’leri kaydetmek için kullanabilirsiniz. Bu 14 gün boyunca milyonlarca kitap ve belgeye ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Scribd, Microsoft Word, Excel, PowerPoint ve PDF formatlarını destekleyen bir belge paylaşım hizmetidir. Çoğu a belgeleri ve PDF dosyalarını burada bulabilirsiniz. Ayrıca Scribd’de hemen hemen tüm kategorilere erişebilirsiniz. Bu yüzden çeşitli kategorilerde en iyi PDF dosyalarını arıyorsanız, Scribd’e güvenebilirsiniz. Scribd, en kullanıcı dostu web sitelerinden biridir. Diğer web sitelerinde olduğu gibi, çok çeşitli edebiyat, komedi, sosyal yorum, teknoloji, bilgisayar, oyun ve korku içeriğine sahiptir. Ek olarak, sesli kitaplar sunar. Buraya tıklayarak Scribd dünyasını keşfedebilirsiniz.

Get Free E-Books

Get Free E-Books

Hiç şüphesiz Get Free E-books, PDF dosyalarını okumak ve indirmek için en iyi web sitelerinden biridir. Okuyucular ve teknoloji arasında bir bağlantı noktası görevi görür. Get Free E-Books’ta 120’den fazla kategori vardır. Her kategorinin de birkaç alt dosyası vardır. Neredeyse tüm içerikler farklı yazarlara aittir. Her bölümün, sizi ilgili yazarın çok sayıda kitabını içeren başka bir web sitesine götürecek benzersiz bir bağlantısı vardır. Ek olarak, yazarlar PDF dosyalarının orijinal kopyalarını siteye koymuştur. Web sitesini gördükten sonra kategorileri ve türleri bulmakta zorluk çekeceğinizi düşünmüyorum. Korku, Bilim Kurgu, İnsanlar ve İlişkiler, Para ve Finans, Yemek Pişirme ve Tarifler ve Tasarım dahil olmak üzere hemen hemen her kategori bu sitede ele alınmaktadır. Buraya tıklayarak sitenin bütün kategorilerine göz atabilirsiniz.

Ebookee

Ebookee

Ebookee çoğunlukla roman, kurgu ve hikaye koleksiyonlarıyla tanınır. İlgilenilen kitapları aramak ve bulmak için bir arama motorudur. Bu site, 50’den fazla kategoriye ayrılmış geniş bir e-kitap seçkisine sahiptir. Kitap meraklıları için bir tür etkileşimli web sitesidir. Tercih ettiğiniz PDF dosyalarını Ebookee ile başkalarına dağıtabilirsiniz. Ancak öncelikle siteye üye olmanız gerekmektedir. Üye olduktan sonra dosya yükleyebilir, yorum yapabilir ve fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Bu web sitesinde internet, kurgu, tasarım, tıbbi ve edebi kurgu, çizgi roman, müzik, ağ oluşturma ve mühendislik üzerine kapsamlı bir kitap seçkisi bulunmaktadır. Web sitesinin inceleme bölümünde kitaplar hakkında yorum ve görüşler yer almaktadır. Bu inceleme alanı ve yorum bırakabilme özelliği siteyi daha ilgi çekici kılıyor. Buraya tıklayarak Ebookee’nin geniş kütüphanesine ulaşabilirsiniz.

Eğer siz de PDF indirme ve kitap okuma meraklısıysanız sevdiklerinizle bu içeriği aşağıda yer alan butonlar üzerinden paylaşabilir, içeriğe yorum atarak daha zengin bir arşiv oluşturmamızı sağlayabilirsiniz!

Paylaşmak Önemsemektir!

“En İyi 7 PDF İndirme Sitesi (En Kaliteli PDF İndirme Siteleri!)” üzerine bir yorum

  1. Güzel makale teşekkür ederim. Ama kitap okumanın teknoloji ile ilişkisinde sizlere katılmıyorum. Evet teknoloji ilerledi satın almadığımız her kitabı izin verilen ölçüde genel ağda bulabiliyor ve okuyabiliyoruz. Hem de bunu çok pratik bir şekilde yapıyoruz. Ama kitap okuyan gerçekten kitap okuyan kişiler beni çok iyi anlayacaktır. Kitabın tozu kokusu dokunduğunuz da hissettiğiniz o duygu genel ağda okuduğunuz kitapta bulamazsınız. Şimdiki gençler maalesef bu duyguyu bilmiyor. Beliki çağın getirdiklerinden kaynaklanıyor ama çok şey kaçırıyorlar.

    Cevapla

Yorum yapın