En İyi 9 Toptan Satış Sitesi! (Yüksek Kazançlı Siteler!)

Ticaret, para kazanmanın en eski ve en basit yöntemidir. Normal şartlar altında toptan fiyata aldığınız bir ürünü sattığınızda kar kazanırsınız. Bu, toptan satış fiyatınız uygun, genel işletme maliyetleriniz kabul edilebilir ve sunduğunuz mallara yeterli talep olduğunda oldukça mümkün.

Eğer benim gibi karlı satışlara meraklıysanız toptan satış tam size göre olabilir. Konvansiyonel ticaretten kâr elde etmek için, talep gören veya yakın gelecekte talep göreceğini düşündüğünüz malları makul fiyatlarla günümüzde birçok iyi toptan satış sitelerinden satın alıp popüler e-ticaret sitelerinde satabileceğiniz gibi, çevrenizdeki işletmelere ve/veya kişilere geleneksel satış teknikleri ile de satabilirsiniz. Yeterli maddi durumunuz varsa özellikle ithalat yapmanızı önerebilirim. Özellikle Çin’de hem en yeni hem de en uygun fiyatlı ürünleri keşfedebilirsiniz.

En İyi 9 Toptan Satış Sitesi

Peki bir şeyler satmak istediğiniz ürünleri toplu olarak nasıl elde edersiniz? Bu çeşitli yollarla gerçekleştirilebilir. Şehrinizdeki istediğiniz ürünleri seçip satın alabileceğiniz bir toptancılar pazarını ziyaret edebilirsiniz. İkinci seçenek ise daha kolay ve avantajlı olan toptan satış siteleridir. Aşağıda sizler için bu toptan satış sitelerinin en iyilerini derlerdim.

Alibaba

Alibaba, dünya çapında bir işletmeler arası pazar yeridir. Şirketler ve küresel üreticiler arasında bağlantılar kurar. Bir şirket, toptan mal üretecek bir üreticiyi bulmak ve bunları kendi ülkelerine ithal etmek için Alibaba’yı kullanabilir. Alibaba birçok açıdan Amazon’a kardeş site olarak hizmet vermektedir çünkü genellikle Amazon kullanıcıları ürünlerini toptan olarak Alibaba’dan almaktadır.

Buraya tıklayarak Alibaba web sitesini ziyaret edebilir, toptan alışverişinize başlayabilirsiniz.

Spocket

Spocket daha küçük bir mal ve tedarikçi seçimine sahip olsa da oldukça tercih edilen bir platform. Spocket sağlayıcıları 28 ülkede teknik olarak erişilebilir olsa da şirket birincil vurgularının Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık, Kanada, Avustralya ve Almanya’da olduğunu ifade ediyor. Bu, dünya çapında görünürlük arayan birçok kişi için küçük bir başarıdır. Ancak amacınız çok özelleşmiş pazarları hedeflemek ve hizmet vermekse, Spocket sizin uygun olabilir.

Buraya tıklayın ve Spocket’ı keşfetmeye başlayın.

DHgate

DHgate, merkezi Pekin’de bulunan perakende ve toptan tüketim malları satan bir Çin çevrimiçi pazar yeridir. DHgate, Alibaba kadar büyük olmasa da önemli bir Çin çevrimiçi pazar yeridir. Site toptan ve perakende satışları aynı platformda sunmaktadır. DHgate, çeşitli ülkelerde Dijital Ticaret Merkezleri (DTC’ler) işletmesi bakımından sıra dışıdır. Bunlar, tüccarların ortaklık kurmadan önce malları inceleyebilecekleri fiziksel konumlardır.

Bu linke tıklayarak DHgate özelliklerini keşfedebilirsiniz.

SaleHoo

SaleHoo, hem dropshipperlara hem de toptancılara hitap etmektedir. Ürünlerin her biri, SaleHoo’nun ekibi tarafından bağımsız olarak incelenir ve bu da onları çok sayıda kötü tüccarı gözden kaçıran platformlardan daha güvenilir kılar. SaleHoo platformu, bir arama motoruna benzer şekilde çalışır. Geniş aramaları belirli kategorilere ve seçim yapabileceğiniz belirli öğelere hızla daraltmanıza olanak tanır. Ek olarak, web siteleri aracılığıyla tedarikçilerle doğrudan iletişim kurabilirsiniz. SaleHoo daha fazla bilgi edinmek ve satın alma işlemlerinde güven oluşturmak için iyi bir yöntemdir.

Buraya tıklayarak SaleHoo’yu deneyimleyebilirsiniz.

Worldwide Brands

Worldwide Brands, yalnızca en geniş toptan ürün yelpazesini değil, aynı zamanda en yüksek kaliteyi de sağlamayı taahhüt eder. Worldwide Brands 1999’dan beri piyasada olan güvenilir bir toptan satış platformudur. Worldwide Brands, tedarikçi ağlarına girmek için kullanıcılardan tek seferlik 299$ ücret alıyor.

ToptanTR

ToptanTR Online Mağazacılık, 1994 yılından bu yana faaliyet gösteren Enkay Şirketler Grubu’nun bir parçası olarak kurulmuş bir dağıtım ağıdır. ToptanTR Online Mağazacılık, Türkiye’de yeni toptan alışveriş sistemi anlayışıyla çalışmaktadır. Şirkete göre toptan alışverişin en önemli kuralı geleceğe güvenle bakmak ve rekabet gücünü korumaktır. Doğrudan ulusal ve dünya çapındaki en büyük üreticilerden temin edilen ürünler, tüketicilere mümkün olan en düşük oranlarda, en kısa sürede ve en yüksek güvenilirlik seviyesinde sunulmaktadır. Sitede sadece uluslararası kalite standartlarına uygun olarak üretilen veya ithal edilen, müşteri bilinci ve tercihi üst düzeyde olan ithalatçılardan orijinal ürünler bulunur.

Buraya tıklayarak ToptanTR web sitesini ziyaret edebilir ve yerli bir toptan alışveriş sitesinden alışverişinizi yapabilirsiniz.

İstanbul Toptan Ticaret

İstanbul Toptan Ticaret, kurulduğu günden bu yana çeşitli sektörlerde ithalat ve ihracat yapan Eminönü Tahtakale merkezli bir işletmedir. Online pazarlama ve satış, ithal edilen ve üretilen ürünleri tanıtmak ve satmak için kullanılmaktadır. İstanbul Toptan Ticaret’in internet üzerinden sattığı ürünler, toptan satış sektöründe tercih edilen bir iş yeri haline gelmesine yardımcı oldu. Sektörde bir ilk olarak başlayan yolculukları şimdi sektörün en büyüğü olma özelliğini de kazanmıştır. İstanbul Toptan Ticaret Sadece Türkiye’de değil, birçok ülkede toptan alışveriş sitesi olarak ön plana çıkmıştır.

Bu linke tıklayarak İstanbul Toptan Ticaret web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Wholesale Central

Wholesale Central, toptancı tedarikçilerin ve perakendecilerin birbirlerini bulmalarında yardımcı olan bir işletmeler arası toptan satış sitesidir. Wholesale Central, perakendecilerin tedarikçileri keşfetmesi için bir pazar yeri ve tedarikçilerin ek müşteriler elde etmesi için bir kaynak görevi görür. Site aynı zamanda çeşitli kategorilere göz atmanıza izin vererek çok satan ürünleri bulmanıza da yardımcı olur. Bir tedarikçiyi bulduğunuzda, Wholesale Central sizi, doğrudan pazarlığa girebileceğiniz bir web sitesine yönlendirir. Wholesale Central, çok sayıda ürün ve çok sayıda sertifikalı tedarikçi sunan, internetteki en eski toptan satış rehberlerinden biridir. Ayrıca ister perakendeci ister tedarikçi olarak kayıt olun, Wholesale Central’ın ürün bulma hizmetine ve doğrulanmış tedarikçi listesine erişebilirsiniz. Site, müşterilerine herhangi bir ücret uygulamamaktadır.

Buraya tıklayarak Wholesale Central websitesine ulaşabilirsiniz.

TopTenWholesale

TopTenWholesale.com, bireylerin kendi bölgelerindeki toptancıları, ithalatçıları, distribütörleri ve stoksuz nakliyecileri bulmalarına yardımcı olan web tabanlı bir işletmeler arası platformdur. Binlerce sertifikalı tedarikçiye ek olarak, TopTenWholesale, aralarından seçim yapabileceğiniz milyonlarca ürün sunar. TopTenWholesale, diğer büyük toptan satış rehberleri gibi, satıcının ürünlerini listelemeden önce ürünlerin orijinal olduğundan emin olmak için bir tedarikçi doğrulama prosedürüne sahiptir. Ürün listelemeleri ve fiyatlandırma hakkında bir bilgi kaynağı olmaktan çok, toptancılar ve alıcılar için bir topluluk olarak işlev görür. ToptenWholesale web sitesini ziyaret etmek için bu linke tıklayabilirsiniz.

Umarım toptan satışlarla ilgili bu yazımı beğenmişsinizdir ve sizin için bir rehber olabilmişimdir. En İyi Toptan Satış Siteleri adlı yazımı beğendiyseniz, beğene tıklamayı, yorum yapmayı ve paylaşmayı unutmayın.

Paylaşmak Önemsemektir!

“En İyi 9 Toptan Satış Sitesi! (Yüksek Kazançlı Siteler!)” üzerine bir yorum

  1. Ben genelde pandemi süreci boyuncametro marketi kullanarak ürünlerimi toptan olarak kapıma getirtdim. Verdiğiniz siteleri de kullandım pandemi sürecinde markete gitmeye korkar olduk sanırım alıştıkda.

    Cevapla

Yorum yapın