En İyi Bişektomi Doktorları

Son dönemin en popüler estetik ameliyatlarından biri bişektomi. Yanak inceltme ya da Holywood yanağı olarak da bilinen operasyon başarılı sonuçlar sağlıyor. Daha genç ve çekici bir görünüm için tercih ediliyor. Ben de yuvarlak yüzlü biri olarak estetik bir görünüm için bişektomi ameliyatı oldum. Ameliyat olalı yaklaşık yedi ay oluyor ve sonuçtan çok memnunum. Hayal ettiğim yüz tipine kavuştuğumu söyleyebilirim. Yüzüm oldukça yuvarlak ve yanaklarım aşırı dolgundu. Bişektomi ameliyatı olmadan önce uzun bir süre araştırma yaptım. Birçok doktor ile yüz yüze görüşmeler gerçekleştirdim. Kendim tercih ettiğim doktorun yanında bu süreçte çevremden ve araştırmalarımdan sık sık duyduğum, doktorları da sizin için listeledim.

En İyi 8 Bişektomi Doktoru

Bişektomi ameliyatı genellikle lokal anestezi altında yapılıyor. Ameliyat sonrası ben herhangi bir ağrı ya da sızı hissetmedim. Ancak ameliyattan sonra bir hafta boyunca sıvı gıdalarla beslenmem gerekti. Yaklaşık bir ay sonra yüzümdeki şişlikler kaybolmaya başladı. Bu süreçte en büyük yardımcım ise doktorumdu. Bu tarz bir operasyonda doktor seçiminin tüm süreci etkilediğini söyleyebilirim. Bu nedenle karar verirken iyi araştırma yapmanızı, doktorlarla bizzat görüşmenizi tavsiye ederim.

Op Dr. Ufuk Askeroğlu

Op Dr. Ufuk Askeroğlu

Bişektomi denilince akla gelen ilk isimlerden biri Op Dr. Ufuk Askeroğlu. Ben de bişektomi ameliyatı için Op Dr. Ufuk Askeroğlu’nu tercih ettim. Başarılı sonuçları ve samimi yaklaşımıyla en iyi doktorlardan. Ameliyat öncesi detaylı bir konuşma yapabiliyorsunuz. Ayrıca yüz tipinize uygun olup olmadığı hakkında geniş bir bilgi veriyor. Estetik ve çekici bir bişektomi için mutlaka hekimle konuşmanızı öneririm. Ayrıca erkekler de sıklıkla Askeroğlu’nu tercih ediyor. Benim için en iyi bişektomi doktoru kesinlikle Ufuk Askeroğlu’dur.

Doç. Dr. Erdem Güven

Doç. Dr. Erdem Güven

Türkiye’nin en başarılı estetik doktorlarından biri Doç. Dr. Erdem Güven. Acıbadem Hastanesi’nde çalışan doktor pek çok başarılı ameliyatı tamamlamıştır. Yurt içi ve yurt dışında birçok kongreye katılan doktor başarısıyla biliniyor. Hastalarına olan ilgisi ve ameliyat hakkında rahatlatıcı ifadeleri ile en iyilerden. Bişektomi ameliyatı olmak istiyorsanız Doç. Dr. Erdem Güven’le mutlaka görüşmenizi tavsiye ediyorum.

Doç. Dr. İsmail Küçüker

Doç. Dr. İsmail Küçüker

Doç. Dr. İsmail Küçüker ulusal ve uluslararası aldığı ödülleri ile tanınıyor. Başta rinoplasti olmak üzere diğer cerrahi konularda da oldukça başarılı. Bişektomi yaptığı hastaları ile birebir görüşme imkanı buldum. Hastaları doktorun detaylı bilgiler vermesi ve ameliyat sonrası desteğinden oldukça memnun. Ayrıca yaptığı işlemler son derece başarılı. Bişektomi veya diğer estetik ameliyatlarını olmadan önce mutlaka görüşmeniz gereken doktorlardan biri.

Op. Dr. Ekrem Keskin

Op. Dr. Ekrem Keskin

Op. Dr. Ekrem Keskin, genç yaşına rağmen estetik alanında başarısını ispatlayan doktorlar arasında bulunuyor. Göğüs, burun, vücut ve yüz estetiğine dair birçok işlemi gerçekleştirmektedir. Ulusal ve uluslararası birçok makale yazmaya devam ediyor. Bişektomi ameliyatını lokal anestezi ile kısa bir sürede yapmaktadır. Kadıköy’de özel muayenesi bulunuyor. Ancak ameliyatlar İstanbul’un en iyi hastanelerinde gerçekleşiyor. Yetenekli ve güler yüzlü bir cerrah arıyorsanız Op. Dr. Ekrem Keskin’le mutlaka görüşmelisiniz. Görüşmeye gittiğiniz andan itibaren doğru karar verdiğinizi hissedebilirsiniz.

Op. Dr. Taner Bahar

Op. Dr. Taner Bahar

Op. Dr. Taner Bahar, Ankara’daki özel kliniğinde ameliyatlarını gerçekleştiriyor. İlgisi, tecrübesi ve samimi yaklaşımıyla her bir hastasının çok memnun olduğunu söyleyebilirim. Yurt içi ve yurt dışında birçok seminerde eğitim vermeye devam ediyor. Estetik cerrahi, lazer işlemleri ve ameliyatsız estetik konularında birçok hizmeti vermektedir. Bişektomi ise başarılı olduğu konulardan biri. Ankara’da bir doktor arıyorsanız Op. Dr. Taner Bahar’la ile iletişime geçebilirsiniz.

Op. Dr. Leyla Arvas

leyla arvas

Op. Dr. Leyla Arvas mesleki bilgisi ve başarılı ameliyat sonuçları ile dikkat çekiyor. Özellikle karın ve göğüs estetiği alanlarında çok daha başarılı olduğunu söyleyebilirim. Ancak bişektomi yaptığı hastaları da sonuçlarından oldukça memnun. Bugüne kadar birçok dergide ve TV programında konuk olarak yer aldı. En iyi estetik doktorları arasında bulunuyor. İstanbul / Şişli’de bulunan kliniğini veya web sitesini ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.

Op. Dr. Ali Rıza Öreroğlu

ali rıza öreroğlu

Op. Dr. Ali Rıza Öreroğlu 2016 yılından beri Şişli / İstanbul’da özel kliniğinde hizmet veriyor. Doğal ve başarılı ameliyatları ile adını sıklıkla duyurmaktadır. Bişektomi veya diğer estetik ameliyatlarında seçimi Op. Dr. Ali Rıza Öreroğlu’na bırakabilirsiniz. Deneyimi ve alanında uzman olması nedeniyle hastalarını memnun ediyor. Ayrıca ameliyat sonrası desteği ile de hastalarını yalnız bırakmamaktadır.

Op. Dr. Veysel Murat Işık

veysel murat ışık

Op. Dr. Veysel Murat Işık, ülkemizde ve dünyada ünlü olan doktorlardan eğitim almıştır. Aldığı eğitimler ve meslek tecrübesiyle birlikte en iyi bişektomi doktorları arasında bulunuyor. İstanbul’da Bakırköy ve Nişantaşı’nda iki muayenesi var. Size en yakın olan şubeyi tercih ederek doktorla bizzat görüşebilirsiniz. Kadınlar ve erkekler tarafından en fazla sevilen estetik doktorlarından biri. Estetik cerrah ameliyatları ile ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşmak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Siz de Bişektomi hakkında bildiklerinizi ve doktor seçimlerinizi binlerce BuldumZ ziyaretçisine yorum atarak anlatın! Bişektomi operasyonu geçirmek isteyen sevdiklerinizin doktor seçimine yardımcı olmak için bu içeriği aşağıda yer alan butonlar üzerinden paylaşabilirsiniz!

Paylaşmak Önemsemektir!

“En İyi Bişektomi Doktorları” üzerine bir yorum

  1. Çok güzel bilgiler vermişsiniz eşim için bir operasyon düşünüyoruz. O çok kararsız bu işi bana bıraktı Ankara da yaşıyoruz ama bir ayağımız İstanbul da yazıda ki doktorlarla görüşmek için iletişime geçeceğim. Tekrardan teşekkürler.

    Cevapla

Yorum yapın