En İyi 23 Dil Kursu! (Türkiye’nin En Kaliteli Kursları!)

Yakın bir zamanda yurtdışına yerleşmeyi düşünüyorum. Birkaç eksiğimi tamamlarken dilimi geliştirmek için kurs arayışına girdim. En iyi dil kursları güçlü kadrosu, modern eğitim metodları ve listening/speaking aktiviteleriyle ön plana çıkıyor. Ayrıca fiyat ve konum da dil kursu seçimini doğrudan etkiliyor. Ben, kurumsal ve butik dil kurslarını araştırdım ve hazırladığım listeyi sizinle paylaşmak istedim.

Dil kursları İngilizce, Almanca, Çince, Fransızca, Rusça, İtalyanca, İspanyolca ve Flemenkçe gibi pek çok dilde eğitim veriyor. Aşağıda birçok dilde eğitim veren kursları inceleyebilirsiniz. Sizin için ön plana çıkan özelliklerini listeledim.

En İyi 23 Dil Kursu

Birçok kişi yeni bir dil öğrenmek istediği halde sürekli erteler. Ancak bu yönde bir hevesiniz veya isteğiniz varsa bir an önce başlamanızı öneririm. Aşağıdaki en iyi dil kursu ve okulları ise dil öğrenme sürecinizi etkili bir şekilde tamamlamanızı sağlayacaktır. Bu dil kursları, sektörde oldukça önemli bir konumda olmakla birlikte binlerce kişinin iş, eğitim ve sosyal hayatında başarı kazanmasına yardımcı oluyor. İşte farklı şehirlerde eğitim veren en iyi dil kursları:

British Time

1998 yılında eğitim vermeye başlayan British Time, Türkiye’nin en eski ve en iyi dil okulları arasında ilk sıralarda yer alıyor. İstanbul’da Bakırköy ve Avcılar’da bulunan dört kursa ek olarak Diyarbakır ve Kayseri gibi illerde de şubesi bulunuyor. Üstelik online eğitimlerle de Türkiye’nin her şehrinden öğrenciye ulaştığını söylemek mümkün. Türkiye’nin en iyi dil okulu seçilen British Time, her yaş grubuna eğitim veriyor. Ayrıca yabancı öğretmenlerle görüşme kulübü, reading clup, birebir ders telafisi kulübü vb. avantajlarla da öğrencilerin grammer, speaking ve reading gibi konularda gelişmesi sağlanıyor.

British Time, öğrenme garantili İngilizce eğitimi avantajıyla da ön plana çıkıyor. Bu sayede öğrenciler okuma, yazma veya anlama gibi eksik olduğu konulara yönlendiriliyor ve kapsamlı bir eğitim amaçlanıyor. Eğer siz de İngilizce öğrenmek istiyorsanız British Time’a başvurabilir ve ücretsiz seviye tespit sınavı ile seviyenize uygun bir sınıfta eğitim alabilirsiniz.

Buraya tıklayarak British Time web sitesini yakından inceleyin.

English Time

1997 yılında kurulan English Time, Türkiye, İngiltere ve Amerika’daki şubeleriyle hizmet veriyor. Bir milyonu aşkın mezun sayısına sahip olmasıyla ön plana çıkıyor. İngilizce eğitimleri altı kur halinde veriliyor. Kursların ortalama süresi ise 1-4 ay aralığında değişmektedir. En iyi dil kursları listesinde yer alan English Time, anadili İngilizce olan ve uluslararası sertifikalara sahip olan öğretmenlerle çalışıyor. Dolayısıyla öğrenciler çok yönlü bir eğitim alma fırsatı da yaşıyor.

7 yaş itibariyle İngilizce eğitimi veren English Time, kurumsal eğitim İngilizcesi dersleriyle de ön plana çıkıyor. Ayrıca Yök Dil, TOEFL, IELTS vb. sınavlara hazırlanmak için de English Time kursunu tercih edebilirsiniz. English Time, yurtdışı eğitim danışmanlığıyla da öğrencilerin farklı ülkelerde eğitim görmesini sağlamaktadır.

Buraya tıklayarak English Time web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Teol Dil Okulu

Almanca, İngilizce, Fransızca, Farsça, Arapça, Flemenkçe, Rusça ve İtalyanca gibi pek çok dilde eğitim almak için Teol Dil Okulu’nu tercih edebilirsiniz. Ayrıca Almanya, Amerika, Fransa vb. birçok ülkede anadil düzeyinde eğitim almak için de Teol Dil Okulu iyi bir seçenek olacaktır. Öğrencilerine başarı garantisi sunan Teol Dil Okulu, ders katılımı ve ödev kontrollerine göre ücretsiz kur tekrarı imkanı da sağlıyor. Üstelik en iyi dil kursları arasında olmasını sağlayan diğer bir özelliği ise teknoloji ekipmanlarıyla donatılan sınıflara sahip olması.

Teol Dil Okulu’nun Ankara, İstanbul, Adana, İzmir, Erzurum, Giresun, Trabzon, Sakarya, Muğla vb. birçok şehirde şubesi bulunuyor. İş İngilizcesi, çocuklar için İngilizce, hazırlık muafiyeti İngilizcesi vb. amaca yönelik İngilizce eğitimi de alabilirsiniz.

Teol Dil Okulu’nun web sitesini yakından incelemek için tıklayın.

Akademik Yabancı Dil Kursları

akademik

Writing, Listening, Speaking ve Reading becerilerine yönelik kapsamlı bir eğitim veren Akademik Yabancı Dil Kursları, tercih edebileceğiniz en iyi dil kursları arasındadır. Genel İngilizce, sınıflara yönelik İngilizce, GRE, TesDaf, GMAT, TOEFL vb. programlar da öğrencilerin seviyesine göre düzenleniyor. Amerika ve İngiltere’de Akademik Yabancı Dil Kursları şubesine rastlamak mümkün. Ayrıca İstanbul, Eskişehir, Ankara, Kütahya ve Bursa gibi pek çok şehirde de Akademik Yabancı Dil Kursları kampüsü var.

Akademik Yabancı Dil Kursları, yaklaşık 40 yıllık tecrübesiyle İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Almanca, Fransızca ve Rusça dillerinde kurslar düzenliyor. Özgün yayınları, konuşma kulüpleri, profesyonel kadrosu ve tecrübesiyle Akademik Yabancı Dil Kursları’na bir şans verebilirsiniz.

Buraya tıklayarak Akademik Yabancı Dil Kursları web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Kursu

Boun İngilizce Kursu, Büyem tarafından kurulmuştur. Öğrencilerine kapsamlı bir İngilizce eğitimi veren Boun, hem Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerine hem de diğer üniversite öğrencilerine ders veriyor. Aynı zamanda öğrenci olmasanız dahi Boun İngilizce Kursuna giderek kaliteli bir eğitim alabilirsiniz. 11 Kur olarak verilen eğitimler sonucunda İngilizcenizi ileri seviyeye taşıyabilirsiniz. Kurların her biri yaklaşık 3 ay sürüyor.

Kursta çalışan öğretmenler ise Boğaziçi Üniversitesi’nin öğretim elemanlarından oluşuyor. Dolayısıyla çok güçlü bir akademik kadroya sahip olduğunu söylemek mümkün. Genel İngilizce ve iş İngilizcesi için Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Kursu’nu tercih edebilirsiniz.

Boun İngilizce Kursu web sitesini yakından incelemek için buraya tıklayın.

Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları

100 yılı aşkın deneyimiyle en iyi yabancı dil kursları listesine Amerikan Kültür’de yer alıyor. Sınav, genel, online ve kurumsal İngilizce gibi programlara sahip olan Amerikan Kültür, sosyal aktiviteleriyle de öğrencilerini memnun etmeyi başarıyor. Translation, Movie, Grammar ve Readding gibi de birçok kulübe sahip. İstanbul, Adana, Antalya, Ankara, Kırklareli, Zonguldak, Eskişehir, Uşak, İzmir, Gaziantep vb. şehirlerde Amerikan Kültür Yabancı Dil şubeleri bulunuyor.

Her yıl binlerce öğrencisine İngilizce eğitimi veren Amerikan Kültür, Avrupa standartlarına uygun eğitimiyle de başarı imkanı sağlıyor. Ayrıca online eğitimlerle de desteklenen öğrencilere başarı garantisi de veriliyor.

Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları şubelerini incelemek için buraya tıklayın.

Akın Dil Eğitim Merkezi

Ankara, İstanbul, Kastamonu, Mersin, İzmir, Konya, Van, Diyarbakır, Erzurum, Kırşehir, Erzincan vb. şehirlerde 27 şubesiyle hizmet veriyor. Akın Dil Eğitim Merkezi, deneyimli ve güçlü akademik kadrosuyla ön plana çıkmayı başarıyor. Üstelik en iyi dil kursları listesinde uygun fiyatıyla da dikkat çektiğini söylemek mümkün. Ayrıca Akın Dil Eğitim Merkezi, online İngilizce eğitimi almak isteyenler için de en iyi tercihlerden biri olacaktır.

Dilerseniz Akın Dil Eğitim Merkezi’nin web sitesini ziyaret ederek ücretsiz deneme testini de çözebilirsiniz. YDS, IELTS vb. sınavlara yönelik İngilizceden genel İngilizceye kadar kapsamlı bir eğitim programına sahip. Son olarak YDS vb. sınavlar için de ortalama 11 kurluk kamplar düzenleniyor.

Akın Dil Eğitim Merkezi web sitesini buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları

En iyi dil kursu denilince birçoğumuzun aklına ilk sıralarda İngiliz Kültür gelir. İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu yurtdışında eğitim görmek isteyen kişiler için de en iyi tercihlerden biri. 2006 yılında açılan kurum, konuşma odaklı İngilizce eğitimleri ile ön plana çıkmaktadır. Bununla birlikte kurumsal, iş İngilizcesi, sınav İngilizcesi ve okuldaki İngilizce eğitimine yönelik programları da vardır. Aynı zamanda derslere %90 oranında katılım sağlayan öğrencilere de başarı garantili İngilizce eğitimi veriliyor.

İngilizce kursu arayışındaysanız mutlaka İngiliz Kültür şubelerine başvurmalısınız. Fiyatları, İngilizce kurs fiyatları ortalamasına göre yüksek olsa da kaliteli eğitim kadrosuyla başarılı olmanızı sağlayacaktır. Eğitmenlerin büyük bir kısmı anadili İngilizce olan öğretmenlerden oluşuyor. İstanbul, Bilecik, Iğdır, Ankara, Antalya, Bursa, Amasya, Bolu, Sinop, Adıyaman, Sivas, Ağrı, İzmir, Mersin, Muğla vb. birçok şehirde İngiliz Kültür şubelerine denk gelebilirsiniz.

İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu web sitesini ziyaret etmek için tıklayın.

EF Dil Okulları

Yurtdışı dil okulları arayışındaysanız mutlaka EF Dil Okulları ile görüşmelisiniz. 1965 yılında İsveç’te faaliyet göstermeye başlayan EF Dil Okulları, yurtdışında dil eğitimi almak isteyen kişiler için sayısız seçenek sunuyor. Yurtdışında eğitim fırsatı ortaokul döneminden itibaren başlıyor. İngiltere, Malta, İspanya, ABD, Fransa, İrlanda, Kore, Çin, Afrika, İtalya, İsveç, Hollanda vb. 100’ü aşkın ülkede EF ile dil eğitimi alabilirsiniz.

EF Dil Okulları kurumlar için dil eğitimi fırsatı sunduğu gibi lise dönemindeki öğrenciler için de yurtdışı eğitimi sağlıyor. Programlar ortalama 6 ay sürmekle birlikte 1 hafta olan programlar da 11+ ay olan programlar da öğrencilerin seçimi, yaşı ve eğitim seviyesine göre belirleniyor.

EF Dil Okulları hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Kaplan International Languages

Öğrenmek istediğiniz dili anavatanında öğrenmek için tercih edebileceğiniz en iyi yabancı dil kursları arasında Kaplan International Languages yer alıyor. Kaplan International Languages, yoğun İngilizce eğitimi, genel İngilizce kursu, yarı-yoğun İngilizce vb. ders programlarına sahip. Ayrıca IELT, Cambrigde, GMAT, TOEFL vb. uluslararası sınavlara yönelik de programlarından yararlanmak mümkün. 9 farklı ülkede eğitim fırsatı sunan Kaplan International Languages, 18 yaş altı öğrencilerden 30+ yaş üstü yetişkinlere kadar dil eğitimi sağlıyor.

Kaplan International Languages, İngilizce haricinde Almanca ve Fransızca eğitimleri için de yurtdışı imkanı sağlıyor. Bu dil okulu ile Almanya, ABD, Yeni Zelanda, Avustralya, İsviçre, Fransa, İrlanda ve Kanada gibi ülkelerde dil eğitimi alabilir ve ülkelerin kültürünü yakından deneyimleyebilirsiniz.

Kaplan International Languages web sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayın.

TAD Yabancı Dil Kursu

Türk Amerikan Derneği Yabancı Dil Kursları, en eski ve en kaliteli dil kursları arasındaki yerini alıyor. Ankara, İstanbul, Nevşehir, Denizli vb. şehirlerdeki şubelerinin tamamında güçlü eğitim kadrosu ve son teknoloji ekipmanlarıyla ön plana çıkıyor. Ayrıca Amerika kültürüne dair gerçekleştirilen sosyal aktiviteler ile kültür de yakından tanınabiliyor. Bununla birlikte TAD Yabancı Dil Kursları’nda sadece İngilizce eğitim yok. Her yaş grubundan öğrenci Almanca, Rusça, İtalyanca, Fransızca ve İspanyolca derslerinde eğitim alabiliyor.

5 – 7 yaş döneminden başlayan eğitimlerle çocuklar İngilizceyi eğlenirken öğreniyor. Ayrıca TOEFL, COPE, GRE, TOEIC vb. sınavlara yönelik de İngilizce programları var. Ancak genel olarak öğrencilere hitap ettiğini söylemek mümkün. İş veya kurumsal İngilizce programları için diğer en iyi dil kursları arasından seçim yapmalısınız.

TAD Yabancı Dil Kursu şubelerini incelemek için tıklayın.

Berlitz Dil Okulu

Türkiye’nin ilk dil okulu olan Berlitz Dil Okulu, 1912 yılından beri hizmet veriyor. Berlitz Dil Okulu’nun en iyi dil kursları arasında olmasını sağlayan en önemli özelliğiyse konuşarak İngilizce eğitimini benimsemesidir. Okulun kurucusu tarafından bulunan bu yöntemde ders aldığınız dile yönelik akıcı bir konuşmaya hakim olursunuz. Ayrıca Berlitz’in özgün yayınlarıyla da okuma ve yazma becerileriniz de gelişir.

Berlitz’in dikkat çeken diğer bir özelliği ise Atatürk’ün Berlitz Dil Okulu’na mektup yazması ve teşekkür etmesi. Dolayısıyla Türkiye’de önemli bir yere sahip olduğunu söylemek mümkün. Öte yandan Berlitz, dünyanın en büyük dil okulları arasında ilk beşte yer alıyor. Son olarak Almanca, Fransızca, İngilizce ve İspanyolca eğitimlerinin her yaş grubuna özel programlarla hazırlandığını söylemem gerekiyor. Özellikle çocuklar için en iyi dil kursu arayışındaysanız Berlitz Dil Okulu’na bir şans verebilirsiniz. Berlitz Dil Okulu, İstanbul, Ankara ve İzmir’de hizmet veriyor.

Buraya tıklayarak Berlitz Dil Okulu web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

American Life Dil Okulları

2007 yılında hizmet vermeye başlayan American Life, üst düzey yabancı dil eğitimi programlarıyla ön plana çıkmayı başarıyor. Ayrıca Virginia Wesleyan University ve Concordia University gibi dünyaca ünlü üniversiteler, American Life sertifikasını TOEFL veya IELTS skoru yerine kabul edebiliyor. Dolayısıyla eğitim kalitesiyle birçok öğrencinin başarıyla mezun olmasını sağlamıştır. American Life’ın en iyi dil okulları seçenekleri arasında olmasını sağlayan diğer bir özelliği ise dijital materyalleri ve teknolojik ekipmanları etkili bir şekilde kullanması. Böylece her yaş grubundan öğrenci daha etkili ve verimli bir öğrenme süreci geçiriyor.

ART (active remote teaching) eğitim sistemini benimseyen American Life, öğrencilere hem ders öncesi hem de ders sonrası sınırsız bir öğrenme formatı sağlıyor. Bununla birlikte American Life, Almanca, Flemenkçe ve Rusça eğitimi de vermektedir. American Life İstanbul, Çorum, Kocaeli, Antalya, Ordu, Konya, Bursa, Hatay, Amasya, Tekirdağ, Samsun, Adana vb. birçok şehirde dil eğitimi sağlıyor.

Buraya tıklayarak American Life Dil Okulları web sitesini inceleyebilirsiniz.

Wall Street English

1972 yılında İtalya’da kurulan Wall Street English, günümüzde 29 ülkede hizmet veriyor. Türkiye’de İstanbul, Gaziantep, Konya, Ankara, İzmir, Eskişehir, Antalya, Kocaeli şehirlerinde 16 şubesi var. Wall Street English, başlangıç seviyesinden itibaren özellikle genç ve yetişkinlere İngilizce eğitimi veriyor. Ayrıca sadece konuşma veya yazma değil, dilin çok yönlü öğrenilmesi gerektiğini savunmaktadırlar. Buna göre konuşma, anlama, dinleme ve yazma becerileri bir arada yürütülür. Blended Metodu benimseyen WSE, öğrencilerine esnek bir program sağlıyor.

%100 Online İngilizce kursu için de en iyisini arıyorsanız Wall Street English iyi bir tercih olacaktır. Wall Street English’in en iyi dil kursları sıralamasında olmasını sağlayan diğer bir özelliği de  4 – 5 kişilik sınıflarda eğitim vermesi. Bu sayede anadili İngilizce olan öğretmenler ve öğrenciler daha iyi bir iletişim kurabiliyor.

Wall Street English web sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayın.

Cambridge Academy

İstanbul’da 3 şubesiyle hizmet veren Cambridge Academy, profesyonel kadrosuyla ön plana çıkıyor. Sertifikalı öğretmenleri ve merkezi konumu sayesinde en iyi dil kursları arasında olduğunu söylemek mümkün. Bununla birlikte öğrenciler yoğun, çok yoğun veya ekonomik gibi programlarla İngilizce eğitimlerini esnek bir planla belirleyebiliyor. Anadili İngilizce olan öğretmenlerle çalışan Cambridge Academy, bu sayede çok yönlü bir eğitim vermeyi başarıyor.

6 seviye ve 12 kurdan oluşan eğitimler sonucunda öğrenciler anlama, konuşma, yazma ve dinleme konularında başarıya ulaşıyor. Ayrıca özel ders, çocuklara yönelik İngilizce, online İngilizce, sınav İngilizcesi ve mesleki İngilizce gibi eğitim programları da bulunuyor.

Cambridge Academy web sitesine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Çağrı Dil Okulu

Ankara’daki en iyi dil kursu olan Çağrı Dil Okulu başarı garantisiyle dikkat çekiyor. Derslere %90 oranında devam eden ancak kurdan başarısız olan öğrenciler, yeniden aynı kurda ücretsiz olarak eğitim görme fırsatına sahip oluyor. Çağrı Dil Okulu İngilizce, Macarca, Japonca, Fransızca, İtalyanca, Hintçe, Latince, Yunanca, Rusça, Flemenkçe vb. Asya ve Avrupa dillerinde eğitim veriyor. Ayrıca yabancılara Türkçe kursu programlarıyla da ön plana çıkıyor.

Testdaf, IELTS, GMAT, Arapça Muafiyet, Hazırlık Atlama, YDS ve YKS vb. sınav eğitimleri ise öğrencilerin en az bir sene kazanmasına yardımcı oluyor. Güçlü bir akademik kadroya sahip olan Çağrı Dil Okulu, hem Türk hem de yabancı öğretmenleriyle çok yönlü bir eğitim sağlıyor.

Buraya tıklayarak Çağrı Dil Okulu’nun web sitesine ulaşabilirsiniz.

Just English

2005 yılından beri hizmet veren Just English, ulusal ve uluslararası törenlerde en iyi dil okulu ödüllerini almayı başaran nadir kurumlardan biri. Just English’in İstanbul’da 9, Bursa’da 5, ABD’de ve İzmir’de 2, Sakarya, Kocaeli ve Ankara’da ise birer şubesi bulunuyor. Öğrenci odaklı bir anlayış benimseyen Just English, yurtdışı eğitim avantajı da sağlamaktadır. Bu sayede öğrenciler, öğrenmek istediği dili anavatanında öğrenebiliyor.

Just English, İngilizce’yi beş seviyede ele alıyor ve bu yönde eğitim veriyor. Aynı zamanda ilköğretim, lise, üniversite ve yaz okullarına yönelik de Just English’i tercih edebilirsiniz. YKS, TOEFL, TOEIC, Yök Dil, GMAT, SAT vb. sınav İngilizcesi programları da öğrenciler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Son olarak Just English, Rusça, Almanca, Türkçe ve İspanyolca dilleri içinde farklı programlar sunmaktadır.

Just English web sitesini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

British Point

6 kişilik sınıfları, deneyimli akademik kadrosu ve güçlü referansları ile en iyi dil kursları listesinde British Point de yer alıyor. British Point, dil kursları fiyatları arasında yüksek bir çizgiye sahip olsa da öğrencilerine donanımlı bir eğitim vermeyi başarıyor. Öğretmen ve öğrencilerin birebir ilişki kurabilmesi sayesinde eksikler fark ediliyor ve anında çözüme kavuşuyor. IELTS devamlı sınav merkezi olan British Point, eğlenceli kulüpleriyle de her yaşa hitap etmeyi başarmaktadır.

GRE, PTE, IELTS, SAT, TOEFL vb. uluslararası sınavlara ek olarak YDS/Yök Dil sınavları için de İngilizce eğitim veriyor. Aynı zamanda Almanca, İspanyolca, Fransızca ve Rusça eğitimleri için de en iyi tercihlerden biri olduğunu söylemek mümkün. British Point, yurtdışı dil okullarıyla da öğrencilerin Malta, İtalya, ABD, Almanya, Kanada vb. farklı ülkelerde eğitim görmesine yardımcı oluyor.

British Point hakkında detayları incelemek için buraya tıklayın.

Perfect English

Ankara’nın en iyi dil kursları listesinde yer alan Perfect English, 10’dan fazla şubesiyle hizmet veriyor. 1 şubesi İzmir’deyken diğer şubelerin tamamı Ankara’da. Perfect English, Türk veya anadili İngilizce olan öğretmenlerle çalışıyor. Sınırsız telafi, yaşam boyu eğitim, koşulsuz devir, sınırsız speaking vb. haklarla öğrencilerini desteklemeyi başarmaktadır.

Özel ders, kurumsal İngilizce, ilköğretim/lise/üniversite İngilizce eğitimi, hazırlık atlama ve sınav İngilizcesi programlarıyla eğitim veren Perfect English, Ankara’nın birçok semtinde bulunuyor. Aynı zamanda noter onaylı İngilizce kursu olarak da hizmet vermektedir. Perfect English, haftanın belirli günlerinde düzenlediği aktivitelerle de öğrencilerin eğlenirken İngilizce öğrenmesini sağlıyor.

Buraya tıklayarak Perfect English web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Horizon Academy

İstanbul / Etiler’de hizmet veren Horizon Academy, Cambridge Akreditasyonlu İngilizce kursu özelliğiyle ön plana çıkıyor. En iyi dil kurslarından biri olmakla birlikte %99 başarı oranıyla da öğrencilerini mezun etmektedir. Başta İngilizce olmak üzere Fransızca ve Almanca eğitimlerinde de yaş/eğitim düzeyine göre programlar oluşturuyor. Horizon Academy, modern bir eğitim anlayışını benimsemektedir. Ayrıca anadili İngilizce, Fransızca veya Almanca olan öğretmenleri sayesinde verimli bir eğitim sağlıyor.

Geniş ve modern bir kampüse sahip olan Horizon Academy, ileri teknoloji sınıflarıyla öğrencilerine çok yönlü bir eğitim vermektedir. Ayrıca Cambridge sınavlarının merkezidir. Muhasebe, iş, finans, müşteri hizmetleri, insan kaynakları, turizm vb. mesleklere yönelik hazırlanan kurumsal İngilizce programlarına sahiptir. Bununla birlikte çocuklara özel İngilizce programları da yürütülüyor.

Horizon Academy web sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Active English Dil Kursları

İngilizce, İspanyolca, Almanca, Fransızca, Rusça, İtalyanca, Arapça ve Çince eğitimleriyle en iyi dil kursları sıralamasında Active English de yer alıyor. 30 yılı aşkın bir tecrübeye sahip olan Active English, native eğitmenleri ve modern sınıfları sayesinde öğrencilerine eksiksiz bir eğitim fırsatı sağlamaktadır. Bununla birlikte şirketlere özel kurumsal İngilizce eğitimi de düzenleniyor. TESOL, English for Football, PTE, YDT, TOEFL vb. uluslararası sınavlara yönelik İngilizce eğitimi için de Active English dil kurslarını tercih edebilirsiniz.

Türkiye’nin en köklü dil kurslarından biri olan Active English, yurtiçi ve yurtdışında birçok şubeyle hizmet veriyor. Amerika Silikon Vadisi, Miami, Londra, Dubai ve Tahran gibi yurtdışı şubelerine ek olarak Ankara, Gölcük, Çorum, İstanbul ve İzmir’de de şubelere sahip.

Active English Dil Kursları web sitesini yakından incelemek için tıklayın.

Dilko English

1977 yılından beri hizmet veren Dilko English, Türkiye’nin en iyi dil kursları arasındaki yerini alıyor. İstanbul’da 7 ve İzmit’te 1 şubesiyle İngilizce, Rusça, İspanyolca ve Almanca eğitimi vermektedir. Anadili İngilizce olan öğretmenlere ek olarak Türk öğretmenlerle de çalışıyor. Ayrıca Dilko Koleji ve Dilko Yayıncılık ile de eğitimin farklı alanlarında hizmet vermektedir. Dilko English, genel İngilizce kursunu 5 seviyede öğrencilerine öğretiyor. Bununla birlikte Proficiency, Bulats, SAT, GRE, TOEFL, PTE, IELTS vb. sınavlara yönelik İngilizce programları da bulunuyor.

Dilko English, online en iyi İngilizce kursu arayışında olanlar için de en iyi tercihlerden biridir. Zoom üzerinden yapılan görüşmelerde native öğretmenler sayesinde İngilizce veya diğer dilleri eksiksiz olarak anlayabilirsiniz. Ayrıca web sitesi üzerinden online seviye tespit sınavına katılmanız da mümkün.

Diko English web sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

English Council

EC Skill-Oriented Teaching Method ve EC Technology Friendly Teaching Method ile en iyi dil kursları seçeneklerinden biri de English Council. İstanbul’da iki şubesiyle hizmet veren English Council güncel teknolojiyi yakından takip ediyor. Böylece her yaş grubundan öğrencilerle daha iyi ve eksiksiz bir iletişim sağlanabiliyor. Sınav İngilizcesi, iş İngilizcesi, çocuklar için İngilizce vb. programları ise seviyenin en iyi şekilde yükselmesine yarımcı olmaktadır. Anadili İngilizce olan öğretmenler ve Türk öğretmenlerle İngilizce eğitimi veren English Council, uygun fiyatlı ve en iyi kurslar arasında bulunuyor.

Uygun fiyatlı ve en iyi yabancı dil kursu arayışındaysanız English Council ile görüşebilirsiniz. Kayıt öncesi yapılan seviye tespit sınavı sayesinde beş seviye arasından size en uygun olan belirlenecektir. Ayrıca uzak şehirlerde yaşayan veya vakti olmayan öğrenciler de uzaktan eğitim ile İngilizce öğrenebiliyor.

Buraya tıklayarak English Council web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

En iyi dil kursları içeriğini beğendiniz mi? İçeriği beğendiyseniz aşağıdaki paylaşım butonlarına tıklayarak bizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Ayrıca dil kursları ile ilgili görüş, öneri ve deneyimlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın!

Paylaşmak Önemsemektir!

“En İyi 23 Dil Kursu! (Türkiye’nin En Kaliteli Kursları!)” üzerine bir yorum

  1. İngilizce öğrenmek için çok uyğraştım ama bir türlü başarılı olamadım. Hep kelime ezberiyle uğraştık. Ama bir dil kursuna gitmek hiç aklıma gelmedi. Adamlar bu işi biliyor ve sistemli çalışıyor. Teol dil kursunun şartları bana çok uygun geldi bulunduğum şehir olan Adana da şubesi varmış bakalım bu sefer öğrenebilecekmiyiz.

    Cevapla

Yorum yapın