En İyi 7 Yemek Siparişi Sitesi (Yemek Sipariş Siteleri!)

Yiyecekleri istediğimiz zaman ve istediğimiz yerden evimize getirtmek son derece popüler olan teslimat uygulamaları ve siteleri ile artık hiç olmadığı kadar kolay. İstediğimiz yemeği yemek için en iyi yemek dağıtım uygulamalarından birine girmek, seçim yapmak, sipariş vermek ve ödeme yapmaktan başka hiçbir şey gerekmez. Sıklıkla kullandığım yemek siparişi uygulamaları sayesinde neredeyse her gün istediğim yemekleri yiyebiliyorum.

Bu uygulamalar sadece biz müşteriler için değil, aynı zamanda perakendeciler ve tüccarlar için de faydalıdır. Ek olarak, bu uygulamalar satıcılara maliyet düşürme, artan internet görünürlüğü ve artan tüketici mutluluğu dahil olmak üzere çeşitli şekillerde fayda sağlar. Yemek siparişi ve teslimat hizmetleri bu nedenle gıda sektöründe muazzam bir yere sahiptir.

En İyi 7 Yemek Siparişi Sitesi

Hemen hemen her yerde, neredeyse anında istediğiniz yemek siparişini vermemiz artık mümkün. Bulunduğumuz şehrin her yerinde, her mutfaktan her çeşit yiyeceğe ulaşabiliriz. Bu yemek siparişi sitelerini kullanırken, benim gibi restoranların aldığı ortalama puanlara ve daha da önemlisi müşterilerin yaptığı yorumlara dikkat ederseniz lezzetli bir yemek yemeyi garanti edebilirsiniz. Aşağıda, kullanabileceğiniz en iyi uygulamalardan bazılarını listeledim. Bu uygulamalardan bazıları yemek dağıtımından fazlasını sağlar, her türden çok çeşitli ürünler de sunarlar.

Yemeksepeti

Yemeksepeti

Yemeksepeti, Türkiye’nin en bilinen ve ilk yemek dağıtım uygulamasıdır. Bu yazılım, yemekleri bölgelere, şehirlere ve ilgili alanlarına bölerek kullanıcılarına daha spesifik bir seçime izin verir. Yanlış teslimat alan kişiler, ülkedeki en iyi müşteri hizmetine sahip olması nedeniyle restoranın hatasının tazmin edileceğinden emin olabilirler. Müşteri hizmetlerine olan bu bağlılığın yanı sıra tüketiciler tarafından sağlanan özel yorum ve derecelendirmelerin bir sonucu olarak Yemeksepeti, yemek dağıtım uygulamaları arasında bir numaralı seçenektir.

Türkiye’nin en çok tercih edilen yemek siparişi uygulaması Yemeksepeti web sitesine buradaki linkten ulaşabilir ve siparişinizi anında oluşturabilirsiniz. Dilerseniz Yemeksepeti uygulamasını işletim sisteminize uygun linklere tıklayarak telefonunuza indirebilirsiniz:

Banabi

Banabi

Bu uygulama, aynı kategorideki uygulamalar için alternatif bir seçenek olarak Yemeksepeti’ne dahil edilmiştir. Yemeksepeti yemek siparişi vermekten, Banabi hem market hem de yemek siparişi vermekten sorumludur. Banabi rakiplerine kıyasla daha yeni bir yemek siparişi verme uygulaması ve sitesidir. Banabi’den önce marketten ürün teslimi için başka uygulamalar da vardı ancak Yemeksepeti bu uygulamada da mükemmel kalitesini koruyor ve Google’a göre İstanbul’da market alışverişi uygulaması kategorisinde kendini bir numaralı seçenek haline getiriyor. Aynı yüksek müşteri hizmeti seviyesini koruyarak, satın alma işleminizi olabildiğince çabuk ve güvenli olarak gerçekleştirmeniz sağlanır. Banabi’ye Yemeksepeti uygulaması üzerinden erişilebilir güvenle istediğiniz yemek ve ürünleri sipariş edebilirsiniz.

Banabi web sitesine bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Banabi uygulamasını isterseniz işletim sisteminizle ilgili linklere tıklayarak da telefonunuza indirebilirsiniz:

Getir/Getir Yemek

Getir/Getir Yemek

Getir, Yemeksepeti’nin en popüler alternatifidir. Getir, ihtiyaç duyulan ürünleri (atıştırmalıklar, kahvaltılıklar, kişisel bakım ürünleri vb.) 10 dakika gibi kısa bir sürede temin etmeyi vaat eden bir uygulama olarak çalışmaya başladı. Daha sonra Getir Yemek seçeneği ile birçok restorandan yemek siparişi vermenize sağlayan bir ek özellik oluşturuldu. Bu market ve yemek siparişi uygulaması, çok çeşitli ürün ve hizmetlerde sürekli indirimler sunuyor. Genellikle çok kazançlı oldukları için bu indirimlere dikkat etmelisiniz.

Getir hakkında daha fazla bilgi için ve Getir’e üye olmak için web sitelerini buraya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda Getir uygulamasını işletim sisteminizle ilgili linklere tıklayarak telefonunuza da indirebilirsiniz:

istegelsin

istegelsin

istegelsin İstanbul’da en çok kullanılan sipariş uygulamalarından biridir. Yedi binin üzerinde farklı ürünün satın alınabilmesi ise uygulamanın büyük bir avantajıdır. Kullanıcılar arasında popüler olan uygulama, çok çeşitli ürünler sunmaktadır. Kullanıcılar, market ürünlerinden işyeri malzemelerine ve kozmetik ürünlere kadar her şeyi bulabilir. Atıştırmalıklar, sebzeler, kitaplar, giysiler ve teknik ekipman market raflarındaki aynı oranlarda veya hatta daha düşük maliyetlerde elde edilebilir. Soğuk havalarda giydiğiniz kıyafetlerinizi ya da şarj aletinizi sağlam unuttuysanız bu uygulamayı hiç düşünmeden, yemek siparişi vermekten çok daha fazlası için kullanabilirsiniz.

Dilediğiniz tüm gıda, market ve ihtiyaç ürünlerine ulaşmak için buraya tıklayın ve istegelsin web sitesine adım atın. Telefonunuza istegelsin’i yüklemek için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz.

Migros Sanal Market / Migros Hemen

Migros Sanal Market / Migros Hemen

Dünyanın en büyük süpermarket kuruluşlarından biri olan Migros, Migros Sanal Market adlı bir alışveriş uygulaması geliştirdi. Neredeyse her mahallede bir konuma sahip olduğu için Migros Starbucks’a benzer. Bu da alışveriş uygulamalarının neredeyse her yerde kullanılmasına izin verir. Ürünler için son derece mükemmel fiyatlar sunmasına rağmen, Migros Sanal Market uygulamaları çok fazla ilgi görmemektedir. Siparişleri hakkında çok sayıda olumsuz şikâyet bulunmaktadır; yine de hizmetlerinde sürekli olarak iyileştirmeler yapmaktadırlar.

Dilediğiniz yemeği hazırlamanız için gerekli olan tüm malzemeler için buraya tıklayarak Migros Sanal Market web sitesine ulaşabilir ya da aşağıdaki linklerden Migros Sanal Market’i telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Macrocenter

Macrocenter

Türkiye’nin en popüler marketlerinden birinin bir uygulaması da var! İthal malları ile tanınan ihracat odaklı Macrocenter’da içecekler, soslar, yemekler ve özellikle Avrupa’dan ithal edilen diğer birçok ürünü bulabilirsiniz. Başka mutfaklardan kendi malzemeleriyle yemek pişirmeyi sevenler her zaman destinasyon olarak bu marketi seçiyor. Macrocenter kaliteli ancak pahalı ürünlere sahiptir. Dolayısıyla tüketiciler tarafından pek tavsiye edilmez.

Buraya tıklayarak Macrocenter’ın web sitesinden alışverişinize başlayabilirsiniz. Daha rahat ve hızlı bir kullanım için ise telefonunuza aşağıdaki linklerden Macrocenter uygulamasını indirebilirsiniz.

CarrefourSA

CarrefourSA

CarrefourSA, 2007 yılında kurulmuştur ve oldukça tanınmış bir piyasa kuruluşudur. Türkiye’nin her yerinde şubeleri bulunmaktadır. Müşterileri bu şubelerden oldukça olumlu bahseder. Ancak sipariş sitesi müşterileri, müşteri hizmetleri eksikliğinden ve sürekli değişen fiyatlandırmalarından memnuniyetsizliklerini dile getirmektedir. Düzenli olarak, CarrefourSA yabancı malzemeler ve cazip indirimler kullanır ve yüksek kaliteli ürünlere sahiptir. Ancak, uygulamaları bana göre hala geliştirilme sürecinde. Kullanıcılar, bu uygulamayı kullanmayı seçerken, incelemelerinde de belirtildiği gibi, kaliteye ve tasarrufa dikkat etmenizi önerir.

Buraya tıklayarak CarrefourSA websitesine gidebilir ve alışverişinize başlayabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdaki linklerden telefonunuza CarrefourSA uygulamasını indirebilirsiniz.

Bu yazımı beğendiyseniz yorum yaparak fikrinizi belirtmeyi, beğenmeyi ve yemek yemeyi seven sevdikleriniz ile paylaşmayı unutmayın. Afiyet olsun.

Paylaşmak Önemsemektir!

“En İyi 7 Yemek Siparişi Sitesi (Yemek Sipariş Siteleri!)” üzerine bir yorum

  1. Getir firmasından 2 yemek siparişi verdiğin zaman 3. siparişin ücretsiz geliyor dediler henüz denemedik ama güzel bir uygulama. Fakat şikayet siteleri yalan haber diyip duruyor. Ben genelde Yemek sepetinden alıyorum ama kampanyası cazip olan getiri denemek istiyorum.

    Cevapla

Yorum yapın